BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ

BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ / AMARGİ HİLLİER

UYARI

Hiçbir güç hafife alınmamalıdır. Ve bilgece kullanılmalıdır. Karma yasasını unutmayın. Ne ekerseniz, onu biçersiniz.

GİRİŞ / Zihin Gücü Nedir?

Ne düşünüyorsanız, zihniniz o olur. Güç dayanıklılığın bir formudur. Bu kitaptan sonra düşünme yetiniz güçlenmiş olacaktır. Düşünme yetinizi güçlendirmeniz demek temel bir beceriyi başarıyla tamamlamış olmanız demektir; yani bilinçli olmayı. Gerçek benliğinizin, gerçek durumunuzun ve gerçek yaşamınızın tamamen bilincinde olmalısınız.

plastic-282

Etrafınızda zannettiğinizden çok daha fazla şey vardır ve bunun hep farkında olmanız iyi olur. Örnek: Televizyon seyredebilirsiniz ama televizyon anteninizden gelen frekans dalgalarını göremezsiniz. Hoparlörden gelen müziği duyabilirsiniz ama ses titreşimlerini gözlerinizle göremezsiniz. Fiziksel gözlerinizle bu gibi şeyleri göremezsiniz ama bir parçanız bu görünmez şeylerin bilincindedir. “Bir yanınız bu gibi şeylerin farkındadır” derken göremediğiniz şeylerin var olduğuna inanmak realitenizde vardır. Realiteniz bir şeyin detaylarını kurcalamadan da inanabilir ya da anlayabilir, o şeyleri göremeseniz bile onların var olmaya devam ettiklerini bilirsiniz. Bu gibi görünmeyen şeylerin işleyişini anlayamasanız da size garip bir kavram gibi gelmez. İnanç sisteminizde bunu kabul etmek vardır ve bu içinde yaşadığınız gerçekliğin bir parçası haline gelir. Bir kere realiteniz oldu mu,  genellikle üzerinde bilinçli olarak düşünmezsiniz. Peki, neden birçok insan zihninizin görünmeyen titreşim ve frekansları yaydığını kabul etmekte zorlanır? Elektrik kaynaklarından tüm görünmez elektrik frekanslarına inanıyoruz da neden görünmez insan “sesinin” içimizden geçeceğini anlamakta zorlanıyoruz ya da bunu gözden kaçırıyoruz? Zihninizin etrafınızdaki dünya’yı ve olayları etkileyebilecek yeteneğe sahip olduğu bilgisi halen birçok insana garip görünüyor. Ama gariptir ki cep telefonlarının frekans yayıp çevreyi etkileyeceğine inanırlar.

Bu bilgiler görünmez şeyleri kendi gözünüzle nasıl görebileceğinizi öğretmeyecek. Ama görünmez dünya’yı nasıl ele geçireceğinizi ve nasıl kendi komutanıza alacağınızı gösterecektir. Bunu yapmaya başladığınızda yeni farkındalığınız realiteniz ve genel deneyiminiz olacaktır. Artık “beyninizden gelen frekansların başkalarının beynine ulaştığı” düşüncesi size hiçte uzak gelmeyecek.

TEORİ

BİRİNCİ BÖLÜM / DÜŞÜNCELERİNİZ GÜÇTÜR

Zihin, dünyamızı şekillendiren milyonlarca düşünce ve fikri yaratır, anlar. Bu nedenle zihin, gücün bir formudur. Düşünce gücünüzü geliştirmek tek temel beceriye bağlıdır; BİLİNÇLİ OLMAK. Bu bölüm boyunca, konsantrasyon ve imgeleme güçlerinizi geliştireceksiniz. Bu beceriler zihin gücü kontrolünün temelidir.

Yaşamınızdaki olaylar ve etrafınızdaki deneyimler yaşamınıza sokmayı seçtiğiniz şeylerin sonucudur. Çoğu insan buna inanmak istemiyor çünkü bu, başlarına gelen olumsuz şeyi kendilerinin istemesi anlamına geliyor. Birçok insanın “istediğinizi alırsınız” düşüncesini kabullenmemelerinin sebebi vardır: farkında olmadan hayatlarındaki olayların düşüncelerden kaynaklandığını keşfetmek çok zordur. Örnek: Buzdolabında olmayan 1 elmayı düşünmeyi seçip sonra kalkıp buzdolabına baktığınızda bir elma elde edemezsiniz. Yine de kesinlikle zihniniz istediğiniz şeyi size getirecektir. Ama bunu daha çok olaylar ve çevrenizdeki enerjiler vasıtasıyla yapacaktır. Bir arkadaşınızın elinde bir elma ile çıkıp gelebilir. Ya da bir arkadaşınıza ziyarete gittiğinizde fazladan bir elmalarının olduğunu görebilirsiniz. Hedefleriniz  GERÇEKLEŞECEKTİR. Ama neyi istediğinizi bilmeli ve sabırlı olmalısınız. Dilemek, ummak, arzu etmek ve zihninizin amaçlarını gerçekleştirmesi arasında bir fark vardır: Zihniniz korkunç derecede itaatkardır. Ondan ne isterseniz yerine getirecektir doğru bir şekilde istediğiniz takdirde tabii…!

Zihninizin yüksek boyut seviyelerinde daha etkili olmasının sebebi beyin dalgalarınızın ya da düşünce dalgalarınızın o seviyeyle çok daha eşit ya da uyumlu boyutta olmasındandır. Düşünceler ve yüksek boyutlar el ele giderler. Bu düşünce çok önemli ve bilinmelidir. Etrafınızdaki dünyada uygulanabilir teknikler bulabilirsiniz ama daha yüksek boyutları ya da farkındalığın daha yüksek seviyelerini içeren tekniklerin 3ncü boyut tekniklerinden daha hızlı ve daha güçlü etkisi vardır.

Hayatınızı ve yaşamınızdaki olayları lehinize çevirmek için düşüncelerinizi kullanmanın anahtarlarından biri İÇE BAKIŞINIZI KULLANARAK İÇİNİZDE ARAMAKTIR. Bu imgeleme kavramına girer. Hedefinizin gerçekten olduğunu zihninizde canlandırdığınızda bilinçaltınızı ya da farkında olmayan zihninizi kandırarak etkilemiş olursunuz.  Zihninizin gözü kalıp tahtasına benzer. Her şey orada başlar. Zihninizin gözüyle görmeye devam edin. Aklınızda bir imge tutmak istek ve arzularınızı gerçekleştirmek için gerekli bir adımdır.

Etrafınızdaki her şey önce birinin düşüncesinde başlamıştır. Bir eve bakın, tüm gerçekçiliği ile önünüzde ona dokunabilir koklayabilir hatta ön kapının tadına bile bakabilirsiniz. Evi 3 boyutlu gerçek fiziksel bir nesne olarak algılarsınız. Orada gerçekleşmiştir. O evin yapıldığı anın en başına giderseniz, neticede evin var oluşunun birinin düşüncesine dayandığını görürsünüz. BUNU KAVRAMANIZ ÇOK ÖNEMLİ. Mutlaka birileri evin planının nasıl olması gerektiğini önce zihninde tasarlamıştır. Düşünceler kağıda dökülerek 3 boyutlu dünyanın temel taşları gerçekleştirilmiştir. Bundan sonraki aşama üretim ve inşaat aşamasıdır. Her aşama birinin düşüncesiyle oluşur. Etrafınızdaki her şey böyle oluşmuştur. Sadece hayatınızda yarattığınız şeylere bakın. Düşüncenin somutlaşmasının mistik bir kavram olduğunu düşünüyorsanız o zaman dünya tümüyle mistik bir yerdir. Evren her şeyi kopyalar, detaylandırır, üretir ve sonuç olarak hayaliniz gerçekleşir.

İnsanda telepatik yeteneklerin ortaya çıktığı 3 mod vardır: Bir tanesine İçgüdüsel telepati denir. Birinin eterik bedeninin çarpışması sonucunda ortaya ortaya çıkan telepati türüdür. Telepatik “mesaj” bu eterik özle taşınır ve kişiye en iyi şekilde bedenin güneş sinir ağı (solar pleksus) alanından ulaşır. Bu nokta, bir başka görünmez bedene giden doğrudan bir bağlantıdır. Genelde astral beden olarak adlandırılır. Tanımı ise duygusal ya da hisseden bedendir. Prana, yaşam gücü veren ve her yerde olan enerjidir. Bir çok ismi vardır: Orgone enerjisi, Ki, Yaşam Gücü, Light Spiral ve daha bir sürü.

Dalağınız güneş sinir ağı merkezinin yakınındadır. Prana normalde buraya girer ve buradan yayılır. Sonrasında kişinin bilincine ulaşmaktadır. Telepatik düşünceler diyafram vasıtasıyla ortaya konulur. Günümüzde bu büyük ölçüde yok olmuştur.

Telepatinin bir sonraki modu zihinsel telepatidir. Zihinsel telepati genellikle boğaz bölgesinden ve biraz kalpten, çok az da polar pleksustan doğar. Zihinsel güç  çalışmalarında daha yetenekli hale geldiğinizde doğrudan kişiyi boğazdan vuracaktır. Teknikleri kullanırken düşüncelerin nereden vuracağını bilmek pek işe yaramasa da bu küçük bilgiyi kullanmak isterseniz harika olur. Ama yine de çok gerekli değildir çünkü otomatikman gerçekleşir. Zihin gücü tekniklerinin nasıl işlediğini anladığınızda kendinize daha çok güvenecek, realiteniz artacak en önemlisi bir temel oluşturacak ve böylelikle bu kitabı aşabilme ihtimaliniz artacak.

Çok ileri seviyeye ulaştığınızda telepatik modunuz sezgisel telepatiye dönüşecektir. Bu da alıcı olmanız ve daha yüksektekilerle ve daha yüksek amaçlar için iletişim kurabileceğiniz anlamına gelir. Bu tür zihin işlevi kaşlarınızın arasından fiziksel olmayan iletişimleri alıp boğaz bölgenizden geri vermenize neden olur.

Telepatik yeteneklerinizi engellemenin en güçlü iki yolu aşırı derecede başarılı olma isteği ve başarısızlık korkusudur. İleri derecede zihin gücünüzü kullanırken UMURUMDA DEĞİL tavrını takınmalı ve saplantılı olmamalısınız. Kendinizden % 100 emin ve güvenli tavrınızla teknikleri uygulayın ve sonra dikkatinizi başka bir şeye çevirin. BIRAKIN UÇUP GİTSİN çünkü tekniklerinizin ve becerilerinizin DAİMA işe yaradığını bilirsiniz ve er ya da geç istediğinizi elde edersiniz. Bilgiye sahipseniz başarılı OLACAKSINIZ.

SAKLI FREKANSLAR

Etrafınızda fark ettiğinizden çok daha fazlasının olduğunu anlamanız önemlidir.

Örnek: Televizyonun önüne geçtiğinizde anteninize gelen radyo dalgalarını göremezsiniz. Hoparlörlerden gelen müzik sesini duyabilir ama ses titreşimlerini göremezsiniz. Ama bilinciniz bu gibi şeylerin farkındadır. Bu etrafınızı saran görünmez  dünya zihin gücü tekniklerini çalışırken sizin gerçekliğiniz olacaktır. Disiplinle, kullanılmayan güçlerin üzerinde egemenlik kurabilir ve sonuçlarına odaklanabilirsiniz.

Bu kitabın amacı tek kelime söylemeden ya da tek bir harekette bulunmadan başkalarını nasıl etkileyebileceğinizi keşfetmenizi sağlamaktır. Başkalarıyla telepati kurarak iletişim kurma gücüne her zaman sahip olduğunuzu bilin.  Unutulmamalıdır ki tüm bunlar ÇALIŞMANIZA bağlıdır.

Bir süre, zihinsel ayartma tekniklerini keşfediyor olacaksınız. Başkalarının kendi düşünceleriymiş gibi size çekilmelerini sağlayacak güçlü düşünceleri onların zihnine nasıl sokacağınızı öğreneceksiniz. Etkili mi?…Güçlü mü? Kesinlikle. Elinizde güçlü bir silah var, güçlerinizi bilgece kullanın.

HER YANIMIZI ÇEVRELEYEN ENERJİ

Yaşam enerjisi düşüncelerimizle şekillenir ve gerçekliğimizi bununla şekillendirir. Yaşamınızdaki olaylar kendi seçimlerinizin sonucudur. Düşüncelerinizle yaşamınızı bilinçli bir şekilde öğrendiğinizde, bunun nasıl olduğunu göreceksiniz. Garajınıza kırmızı bir ferrari’nin park edildiğini hayal edip dışarı bakarsanız arabayı göremezsiniz. Zihniniz daima size istediğiniz şeyi verecektir ama olaylar ve etrafınızdaki gizli enerjiler vasıtasıyla. Hedefleniz gerçekleşir ama sabırlı ve neyi istediğinizi bilmek zorundasınız. Enerji bir sonuç için şekillendirilir. Düşüncelerimizle realiteler yaratırız çünkü düşüncelerimiz saklı enerjiler arasında dolaşır ve düşünceler somut formlara dönüşür. Olumlu düşünme olumlu enerjileri ve çoğu zaman olumlu sonuçları kontrol altına alır. Bu, enerjinin en kolay kullanımıdır. Ama çaba gerektirir, olumlu düşünme gerçek psişik ya da zihinsel kontrol kadar etkili ve yoğun değildir. Dayanılmaz güce sahip olan için saklı enerji dalgalarının kontrolünü ele almanın üstün bir tekniği vardır.

İMGELEME

Düşüncelerinizin yaşamınızı ve çevrenizi ustalıkla idare etmesi için iç görünüzü kullanarak bunun içinizde olduğunu görmelisiniz. Bu kavrama imgelem denir. Ve zihin gücünüzü geliştirme çalışmanızın temelidir. Zihin gözüyle görmeyi öğrenmek zorundasınız. Daha ileride ne imgelerseniz onu hissedebilmeli, dokunabilmeli ve koklayabilmelisiniz. Zihninizde bir hedefinizin gerçekten oluyormuş gibi gördüğünüzde, etkili bir şekilde zihninizi kandırırsınız. Zihin gözünüz zincirleme etki oluşturur. her şeyin başladığı nokta burasıdır. İmgelemeniz işi başlatır ve sonra zihninizin bir parçası olayları etkiler.

İKİNCİ BÖLÜM / BEYİN FREKANLARI VE BEYİN BAŞLATICILARI

Beyniniz bir radyo gibidir… elektrik dalgalarını alır ve yayar.  Frekanslar, elektrik faaliyetlerinin ölçüldüğü ve grafiğinin çıkarıldığı aralıklardır. Her şey bir ölçüde frekans yaydığı için frekanslar etrafınızı sarar ve bedeninize bile nüfuz eder. Yeryüzünün ise kendine özgü frekansları vardır.

Bedeniniz hareket ettiğinde, bu hareketler etrafınıza iletilir. İyonosfer katmanı (buna iyonosferik kovuk da denir) yaklaşık 9.5 cps’lik(saniyedeki devirler, 7.5 civarındaydı ama şimdi çok hızlı şekilde artıyor)  frekansa sahiptir. Bedeniniz 6.8 ve 9.5 Hz arasında titreşiyor. İskeletiniz ve iç organlarınızın birbiriyle uyumlu hareketleri yaklaşık 8 ile 9 cps hızındadır. Bu da şu anlama gelir: bedeniniz ve iyonosferik kovuk toplamda eş zamanlı hareket eder.

Gezegenle birlikte yankılanırsınız ve birbirinizle enerji alışverişinde bulunursunuz. Ne kadar uzaklıktan enerjinizi yeryüzünün elektromanyetik kovuğuyla paylaşabilir ve enerjinizi yayabilirsiniz? Yaklaşık 40.000 km. ya da gezegenin yaklaşık tüm çevre uzunluğu kadar. Başka bir deyişle, zihninizden ve bedeninizden gelen sinyaller bu iyonosfer kovuğu vasıtasıyla tüm gezegene yaklaşık saniyenin yetmişte biri kadar hızda yayılır. İnsan bedenleri ve çevre arasındaki frekans bağı nedeniyle güneş/ay/fırtına/gökgürültüsü ve insan davranışlarındaki değişiklikler (mesela: dolunay deliliği) arasında bir ilişki vardır. Hatta benzer ilişki güneş ışınları ile hisse senedi fiyatları arasında da buna benzer bir ilişki vardır. Sadece biz çevremizi etkilemiyoruz, çevremiz de bizi etkiliyor. Çünkü her ikimiz de aynı frekansta (7-9.5 cps) titreşiyoruz. Ya da daha iyi bir ifadeyle biz ve gezegen aynı şekilde frekans değiştiriyoruz.

