BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ

BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ / AMARGİ HİLLİER

UYARI

Hiçbir güç hafife alınmamalıdır. Ve bilgece kullanılmalıdır. Karma yasasını unutmayın. Ne ekerseniz, onu biçersiniz.

GİRİŞ / Zihin Gücü Nedir?

Ne düşünüyorsanız, zihniniz o olur. Güç dayanıklılığın bir formudur. Bu kitaptan sonra düşünme yetiniz güçlenmiş olacaktır. Düşünme yetinizi güçlendirmeniz demek temel bir beceriyi başarıyla tamamlamış olmanız demektir; yani bilinçli olmayı. Gerçek benliğinizin, gerçek durumunuzun ve gerçek yaşamınızın tamamen bilincinde olmalısınız.

plastic-282

Etrafınızda zannettiğinizden çok daha fazla şey vardır ve bunun hep farkında olmanız iyi olur. Örnek: Televizyon seyredebilirsiniz ama televizyon anteninizden gelen frekans dalgalarını göremezsiniz. Hoparlörden gelen müziği duyabilirsiniz ama ses titreşimlerini gözlerinizle göremezsiniz. Fiziksel gözlerinizle bu gibi şeyleri göremezsiniz ama bir parçanız bu görünmez şeylerin bilincindedir. “Bir yanınız bu gibi şeylerin farkındadır” derken göremediğiniz şeylerin var olduğuna inanmak realitenizde vardır. Realiteniz bir şeyin detaylarını kurcalamadan da inanabilir ya da anlayabilir, o şeyleri göremeseniz bile onların var olmaya devam ettiklerini bilirsiniz. Bu gibi görünmeyen şeylerin işleyişini anlayamasanız da size garip bir kavram gibi gelmez. İnanç sisteminizde bunu kabul etmek vardır ve bu içinde yaşadığınız gerçekliğin bir parçası haline gelir. Bir kere realiteniz oldu mu,  genellikle üzerinde bilinçli olarak düşünmezsiniz. Peki, neden birçok insan zihninizin görünmeyen titreşim ve frekansları yaydığını kabul etmekte zorlanır? Elektrik kaynaklarından tüm görünmez elektrik frekanslarına inanıyoruz da neden görünmez insan “sesinin” içimizden geçeceğini anlamakta zorlanıyoruz ya da bunu gözden kaçırıyoruz? Zihninizin etrafınızdaki dünya’yı ve olayları etkileyebilecek yeteneğe sahip olduğu bilgisi halen birçok insana garip görünüyor. Ama gariptir ki cep telefonlarının frekans yayıp çevreyi etkileyeceğine inanırlar.

Bu bilgiler görünmez şeyleri kendi gözünüzle nasıl görebileceğinizi öğretmeyecek. Ama görünmez dünya’yı nasıl ele geçireceğinizi ve nasıl kendi komutanıza alacağınızı gösterecektir. Bunu yapmaya başladığınızda yeni farkındalığınız realiteniz ve genel deneyiminiz olacaktır. Artık “beyninizden gelen frekansların başkalarının beynine ulaştığı” düşüncesi size hiçte uzak gelmeyecek.

TEORİ

BİRİNCİ BÖLÜM / DÜŞÜNCELERİNİZ GÜÇTÜR

Zihin, dünyamızı şekillendiren milyonlarca düşünce ve fikri yaratır, anlar. Bu nedenle zihin, gücün bir formudur. Düşünce gücünüzü geliştirmek tek temel beceriye bağlıdır; BİLİNÇLİ OLMAK. Bu bölüm boyunca, konsantrasyon ve imgeleme güçlerinizi geliştireceksiniz. Bu beceriler zihin gücü kontrolünün temelidir.