Zihin gücü tekniklerini uygulamaya başladığınızda düşünceleriniz “bulanık geçici arzular” peşinde olmadığında isteğiniz somut ve gerçek olur. Zihnin frekanslarını anladığınızda başkalarının düşünce dalgalarının da kolaylıkla sizinkiyle uyumlu olduğunu göreceksiniz. Gezegensel frekans arttıkça sizin kişisel frekansınız da artacak. Bu nedenle, gerçekleştirme gücünüzü daha kolay ve daha hızlı kullanabileceksiniz. Bu noktadaki şunu bilmelisiniz ki içinde bulunduğumuz gezegenin modern zamanı zihin gücünüzü geliştirmek için en iyi zamandır.

İnsan beyninin yaptığı zihinsel aktiviteye göre belli frekansları vardır.

BETA: 14-30 cps – zihin fiziksel bir aktivite ile meşgulse ya da tetikteyse

ALFA: 7-13 cps – hayal kurduğunuzda ya da düşüncelere daldığınızda

TETA: 3.5-7 cps – uyuya kaldığınız an

DELTA: 0.5-3.5 cps – en derin uykuya daldığınız an

Frekansları Teta’dan Alfa’ya be Beta’ya değişmesine dikkat edin. Nasıl arttığını fark ettiniz mi? Gezegenin frekansı artıyor…bu gezegeninde uyandığı anlamına gelir mi?…içinde bulunduğumuz zamanlara bakarsak ilginç bir düşünce! Tüm bu farklı durumlara 24 saatlik zaman diliminde girebilirsiniz (uykusuzluk hastalığınız yoksa). Yüksek ölçüde gelişmiş bir zihniniz varsa, bu frekanslara istediğiniz an bilinçli olarak girebilirsiniz. Bu kitabı uygulamaya soktuğunuz an sizin de bunu başarabileceğini umuyorum. Böylelikle her türlü beyin durumuna göre yükseltilebilir ya da alçalabilirsiniz. Beyin dalgalarınız 7 cps ise, bu düşük alfa ya da çok yüksek teta olarak düşünülebilir. Beyniniz bu farklı durumlara girdiğinde olayları farklı bir şekilde deneyimlersiniz.Düşüncelerinizin sizin ve çevreniz üzerinde farklı etkileri olur.

Alfa ve Teta durumu özellikle en yararlı olanlarıdır ve bu iki beyin durumuna daha çok başvurulur. Beyin durumu ne kadar düşerse kafanız o kadar rahattır.

Bu beyin durumlarına ulaşmak;

1.     Beyin dalgalarınız iyonosferin doğal frekansına daha yakın olacaktır…yani çevrenizi lehinize kullanmak ve etkilemek daha kolay olacaktır. Çevre derken bulutlardan, yerden, ağaçlardan bahsetmiyoruz…yaşadığınız alanı kapsayan mekanı,enerjiyi,zamanı kastediyoruz.

2.     Zihninizi kullanmak için farkındalığınız ve yeteneğiniz daha kolay ve daha güçlü hale gelecektir. Bu tüm zihin gücü çalışmanızı etkileyecektir. Farkındalığın çeşitli hallerine ve bilincin çeşitli aşamalarına ulaşabileceksiniz.

3.     Kalp atışınız yavaşlayacak ve bedensel fonksiyonlarınız rahat konuma gelecektir.  Unutmayın giriş bölümünde içsel bedensel fonksiyonlarınızla bilinçaltınız nasıl ilgileniyordu? Zihninizin uğraşacağı bir sürü işi var, hücre bölünmesinden tutun, kan pompalamaya, sinir uyaranlarını analiz etmekten anı depolamaya kadar bir sürü şey. Zihniniz kesinlikle meşguldür ve tüm bunlar olurken sizde başka şeylerle uğraşıyorsunuzdur. Bunları düşünmenize bile gerek yoktur. Temel olarak, beyin dalgalarınız yavaşladıkça ve zihniniz daha da rahatladıkça bedeninizde rahatlar. O zaman zihniniz bedeninizle daha az uğraşır. Farkında olmayan zihniniz teknikleriniz üzerinde daha çok vakte sahip olur. Beden rahatladığında beyninize daha fazla kan pompalanır ve beyin daha fazla beslenir. Bunun tam tersi beden rahatlamayıncaya kadar bu teknikleri uygulayamayacağınız anlamına gelmez. Enerji seviyeniz açısından bazı şeyleri kolaylaştırmak için teknikleri boş mideyle deneyin (aç değil, boş) farkı hissedeceksiniz.

4.     Beyin dalgalarınız yavaşladıkça daha iyi odaklanırsınız.

5.     Siz beyninizin farklı bölümlerine ve fonksiyonlarına ulaşırken bu konuda eğitimsiz olanlara fark atarsınız.

Bazılarınız bu beyin durumlarına ulaşmanın oldukça zor olduğunu düşünebilir. “Beyin dalgası senkronizasyon sağlayıcılar” ses bantlarıdır, hipnozdan, bilinçaltı çalışmalarına ve yeni çağ müziğine kadar çeşitlenirler. Hiçbiri gerekli değildir ama kendinizi rahat hissediyorsanız kullanabilirsiniz. Meditasyon yapmanın binlerce yolu olduğu gibi “aşağıya inmenin” de binlerce yolu vardı sır şudur: kendi yolunuzu bulmaktır…kendi yolunuz doğru yol olacaktır. Zihin güzünüzü kullanma biçiminiz parmak izleriniz kadar eşsiz olacaktır! Bu kitap size harika teknikler verecektir ama siz kendi varyasyonunuzu bulacaksınız. Ben kesinlikle size bunu tavsiye ediyorum, kendi tarzınızı bulamazsanız yaratıcılığınızı kısıtlıyorsunuz demektir.

Yalnızken beyin dalgalarını yavaşlatma sanatını geliştirmek için daha fazla vaktiniz olur. Kalabalıkta iken, kolaylıkla derin durumlara geçemezsiniz çünkü çok fazla uyaran vardır. Bu engeli aşmak için beyninizi önceden programlayabileceğiniz bir teknik vardır. Bu teknikle kalabalıkta bile derinlere inebilirsiniz. Buna “çapalama” veya “anahtar” denir. Böyle bir şeyi yıllardır duymadığınız bir şarkıyı duyduğunuzda yaşamışsınızdır…bu şarkı geçmişteki bir anı tamamen hissetmenize ya da hatırlamanıza sebep olur. Müzik o zamana sizi çapalamıştır. Zihin gücü tekniklerini uygularken belli bir beyin hali için bir çapa kullanabilirsiniz. Böylelikle o beyin haline şarkı örneğindeki gibi çabucak ve kolayca girebilirsiniz.

Zihin gücü tekniklerini kullanacağınız en önemli beyin hali alfa mesafesi ve teta mesafesidir. Becerinizi önce alfa mesafesinde geliştireceksiniz. Beyniniz bu mesafeye geldiğinde rahatlamış olacaksınız, hayal kuruyormuş gibi. Bu ilk anahtardır. Bu halde iken düşünceleriniz zaman ve mekan engelini aşar. Düşüncelerinizi evrene gönderebilirsiniz. Düşünceleriniz vardığı yerde engelleri rahatlıkla aşabilir. Yani düşünceleriniz bir başkasının düşüncelerine rahatlıkla karışabilecek yeteneğe sahiptir. Bu halde kişiyi programlayabilirsiniz. Beyninizi alfa durumuna getirmek zihninizi lehinize kullanmanın ve etkilemenin ilk anahtarıdır.

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM / DAHA YÜKSEK BOYUT SEVİYELERİ

Boyutlar kavramını anlamanız bu tip çalışmaları yürütmeniz açısından çok önemlidir. “Boyutlar nedir?” sorusuna cevap vermek zordur. Bilim adamlarının kendilerine göre fikirleri vardır ve sadece teoriden ibarettir. Boyut kavramı yüzlerce sayfalık derin bir kavramdır. Anlamanız gereken ilk şey tüm yüksek boyut seviyeleri birbirine kaynaşmıştır. Biri bir başka boyuta yükselmekten bahsettiğinde (bu konuda konuşacak çok fazla insan yoktur) bu dikey olarak yukarı çıkma anlamına gelmez. Farkındalığı değiştirecek yüksekliğe çıkmak anlamına da gelmez. Yüksek boyutlar yukarıda, aşağıda, civarda, içinde, yani sizin içinizde ve etrafınızdadır. Hepsi bir kekteki malzemeler gibi birbirine karışık haldedir. Tabii ki bu, siz kendiniz etrafınızdaki 3.boyut dünyasından başka yüksek boyutlardasınız anlamına da gelir.

Şu an 3.boyutta olduğunuz kadar 10.boyuttasınız da. “Boyut” kelimesi realite seviyeleriyle ilgili kavrama verilen isimden başka bir şey değildir. “3” ise etrafınızdaki dünya’yı tasvir etmek için kullanılır. Siz 3.boyut dünyasına ayarlısınız. Eğer yüksek diğer boyutlarda da bulunuyorsak neden onları göremiyoruz ya da deneyimleyemiyoruz?

Göremez ya da deneyimleyemezsiniz çünkü bunlara ayarlı değilsiniz. Tıpkı televizyona benzer bu durum eğer kanal4’e ayarlanmışsa kanal 11’i göremez ya da deneyimleyemezsiniz. Daha basit kelimelerle ifade edersek, boyut dünyalarının arasındaki fark dalga uzunluklarıdır. 3.Boyutun bellik bir dalga uzunluğu vardır ve siz buna ayarlısınız. Başka bir boyutun dalga uzunluğuna ayarlı olsaydınız şu anda içinde bulunduğunuz yerden başka bir dünyayı görecek ve deneyimleyecektiniz! Dalga boyu anahtardır ve nadir bilinen bir bilgidir. Tıpkı televizyon kanallarını ayarlamak gibi farklı boyutlara ayarlayabilirsiniz kendinizi, tabii nasıl yapacağınızı bilirseniz.

Etrafınızdaki 3.boyut dünyasında bulunan tüm nesneleri ölçerseniz ortalama dalga boyu 7.23 cm. olacaktır. Kuantum fiziğinde, her nesne partiküllerden ya da dalgalardan  (ses)(dalga boyu) oluşur. Ölçülebilir kendi sinüs dalgası “imzası”na sahiptir. Bu ortalamasıdır ve ayarlı olduğumuz 3.boyut evreninin dalga boyudur (7.23 cm.). Tibet veya Hindu öğretilerinde bu OM sesidir. Bilincinizi başka bir dalga boyuna getirince, etrafınızda gördüğünüz şeyler yeni dünyanın dalga uzunluğuna göre değişecektir. Nerede olduğunuza ve hangi dalga boyu uzunluğuna ayarlı olduğunuza göre hayat bu farklı boyutlarda değişik olacaktır. 3.boyutta insanların olması gibi, daha yüksek dalga uzunluklarında da yaşam ve bilgi bolluğu vardır. Bilim adamları gezegenlerde hayat tespit edememişlerdir. Anlamanız gereken şudur ki bunlar üzerinde çalışan bilim adamları bu gezegenlere 3.boyut dalga uzunluğuyla bakıyor 3.boyut dünyasında yaşıyor ve teleskop, bilgisayar, radar, lazer gibi bir sürü 3.boyut araçlarla çalışıyorlar. Yine de başka dalga boyuna ayarlanamazlar ve gezegenler üzerinde farklı dalga boyu üzerinde çalışırlar. O dalga boyuna ulaşabilselerdi soğuk ve kıraç gezegen tanımlamalarından başka daha farklı bir şeyler bulurlardı. Taş devri 3.boyut dünyasına ayarlıyken aşınmış kaya parçalarının güzelce hizalandığını görürdünüz. Ama farkındalığınızı başka bir dalga boyuna ayarladığınızda çok daha farklı bir şey göreceksiniz.

Mısır’daki piramitler 3.boyut dalga boyundan bir mimarlık harikası olarak görülür. Ama farkındalığınızı bir dalga boyuna ayarladığınızda, piramitler karmakarışık görünmez, tamamen farklı bir şey olarak görülür.

Dünyamız oldukça yeni bir şeye dönüşüyor. Doğal kaynaklar, ozon tabakası, yağmur ormanları, kimyasallar, hastalıklar, nüfus artışı hep kötüye gidiyor. Aslında olan şey şu; dünya daha yüksek dalga boyutuna geçiyor. 7.23 cm’lik dalga boyu yavaş yavaş soluyor ve yeni bir dalga boyuna gidiyoruz. 4. boyutun 10. ve 12. arasındaki seviyelerine geçmek üzereyiz. Bu seviye “isa bilinci” (koşulsuz sevgi, şefkat, şükran) olarak da bilinir. Bundan dolayı “tüm gözler üzerimizde” yüksek boyut seviyelerindeki varlıklar izliyor, bekliyor ve gözlemliyorlar (müdahale etmeden).

Beyin dalgalarınızı değiştirdiğinizde “dalga boyu farkındalığınızı” da değiştirmeye başlarsınız. Farklı dalga boylarına ayarlanmaya başlarsınız. Beyin dalgalarınızı değiştirmek demek bir başka boyuta tamamen geçmenin yolu değildir. Ama beyin dalganızı değiştirdiğinizde farkındalığınızı da hafiften değiştirirsiniz ve 4.boyut parladığında 3. boyutun sisi biraz kalkar.  Düşünceler hemen belirir. 4. boyut dalga boyuna ayarlandığınızda ve orada sabit kalabildiğinizde bir şey düşünmek zorundasınız ve düşünceleriniz anında kendini yaratacaktır. Ama şu anda önemli olan şey farkındalığınızı biraz değiştirdiğinizde düşüncelerinizin dünyanızda küçük hızlı bir etki bıraktığıdır.

DÖRDÜNCÜ BÖLÜM / NEYİ GÖRÜYORSANIZ ONU ALIRSINIZ

İmgeleme işin sırrıdır. İmgeleme fikrinin sizi uçurmasını izin vermeyin. İmgelem yapmak gereklidir çünkü zihin gücünüzü bu şekilde kullanırsınız. Zihninizde bir şeyi doğru bir şekilde görmeyi bilirseniz dünyanızda bunu gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce bahsedildiği gibi daha yüksek bir boyuttaysanız zihninizde yarattığınız düşünceleriniz ya da imgeler hemen çevrenizde gerçekleşecektir. İmgeleme fikri insanları şaşırtır oysa bu kavram insan hayatında sürekli kullanımdadır.

Mesela; teknik bir ressam bir evi tasarlarken neye benzemesini istiyorsa onu hayal etmek zorundadır. O zaman bu tip bir imgeleme “ezoterik” görülmez.

Zihniniz düşüncelerinize itaat eder ve arzunuzu gerçekleştirir. Zihninizin aynı parçası tüm fiziksel fonksiyonlarınızın sorumluluğunu alarak kozmosla ve etrafınızdaki enerji alanlarıyla nasıl iletişim kuracağını bilir. Zihin gözünüzle bir şey gördüğünüzde (imgelemenizle) yüksek benliğiniz işe koyulacak ve bunu sizin için gerçekleştirecektir. Zihniniz zihin gözünüzde neyi tuttuğunuza dayanarak düşüncelerini oluşturur. Yani acil durumlar, aksilikler ve sorunlar olabilir. Hepsi imgelemeyle çözülebilir ama becerinizi yaşamınızın tek bir aşamasında kullanmak isteyeceğinizi anlayacaksınız. Ben çok önemli şeyler için kullanırım diğer şeyleri “akışa” bırakırım. Araba kullanırken tüm yeşil ışıkların yandığını imgelemekle vakit kaybetmem…bunlar önemli değil. Sizinde yapmanız gereken bu; neyin önemli olduğunu bulun ve bilginizi bundan yana kullanın.

Teknikler üzerinde iyileşene kadar tek bir kişi üzerinde odaklanmak en iyisi olacaktır. Biraz pratikle, başka bir sürü insan üzerinde de kolayca etki sahibi olabilirsiniz. Kitaptaki teknikler pratik yapar ve kullanırsanız işe yarar. Çalışmaya başladığınızda pratik yapana kadar imgeleme yeteneğinizin sınırlı olduğunu fark edeceksiniz. Sesleri imgelemede zorlanabilirsiniz. Etkili imgeleme için sessiz bir yerde olmalısınız. Çevreniz sessiz olmalı. İmgelemeyi öğrenmeye başlamanın en iyisi ışıkların olmamasıdır. İlk başta yapmanız gereken tek şey gözlerinizi kapatmaktır. Neticede, gözlerinizi açık tutabilirsiniz (kalabalık yerlerde) ve imgeleme beceriniz gün ışığında da gelişecektir.