Yaşamınızdaki olaylar ve etrafınızdaki deneyimler yaşamınıza sokmayı seçtiğiniz şeylerin sonucudur. Çoğu insan buna inanmak istemiyor çünkü bu, başlarına gelen olumsuz şeyi kendilerinin istemesi anlamına geliyor. Birçok insanın “istediğinizi alırsınız” düşüncesini kabullenmemelerinin sebebi vardır: farkında olmadan hayatlarındaki olayların düşüncelerden kaynaklandığını keşfetmek çok zordur. Örnek: Buzdolabında olmayan 1 elmayı düşünmeyi seçip sonra kalkıp buzdolabına baktığınızda bir elma elde edemezsiniz. Yine de kesinlikle zihniniz istediğiniz şeyi size getirecektir. Ama bunu daha çok olaylar ve çevrenizdeki enerjiler vasıtasıyla yapacaktır. Bir arkadaşınızın elinde bir elma ile çıkıp gelebilir. Ya da bir arkadaşınıza ziyarete gittiğinizde fazladan bir elmalarının olduğunu görebilirsiniz. Hedefleriniz  GERÇEKLEŞECEKTİR. Ama neyi istediğinizi bilmeli ve sabırlı olmalısınız. Dilemek, ummak, arzu etmek ve zihninizin amaçlarını gerçekleştirmesi arasında bir fark vardır: Zihniniz korkunç derecede itaatkardır. Ondan ne isterseniz yerine getirecektir doğru bir şekilde istediğiniz takdirde tabii…!

Zihninizin yüksek boyut seviyelerinde daha etkili olmasının sebebi beyin dalgalarınızın ya da düşünce dalgalarınızın o seviyeyle çok daha eşit ya da uyumlu boyutta olmasındandır. Düşünceler ve yüksek boyutlar el ele giderler. Bu düşünce çok önemli ve bilinmelidir. Etrafınızdaki dünyada uygulanabilir teknikler bulabilirsiniz ama daha yüksek boyutları ya da farkındalığın daha yüksek seviyelerini içeren tekniklerin 3ncü boyut tekniklerinden daha hızlı ve daha güçlü etkisi vardır.

Hayatınızı ve yaşamınızdaki olayları lehinize çevirmek için düşüncelerinizi kullanmanın anahtarlarından biri İÇE BAKIŞINIZI KULLANARAK İÇİNİZDE ARAMAKTIR. Bu imgeleme kavramına girer. Hedefinizin gerçekten olduğunu zihninizde canlandırdığınızda bilinçaltınızı ya da farkında olmayan zihninizi kandırarak etkilemiş olursunuz.  Zihninizin gözü kalıp tahtasına benzer. Her şey orada başlar. Zihninizin gözüyle görmeye devam edin. Aklınızda bir imge tutmak istek ve arzularınızı gerçekleştirmek için gerekli bir adımdır.

Etrafınızdaki her şey önce birinin düşüncesinde başlamıştır. Bir eve bakın, tüm gerçekçiliği ile önünüzde ona dokunabilir koklayabilir hatta ön kapının tadına bile bakabilirsiniz. Evi 3 boyutlu gerçek fiziksel bir nesne olarak algılarsınız. Orada gerçekleşmiştir. O evin yapıldığı anın en başına giderseniz, neticede evin var oluşunun birinin düşüncesine dayandığını görürsünüz. BUNU KAVRAMANIZ ÇOK ÖNEMLİ. Mutlaka birileri evin planının nasıl olması gerektiğini önce zihninde tasarlamıştır. Düşünceler kağıda dökülerek 3 boyutlu dünyanın temel taşları gerçekleştirilmiştir. Bundan sonraki aşama üretim ve inşaat aşamasıdır. Her aşama birinin düşüncesiyle oluşur. Etrafınızdaki her şey böyle oluşmuştur. Sadece hayatınızda yarattığınız şeylere bakın. Düşüncenin somutlaşmasının mistik bir kavram olduğunu düşünüyorsanız o zaman dünya tümüyle mistik bir yerdir. Evren her şeyi kopyalar, detaylandırır, üretir ve sonuç olarak hayaliniz gerçekleşir.

İnsanda telepatik yeteneklerin ortaya çıktığı 3 mod vardır: Bir tanesine İçgüdüsel telepati denir. Birinin eterik bedeninin çarpışması sonucunda ortaya ortaya çıkan telepati türüdür. Telepatik “mesaj” bu eterik özle taşınır ve kişiye en iyi şekilde bedenin güneş sinir ağı (solar pleksus) alanından ulaşır. Bu nokta, bir başka görünmez bedene giden doğrudan bir bağlantıdır. Genelde astral beden olarak adlandırılır. Tanımı ise duygusal ya da hisseden bedendir. Prana, yaşam gücü veren ve her yerde olan enerjidir. Bir çok ismi vardır: Orgone enerjisi, Ki, Yaşam Gücü, Light Spiral ve daha bir sürü.

Dalağınız güneş sinir ağı merkezinin yakınındadır. Prana normalde buraya girer ve buradan yayılır. Sonrasında kişinin bilincine ulaşmaktadır. Telepatik düşünceler diyafram vasıtasıyla ortaya konulur. Günümüzde bu büyük ölçüde yok olmuştur.

Telepatinin bir sonraki modu zihinsel telepatidir. Zihinsel telepati genellikle boğaz bölgesinden ve biraz kalpten, çok az da polar pleksustan doğar. Zihinsel güç  çalışmalarında daha yetenekli hale geldiğinizde doğrudan kişiyi boğazdan vuracaktır. Teknikleri kullanırken düşüncelerin nereden vuracağını bilmek pek işe yaramasa da bu küçük bilgiyi kullanmak isterseniz harika olur. Ama yine de çok gerekli değildir çünkü otomatikman gerçekleşir. Zihin gücü tekniklerinin nasıl işlediğini anladığınızda kendinize daha çok güvenecek, realiteniz artacak en önemlisi bir temel oluşturacak ve böylelikle bu kitabı aşabilme ihtimaliniz artacak.

Çok ileri seviyeye ulaştığınızda telepatik modunuz sezgisel telepatiye dönüşecektir. Bu da alıcı olmanız ve daha yüksektekilerle ve daha yüksek amaçlar için iletişim kurabileceğiniz anlamına gelir. Bu tür zihin işlevi kaşlarınızın arasından fiziksel olmayan iletişimleri alıp boğaz bölgenizden geri vermenize neden olur.

Telepatik yeteneklerinizi engellemenin en güçlü iki yolu aşırı derecede başarılı olma isteği ve başarısızlık korkusudur. İleri derecede zihin gücünüzü kullanırken UMURUMDA DEĞİL tavrını takınmalı ve saplantılı olmamalısınız. Kendinizden % 100 emin ve güvenli tavrınızla teknikleri uygulayın ve sonra dikkatinizi başka bir şeye çevirin. BIRAKIN UÇUP GİTSİN çünkü tekniklerinizin ve becerilerinizin DAİMA işe yaradığını bilirsiniz ve er ya da geç istediğinizi elde edersiniz. Bilgiye sahipseniz başarılı OLACAKSINIZ.

SAKLI FREKANSLAR

Etrafınızda fark ettiğinizden çok daha fazlasının olduğunu anlamanız önemlidir.

Örnek: Televizyonun önüne geçtiğinizde anteninize gelen radyo dalgalarını göremezsiniz. Hoparlörlerden gelen müzik sesini duyabilir ama ses titreşimlerini göremezsiniz. Ama bilinciniz bu gibi şeylerin farkındadır. Bu etrafınızı saran görünmez  dünya zihin gücü tekniklerini çalışırken sizin gerçekliğiniz olacaktır. Disiplinle, kullanılmayan güçlerin üzerinde egemenlik kurabilir ve sonuçlarına odaklanabilirsiniz.

Bu kitabın amacı tek kelime söylemeden ya da tek bir harekette bulunmadan başkalarını nasıl etkileyebileceğinizi keşfetmenizi sağlamaktır. Başkalarıyla telepati kurarak iletişim kurma gücüne her zaman sahip olduğunuzu bilin.  Unutulmamalıdır ki tüm bunlar ÇALIŞMANIZA bağlıdır.