Çevrenizde dağınıklık olmamalı, rüzgar esmemeli, yüksek ses ve diğer bölücü şeyler olmamalı.

Unutmayın imgeleme üzerine olan bu bölüm önemlidir önce bundan başlayın ve bunu uygulayın.

Her gün en az üç kez ve her seferinde 15 dakika olmak üzere imgeleme üzerinde çalışmalısınız. Oturarak imgeleme yapmak daha iyidir. Uzanırken fazla rahatlayarak uyuyabilirsiniz. Ayrıca dik olacağınız için imgeleme yaparken iç realitenizde dikey konumda olmak imgelemeniz açısından daha iyi sonuç verecektir. Özel bir pozisyona gerek yok. Sadece oturun.

İstenen kişi veya olay üzerine imgeleme yaparken zihninizde gerçekten oluyormuş imgesini yaratın. İlk başta zor gelecektir. Ama etkilerini yaşayacaksınız. İmgeleme üzerindeki becerim o kadar gelişti ki gözlerim açıkken bile zihnimde 3. boyut dünyasındaki şeyler kadar gerçekçiymiş gibi şeyleri görebilirim. Başkalarının göremediği sadece kendimin görebildiği bu dünyada kendi imgelerimi yaratarak eğlenirdim. Bunu hayatımı şekillendirmek için kullanabileceğimi bilmiyordum. Etkilerini gördüğümde ise çok şey değişti.

Zihninizde durumları gerçekten oluyormuş gibi imgelemek aşağıdaki noktaları hesaba katarak pratik gerektirir. İmgelemeye başladığınızda kendiniz olayın bizzat içinde olun. Kendini bir filmde izliyormuş gibi uzaktan izlemeyin. İmgelerken bir aynaya bakmadığınızın sürece yüzünüzü görmeyin. Tıpkı günlük yaşamın içindeymişçesine hayal etmelisiniz. Sokakta kendinizi yürürken imgeliyorsanız yüzünüzü, başınızı ve sırtınızı göremezsiniz…aşağıya bakarak bacaklarınızı, kollarınızı ve tıpkı “gerçek” yaşamda olduğu gibi göğsünüzü görebilirsiniz.

Küçük bir pratikle başlayın. Gözlerinizi kapatın ve geçmişteki bir anınızı zihninizde canlandırın. Detaylar konusunda endişelenmeyin. Pratikle netleşir. Şu anda gitmeyi istediğiniz yerleri imgelemeye çalışın. Bir yerde çalışıyorsanız iş yerinizde olduğunuzu imgeleyin.

Başlangıçta fiziksel gözlerinizle imgeyi gerçekten göremezsiniz. Zihninizde, hayal gücünüzde var olur. Fiziksel gözleriniz, göz kapaklarınızın içindeki “siyahlığı” görür. İmgeleme yeteneğiniz pratikle daha iyiye gider bu yüzden acele etmeyin. Gerçekten oluyormuş hissini yaşamanız gerektiğini unutmayın. İlk başta iyi olamayabilirsiniz ama zihninizi buna inanması için kandırabilirsiniz.  Şöyle ki; yüzünüzdeki hafif bir sırıtışla zihninizi kandırın ve bu becerinin çok kolay olduğunu düşüncenizde belirtin. O kadar kolay ki gerçek dünyaymış gibi hayal edebilirsiniz. Geliştikçe yüzünüzdeki sırıtış doğal bir biçimde olacaktır çünkü bu harika yeteneğe sahip olmaktan büyük mutluluk duyacaksınız…aynı zamanda koku, dokunma, tatma ve hissetme gibi duyularınızı kullanarak da zihninizi kandırabilirsiniz. Güzel bir yerde olduğunuzu hayal ediyorsanız sadece görmekle yetinmeyin koklayın, dokunun, duyun, duygusal açıdan hissedin. % 100 gerçek olmayacaktır. Ama zihniniz yeterince çaba sarf edecektir.  İş yerini hayal ediyorsanız hissedin duvarını masaları kapıları havayı koklayın fotokopi kokusunu koklayın iş yerinde olduğunuzu hissedin. Zihin gözünüzle bir şey yaptığınızı ya da bir yerde olduğunuzu yarattığınızda bilinçaltı zihniniz işe girişir. Ve yaşamınızdaki realiteyi şekillendirmeye başlar. Zihninizde patronunuzun sizi kovduğunu görürseniz, ertesi gün kovulmazsınız. Ama buna devam ederseniz er ya da geç başınızı derde sokarsınız.

Deli gibi imgeleme yapın, ilk 2 hafta sıkı tutun hedef belirleyip çalışın 2 haftalık pratikten sonra daha ileride olacaksınız 2 aydan sonra şu anda bulunduğunuzdan çok daha ileride olacaksınız. Kendinizi motive edemiyorsanız o zaman şansınız yok, bu satırları okumayı başkalarına bırakın.

Günde 3 kez 15’er dakika imgeleme öneriyorum. Daha fazla yaparsanız hızlı bir gelişme kaydedersiniz. Sizden yapmanızı istediğin ilk şey (tabi ki istediğinizi yapmakta özgürsünüz) imgelemedeki ilk 5 dakikanızı zihin gücüyle ayartmak için kullanın. Ya da bir nesne üzerine odaklanıp tüm duyularınızı kullanarak onu hatırlama üzerine olsun. Belki bir yanınızda bir köpeğin oturduğunu imgelenebilirsiniz. Ona uzanıp evcil hayvanınızmış gibi onu okşayabilirsiniz. Postunun kokusunu alabilirsiniz hatta köpekle yürüyüşe çıktığınızı bile hayal edebilirsiniz. Karşınızdaki masada bir portakal imgeleyebilirsiniz. Onu alır kabuklarını soyarsınız. Suyu yüzünüze sıçrayabilir ve sonra onu midenize indirebilirsiniz tabii çekirdeklerinin çıktığını hayal etmeyi unutmayın. Sonra da bir kedinin portakal kabuklarını kokladığını ve yüzünü ekşiterek koşturduğunu hayal edebilirsiniz. Bu kitabı hayalinizde canlandırabilir bir masanın üzerine koyup sayfalarınızı çevirdiğinizi hayal edebilirsiniz. Bu ilk 5 dakikalık süreçte neyi imgeleyeceğinizi size bağlı. Pratik insanların en çok yapmak istediği ama yapmaktan en çok kaçındığı şeydir. Bu nedenle, dışarıda sadece bir usta ve bir yığın vasat insan harika zihinsel yeteneklerden yoksundur.

İmgeleme pratiğinde daha iyi hissettikçe pasif imgelemekten ziyade aktif imgelemeye geçin. Portakal imgesini kullanmışsanız o zaman portakal kabuklarını sınıfınızdaki tahtaya fırlatın ya da portakalı bir arabanın tekerleğinin altına koyun ve suyunun fışkırdığını imgeleyin! Zihin gözünüz her seferinde daha yaratıcı olacaktır. En iyisi yaratıcılıktır ve bu konuda gerçekten iyi olmak için en önemli yoldur.

Neyi imgelediğinizin ve pratik seanslarının nasıl olduğunun kaydını mutlaka tutmalısınız. Ne üzerinde çalışabileceğinizin listesini yapın. Uzaktan kumandayla televizyonu açmak gibi alelade bir şey bile pratik seansında yaratıcı bir imgeleme olabilir. Hayalinizde kumandayı elinize alın, onu görün ve hissedin. Bir düğmesinin üzerinde ne yazdığını görün. Sonra aktif olun ve imgeyi değiştirin. Düğmenin üzerindeki kelimelerin farklı görünmesini sağlatın ses + düğmesi yerine kırmızı duvarlar yazdığını görün basın düğmeye etrafınızdaki duvarlar kırmızı olsun. Kanal düğmesi tuşunun üzerinde kelepçe yazısını görün. Düğmeye basın ellerinizin kelepçelendiğini hayal edin. Başka düğmeye basıp kelepçeleri açı, kelepçeleri ellerinizde hissedin, televizyona fırlatın, ekran çatlamasını duyun. İmgelem üzerinde çılgınca şeyler düşünün çünkü imgelemede ne kadar yaratıcı olursanız, zihin gücü becerilerinde o kadar hızlı ve kolay ilerleme kaydedersiniz.

İlk imgeleme seansında yapmanız gerekenler bunlardır.

BEŞİNCİ BÖLÜM / NEYİ GÖRÜYORSANIZ ONU ALIRSINIZ II.

Beyin dalgaları ile bölümde bu tekniklerin etkili olması için özel bir algı haline geçmenin önemli olduğundan bahsedilmişti. Olağan uyanık beyin halinde de başarılı olabilirsiniz ama daha düşük beyin haline geçtiğinizde etrafınızdaki realiteyi lehinize çevireceğinizi vurgulamıştık. Unuttuysanız hatırlatalım: Uyanık durum BETA durumudur. Beyniniz 14-30 Hz (hertz) aralığında frekans yayar. Gözleriniz kapalı ve imgeleyerek dinlenme durumunda ALFA durumunda (7-13 cps) olursunuz. Bu Alfa durumu etkilemek istediğiniz kişi üzerinde ayartma tekniklerini kullanmak için çok elverişlidir. Düşünceleriniz daha fazla güçle daha net bir şekilde o kişiye ulaşacaktır. Teta durumunda olmak da aynı güce sahiptir. Hatta daha güçlüdür ama başarması sıradan bir insan için çok zordur. Bazı insanların Teta durumunda bilinçli olmayı öğrenmesi yıllarını alıyor ve bazıları bunu hiç başaramıyor.

Uykudan az önce beyniniz Teta durumundadır. Uykuya geçme halini genellikle hatırlayabilirisiniz; sadece bir dakika geçmesine rağmen odanızdaki müziğin uzun süre çaldığını hatırlayabilirsiniz.Çok derin Alfadaysanız Tetaya yaklaşıyorsunuz demektir. Ama tam Teta anı Amnezi Noktasıdır. Gezegendeki birçok insanın nadiren hatırladığı bir andır. Genellikle uyandıklarında bilinçlerinin bilinçsiz uykuya geçişini asla hatırlayamazlar. Beden dışı seyahat de daha çok Teta durumuna giriş ve çıkışla Delta esnasında olur. Uykuya geçtiğiniz her gece bedeninizi bırakırsanız. Astral bedeniniz “kalkar” ve kendini fiziksel bedeninden “ayırır”. Genellik fiziksel bedeninizin 5-6 cm. yukarısında asılı kalır. Bunu asla hatırlayamazsınız. Çünkü fiziksel bedeninizden “çıkarsınız” ve beyniniz Teta haline geçtiğinde fiziksel bedeninize “geri dönersiniz” Amnezi noktası kontrol etmesi zor bir noktadır ama size bunun tekniğini daha sonra vereceğim çünkü zihni bu aşamada kontrol etme konusunda ustalaşmalıyız. Amnezi Noktası fiziksel bedeninize doğduğunuz esnada gerçekleşir. Bu hayatta bu bedene girmeden önceki hayatınızı hatırlamamanızın nedeni budur. Teta durumunu kontrol etmeye başladığınızda önceki yaşamlarınıza ait şeyleri hatırlayabileceksiniz. Ama Tetadaki düşüncelerinizi ulaşırsanız bunlar hemen gerçekleşir ve bu nedenle kontrolsüz olmanız bu durumda sabit kalamadığınız taktirde sorunlara yol açabilir. Bu noktada Teta durumu ile Alfa durumu arasındaki zihin gücüyle hissetmenin farkını açıklayalım… Alfa durumunda parmaklarınızla birine bir biçimde dokunduğunuzu imgelerken, karşınızdaki kişi düşüncelerinde bu sıcak ve hafif dokunuşu hissedecektir. Sanki fiziksel elinizle ona dokunuyormuşsunuz gibi dokunduğunuzu hissedecektir, çok gerçekçi olacaktır!

İşte düşünce dalgalarınızın bir başkasının zihnine böyle girer. Kafataslarının dışından gelen bu düşünce dalgaları, kafatası kemiklerinin 5 yerinde rezonans ya da titreşim yapar. Bu modele titreşim seviyesine inen (Alfa ya da Teta) Takyonlar “beş altın dalga” modeli denir. Bu takyonlar kişinin beynindeki sıvı kristal yapıyla iletim kurar. Takyonlar Deltonlar sağlar çünkü enerji toplarlar. Aynı zamanda karşıt madde ve madde yaratır. Bu ikili aksiyon olurken, elektronlar oluşur ve elektrikli vuruş beynin bir bölümüne ulaşarak düşüncede elektrikli etkiye dönüşür…Bu nedenle, kişi etkilendiğini algılar. Bu kristalimsi yapı kafa kemiğindeki kalsiyum kemiğinde bulunur (kafatasının içindeki katman etrafında). Bunların tümü organı geren kas alanlarına girer, mikro ayrık alanlara, elektron kabuklarına, faz boşluklarına ve Fourier dönüşümlerine gider. Bu bilgileri ilk defa burada okumuş olabilirsiniz; biz şimdilik kısaca bir özetleme yapalım;

Bu noktadan sonra teori biter, uygulama başlar. Tekniklerin nasıl işe yaradığını bilmeniz gerekmiyor, sadece işe yaradığını bilmeniz yeter. Bu bölümde bahsettiğim şeyler hangi gizemler üzerinde duracağınızla ilgili ön bilgilerdi. Bu çalışmanın merkezine geçmeden önce çok önemli olan kavramlara tekrar göz atalım:

Düşünce realiteyi yaratır. Hiçbir şey bunu çürütemez. Köprüler, binalar hatta matematiksel incelemeler bile önce mucitlerinin düşüncelerinde var olmuştur.

Düşünce başkalarının zihinlerini ve dünyevi olayları imgelemeyle etkileyebilir. İmgeleme ne kadar netse ve imgeleme esnasında duyular ne kadar net kullanılırsa o kadar güçlü olur.

Enerji (prana) düşünceleri güçle doldurur ve etkilerini büyütür. Enerjiyi lehinize kullanarak (bu konu daha sonra ele alınacak),düşüncelerinizden gerçeklik yaratacak kadar güce sahip olacaksınız. Tam beklediğiniz gibi şekilde olmayabilir ama içeriği aynı olacaktır. Zihin gücünüzü bir ev yaratmak için kullanmanız yoktan bir ev var edeceğiniz anlamına gelmez. Ama bir eve sahip olmanız için olaylara yol açarsınız. Mesela, size büyüleyici küçük bir dağ evini düşük fiyata satacak bir emlak komisyoncusuyla tanışabilirsiniz.

ALTINCI BÖLÜM / GÜCÜ ARTTIRMAK

Bu teknikleri anlayıp hayatınıza geçirmeye başladığınızda basit yöntemlerinin ötesine geçebilir ve daha fazla güç vermesini sağlayabilirsiniz. Aslında “okült” kabul edilen şeyler üzerinde ne kadar çok şey okursanız o kadar şey bulabilirsiniz. Önce zihin gücünü kullanmak için Teta seviyesi beyin dalgası aktivitesine nasıl yaklaşılacağını anlatalım. Tam bilinçli Teta manipülasyonu çok ileri bir konu olduğu için ve çok az insan tarafından başarıldığından çokta fazla üzerinde durmayacağız. Ayrıca, Teta durumundayken bilinçli kalabilirseniz, zihin gücünüz konusunda zamanınızı ziyan etmek istemeyeceksiniz. Beyin dalgaları uyumadan az önce Teta frekansı yayar. Bu Teta beyin durumu ile zihin temelli teknikleri çalışmak pratik açısından çok kolaydır. Bu asla seçim tekniklerinizden bir olmamalıdır, çünkü sadece Alfa çalışmanızı güçlendiricidir (iyi bir güçlendirici). Prosedür her zamanki Alfa imgelemenize devam etmektir ama bunu gün içinde ya da akşam seansında yapmak yerine yatakta uyumaya hazırken yapın. Uyumaya hazır olduğunuza, kalkmayacağınıza, alarmı kurduğunuza vs. emin olun. Çok basit… uykuya çekilirken elinizden geldiğince imgelemenize devam edin.  Daha öncede söylediğimiz gibi uykuya geçmeden önceki tam anı hatırlayamayacaksınız. Ama düşüncelerinizde kalan son kalanın imgelemeniz olmasını sağlayın. Tabii ki, bunu zorlayamaz ve bilinçli olarak birşeye dikkat etmeyi bekleyemezsiniz. Sadece imgelemenizi yapın ve kısa sürede uyuyacaksınız. Uykuya geçtiğiniz an Teta beyin dalgalarınız bu düşüncelere ya da imgelemelere nüfuz edecektir ve onları harika enerjisiyle yükleyecektir. Birçok durumda genellikle birkaç dakika içinde uyuyakalırsınız. Beden pozisyonunuzu değiştirir ve yaptığınız şeyi (düşünme, müzik…vs) bırakırsanız genellikle bunun nasıl olduğunu hatırlamazsınız. Bu yüzden bunu durdurması zordur. Pratikle ve kendinizi programlayarak, Teta haline ulaşıncaya kadar imgelemede kalın. Bundan sonra imgelemeyi bırakacaksınız (çünkü uyuyakalacaksınız) ancak tüm ihtiyacınız olan hızla Teta anını yakalamaktır. Unutmayın; Teta durumunda üzerinde çalıştığınız kişiye dokunursanız zihinsel dokunuşlarınızı gerçekmiş gibi hissedecektir.