Bir süre, zihinsel ayartma tekniklerini keşfediyor olacaksınız. Başkalarının kendi düşünceleriymiş gibi size çekilmelerini sağlayacak güçlü düşünceleri onların zihnine nasıl sokacağınızı öğreneceksiniz. Etkili mi?…Güçlü mü? Kesinlikle. Elinizde güçlü bir silah var, güçlerinizi bilgece kullanın.

HER YANIMIZI ÇEVRELEYEN ENERJİ

Yaşam enerjisi düşüncelerimizle şekillenir ve gerçekliğimizi bununla şekillendirir. Yaşamınızdaki olaylar kendi seçimlerinizin sonucudur. Düşüncelerinizle yaşamınızı bilinçli bir şekilde öğrendiğinizde, bunun nasıl olduğunu göreceksiniz. Garajınıza kırmızı bir ferrari’nin park edildiğini hayal edip dışarı bakarsanız arabayı göremezsiniz. Zihniniz daima size istediğiniz şeyi verecektir ama olaylar ve etrafınızdaki gizli enerjiler vasıtasıyla. Hedefleniz gerçekleşir ama sabırlı ve neyi istediğinizi bilmek zorundasınız. Enerji bir sonuç için şekillendirilir. Düşüncelerimizle realiteler yaratırız çünkü düşüncelerimiz saklı enerjiler arasında dolaşır ve düşünceler somut formlara dönüşür. Olumlu düşünme olumlu enerjileri ve çoğu zaman olumlu sonuçları kontrol altına alır. Bu, enerjinin en kolay kullanımıdır. Ama çaba gerektirir, olumlu düşünme gerçek psişik ya da zihinsel kontrol kadar etkili ve yoğun değildir. Dayanılmaz güce sahip olan için saklı enerji dalgalarının kontrolünü ele almanın üstün bir tekniği vardır.

İMGELEME

Düşüncelerinizin yaşamınızı ve çevrenizi ustalıkla idare etmesi için iç görünüzü kullanarak bunun içinizde olduğunu görmelisiniz. Bu kavrama imgelem denir. Ve zihin gücünüzü geliştirme çalışmanızın temelidir. Zihin gözüyle görmeyi öğrenmek zorundasınız. Daha ileride ne imgelerseniz onu hissedebilmeli, dokunabilmeli ve koklayabilmelisiniz. Zihninizde bir hedefinizin gerçekten oluyormuş gibi gördüğünüzde, etkili bir şekilde zihninizi kandırırsınız. Zihin gözünüz zincirleme etki oluşturur. her şeyin başladığı nokta burasıdır. İmgelemeniz işi başlatır ve sonra zihninizin bir parçası olayları etkiler.

İKİNCİ BÖLÜM / BEYİN FREKANLARI VE BEYİN BAŞLATICILARI

Beyniniz bir radyo gibidir… elektrik dalgalarını alır ve yayar.  Frekanslar, elektrik faaliyetlerinin ölçüldüğü ve grafiğinin çıkarıldığı aralıklardır. Her şey bir ölçüde frekans yaydığı için frekanslar etrafınızı sarar ve bedeninize bile nüfuz eder. Yeryüzünün ise kendine özgü frekansları vardır.

Bedeniniz hareket ettiğinde, bu hareketler etrafınıza iletilir. İyonosfer katmanı (buna iyonosferik kovuk da denir) yaklaşık 9.5 cps’lik(saniyedeki devirler, 7.5 civarındaydı ama şimdi çok hızlı şekilde artıyor)  frekansa sahiptir. Bedeniniz 6.8 ve 9.5 Hz arasında titreşiyor. İskeletiniz ve iç organlarınızın birbiriyle uyumlu hareketleri yaklaşık 8 ile 9 cps hızındadır. Bu da şu anlama gelir: bedeniniz ve iyonosferik kovuk toplamda eş zamanlı hareket eder.

Gezegenle birlikte yankılanırsınız ve birbirinizle enerji alışverişinde bulunursunuz. Ne kadar uzaklıktan enerjinizi yeryüzünün elektromanyetik kovuğuyla paylaşabilir ve enerjinizi yayabilirsiniz? Yaklaşık 40.000 km. ya da gezegenin yaklaşık tüm çevre uzunluğu kadar. Başka bir deyişle, zihninizden ve bedeninizden gelen sinyaller bu iyonosfer kovuğu vasıtasıyla tüm gezegene yaklaşık saniyenin yetmişte biri kadar hızda yayılır. İnsan bedenleri ve çevre arasındaki frekans bağı nedeniyle güneş/ay/fırtına/gökgürültüsü ve insan davranışlarındaki değişiklikler (mesela: dolunay deliliği) arasında bir ilişki vardır. Hatta benzer ilişki güneş ışınları ile hisse senedi fiyatları arasında da buna benzer bir ilişki vardır. Sadece biz çevremizi etkilemiyoruz, çevremiz de bizi etkiliyor. Çünkü her ikimiz de aynı frekansta (7-9.5 cps) titreşiyoruz. Ya da daha iyi bir ifadeyle biz ve gezegen aynı şekilde frekans değiştiriyoruz.

Zihin gücü tekniklerini uygulamaya başladığınızda düşünceleriniz “bulanık geçici arzular” peşinde olmadığında isteğiniz somut ve gerçek olur. Zihnin frekanslarını anladığınızda başkalarının düşünce dalgalarının da kolaylıkla sizinkiyle uyumlu olduğunu göreceksiniz. Gezegensel frekans arttıkça sizin kişisel frekansınız da artacak. Bu nedenle, gerçekleştirme gücünüzü daha kolay ve daha hızlı kullanabileceksiniz. Bu noktadaki şunu bilmelisiniz ki içinde bulunduğumuz gezegenin modern zamanı zihin gücünüzü geliştirmek için en iyi zamandır.

İnsan beyninin yaptığı zihinsel aktiviteye göre belli frekansları vardır.

BETA: 14-30 cps – zihin fiziksel bir aktivite ile meşgulse ya da tetikteyse

ALFA: 7-13 cps – hayal kurduğunuzda ya da düşüncelere daldığınızda

TETA: 3.5-7 cps – uyuya kaldığınız an

DELTA: 0.5-3.5 cps – en derin uykuya daldığınız an

Frekansları Teta’dan Alfa’ya be Beta’ya değişmesine dikkat edin. Nasıl arttığını fark ettiniz mi? Gezegenin frekansı artıyor…bu gezegeninde uyandığı anlamına gelir mi?…içinde bulunduğumuz zamanlara bakarsak ilginç bir düşünce! Tüm bu farklı durumlara 24 saatlik zaman diliminde girebilirsiniz (uykusuzluk hastalığınız yoksa). Yüksek ölçüde gelişmiş bir zihniniz varsa, bu frekanslara istediğiniz an bilinçli olarak girebilirsiniz. Bu kitabı uygulamaya soktuğunuz an sizin de bunu başarabileceğini umuyorum. Böylelikle her türlü beyin durumuna göre yükseltilebilir ya da alçalabilirsiniz. Beyin dalgalarınız 7 cps ise, bu düşük alfa ya da çok yüksek teta olarak düşünülebilir. Beyniniz bu farklı durumlara girdiğinde olayları farklı bir şekilde deneyimlersiniz.Düşüncelerinizin sizin ve çevreniz üzerinde farklı etkileri olur.

Alfa ve Teta durumu özellikle en yararlı olanlarıdır ve bu iki beyin durumuna daha çok başvurulur. Beyin durumu ne kadar düşerse kafanız o kadar rahattır.

Bu beyin durumlarına ulaşmak;

1.     Beyin dalgalarınız iyonosferin doğal frekansına daha yakın olacaktır…yani çevrenizi lehinize kullanmak ve etkilemek daha kolay olacaktır. Çevre derken bulutlardan, yerden, ağaçlardan bahsetmiyoruz…yaşadığınız alanı kapsayan mekanı,enerjiyi,zamanı kastediyoruz.