Bu, imgelemeniz bu noktada sabit kalmayı başarırsa gerçekleşir. Çabuk ve hemen olacaktır. Yavaşça uykuya çekilirken (derin Alfa) Alfa çalışmanızı yaptığınızdan etkisi harika olacaktır. Bu Teta noktasında imgelemenize elektrik akımı vermek gibidir. Zihin gücü becerinizi kullanırken kendinizi geliştirmek için zaman ayırmanız çok önemlidir. Bu şekilde kendinize eşit zamanlarda eşit oranlarda zaman ayırıp çalışırsanız zihinsel ikna yeteneğinizle beraber kişiliğiniz de gelişecektir. Yaşamınızı geliştirecek imgelemeye zaman ayırın (iş, para, arkadaşlar, bilgi, hafıza…vs) imgeleme yaparken Alfa durumunda olacağınız için, kendi zihninizi de etkilemek için harika bir konumda olacaksınız ve bu nedenle önemli şeylerin diğer yönleriyle kendi realitenizi de etkileyebileceksiniz. Sadece olmak istediğiniz şeye hazır olduğunuzu (yeni bir araba, işitme gücü, insanların size saygılı olması, sağlık…vs) imgeleyin.

Zihin gücü çalışmanız başka boyutlara gitmek, beden dışı seyahatler ya da her ne üzerine olursa olsun öncelikle Hermetik Felsefesinden biraz anlamalısınız. Bu felsefe aşağıdaki prensiplere sahiptir;

1. Her insan belli bir dalga boyunda var olup yaşayan itici gücü hem alır hem de yayar.

2. Bu itici güçler eğitimli bir zihin tarafından algılanabilir.

3. İnsanın bilinçaltı zihni “evrensel” bilinçaltı ile bağlantılıdır. Her bireyin içinde tüm evrenin holografik kopyası vardır.

4. Bu seviyede aldığınız şeye sezgi denir.

5. “Bilme hissi” bu dalga boyuyla bir radyo gibi yayılır.

İlk bakışta bu 5 prensip size çok anlaşılır gelmemiş ve çok derin içerikli gelmiş olabilir. Aslında bunlar zihinsel gücünüz için kullanabileceğiniz etkili temel bilgilerdir. Evrensel Matrikse girmek için (Tanrı, tüm bilinç kaynağı) normalde yaptığınız şeyin “tam zıddı” görünecek şeyleri yapmanız gerekir. Bir şeyler umuyorsanız, henüz gelmemiş olan gelecekteki bir arzuyu ve belirsizliği ima edersiniz. Birşeylerin hayalini kuruyorsanız, geleceği sezinliyorsunuzdur ve bu belirsiz değildir. Bir şeyi ummakla hayal etmek (yaratmak) arasındaki ince çizgi budur. 3.boyut dünyasında somut bir şey istiyorsanız ve mantıken erişebileceğiniz bir şeyse, tüm yapmanız gereken bu isteğinizi bilinçaltına iletmektir. Bilinçaltı zihniniz dileklerinizi yaratacaktır, dilek bilincinizden düzgün bir şekilde yayılmışsa. İşte burada da ince bir çizgi var; arzunuzun başarılı bir şekilde bilinçaltı zihninize (evrenle bağlantılı) iletmek için bilinçli zihniniz bu arzu üzerinde egzersiz yapmayı bırakmalıdır. Sürekli devam eden arzu, dileğin oluşumuna engel olur. Sık sık vurguladığımız şey şudur; psişik istekler veya dokumalarınızı yaparken onu % 100 hissetmelisiniz, gerçekten şu anda oluyormuş gibi hissetmelisiniz. Küçük bir tüyo verelim; Rol ya da numara yapabilirseniz bilinçaltınızı kandırabilirsiniz. “Şu anda olduğunu” hissetmekte zorlanıyorsanız, gerçekten hissetmeye başlayana kadar hissediyormuş gibi yapabilirsiniz. Rol yapsanız bile şu anda oluşuyormuş gibi hissedebilirseniz şimdiki an farkındalığınızı gerçekten hissedeceksiniz ve imgelemeniz daha kolay olacaktır. İmgelemeniz gerçekleşene kadar hissi devam ettirin. İşiniz bittiğinde kendinizi kucaklayın ya da dokunun, içiniz gülsün, çalışmanıza ve eğitimize coşkunuzu katın.

Hermetik bilgiler çoğu yeni başlayanların uygulamakta zorlandıkları prensiplerdir. Arzunuzun fiziksel dünyada gerçekleşmeden önce var olduğuna inanmanızı gerektirir. Arzu edilen bir durum DİLİYORSANIZ ya da olacağını UMUYORSANIZ, otomatikman GELECEK zamanı düşünüyorsunuz demektir. Bir şeyi istediğiniz sürece onu hep isteyeceksiniz (3. boyutta), istekleriniz gelecekte merkezlenir ve bilinçaltının sonsuz şimdisine iletilemez. Bu nedenle “dilerseniz, alamazsınız”. İsteğinizi ummayın, gerçekten oluyormuş gibi yaşayın ve deneyimleyin. Bunu imgelemenizle yapın ve gün boyunca düşüncelerinizle bunu hissedin. Bilinçaltınız bilmek ve kesinlik vasıtasıyla aktivasyon ve yanıt bekleyen bir güçtür; “sınırsız güven”. Zihniniz düşüncenin duygusal kopyasını gerçekleştirdiğiniz sürece herşeyi gerçekleştirebilir. İşin sırrı hissetmektir. İstediğinize zaten sahip olduğunuzu hissederek arzunuzu elde edebilirsiniz.

Şimdi dirençle ilgili birkaç teknikten bahsedelim. Direnç meselesinin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Kişi veya durumlarda, isteklerinizde direnç görüyorsanız direncin işaretlerinin farkında olmanız gerekir ve tüm fark edilebilir tepkileri not almanız gereken şeylerdir. Tepkiler veya direncin farkına vararak iyi ya da kötü hangi zihin gücü teknikleri ile yaklaşacağınızı bilirsiniz.  Aslında iyi veya kötü ifadesi kullanılmamalıdır çünkü kötü olan birşey bile iyi bir işaret, bir farkındalık olabilir. Direnç görmeniz çabalarınızın sonuçsuz kaldığını göstermez. Eninde sonunda siz çalışmanıza devam ederseniz bilinçaltı zihinleri pes edecektir. Her insan ve durum farklıdır. Bu nedenle farklılığın tadını çıkarın çünkü bu sizin zihinsel yetenekleriniz iyileştirecektir yeni deneyimlere yelken açmanızı sağlayacaktır.

YEDİNCİ BÖLÜM / RADYONİKLER, PSİONİKLER, KUTSAL GEOMETRİ

Sıradan insanlardan saklı tutulan birçok teknoloji vardır. Bunun sebebi, bu teknolojilerle elde edilebileceklerin potansiyelinin sınırsız olmasıdır. Kesinlikle sınırsızdır! “Teknolojiler” kelimesiyle devasa elektronikleri, donanımları, bilgisayarları ya da milyar dolarlık makinelerı kastetmiyorum. Zihin temelli, eterik bağlantılı sunumlar ve bağlantılardır kastettiğim. Şu anda bunlar mantıklı gelmeyebilir ama mantıklı olduğunu göreceksiniz. Bu teknolojileri anlamanız için temel bilgileri paylaşalım:

Etrafınızda gördüğünüzden çok daha fazlası vardır. Uzun zamandır insanlığa empoze edilen sınırlar yüzünden fiziksel gözünüzle sadece fiziksel olanları görebilirsiniz. Eğer sınırları kaldırırsanız, fiziksel çevrenizden çok daha fazlası olduğunu görebilirsiniz. Birçok insan “başka görecek ne var ki?” diye soracaktır. Cevap şudur; “çok şey!” çevrenizde gördüğünüz şeyler sadece fiziksel değildir. Fiziksel niteliklerinin yanı sıra başka nitelikleri de vardır. Bunlar seviyelere ayrılır. Varoluşun bir seviyesi bu fiziksel olan seviyededir ya da fiziksel dilin sınırlarıyla daha düzgün tanımlanmış olur. Bu üçüncü seviyenin üzerinde daha çok seviye vardır. Sayılamayacak kadar çok aslında. Bu seviyeler kek yapmak için malzemeleri karıştırdığınız gibi birbirine bağlıdır ve karışmıştır.

Radyonik ve diğer taraftaki teknolojiler de aynı şeydir. İlgilendiğimiz diğer seviyeye genellikle “eterik” seviye denir. Aslında adı bu değildir. Ama ingiliz dünyası bu kelimeyle bu tanımı yapmıştır ve öylece kalmıştır. Daha önce duymuş olabileceğiniz bir başka seviye ise “astral” seviyedir. Seviyeler arasında da boyutlar ya da oktavlar vardır. Daha önce belirttiğimiz gibi fiziksel dünya üçüncü boyuttadır. Astral seviye ise dördüncü boyutun ilk ve ikinci oktavında bulunur. “Eterik boyut” astral seviyeye yakın ama biraz aşağısında ve üçüncü boyutla bağlantılıdır.

Etrafımızda gördüğünüz her şey bu fiziksel boyuttan daha yüksek seviyeleri kaplar. Bu noktaya gelmek için tüm fiziksel nesnelerin ve yapıların (insanlar dahil) eterik yapısı vardır. Hareket etme fonksiyonları olan sadece fiziksel bedeniniz değildir. Eterik bedeniniz de vardır; yüksek seviyelere çıktığınızda ya da fiziksel gözlerinizle bu seviyeleri görmek için kendinizi eğittiğinizde görünmez bedeniniz görülebilir. Tüm nesnelerin fiziksel bedenleri kadar eterik bedenleri de vardır. Arabalar, ağaçlar, kitaplar, yiyecekler ve gözlerinizle göremediğiniz müzik titreşimleri, kokular ve düşüncelerin bile eterik bedenleri vardır!

Düşünceler “eterik” ya da “astral” gibi yüksek seviyelerde var olur ve bu seviyelere girdiğinizde gerçekten görülebilirler. Beceri, pratik ve bilgiyle düşünceler de fiziksel dünyada görülebilir. Bu nedenle, nasıl olduğunu bilirseniz insanların gözü önünde birşeyin imgesini bile gösterebilirsiniz.

Unutmayın! etrafınızda gördüğünüz insan yapımı herşey önce düşüncede başladı. Bir tişörtü ele alalım mesela. Tişörtün dizaynı kişinin düşüncesinde başlar. Tişörtün kumaş yapısı ya da kimyasalları biri tarafından yaratıldıktan sonra başlar.  Tişörtü yapan makinalarda daha önce biri tarafından (muhtemelen bir mühendis) düşünülüp düşünceler kağıda aktarılmış, sonra da yeni bir dizaynla makinaya dönüşmüştür. Düşüncelerinize bu açıdan baktığınızda bu çok ulaşılmaz görünmeyecektir. Zihniyetinizdeki sınırları kırmak için ilk adım budur.

Peki bu noktadan sonra Kutsal Geometri nedir? Zihniniz yeni seviyelere çıktığında düşünceleriniz ve düşüncelerinizi kullanış biçiminiz daha güç kazanır.

Kutsal Geometri ise herşeyin dilidir. Okul yıllarındaki geometri “kutsal geometri”den biraz daha farklıdır. Bu tip bir geometrinin şekillerle ve matematikle alakası vardır ama daha çok “kozmik” seviyede. Kutsal Geometrinin dikkat çeken tarafı herşey (HER ŞEY) geometriye bağlıdır. Geometri matematiksel olarak tanımlanabilir bu nedenle herşeyde matematik vardır…piramitlerden gözünüze kadar. Geometri evrendeki herşeyde bulunabilir ve kutsal geometriyi anlamak size tüm evrenin bilgisini verebilir. Kesinlikle bunun sadece tanımını yapmak bir sürü kitabı doldurur. O yüzden burada sadece birazcık tadına bakmış oluyorsunuz.

Herşeydeki geometriyi anladığınızda, hayatın nasıl işlediğini ve hepimizin nasıl kosmosa uyduğumuzu anlamaya başlarsınız. Herşey belirli geometrik bir şekilde yaratılmıştır ve geometrik özelliklere sahiptir…DNA’dan tutun, fiziksel hücrelere, ağaçlara, boyutlara, dillere, virüslere, müziğe, bilgisayarlara, kimyasallara, atomlara kadar. Bunlar evrendeki birçok şeyin öğeleridir, gezegenin etrafındaki enerji alanlarına kadar. Hücresel yapınızı ve DNA’nızı bile tanımlayabilirler, doğru bir şekilde bir araya getirebilirseniz. Hatta evrenin nasıl yaratıldığını bile gösterebilirler anlamasını bilirseniz.

Geometrinin en kutsal imgesi Yaşam Çiçeğidir. Çünkü içinde tüm yaradılışı barındırır. Herşey bu kutsal modelin kullanılmasıyla yaratılmıştır; müzikten dile, doğaya kadar herşey. Kutsal geometriyi hiç görmemişseniz ya da bilmiyorsanız size görünmez. Unutmayın; kutsal geometri kağıt üzerindeki boş imgeler değildir. Çoklu boyutlardaki hareketler ve oluşumlardır. Mesela Yaşam Çiçeği iç içe geçmiş yuvarlakların toplamıdır. Belli bir şekle hareket ettiklerinde formlarını değiştirebilir. En ilginç bulduğum şeylerden biri tüm dillerin alfabelerinin bu imajda bulunabilmesidir (Dan Winter’ın çalışmasına bakın). Bu nasıl baktığınız ve ne gördüğünüzle ilgilidir. Bu şeklin belli bir bölümünü seçtiğinizde ve döndürdüğünüzde açıkça ingiliz alfabesini ya da ibranice alfabesini görebilirsiniz. İncil’i orjinal dili olan ibranice’den bu imgeye çevirdiğinizde, İncil’in kutsal geometri şeklini alabildiğini görürsünüz. Bu şekil ayrıca bu gezegenin manyetik parçalarının yerçekimi gücünü de gösterir. Tüm kadim alanlar bile bu spiral hatların üzerindedir (Fibonacci spirali olarak adlandırılmıştır). Bu organik büyümeyi resmeden sayıların belirli ilişkisinden doğan matematiksel bir spiraldir. Tüm kadim tapınak ve yapıların plan ve sıralanışı üzerinde olduğunu ve Mısır’daki tek belli bir noktadan kaynaklandığını görürsünüz. Fibonacci spiralini tüm doğada da görürsünüz (Koçların boynuzunda, deniz böceklerinin kabuklarında, ayçiçeğinde çift spiral) ve üzerinde inceleme yaparsanız etrafınızdaki dünya ve müzik arasındaki bağdır. Bunun sizden neden saklandığını anlayamazsınız çünkü bu bilgiye tümüyle sahip olmak sizi çok güçlü ve aydınlaşmış bir insan yapar.

Dünya; şebekeler olarak adlandırılan enerji alanlarıyla çevrilidir. Gezegende farklı türde bir sürü şebeke vardır  ve hepsinin geometrik şekli de farklıdır. Kadim insanlar tüm bu şebekeleri ya da diğer ismiyle Ley Hatlarını bilirdi. Şebekelere girebilirseniz bunlar doğal karşılıksız güç kaynaklarıdır. Nicola Tesla (radyonun mucidi) bunları biliyordu ve şaşırtıcı birkaç şey tasarladı (birçoğu bilmediğimiz duymadığımız şeylerdir). Halktan saklanan en büyük başarılarından biri gezegenin herhangi bir yerine elektrik yayabilmekti. Gezegenin belli noktalarına yerleştirilen 8 özel “jeneratörle” (tesla bobinleri)…bu enerji şebekelerine girebildi ve sonuçta tüm dünyaya yetecek tam bir elektrik gücü elde etti.

İlginçtir ki, bu “kuleler” kutsal geometri enerji noktalarıyla çakışan belirli şebeke noktalarına yerleştirilmiştir. Büyük birşey biliyordu ama bu icadı küçük görüldü (henüz!). Yine de Nicola dünyada büyük bir etki yaratmıştır. Duvardaki 60 Hz prize her fişi soktuğumuzda onun icadını kullanıyorsunuz (AC akımı). Küçük bir Tesla her yerde…her evde ve her işte. Nicola imgeleme konusunda bir dahiydi, kağıt üzerine dökmeden bile zihni harika derecede her icadı görebiliyordu. İşte bu yüzden ilk prototipi bile başarılı oluyordu. Bunu da icatlarıyla herkesin iyiliği için kullandı. Yine de en iyi çalışması insanlardan saklanıyor.

Peki bu bilgi ne kadar önemli? Kutsal geometri size olağanüstü yetenekler kazandırabilir ve onun sunacağı araçlarla başka boyutlara bile geçebilirsiniz!

Bedeninizin etrafı iki iç içe geçmiş tetrahedronlardan oluşan bir enerji alanıdır. Bu düz ölçü Davut’un Yıldızı olarak da bilinir (yine de bu imgenin bilgisi hala oldukça gizli tutulur). Üç boyutlu bir ölçüde, bu imge Merkaba ya da Merkabah olarak bilinen iç içe geçmiş tetrahedronların şeklinde bir enerji alanıdır. Etrafınızda bu alan vardır yine de aktive olmayabilir (gezegendeki yaklaşık sadece 3000 insanın tam aktif Merkaba alanları vardır). Çok gizli tekniklerle bunu aktive edebilirsiniz. Bu enerji alanı kendinizi daha yüksek boyutlara taşımanızı sağlayacak “aracınızdır”. Sırrını hiç vermeden, yapacağınız şey belli bir oranda (Fibonacci oranında) etrafınızda dönmektir. Belli bir orana ulaştığında (0.9 ışık hızı), bir disk gibi dışarı çıkar ve bu nedenle boyutlar arası yolculuk için zihniniz güdülenmiş olur! Yukarıda tanımladığım “dahili Merkaba” dır ve elektronik kullanımı gerektirmez. Daha çok belli nefes teknikleri, belli imgeleme teknikleri ve her yerdeki yaşama duyulan Sevgi gerekir.

Dönerek bu alan geldiğinizde, 50 metre fırlar. Bu Merkaba alanı sizin enerji\çakra noktalarınızla bağlantılıdır. Herhangi bir yogayla ilgili ya da Uzakdoğu’ya ait çakra tablosuna bakarsanız, “Kalp” çakrasına yerleştirilmiş çift tetrahedron geometrisini görürsünüz.

KOZMİK GÜÇ

Kozmik gücün kötü niyetler için kullanılamayacak bir teknik olduğunu bilin. Hedeflerinizin saf olmasını ve bu dileğini hak ediyor olmanızı tavsiye ederim.

Aşağıdaki ifadeyi ezberleyin

Kozmik Güce (Allah’a) sesleniyorum ve ondan bana güç vermesini, beni korumasını ve bana rehberlik etmesini istiyorum.

Bu sihirli cümle kozmik gücün frekansına ve enerjilerine girmek için kullanmanız gereken cümledir. Bu ifadeyi bilmek kendinizi evrensel zekayla aynı frekansa sokmaktadır.

Ayrıntılar

Dik durun, ayaklarınız omuzlarınızın genişliğinde olsun ve elleriniz cennete dönük şekilde dua eder pozisyonunda olsun. Gözlerinizi kapatın. On kez yavaş derin nefesler alıp verin. Onuncu nefesiniz de yüksek sesle “kozmik güce sesleniyorum” sonra durun ve nefesinizi verirken şöyle deyin: “ondan bana güç vermesini, beni korumasını ve bana rehberlik etmesini istiyorum.” Bu cümleyi söylerken her kelimenin son derece farkında olun. Güç, koruma ve rehberlik kelimelerinin anlamını kavramalısınız. Sadece söylemekle sistem işlemez. Cümleyi 2 kere daha tekrarlayın. Üçüncü kere söylerken olağan dışı bir şey deneyimleyeceksiniz. Omurganızda bir elektriklenme hissedebilirsiniz. Yer titreyebilir. Bedeninizde sıcaklık ya da soğukluk sıçrayabilir bunun bir sebebi vardır. Ayakta durarak, nefes alarak, beyin dalganızı düşürerek ve bu cümleyi kurarak kendinizi otomatikman tanrı enerjilerine bağlayacak ve senkronize olacaksınız. Daha yüksek enerjilerle kendinizi aynı hizaya getirince ihtiyaçlarınızı kozmik güce iletmeniz daha kolaylaşır.

Önemli not : Sihir cümlenin kendisi değildir. Kozmik güçle bağlantı kuran sihirli cümlenin arkasındaki anlam ve düşüncedir. Bu nedenle anlam yüklenmesi çok önemlidir. Yüksek sesle cümleyi söylerken hissedin ve serbest bırakın. Kozmik güçten ne dilediğinizi ne zaman istediğinizi bunu hak ettiğinizi tam olarak belirtin. Bu unsur çok önemlidir. Konuşurken eski bir arkadaşla konuşur gibi alçakgönüllü bir ses tonuyla konuşun. Süslü kelimelerden uzak durun. Dileğinizi söylerken zaten dileğinizin kabul edildiğini hissedin. Dileklerinizi kabul ettiği için kozmik güce teşekkür ederek çalışmayı son verin.  Kollarınızı annenize sarılır gibi göğsünüzde kavuşturun. Bu kapatılmış enerjiyi serbest bırakır. Gözlerinizi açın, tekniği mektuba yazarak uygularsanız arzunuz kabul EDİLECEKTİR.

Özet; bu yöntemin başarısı dini inançlarınıza bağlıdır…

About these ads

125 thoughts on “BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ

 1. Öncelikle bu kitabı yayınladığın için size çok teşekkür ederim ,
  Ben bu kitabı okudum , ve şu an da “beyin dalgalarını bir araya getirme tekniği” bu tekniğin müzik olarak internette olduğunu biliyorum ve bir türlü bulamıyorum ilgilenen ve kullanan kişilerin benim ile irtibata geçmesini çok ama çok isterim ,, teşekkürler ,,

  posta adresim,,, yok-olmak-seroxat@hotmail.com

 2. Merhabalar, benim bu konuda bildiğim BrainWave Generator adlı bir program mevcut, yalnız beyin dalgalarını aktive etmiyor, bu seslerle beyin dalgalarını istenen düzene sokuyor. Müzik olarak değil ama bu sesler müzikten daha farklı, ayrıca bu programda yoğun meditatif, mutlu, dinlenme,odaklanma gibi özellikleri olan sesler var. http://www.bwgen.com/ adresinden download yapılabiliyor, bir deneyin bakalım, istediğiniz bu değilse daha da araştırırız, tüm sevgilerimle:)

 3. Bende bu kitabı okumuştum.Çapalama yöntemı kişi gördüğün anda işe yarıyor.Flash Zihin tekniğini de yapmayı başardım. GerÇekten insanın hayatı değişiyormuş…(:

 4. Ben daha başlangıçtayım beyin dalgaları tekniğini neden yapmalıyız? bu tekniği uygulamadan imgeleme yapıyorum sizce bir sorun olur mu? bu arada yaptığım imgelemelerle çok bariz bir şekilde karşılık aldım. Kesinlikle işe yarıyor. zaten zihin gücüne inanıyordum ve dokunama hissim gerçekten çok güçlü. Biraz dikkat sorunu yaşıyorum ama kesinlikle başarılı bir seanstan sonra etkisini hemen görüyorsunuz:)

 5. Bende kitabı okuyorum ve beyin dalgaları tekniğindeyim. İlk bölümü aşmadan 2. bölüme geçmeyi düşünmüyorum. Ama kafam biraz karıştı belkide yeniden okumaya başlamam gerekiyor bilemiyorum. Sadece doğru yapıp yapmadığımı öğrenmek istiyorum. İmgeleme yaparken aslında bir nevi hayal kuruyoruz değil mi? Yani sanki bir yerlerde yanlış yapıyormuşum gibi hissediyorum. Bana yardımcı olurmusunuz?

 6. İmgeleme hayaldir. Bilinciniz ne kadar karşı çıkarsa çıksın imgelemeniz daima başarılı olur. Bundan kuşku duymayın. Sadece Hayal ederken biraz daha detaya girin. “Kapı” sadece “Kapı” olmasın; kapı da gözetleme deliği olsun, kapı tokmağı; hatta kilidin de bir anahtar sallanıyor…vs.” gibi detaylandırın. İmgelemeyi basit ve olağan bir oyun gibi düşünün, DÜŞünün; yani önce DÜŞ kurun sonra DÜŞünün…:)Sevgilerle&Sevinç.

 7. arkadaşlar bir konuda fikrinizi sormak istiyorum..imgeleme yaparken gözümün önüne getirebildiğim figürleri gercek hayattaki gibi net bir şekilde göremiyorum tıpkı bir rüyadaki gibi hafif bulanık ve ve renkler net değil..merak ettiğim herkeste aynı durum mu söz konusu yoksa sadece ben mi bunu gerektiği şekilde başaramıyorum bu konuda yorumlarınızı bekliyorum tşkrlerr..

 8. Ben bu kitaptan hiç birşey anlamadım ve hiç kimseyi de etkileyemedim nasıl olacak bir bilgisi olan varsa benle irtibat haline geçebilir mi lütfen ???

 9. Beynin yaydığı dalgaları taklit etmek için icat edilmiş her türlü cihazlardır.

 10. Erdinç bey bilgi için teşekkür ederim. Peki bu cihazın kullanım alanı nedir, nasıl faydalanırız… Beyin gücünü kullanmakta bizlere faydası olur mu… olursa nasıl… biraz ayrıntı alabilir miyim…?

 11. Ben bu söylediğiniz kozmik gücü yapmak istiyorum ancak korkuyorum gözlerimi kapattığımda ya bir şey olursa diye. Deneyen arkadaşlarımız varsa lütfen cevap yazsın. ?

 12. Astral bedeni kim görmüş de eline cetvel alıp ölçmüş? bedenden 5-6 cm yüksekte asılı kalıyormuş, bak sen.. kafanız karışmış sizin! Bunu da yayınla o kadar güveniyorsan yazıklarına! Kurusıkı atmak kolay..

 13. Yayınlanmayacak bir düşünceniz olduğunu ve yayınlanmaması gereken bir fikriniz olduğu kanısında değiliz, elbette bu yazıyı okuyarak yorum yazmanız bunu önemsediğiniz anlamına gelir ki bu dualite içinde yaşıyorsak mesajınızın doğru yerlere mutlaka gideceğine inanıyoruz. Kötü-iyi, güzel-çirkin, huzur-stres, ölüm-yaşam tüm dünyanın yaşadığı dualite gereği normaldir ve kabul edilmelidir, fakat hayatta mucize diye nitelendirdiğimiz olaylarında belirsizliği bir gerçektir. Sevgilerimizle*

 14. Düşüncelerim ve yaşadıklarım beni korkutuyordu.acaba ben hasta mıyım ..beyin hastalıkları ilgili siteleri araştırırken tesadüfen amargi hillerin kitabını okuyana kadar.bu kitabın içeriği anlatımları sanki benim yaşadıklarımı anlatıyordu..müthiş heyecanlandım.çünkü zihin gücünü beynime okadar yerleştirmişim ki algıladığım herşey gözümün önünde beliriyordu bu çocukluğumdan beri var olan bir şeydi. Ama ne var ki zihin gücünü bilinçli olarak kullanmıyordum. çünkü bilmiyordum sadece eğleniyordum mutlu oluyordum seneler geçti zihinsel gücümde artmıştı. bundan sonraki yaşadıklarım hayatımı alt üst etti..artık kişilerin düşündüklerini anlıyordum beyinlerini okuyordum benim hakkında ne düşündüklerini ne yapmak istediklerini veya toplumsal düşüncelerini algılıyordum bu anlayış beni yanlızlığa itti arkadaşım artık yoktu eşimin beni aldattığını hemen anladım..artık eşimde yoktu.artık yalnız bir insandım kendimi herşeyden soyutlandırdım kendimi. yüce allahın yoluna yürümeye başladım. artık bilgece düşünmeye başladım düşüncemi enerjimle birleştirerek çoğul insanlarla iletişim yaparak gelecek hakkında gezegensel sörf yapıp mutlu oluyorum.ve daha niceleri..bütün bunları yaşarken…acaba ben hasta mıyım.yoksa amargi hillerin dediği gibi gücü hafife mi aldım..veya ne ektiysem onu mu biçtim..gerçek bilgiçlerden şunu bilmek istiyorum..ben orda mı yaşıyorum.yoksa.burda mı.yaşıyorum…saygılarımla ..zeki-taylan@hotmail.com

 15. Belirli bir olgunluğa eriştiğinizi anlıyorum. Taraf tutuyorsanız karma yaratırsınız nerede olduğunuzun önemi yok. Cevap arayan zihnin elinde olduğunuzu anlayın yeterlidir.

 16. Çok az kaldı hissediyorum başaracağımı ,herseyin birbirine bağlantısı var ne dusunursem icten oluyor farkindayim aradaki bağı çözmeme çok az kaldı :)

 17. Arkadaşlar ben bu kitabı bulamıyorum ne internette nede kitapçılarda ve çok okumak istiyorum biri bana yardımcı olsun lütfen:)))) burcubu@gmail.com

 18. 25 yaşındayım ama çok küçükken bunları bilinçsiz bir şekilde yapmaya başlamışım.anlam veremiyordum, gözümde canlandırdığım iyi kötü ne varsa yaşıyordum ve aynen düşündüğüm çizgide gerçekleşiyordu. hepinizden ricam olmasını istediğiniz, hayaliniz emeliniz her neyse düzenli olarak aynı isteklerinizi olacağı ana kadar içtenlikle sürdürün,bir anda aklınıza gelen düşüncelerden imgelerden korkmayın onlar olabileceklerin en yakınıdır. bizzat yaşadım ve hala yaşıyorum.Bu kendinin farkında olmayan tüm insanlara yardımcı olur insallah.

 19. Merhaba bu kitabı çok merak ediyorum o kadar aradım ama bulamadım nasıl bulabilirim fikriniz var mı ?

 20. Sır gibi saklanan bir kitap. E kitap olarak baktım ama sadece ingilizce bulabiliyorum. Belki gittigidiyor.com gibi sitelerde ya da sahaflar gibi çarşılarda bulabilirsiniz. Basımını yapmıyorlar.

 21. Adı, BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ.. Ancak okumanız hakkında bir şey söylemem.. Kitabın geneli büyü ve psişik ayartmadır.

 22. ,,,Bu kitabın büyüyle ilgisi yok , yazarın kendi kişiliğini sorgularken , enteresan bilgilere sahip olacağını algılamıştı , tıbbi araştırmalar sonuçlarını incelerseniz yazarın yazdıkları doğru , yalnız bu kitabı okuduğunuzda ,kişisel beceriye sahip olmak için yan düşünceleriniz saf ve temiz olması gerekir , en önemlisi kendinize şans veya maddi bir beklentiye girmemeniz gerekir , kendinize karma yaratırsınız sonucu ruhsal sıkıntı yaratabilir, Kitabın ana konusu bilgece düşünmeyi öğretidir ve bunu diğer insanlara beyin gücüyle frekans gibi yaymasıdır, mesela hayal ettiğiniz kötü güzel ve çirkin düşünceler diğer insanlarıda etkiliyecektir ,,,

 23. Çok merak ettiğim bir konu özet iyice heyecanlandırdı zaten ama kitapçılarda bulamadım nede nette , elinde olupta satmak isteyen olursa bana ulaşsın lütfen kapıda ödemeli yollasın ücreti neyse veririm.. ffkrl@mynet.com

 24. Ya düşünce gücü diye bişey yok ben iki satir düşünüom olmuyo o zaman yok düşünce gücü bu kadar

 25. Selam bir ara yaklaşık bundan 5 ay kadar önce psikolojik olarak çok şiddetli bir hafta geçirdim . Bir haftanın sonunda hayatımda hiç hissetmediğim kadar güçlü iradeli zeki olduğumu fark ettim. Yazılanları sonuna kadar okudum. O bir haftalık dönemden önce günde ortalama 8 9 saat civarında uyurken bir haftada toplamda 7 saat ya uyudum ya uyumadım. İnsanların yüzüne bakınca ne hissettiklerini algılamaya başladım gözümün önünde göremediğim ama çok iyi hissettiğim şeyler oluyor ve ben hepsini fark etmeye başlıdım. Sonra normale dönünce ben eski ben olamadım. Güç , Kendine güven, zeka beynimin nelere kadir olduğunu fark ettim. Yazılanlarda en güçlü anlar teta zamanlamalarıydı ve ben uyku ile uykusuzluk arasında günde bir saat uyurken bile o uykunun tam derinine inemiyor fakat uyanıkta olamıyordum. Beyin aktivitelerim çok güçlü çalışıyordu. Yazılanların daha önce hissettim ve anlatamadıklarım olduğunun farkına vardım. Ve inanıyorum ki tekrar başaracağım…

 26. Yapılan son yorum aralığın 24ü mü banamı öyle geliyo :D

 27. Bu kitabın devamını da paylaşırsanız çok iyi olur bu arada benim bilgilerim karıştı ilk önce düşüncelerle her şeyi şekillendirmek sonra uyurken tam o anı yakalamak ve bilinçli olmak sonra da tanrıdan enerji almak vardı sanırım doğru mu ? Devamı yok mu peki , yayınlarsanız sevinirim :)

 28. Benimde böyle şeylere merakım var ve her zaman içimdeki enerjinin diğer insanlardan farklı olduğunu düşünmüşümdür. Yapabilceğime de eminim sadece yardım almam gerekiyor.