2.     Zihninizi kullanmak için farkındalığınız ve yeteneğiniz daha kolay ve daha güçlü hale gelecektir. Bu tüm zihin gücü çalışmanızı etkileyecektir. Farkındalığın çeşitli hallerine ve bilincin çeşitli aşamalarına ulaşabileceksiniz.

3.     Kalp atışınız yavaşlayacak ve bedensel fonksiyonlarınız rahat konuma gelecektir.  Unutmayın giriş bölümünde içsel bedensel fonksiyonlarınızla bilinçaltınız nasıl ilgileniyordu? Zihninizin uğraşacağı bir sürü işi var, hücre bölünmesinden tutun, kan pompalamaya, sinir uyaranlarını analiz etmekten anı depolamaya kadar bir sürü şey. Zihniniz kesinlikle meşguldür ve tüm bunlar olurken sizde başka şeylerle uğraşıyorsunuzdur. Bunları düşünmenize bile gerek yoktur. Temel olarak, beyin dalgalarınız yavaşladıkça ve zihniniz daha da rahatladıkça bedeninizde rahatlar. O zaman zihniniz bedeninizle daha az uğraşır. Farkında olmayan zihniniz teknikleriniz üzerinde daha çok vakte sahip olur. Beden rahatladığında beyninize daha fazla kan pompalanır ve beyin daha fazla beslenir. Bunun tam tersi beden rahatlamayıncaya kadar bu teknikleri uygulayamayacağınız anlamına gelmez. Enerji seviyeniz açısından bazı şeyleri kolaylaştırmak için teknikleri boş mideyle deneyin (aç değil, boş) farkı hissedeceksiniz.

4.     Beyin dalgalarınız yavaşladıkça daha iyi odaklanırsınız.

5.     Siz beyninizin farklı bölümlerine ve fonksiyonlarına ulaşırken bu konuda eğitimsiz olanlara fark atarsınız.

Bazılarınız bu beyin durumlarına ulaşmanın oldukça zor olduğunu düşünebilir. “Beyin dalgası senkronizasyon sağlayıcılar” ses bantlarıdır, hipnozdan, bilinçaltı çalışmalarına ve yeni çağ müziğine kadar çeşitlenirler. Hiçbiri gerekli değildir ama kendinizi rahat hissediyorsanız kullanabilirsiniz. Meditasyon yapmanın binlerce yolu olduğu gibi “aşağıya inmenin” de binlerce yolu vardı sır şudur: kendi yolunuzu bulmaktır…kendi yolunuz doğru yol olacaktır. Zihin güzünüzü kullanma biçiminiz parmak izleriniz kadar eşsiz olacaktır! Bu kitap size harika teknikler verecektir ama siz kendi varyasyonunuzu bulacaksınız. Ben kesinlikle size bunu tavsiye ediyorum, kendi tarzınızı bulamazsanız yaratıcılığınızı kısıtlıyorsunuz demektir.

Yalnızken beyin dalgalarını yavaşlatma sanatını geliştirmek için daha fazla vaktiniz olur. Kalabalıkta iken, kolaylıkla derin durumlara geçemezsiniz çünkü çok fazla uyaran vardır. Bu engeli aşmak için beyninizi önceden programlayabileceğiniz bir teknik vardır. Bu teknikle kalabalıkta bile derinlere inebilirsiniz. Buna “çapalama” veya “anahtar” denir. Böyle bir şeyi yıllardır duymadığınız bir şarkıyı duyduğunuzda yaşamışsınızdır…bu şarkı geçmişteki bir anı tamamen hissetmenize ya da hatırlamanıza sebep olur. Müzik o zamana sizi çapalamıştır. Zihin gücü tekniklerini uygularken belli bir beyin hali için bir çapa kullanabilirsiniz. Böylelikle o beyin haline şarkı örneğindeki gibi çabucak ve kolayca girebilirsiniz.