 29. Imgeleme çalışmasını yıllardır uygulamaya çalışan biriyim fakat bir yerlerde hata yapıyor olmalıyım ki henüz imgelediğim hiç bir şeye sahip olamadım. Ancak yazıda imgeleme çalışmasıyla ilgili anlatılan detaylar dikkat çekici. Şimdi tekrar bir çalışma yapacağım üstelik bu piyasada bulunamayan kitapla ilgili … umarım bu kez bu kitabı imgeleyip çekebilirim.

 30. Benim de bi gücüm var aslında çevremdekilere anlatmaya korkuyorum aslında benimle dalga geçecekler diye aslında beyin gücü sanırım bu düşündüklerimin tam tersini beynimde hayal ediyorum ve hemen oluyo başlarda tesadüf sanmıştım ama 2 senedir bu böyle…

 31. Bakın arkadaşlar bunu ben kendimi bildim bileli yaparım ama farkında değildim sadece saf sevgi ve inanarak yapın

 32. Adam Fawer ın Empati kitabında bahsedilen zihinsel yeteneklerle, burda anlatılanlar aynı mı acaba. O kitapta da
  kitleleri robotlaştıracak bir düşünce frekansından bahsediliyordu.

 33. Kitleleri robotlaştıracak sistemler elbet yapılabilir ama o silah (eğer silah olarak hayal edildiyse) eninde sonunda yapana da çevrilecektir. Düşünme mekanizması yeterince anlaşılamıyor. Güdümlü sanılıyor sanırım.

 34. Kendini yetiştirenin zihin gücü , diğer insanlardan çok farklıdır onlarla konuşurken cahil veya bilgisiz olduklarını düşünürsünüz , bu yaklaşım hem doğru hem yanlıştır,, yanlış olan onların tekniklerini bizler bilemeyiz ama onların tekniklerini okuyunca çok daha ilerisini görebilmemizdir ,, Türkiyede düşünce kuruluşu olmaması zihinsel gücü hafife almanın bedeli , Patent lerimizin yok denecek kadar zayıf olmasının sonucudur , bazen okadar dalıyorum ki kendimi cimcikliyorum canım acıyınca bu rüya değil diyorum , kendime geldiğim zaman şaşırdığım oluyor , ister inanın ister inanmayın şimdiki yaşantımız ruhi bir boyut diğer boyuta girdiğimde yaşam dünyadan biraz farklı olsada düşünceyle hareket etme yeteneğini rahatlıkla kullanıyorum .. saygılarımla ..zeki taylan

 35. Dünyanın bilinmeyen en zor matematiği , yok olanı bilmektir , sayısal 1den 9 a, kadardır yani , 0, yoktur , kısaca yaşamla ölümün arası gibi diyebiliriz , yok olanı bilmek , bana göre çok basit problem , peki en kolay problem nedir kolay soru , var olanı silmektir 1den 1i çıkar sonuç sıfır , sıfır nedir, olmayan birşey işte kıyamet dedikleri bu , vardı yok oldu yani dünyaya büyük bir gök taşı çarpsa bütün insanlar yaşamını yitirse bu dünyanın sonu olur , kıyamet asla olmaz neden dersen evrene bir şey olmamış , hayat evrende devam eder ya evren yok olursa kıyamet olur mu hayır olmaz, nedeni evren varsa ki var evreninde eşi olmasaydı zaten evren olmazdı kısaca kıyamet dedikleri sadece dünya için kullanılmış ,, aslında dünyanın yaşamı bir dönemeç dünya bir güneşti söndü bu günki halini aldı atmosferin genişlemesi dünya eski haline döner yani yanar tekrar güneş olur peki ya güneş ne olur derseniz oda sistemin bir parçası olarak sönecek yeni dünya olarak hayat sunacak bu bilgiyi bilen bir bilenler doğru olduğunu onaylar sıradan insanlar inanmazlar saygılarımla ,,zeki taylan

 36. Bunu işin gücün arasında yazıyorum. Neden! Çünkü varoluşu kavramış bir insanla karşılaşmak nadir bir şey benim için. (Bende gücümü nadir olanı yaratmak için kullanıyorum) teşekkürler.

 37. Beynimizin gizli sırları kişilerin güçleri ile sınırlıdır , bunlar 2 ye ayrılır güçlerini bilenler ve bilmeyenler , bilmeyenler zihinsel gücü öğrenmek için Amargi Hillier in kitabını okuyarak kendilerindeki var olan gücü açığa çıkarabilir , tabi ki güçlerine göre , bu okula benzer orta öğrenim gibi öğrenmeye çalışmak lise gibi öğrenmek üniversite gibi bir bilen olmak saygılarımla ,, zeki taylan

 38. Beyninizdeki saklı enerjiyi kullanmayı bilmek ,, sizlere kendimden bir örnek sunuyorum benim için en kolayı akşamın sessizliğinde yalnız olarak yatmak bir müddet kendimi dinleyip yan düşünceleri beynimden silmeye çalışırken odaklandığım düşünceye dalıyorum ve akşamın karanlığında gözümde beliren renkli şekillerleri izliyorum onları seyretmekten müthiş bir zevk duymaya başlıyorum ve bir müddet sonra onların içine dalıyorum gözümde eşyalar belirmeye başlıyor (onları izlerken uyku halinde değildim) kendimi değişik şehirlerde ayrı bir medeniyette veya uzaydaki ileri çağda veya geçmiş bir zamanda buluyorum çoğu zaman uçarak bir yerden diğer yere gitmekle uğraşırken uyku haline geçiyorum bazen acaba bu rüyamı diyerek rüyada kendimi cimcikliyorum çok şükür diyorum ama uyanınca rüya olduğunu anlıyorum başka bir boyutta olmak heyecan verici ama en güzeli günümüzde bilinen geçmiş alimler ve peygamberlerin zamanına inmek saygılarımla ,,, zeki taylan

 39. Beni yaratanı yaratan yüce yaratana şükürler olsun , onu seviyor saygı duyuyorum , o enerjileri yaratan her şeyi bilen bir ismi ilah olan yüce rabtır yarabbidir o herşeye kadirdir ,, geçmiş zamanlarımdan birinde sohbetteki insanlara (ki çoğu dindar ve aralarında imam hatip öğrencileride vardı) ALLAHIN isimlerinin en büyüğü kutsal olanı İLAH tır dediğimde hepsi bana karşı çıktı bana sen dediler gavurmusun ilah ne demek ALLAH diyeceksin bende onlara KURANI kerimin bir ayetinde açık olarak Bİ İSMİ İLAH RAHMAN RAHİMDİR yani bismillahirahmanirahim bu yüce isim bütün surelerin başına koyulmuştur sizler kuranı algılıyarak okumuyorsunuz insanlara yanlış bilgiler vererek günah işliyorsunuz dediğimde , yüzlerindeki ifade mağlup olmuş kibirli salak insan tipleri vardı ve hızla ordan uzaklaştım ,,, saygılarımla ,,,zeki taylan

 40. facebook ta bana gelen yorumlarda neredeyse çoğu Amargi Hillierin beynin gizli güçleri adlı kitabını okuyan kişilerin , kendilerine bir beklenti yani zengin olmak duygusu ve başkalarını kolayca etkilemek bir nevi büyü yapmak için öğrenmek arzusu içinde olanlar epeyce fazla şunu bilmenizde yarar var ,, 1 -(kendimden örnek) bütün şans oyunlarını oynadığım halde bana herhangi bir para çıkmadı 2 – hiç akrabam ve arkadaşım kalmadı ne çocuklarım nede eşim ya onlar terketti yada ben onları terkettim 3 – evet kabul ediyorum ileriyi görüyorum insanların hep ben dedikleri iç güdülerini rahatlıkla okuyorum ki çoğu yalan söyler,, hep kendi menfeatına göre hareket edip konuşan herşeyi yanlış bilip doğru olduğunu savunan insan tiplerinden kaçtığım için yalnızım ,, kendimi düşündüğüm zaman kendime ne kadar zarar vermişim onların arasına karışıp onlar gibi olamadığım için bazen kendimden nefret ettiğim günler çok olur geçmişi veya geleceği bilsem ne olur bilmesem ne olur ,,, bu kitabı okuyupta kendilerine ilave güç arayanlara ,,,,, saygılarımla ,,,zeki taylan

 41. İnsanlar arasında bulunmanın kuralı insanlar gibi olmak ve öyle basitçe ölmektir. İlave güçler faydalıdır ancak insan gözleri aldandığından bunları bilgece yaşamak oldukça güçtür. Çevremizdeki insanlar sadece korktukları için değil bir defa olsun kendileri gibi olamadıkları için de bizden uzaklaşırlar. Sadece spirituel kavramlar belirsiz değil aynı zamanda nesnel dünya çok büyüleyicidir. Bu yüzden zihnin güçlerine, rüyasından uyanmak isteyen insan geçecektir. Ama bunlar çağımızda bazı sosyal kayıplara da sebep olacaktır. Gerçekten anlamak ve anlaşılmak için çok uzun çağlar beklememiz gerekecek.

 42. zihinsel gücü kullanıp enerjiyi frekans iletişime geçirmeyi yıllar evvel başarmıştım bu benim bedensel zevkimdi inanılmaz ihtirasımla eğleniyordum öteki boyuta geçtiğimi şimdilerde anlıyorum ,, yaklaşık 15 sene evveldi yine hayallen karışık imgeleme yaparken kendimi bir odanın içinde olduğumu farkettim orda bir erkek vardı uyumaya çalışıyordu bende ona bakıyordum birden tedirgin oldu sağa sola bakıyordu beni göremiyordu sonra tekrar yattı onunla konuşmak istedim iyice korktu birşeyler mırıldanıyordu ,, günler sonra tekrar imgelenirken kendimi yine orda buldum bu adam çinliydi onu görüyordum tuhaf olan o beni göremiyordu onun iletişim enerjisi güçlüydü insanlarla kolay iletişim yolunu biliyordu müthiş hayallerini çevresine frekans yoluyla iletiyordu bir bilen bilgiçti. bana dünyanın değişimini gösterdi bu günleri aynen biliyordu ama eksik bilgileri de vardı dünyanın ötesini göremiyordu en son onu gördüğümde iyici kilo almıştı artık restoranı vardı iletişimi zayıflamıştı bilmem nedendir bu geçmişimi sizlerle paylaşmak istedim saygılarımla ,,, zeki taylan ,,

 43. Beynin gizli gücünü kontrol etmeyi öğrenmek, dümen elinizde artık, şöyle düşünün imgeleme sonucu açık bir denizdesiniz dalga sizi nereye götürürse sizde orda olurdunuz, düşüncenizle gelen enerjinin dümenini kullanabilirseniz enerjiyi istediğiniz yöne çevirebilirsiniz,, iyi veya kötü güzel veya çirkin,,, saygılarımla ,,, zeki taylan ,,

 44. Merhaba, 33 yaşındayım, varlığımın tam anlamıyla farkına varalı 5-6 yıl oluyor, öncesinde yaşayan ölü gibi bişeydim galiba, herkes gibi bende sordum ”kimim ben” diye, dinim islam başta olmak üzere diğer inanışlara da göz attım elimden geldiğince, gördüğüm kadarıyla da bütün dinlerde bahsedilen konunun özeti insan odaklı oluyor. Yani bişeyler var bizde ama çözemedim. Her an ölümlü olduğumu hatırlayarak yaşamak biraz sıkıntılı bir durum ama alıştım.

  Yolun neresindeyim bilmiyorum ama hiç olmazsa bu içinde bulunduğum farkındalığa bir isim koyabilsem içim rahatlayacak, ‘kendini bilmek’ mi nirvana mı ? Beni tanımlar mısınız ? Kimdim ki kim oldum ? Saygılar.

 45. Merhaba, bende aynı durumdaydım. Alıştım. Herşeyden önce tepkilere alıştım kendim oldum. Aydınlanmış sayılmayız farkındalığımız arttı, tekamül ettik. Ben buna uyanış diyorum. Hindu dinlerde bahsi geçen aydınlanma hem içimizde hem de uzağımızda. Artık nasıl yanıt getirirseniz. Svg

 46. Teşekkürler Erdinç bey, evet böyle hissetmiştim baya bir zaman, uyandım demiştim, Allahın bir parçası olduğumuzu düşünmek dinimizce şirke girer mi ? Yani bütünün parçası olma fikri biraz kibir yapıyor gibi olsa da kendimi bir şey sanmamak için elimden geleni yapıyorum. Böyle konular herkesle de konuşulmuyor malum.

 47. İnsana neden insan demişler , inlerde yaşadığı için, eski dilde mağara çünkü en emniyetli yerdi, insan kendini neden araştırır, ölüm olduğu için, neden korkmaz ölümden, her canlıda olan şey kutsal enerji, yeniden yaşam olabilir mi evet kendi yaşamım ilerki yaşam bilinen. Dinler nedir, ruhsal düzen kutsal enerjinin düzeni , insanlar tekrar doğacaksa ölümden sonra, çoğalan insanlar yani yeni ruhlar mı doğuyor, hayır olan ruhlar çoğalır buğdayın tanesini düşün

 48. Allah tektir diyor kitap. Haddimi aşmadığımı düşünerek yorum yapmadan kalben bildiğimi söyleyeyim. İnsanın, Allahın sadece tekliği değil diğer sıfatlarıyla anlaması lazımdır. Aslında o kapsayıcı tamamlayıcıdır. Sizin dikkatiniz, nefsiniz ne yönde ise Allah oradadır. Bu haliyle herşey onun boyutsal yaratımıdır. O zaman ki dersek “ben Allahın dışındayım” şirke girmiş oluruz. Sizin bakış açınızın yaratıcıya ulaşmak olarak değerlendirilmesi gerekir ki bu da Onu sevgili kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu meyanda bağlarsam mümin mümini elbette sever. Bence çağımızda hoş olmayan bir şey var ise Allah yerine bir kulun bir kulu yargılamasıdır. Çok da uzatmayım konuyu. Anlayışınıza teşekkürler. syg

 49. Hani kimilerinin korkup varoluşu ”daha fazla sorgulama sıyırırsın” diye tembihlediği beynin yetmediği en uç noktaya kadar sorgulamaya kalktığımda kısa süreli bir sıkıntı yaşadım birkaç yıl önce, kıyaslamak gibi olmasın hz.mevlananın sözünü ettiği ‘delirmenin eşiğinde yaşadım’ belkide (mevlana kim biz kim) iyi haber delirmedim. korkulacak bişey yokmuş yani, bir taraftan da iyi ki olmuş diyorum çünkü dediğiniz gibi gerçek kimliği çıkıyor insanın, telepati meselesi şaşırtıcı, iyonosfer vs. bunlara bakınca yaratıcıdan gayrı ben demek yerine ‘biriz biz’ diyesim geliyor da Allahın sonsuz mevcudiyeti içinde veya dışında ki ayrı bir birlik olmayacağına göre bir şekilde O’nun uzantısıyız diye düşünüyorum, tekamül sürecinin böyle olmasını istemiş herhalde. reenkarne fikri biraz saçma geliyor zeki bey haklısınız, her şeyi son nefesten sonra öğrenicez galiba. Bilgi edinme isteği hep devam ediyor, en büyük amaç bu sanırsam, Saygılar.

 50. Çocukluğumdan beri herşeye ihtimal veririm. Neden olmasın o kişi düşünmüşse bir yerde vardır derim hep. Boyutsallaştıkça anlayacağız ki biz yüksek boyutlardan hayal ve düşünceleri üçüncü boyuta maddeleştiririz. Hastalık tamamen yukarı boyutlardan gelir örneğin ama burada tezahür eder. Bu yüzden demişlerdir “yukarısı ne ise aşağısı da odur. ” Bu sebeple ben reenkarnasyona inanıyorsam yaratmışımdır. Siz inanmadıysanız yaratmadınız. Ama tüm geneli anlayabiliyorum o yüzden tavsiyem; var denileni reddetmeden araştırın. Keşfedin zihnin sınırları böyle açılır. Sonra işe yaramadığını görürseniz kaldırıp rafa koyabilirsiniz. Örneğin soğuk üşütmez ateş yakmaz olumlaması. Ne saçma görünüyor değil mi. 21 gün bunu her yerde söylerseniz bambaşka kimyasal gerçekleri anlarsınız. Bu da zekanın kapasitesini geliştirir. Aynı şeyi müslüman ism-i azam için yapmaktadır. Svg

 51. İnsanlar cennetle iç içedir orda yeriz orda içeriz ve orda yaşarız ama orda ölmeyiz , orası neresi dersen orası burası yani Dünyamız , kafanız karıştı galiba , bir sürü ölen varsa her gün ,, ölen varsa geride kan bağları var,, ve ruhu hiç ölmez ,Kuranda yüce yaratanın adı Allah tır , al ne demek kırmızı , kanımızın rengi ,, lah ne demek lah kanımızın donup pıhtılaşınca oluşan lah tır,Yüce Allah,Kanımızı yaratırken bize verdiği yaşam suyu ,, Kan da soy vardır o soy bütün geçmişi içinde kaplar bazı insanlar bunu algılar,, Peygamberler Alimdir onlar geçmişi geleceği kanlarından algılar ,, Allah onlara Kitap indirdi ve insanların yaşam düzeni sağlandı ve bu günlere genildi ,,( şimdi dikkat ) kutsal kitaplarda cennetten bahseder içinde ırmaklar akan her türlü meyveleri olan cennet ,, insanların kanındaki olan kutsal bilgi nesilden nesile uzar ve o bilgi hiç kaybolmaz şöyle düşün, uçan daire bilgisi insanların hayaline nasıl girdi ,, uzayda yaşayan insanların kutsal kitabındaki cennet şu anda yaşadığımız dünyadır ,, İnsanların ruhları ahıret gününde yüce yaratanın huzuruna çıkar günahı olan dünyada kalır sevabı olan allahla kalır çünkü dünya güneş olup günahlı olan yanar sevabı olan var olan güneşin dünya oluşuyla cennete girer,,,,,bu bilgileri kuran okurken algıladım kuranda o kadar bilgi var ki her okuyuşumda gençleşiyorum ,, islam dini yücedir Allaha ve peygamberlerine inanan bir kişi olarak üsteki yazılar ilerideki yüz yıllara aittir İmgeleme ve algılama sonucu , lütfen affedin ,,saygılarımla ,,zeki taylan

 52. Değerli bir bakış açısı. Pek çok insan buna şüpheyle bakacaktır. Tek bildiğim var o da insan uyanmak istemeyecektir. Ona verilen herşey uyanması içindir. Bırakın kuranı iki taşın arasında biten ot bile. Sanırım bu onun bilinçaltı programında var. Uyanmak istemeyen varlık her şeyin sahte olduğunu dünyanın hayal perdesi olduğunu anlamayacaktır. svg

 53. Verdiğiniz bilgiler ilgi çekici, Bu dünya iyiyi güzeli görene cennet, şavaşın içinde olana cehennem belki, Kıyameti evren için değilde dünya için düşünürsek, dünyanın bir zamanlar ateş topu iken yaşanabilir hale, güneşin de dünya gibi bir gezegen haline gelme döngüsü bir belgeselde işlenmişti yanlış hatırlamıyorsam.

  Bir üst boyutu anlamak şimdilik zor görünüyor bana, Allah kainatın kendisidir diyemediğimiz ortada, yaratanın mutlaka yarattığının hem içinde hem dışında olması gerekiyor, Kur’anda bahsedilen sınav belkide bizleri kendinden kainata dağıtıp tekrar kendi zatının bütününe dönüşümüzün keşfidir, yanlış anlaşılmasın, Allah’ı parçasına muhtaç olmayan evren ötesi bir bütünlük olarak düşünürsek.

  Fikir yürütüyorum; Kur’an da yoktan varolduğumuz yazıyorsa Allah kendi varlığının sınırsızlığı içinde önce yokluğu, sonra da yarattığı yoktan bizleri var etmiş olması gerekmez mi, çünkü Allah hep vardı ve O varken yokluk olamaz yanlışmıyım.

  Basit bir örnekle elimdeki bardağı yere atıp kırmayı istediğim an bunu yapabiliyorsam bir karar verme mekanizmasına sahibim demektir (cüzzi irade). Bardağı kırmayı düşününceye kadar geçen zaman içinde mutlaka bir (külli irade)nin hali hazırda devrede olması gerekiyor, nefes almak, kalbin atışı, iç organların işleyişi gibi şeyler sürekli mesaide, mikro alemdekilere bunları biri yaptırıyor kesinlikle, bu farkındalık içinde olmasak da bir denetim mevcut. Şöyle bir soru geliyor insanın aklına ayette yazdığı gibi; Acaba bardağı ben mi attım Allah’mı ?

  Beyazı önceden bildiğimiz tanıdığımız için siyahı bilebiliyoruz, iyi olanı kötü varken ayırdedebiliyoruz, uzunu kısa ile, ağlamayı gülmek ile… beynimiz herşeyi zıddı ile kavrıyor, bunların hepsini çocukken öğrendik, kavrayamadığımız birkaç şey var, şu an içinde bulunduğumuz bu muazzam varlığın tersini düşünmek, olmamayı, yani doğmadan önce bana ben dedirten bu bilincin nerde olduğu sorusu. Öncesizlik ve ebediyet. portakalda vitamindik diye şaka ile geçiştirsek de, Allah bizi yarattı ama evrimsel sürece tabi tuttu desek de, sonuç; yaratıldığımız gerçeği. Matematik bile bizi 1’e götürüyor, 2 nin olması için yine 1 gerekiyor, 3 olması için de 1’e ihtiyaç var, yani 1 mutlaka olmak zorunda.

  Mesela maddenin aslında olmadığı, bizim varmış gibi gördüğümüz şeyin zerrelerin bir oraya bir buraya hareket ettiği gerçeği çıktı ortaya. Bunu bilim adamlarının mikrofonlara söylemesi başka, idrakine varmak başka. insansı robotlar yapıldı, marifetleri de 2 ayak üzerinde durabilmeleri, merdiven inip çıkabilmeleri, yapay zekadan bahsetselerde bu robotlar yinede birinin yani üreticisinin yönlendirmesine muhtaç, asıl mesele biz insanlar yaratıcımızın inisiyatifi dışında hareket edebiliyor muyuz !? eğer öyleyse bu tasavvufa göre yani Vahdet-i Vücûd’un aksine ikilik olmaz mı ? Tabi Vahdet-i Vücûd kavramı size ne ifade ediyor ? tartışılır.

 54. Yokluktan bahsettiğiniz nedir? Yokluk ve varlık denilen şeyler rüyadır. İnsanın eksik olarak hissettiği şeyler psikolojiktir. Allahın yaratımında ne eksik vardır ne fazla. Her şey olması gerektiği gibidir. Eğer bunu anlayabilirsek tartışmalar sona erecektir. Ama insan körlüğünün dışına çıkamaz çünkü egosu vardır. Bu yüzden ego (nefs) hep eksiklik, azlık duygusu ile hareket eder. Çağımızda inancın kalmaması da budur. Ego daima Allaha karşı durur çünkü diğer tarafta eksik olduğunu düşünür. Tam olduğunu da düşünseydi bu kez Allah var demeyecekti. Yine de bunları kendi teknolojisinin sağladığını düşünecekti. Aslında herşey olduğu gibidir. Ona insan bir şey ekleyemez. İnsan sadece hayal eder o kadar. Svg

 55. Söylediğiniz belgeseli izlemedim ,, İnsan beyni kansız çalışmaz kanınızda olan yüklü enerji beyin yapısını etkiler kişiye program yükler beyni yönlendirir bu benim kişisel düşüncem ,, önemli olan bence bu. bu düşünceler bana nerden geliyor düşünceleri kitaplar vesaire filimler belgeselerden beynime yüklenmedi neden böyle düşünceler , matematikte son vardır çünkü elinizde 1 var peki elinizde 1 de yok , yani yalnız O var. herhangi bir problemi çözebilir misin bence çözersin yeteneğin varsa bu kitaplarda bile yok ,,,saygılarımla ,,, zeki taylan

 56. sadece fikir alışverişi için yazıyorum çünkü her bireyin kendine özgü harika orjinal fikirleri var. sizler de öylesiniz, erdinç beyin dediği gibi herşeye ihtimal vermek gerekiyor, her fikre açık olmak lazım.

  kendi hayatımdan bir örnek, 8-9 yaşlarındayken eski bir rekorlar kitabını okuyorum ve çok şaşırıyorum, sonra diyorum ki kendime ”onca insan, hepsi farklı, hepsi başka inanılmaz bişeyi başarmış” çocuk aklımla ne kadar kompleks düşünebilirim ki, o yaşlarda kelimelere dökemediğim ne biliyim bir bütünlük gibi kolektif bişey hissettim işte. bazı şeyler insana sonradan öğretilmiyor, içerden mi, üst boyuttan mı, kandan mı biyerlerden geliyor galiba. Saygılar.

 57. Bende Başlamak istiyorum Fakat nasıl başlıyacağım hakkında en ufak fikrim yok bana yardımcı olabilecek biri varsa Şimdiden Teşekkürler…

 58. Yapamayacağınıza inanıyorsanız yapamazsınız! Biraz da rahat ve boşvermiş olmak lazım… Olacak şeyleri zaten olmuşlar gibi kabul edin. Çılgınca şeyler hayal edin ama detaylı olsun. Çünkü bir soygunu başarılı kılan nasıl planlama ise zihninde başarısının altında en ince ayrıntıları hatırlayabilme yatar… Geri kalan şey beklemektir… Pek çok insan hayal ettiği şeyin gerçekleşmesinden çok onun çocukça olduğunu düşündüğü için başaramaz. Çocukça olmalıdır ama kimsenin bilmesi de gerekmez. Alay edilme, utanma korkunuzu aşın. Ve zaman sonsuzdur unutmayın. Herşey eninde sonunda herşey gerçekleşir.. Svg

 59. Her gece yatarken şunu hayal edin. Evinizin önünde size ait bir kırmızı Ferrari var. Eviniz muhteşem güzellikte parkurları olan bir arazi üzerine kurulmuş muhteşem bir saray yavrusu. Güzel ve spor şeyler giyin. Parlak ve göz alıcı olun. Aracın anahtarlarını asılı olduğu dolabın çengelinden alın. Elinize o anahtarı alıp inceleyin. Deri bir kumaşı olan anahtarlık ve uzaktan arabayı çalıştırma düğmesine basın. Her şeyi duyun ve görün. Detaylarla. Hayal edin cesurca. Bu aynı zamanda zihninizde kavramları harekete geçirecektir. Başta zorlanırsınız belki ama hayal etmek güzel ve beyni dinlendiren bir şeydir. Siz devam edin kalan kısım üzerinden ne istiyorsanız yapın. Her gece aynı şeyi yapın. Ferrariniz kapıya gelirse blogda yazarsınız :) Şunu unutmayın ferrari bir şekilde gelecek;;; ne kadar detaylı hayal ettiğinize bağlı…. Ve ne kadar kalbinizden onu sevdiğinize… Bu senaryoyu sevmediyseniz Ferrari muhtemelen gelmeyecektir ama sevmeden de yapsanız bazı gelişmeler olur. svg

 60. Merhaba, ben bu kitabı okudum,yapıyor muşum gibi hissediyorum bazı şeyleri, ama sanıyorum ki bazı şeyleri yanlış yapıyorum ve karmadan ötrü sanırım güzel şeyler olsa bile sonun da kötü şeyler oluyor. İmgelediğim şey gerçekten gerçekmiş gibi canlandırabiliyorum, ve olayların o seyirde ilerlediğini normal hayatımda anlayabiliyorum, ama sonuç kısmına gelince bir aksilik oluyor. Nerde yanlış yapıyor olabilirim.

 61. Merhaba, şunu fark etmelisiniz. Bir şeylerin olmasının ‘mahsuru’ varsa yaratım engellenir. Biz engellemiş oluruz. Somutlaştırırsak; yeniyi eski olana tercih edemiyorsak, örneğin bir arkadaş istedik ama toplumda ve ailemizde yer bulamayacağından endişeleniyorsak yarım bir yaratım olur. Belki toplumsal karma deseydiniz anlardım fakat sizin karmanız bunları takip edebileceğiniz ve yaratacağınız kadar müsait. Bu durumda toplumun ve zamanın ötesine geçin basitçe. Toplumun her yaptığı da doğru değildir. Hepimiz farkında olarak birbirimizi engelliyoruz. Kendi kurallarınız üzerinden kendiniz olun. Detayları not alın nerede hatanız varsa onu sonraki yaratıma ekleyin. Başaracaksınız. svg

 62. Sole yapmamız mı gerekiyor anlatiyorum zihin gücü calistirmak için. Bisi işte bunu ruyanda gerçek olduğunu dusun gerçek hayatta olduğunu farz et ve bu gerçek olsun bu mu

 63. Arkadaşlar bu olaylardan edindiğimiz bilgileri deneyimleri bölgesel olarak yakın olan arkadaşlarla buluşup haftada birkez toplantı düzenleyemiyor muyuz. Inanin konusmak,tartışmak yazmaktan çok daha iyidir.

 64. Ben bu kitabı okumadan önce burda yazılanların çoğunu düşünüyordum ve hayatta uyguluyordum fakat uyguladığım yöntemin adını tam olarak koyamıyordum. Örnek olarak araç içindeyken iyi bir firmanın önünden geçiyordum ve anlık olarak orada çalışmayı hayal ettim. İçindeki insanları ve ortamlarına kendimi katarak düşündüm, Bu şirkette benim mesleğimin olduğunu bilmeden hayal ettim. Sonuç olarak 2 yıl sonra burada çalışmaya başladım ve kesinlikle bir başvuru olmadan tesadüfen bu şirketin insan kaynakları bir arkadaş vasıtasıyla bana ulaşarak oldu. Bu olaylar gibi daha bir çok olaylar anlatabilirim. :)

 65. Ben de bu kitabı okudum ve kimseye bundan bahsetmiyorum. Çünkü insanların alay edip şevkimi kırmalarını ve inancıma zarar vermelerini istemiyorum. ‘İnanırsam olur’ fikrine eskiden hep şüpheyle bakardım ama gitgide inancımın güçlendiğini hissediyorum. Bence de keşke ara sıra bir araya gelsek ve deneyimleri paylaşsak çok iyi olur, birbirimizi motive ederiz ve yaratım sürecimiz de hızlanır.

 66. Aslında sistem biz şüphelerden arındıkça daha iyi çalışıyor. Bir kap olduğunuzu düşünün. Yaratımınızın da su. Siz nasıl bir şekle sahipseniz yaratımınız da o şekilde size ulaşıyor. Bir noktada günlük tarzınız yaratımınızı belirliyor. Saçma dahi görünse bir örnek hayal edelim. Kesinliği yok elbette. İki doktor var biri cerrah. Cerrah olan büyük bir para hayal ediyor ancak çok iyi neşter kullandığı konusunda da övünüyor. Diğeri ise dahiliyeci ve ancak çok yerinde ve iyi ilaçlar tavsiye ettiğini düşünüyor. O halde bakış açılarina göre para kazanıyor olmaları doğal gibi görünse de iyi neşter kullanan doktor bir traş bıçağı reklamında tesadüfen oynayarak, çok iyi okuduğunu ve yazdığını düşünen doktor da boş zamanlarında yazdığı çocuk romanlarından dünyanın parasını kazanabilir. Bunlara tesadüf deriz. Aynı durumun sağlık için olanına mucize. Hepimiz biriz aslında dünya küçük de olsa, mucize her yerde her şeydedir.svg

 67. Kitabın baskısının olmadığını biliyorum. Sahaflarda veya cağaloğlunda belki bulunabilir. Ya da internetten satan biri vardır belki de.

 68. açıklamalar şekillerle desteklense daha somut olabilirdi..

 69. Parası olana bu dünyada hayat çok güzel , benim sıkıntım bu dünyada para bulamayışım , enteresan tarafı diğer boyutlarda para derdimin olmayışı ve her şey bana bedava , beden yapımı her iki boyutta kullanabildiğim halde tercih yanım dünya harici boyutta , yalnız gerçek olan ben , yani bedenimi kaybedersem diğer boyuttaki yaşamım biter mi , şu andaki bedensel enerjim diğer boyuta geçiş köprüsü durumunu sağlıyor, bedenimi terk ettiğim zamanlar kendimi bazen seyrederken düşünce yapımda bir değişme olmadığını anladım, yani bedenim uyurken onu seyredip düşünebiliyorum, ya diğer insanların yaşamı ve boş hayalleri, ilkel yaratık gibi düşünceleri 2015 yılında ve otolar karada sürtünerek gitmeye çalışması çok enteresan saygılarımla ,,,, zeki taylan

 70. Bu bir soru değil sanırım. Ancak anladığım kadarı ile izah etsem ve kendi tarafımı tutsam bile haklı çıkamayız. Yine de anlamlı şeyler yaşıyorsunuz kıymetini bilin, değerlendirin bence. svg

 71. Ben yeni başladım kitaba ve bitirdim istediğim çoğu şey oluyor ama okuyanlara bu sorum hayatınızda ne gibi kötü şeyler oldu aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler

 72. Özür dileyerek başlamak isterim benim cevap hakkım yok , yalnız kitabı okuyup kendilerinde bir güç olduğunu fark eden insanlarla burada yazışmak isterim üstteki yorumda istediğim oluyor derken neleri kastetti ne gibi değişikler oldu yazarsanız sevinirim. Budistler küçük çocukları bir eğitimden geçirir ve içlerinden birini seçer eğitip bir bilen olarak yetiştirirler, bu bilgileri öğrenince şaşırmadım , ben kendimi bilmeden yetiştirmişim bu kitabın bilgileri bana eksik bilgilerimi tamamlamada yardımcı oldu , maksat başka bir bilenle tanışmak saygılarımla ,,,zeki taylan …

 73. ( SONSUZ İHTİRAS ) insanların bedeninde kişisel benlik vardır benlik bedene ait olurken Bilinç ve algılama geçmişten izler taşır. şöyle düşün bir daire çiz çizerken başladığın yerde bittiğini görürsün Yaşam da böyledir evrende aynıdır evrende daire şeklindedir kuyruklu yıldız hatırladığım kadar 90 senede bir dünyadan gözükür şekilde geçer evren dairesel bir şekilde olmasaydı onu bir kez görebilirdik kuyruklu yıldızın geçtiği zamanı hesapla evrenin tüm büyüklüğü matematiksel ortaya çıkar,, ne kadar tuhaf değilmi o kadar profesör ve araştırmacı bunu bilmiyor ve aklına gelmiyor ama zeki taylan bu önemli bilgiyi bu yazıyla açıklıyor,, dahası şu uçan daire hayalı aslında insanların geçmişte yaşamın algılaması sonucu ve gerçek,, elimde imkan olsa gerçekleştirebileceğim bir konu,, dünya yaşamı insanlar için bir zevk olsa dahi insanların uzayda yaşamları 100 lerce yıl sürecek,, bu da insanların sonsuz ihtirası olan uzun yaşamı tercih sebebiyle uzayı tercih edeceklerdir,, gelecekte bir gün gelecek saygılarımla ,,,zeki taylan ,,,,,

 74. ( ALGILAMA VE İMGELEME ) Bilen İnsanlar asırlar boyunca yeni icatlar geliştirirken gelecek insanları tetikler ve uzar gider , her nedense ilk icatlar akılda ve bilinç altına yerleşip destanı şeklinde günümüze kadar gelir , geçmiş savaşlar krallıklarda öyle değil midir gılgamış destanı gibi yüzlercesi eski yaşamdan bilgiler verir ,,Türkiyedeki insanlar gelecek insanları düşünerek çalışma yapan kuruluşları düşünmez yorum bile yapmaz incelemez bile bizleri yönetenler kendilerini ve yarınını düşünür bencil bir hayat sürerler , Tanrısal büyük enerji sahibi yüce yaratan , gelecek insanları düşünmeyen bu sıradan insanların ruhlarını ne yapsın , şöyle düşün Atom parçalarını göremezsin ama o bir enerjidir Ruhuda göremezsin o da bir enerjidir bu bende oluşan düşünce , yani sıradan insanlar gelecekte dünyada kalır dünyanın tekrar güneş oluşuyla yanar giderler , birde şöyle düşün ben dünyaya geldiğim yerde böyle düşünceler veya bilgi yoktu ve iyi bir insanım benim günahım ne , güzel soru parmaklarını düşün her parmak elin yardımcısıdır ve tanrının sanada ihtiyacı olduğunu düşün ,, benim sorum şu = bu düşünceler kendimi araştırırken oluşup evrensel düşünceleri tetikliyor olması , algılama ve imgeleme sonucu neden böyle düşünceler,,saygılarımla ,, zeki taylan ,,,

 75. Perde inceldi. Yok olmak üzere. Gelecekte insan bildiği şekilde var olamayacak. Sanıyor ki teknoloji ile eğlenip gün geçecek.

 76. Çok ilginçtir ki ben çok net ruyalar görürüm ve o gorduğüm ruyaları yaşarım bundan bir ay öncesi çok bunalımlı bi dönemden geçiyodum ki ruyamda düşünce gücüyle çok enterasan bir ruya gordum ve internette dolaşırken bu tarz konular karşıma çıkıp konulara odaklandım ve deneme yönüyle güzel şeyler yaşıdığımı gordum tabi kendimi dahada çok geliştirmek istıyorum bu arada bende tam bişi düşünmemeye ve rahatlama aşamasına geldiğimde tanımadığım insanların sesleri ve kısa cümleler halinde konuşmalar duyuyorum bu durumu merak ettim niye öyle oluyo acaba 😊

 77. Merhaba

  Zeki bey okudunuz mu bilmiyorum ama MS 2150 kitabindaki ana karakter sizin yasadiklariniza cok benziyor. Tavsiye ederim.

  Saygilarimla

 78. arkadaslar tum sayfa cok uzun gozlerım yanmaya ve sulanmaya basladı ama sonuna kadar okudum …. yukarda yorumlarda bı arkadasım hayal ettıgı seyın gercege donustugunu soyluyor ve onunla yetınmeyıp bunun gıbı bı kac sey daha var dıyorrr en hosuma gıden yorum bu oldu neden dersenız kalıplasmıs zıhnım bana oyle soyluyor ve benımde hosuma gıdıyor ve kabul edıyorumm cunku gercekte olan ne bılıyormusunuz kısa ve oz bı acıklama : =cenabı ALLAH nasıp etmeyecegı seyın hayalını kurdurma.= bu ayetı dusunun ve kurmaya calısıp ta kuramadıgınız seylerın hayatınızda yer alıp almadıgını yanı gerceklesıp gerceklesmedıgını bı dusunun … ve bıde tersı olarak hayal ettıgınız seylerın hayatınızda gerceklesıp gerceklesmedıgını bı dusunerek yorum yazarmısınız yanlıs anlamayın sadece bı anket gıbı dusunmek ıstıyorumm kafamda tasarladagım yada dusundugum sey sızın yorumlarınızla bagdasırsa gercekten ınanılmaz bı yorum yazacagım ve konusulan butun seylerın anahtarı olacagım dıye dusunuyorumm saygılarımla ü.karaoglan

 79. Hiç bir şey olmadı ki ben istememiş olayım… Buna kader denir. Ama bu öyle hafiftir ki, o yüklenirken bir gramı dahi sorulur. “Taşıyabilecek misin” Evet denirse yüklenir. “Başına bu gelecek, dersin bu yöndedir ve acıyacak, acıyla başedebilecej misin” Evet denirse alınacak dersler yüklenir. Kader programı budur. Tanrı öyle bir varlıktır ki kulu deseydi kaderim çok ağır geliyor al onu benden hemen alır. Öyle de yapıyor zaten. Engin bilginizin tüm evrendeki bilgilerle harmanlanması özünüze işlenmesi dileğiyle. svg

 80. merhaba ben bir şey sormak istiyorum ben yanımda sürekli bir varlığın olduğunu hissediyorum sizce bu psikolojik mi yoksa başka bir şey mi?

 81. Merhaba, bu konuda herhangi bir şey söyleyemiyorum. Durumu test edebileceğiniz şeyler yapın. svg

 82. ben beynin gizli gizli güçleri yasaklanmış bilgiler gün ışığına çıkıyor diye bir kitap buldum acaba o kitap bu kitapmı

 83. merhaba ben bir şey sormak istiyorum , ben ”beynin gizli güçleri yasaklanmış bilgiler gün ışığına çıkıyor” diye bir kitap buldum acaba o kitap bu kitapmı eğer değilse bu kitabı nereden bulabilirim?

 84. dr kitap evınde buldum ben bu kıtabı 18 tl cok merak edıyorum dusunduklerımızı yasıcakmıyız yani ???

 85. Merhaba benim sormak istediğim her istediğimiz olursa bunu yaparsak sıkılmaya başlarız bence birde insanın düşüncesini ya demek istediğim isteklerimizi yaptığımız sürece düşünce okuma istediğimizin olması vb.bizi Yalnızlaştırmazmı ???

 86. Zihnin yolu psikolojiyle herşeyin olabileceğine bende inanıyorum beyin kesinlikle sınırsızdır fakat bunları uygulamak bize ne kazandırabilir yani şöyle ki ben bunu yapsam istediğim oldu yine yaptım yine oldu yine yine diyelim. Sonra insanların düşüncelerini okudum diyelim ne olacak bi yandan müthiş ama diğer yandan kötü olduğunu düşünüyorum saygılarlarla ..

 87. Merhaba psişik güçlerin kullanımı bilincimizin gelişmesi içindir. Önemli olan bence yapamayacağınıza değil, yapabileceğinize inanmanızdır. Psişik güçler fizik dünyada neleri başarabileceğinizi ölçer ve sizi geliştirir. Sonra onları kullanmasanız da olur. svg

 88. Şimdi bu sorularımı teker teker cevaplarsanız inanın kafamdaki soru işaretleri gidecek
  1-günah mı bu ?
  2-bunu yaptığımızda düşünce okuyup istediklerimiz mi olacak
  3-yapınca ne gibi değişiklikler olacak şimdiden teşekkürler ??

 89. Ya benimde anlatmak istediğim birşey var abi şimdi ben biriyle konuşurken yada bir olayı yaşarlen bazen çok oluyo o olaydan 3-4 dakikası beynimde görüyorum gözümün ününe geliyo 3 dk sonrası falan evet aşırı saçma ama yemin bile edebilirim böyle oluyo arada nedir bu ???

 90. Üst ksımda sorduğum soruyu cvplrsanız sevinirim ayriyetten bide şunu sorucam siz düşünce okuyabiliyomusunuz ?? Svg

 91. Merhaba, 1-birinin düşüncelerini duymak günah değildir. Günah olduğu düşünülürse düşünceleri de duymama ihtimaliniz yüksektir. Önemli olan yorum getirmemektir. 2-Birinin düşüncelerini okuyup ona karşı kullanmaktan bahsediyorsanız ya da düşünmesini değiştirecek manipülasyondan bahsediyorsanız tüm isteklerinizin olma ihtimali var. Ama büyük ihtimalle mutsuz olursunuz. Bunun dışında düşünce okumakla her isteğiniz ancak kalbinizden davrandığınızda olacaktır. 3- Düşünce okumak bir irade meselesidir. İradenizi kötü amaçlar için kullanmıyorsanız yaşam size iyi görünür. Bu işi yapabilen kişiler maddi dünyanın hayalden ibaret olduğunu bilirler. Hayatınıza eğlence gelecektir. svg

 92. Herkes düşünce okur. Bunu yapabildiğini bilemeyecek durumdadır sadece.

 93. Düşünce okumak sizce insanı üzmez mi istediğimiz zaman duyup istediğimiz zaman keşke duymasak … ??? Bu arada her sorumu cevapladığınız için teşekkürler …

 94. Sizin hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu bununla ilgili örn düşünce okumak hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu ????

 95. Erdinç bey düşünce okumayı iyi şeylere kullanmaktan kastetdiğiniz nedir ??? Düşünce okuyunca ne gibi değişiklik olacaktır ??? Her istediğimiz olsa sıkılmayacakmıyız ??? Cevaplarsanız sevinirim … Syglr

 96. Düşünceyi okuyabiliyorsanız sizinki ile diğerinin ki arasındaki farkı anlayacak durumda olursunuz. Üzülmek ya da üzülmemek kişisel bir tercihtir. svg

 97. Teşekkürler önemli olan kalbimizin temizliği ve irade + sonsuz inanç demiştiniz 😊😊 peki imgeleme geleceği görmek midir ya da istediğimiz birşeyi detaylıca düşünüp hayal ettikten sonra olan birşey midir ??????? İmgelemeyle düşünce okumak arasındaki fark nedir ?????

 98. Bütün sorularımı cvplamassanız da olur fakat yazıyı daha dikkatli okudum sonuna kadar gözüme takılan “teta durumunu kontrol ettiğiniz anda bundan önceki hayatınızı görebilirsiniz” siz yeniden doğuşa yani reenkarnasyonun olduğunu mu düşünüyosunuz ya bununla ilgili denek insanlara araştırmalar yapıldı önceki hayatlarına dair kesik kesik şeyler hatırlamış hepsi ama sadece benim bildiğim zeburda incilde falan bazı üstü kapalı ayetler bulunmakta ama bilemeyiz reenkarnasyonu…

 99. Öncelikle herkese merhabalar bu kitabı çok aramama rağmen bir türlü bulamadım. Elinde olan veya bulabileceğim bir yer varsa lütfen irtibata geçebilir mi? bu kitabı okumayı çok istiyorum gonzales476@hotmail.com teşekkür ederim saygılarımla

 100. Öncelikle herkeze merhaba ben bu şeylerden küçüklüğümden beri korkarım ama ben geçen sene biraz takıntı yaptığım için bu konuların yöntemini hiç öptenmedin başka varlıklarla iletişime geciyodum son zamanlarda rüyalarım uyanıkken gördüğüm rüyalarımı yönlendirebilmeye başladım her şey farklılaştı Herşeyin ince detayına kadar hissedebiliyom ama çok korkuyorum dün rüyamda babama bu olayı anlattım ama gerçekte anlatmışım ben rüyayla karıştırdım yani bunu yazarken rüyadamıyım onu bile bilmiyorum lütfen biriniz benle iletişime geçip yardımcı olun yoksa bu korku yüzünden kendi canıma kıymayı planlıyom dayanamıyorum http://www.facabook.com/rockici

 101. Merhabalar daha üstteki yazıyı okumuş değilim ama size sorum olacaktı bunları okuyup faydasını gercekten gören varmıdır ?

 102. İmgelemek geleceği yaratmaktır. Düşünce okumak imgeleme ile aynı değil. Ancak düşünce imge olarak zihinde belirebilir ve siz onu anlayabilirsiniz. Bu imge kısa süreli olacaktır haliyle. Svg

 103. Yaziyi sonuna kadar okudum. O kadar “bilimsel bilgi(!)” verdigini iddia edip sonunda kozmik guce allah demeseydi iyiydi! Hayir herseyi dine baglayan islamcilardan ne farkiniz kaldi simdi? Iyi masallar…

 104. uzun zamandır heyecan, merak, şaşkınlıkla araştırdığım konu, ilk başlarda kendimle ilgili sorunlar olduğunu düşünüyordum, bu kadar şeyi anlayamam yada ben anlıyorsam herkes anlıyordur zannediyordum, ama gördümki insanlarımız gerçekten derin bir uykudaymış, hatta bende öyle, farkında olmak, yeniden doğmak, başka dünyayı izlemek, yaşamak gibi birşey, en hoşuma giden ise düşünce okumak ilk tesbitim oldu, hoşuma gitmeyen tarafı, dostum kalmadı, daha doğrusu ben uzaklaştım.

 105. Henuz yasim cok genc bugun 19 oldum ama farkinda oldugum seyler hissettiklerim etrafimda olup biten herseyi olmadan herseyi cozuyorum istemedende olsa gozlerim gordugu herseyi adeta okuyor bana neyin icinde oldugumu ben bilmiyorum ama ogrenmem gerektigini dusunuyorum cok profesyonel yasiyabiliyorum ama bazen cildirtiyor beni boyle olmak cunki kimseye soyliyemiyorum cunki etrafimdaki herkez uyuyor farkindayim istedigim her seye sahibim ama cok yanlizim bana neler oluyor biri bana mantikli bi aciklama yapabilirmi ben kafayimi yiyorum yoksa bizler gercekten dusundugumuzden hayal otesi seyler cidden yapabiliyormuyuz ?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s