Zihin gücü tekniklerini kullanacağınız en önemli beyin hali alfa mesafesi ve teta mesafesidir. Becerinizi önce alfa mesafesinde geliştireceksiniz. Beyniniz bu mesafeye geldiğinde rahatlamış olacaksınız, hayal kuruyormuş gibi. Bu ilk anahtardır. Bu halde iken düşünceleriniz zaman ve mekan engelini aşar. Düşüncelerinizi evrene gönderebilirsiniz. Düşünceleriniz vardığı yerde engelleri rahatlıkla aşabilir. Yani düşünceleriniz bir başkasının düşüncelerine rahatlıkla karışabilecek yeteneğe sahiptir. Bu halde kişiyi programlayabilirsiniz. Beyninizi alfa durumuna getirmek zihninizi lehinize kullanmanın ve etkilemenin ilk anahtarıdır.

ÜÇÜNCÜ BÖLÜM / DAHA YÜKSEK BOYUT SEVİYELERİ

Boyutlar kavramını anlamanız bu tip çalışmaları yürütmeniz açısından çok önemlidir. “Boyutlar nedir?” sorusuna cevap vermek zordur. Bilim adamlarının kendilerine göre fikirleri vardır ve sadece teoriden ibarettir. Boyut kavramı yüzlerce sayfalık derin bir kavramdır. Anlamanız gereken ilk şey tüm yüksek boyut seviyeleri birbirine kaynaşmıştır. Biri bir başka boyuta yükselmekten bahsettiğinde (bu konuda konuşacak çok fazla insan yoktur) bu dikey olarak yukarı çıkma anlamına gelmez. Farkındalığı değiştirecek yüksekliğe çıkmak anlamına da gelmez. Yüksek boyutlar yukarıda, aşağıda, civarda, içinde, yani sizin içinizde ve etrafınızdadır. Hepsi bir kekteki malzemeler gibi birbirine karışık haldedir. Tabii ki bu, siz kendiniz etrafınızdaki 3.boyut dünyasından başka yüksek boyutlardasınız anlamına da gelir.

Şu an 3.boyutta olduğunuz kadar 10.boyuttasınız da. “Boyut” kelimesi realite seviyeleriyle ilgili kavrama verilen isimden başka bir şey değildir. “3” ise etrafınızdaki dünya’yı tasvir etmek için kullanılır. Siz 3.boyut dünyasına ayarlısınız. Eğer yüksek diğer boyutlarda da bulunuyorsak neden onları göremiyoruz ya da deneyimleyemiyoruz?

Göremez ya da deneyimleyemezsiniz çünkü bunlara ayarlı değilsiniz. Tıpkı televizyona benzer bu durum eğer kanal4’e ayarlanmışsa kanal 11’i göremez ya da deneyimleyemezsiniz. Daha basit kelimelerle ifade edersek, boyut dünyalarının arasındaki fark dalga uzunluklarıdır. 3.Boyutun bellik bir dalga uzunluğu vardır ve siz buna ayarlısınız. Başka bir boyutun dalga uzunluğuna ayarlı olsaydınız şu anda içinde bulunduğunuz yerden başka bir dünyayı görecek ve deneyimleyecektiniz! Dalga boyu anahtardır ve nadir bilinen bir bilgidir. Tıpkı televizyon kanallarını ayarlamak gibi farklı boyutlara ayarlayabilirsiniz kendinizi, tabii nasıl yapacağınızı bilirseniz.

Etrafınızdaki 3.boyut dünyasında bulunan tüm nesneleri ölçerseniz ortalama dalga boyu 7.23 cm. olacaktır. Kuantum fiziğinde, her nesne partiküllerden ya da dalgalardan  (ses)(dalga boyu) oluşur. Ölçülebilir kendi sinüs dalgası “imzası”na sahiptir. Bu ortalamasıdır ve ayarlı olduğumuz 3.boyut evreninin dalga boyudur (7.23 cm.). Tibet veya Hindu öğretilerinde bu OM sesidir. Bilincinizi başka bir dalga boyuna getirince, etrafınızda gördüğünüz şeyler yeni dünyanın dalga uzunluğuna göre değişecektir. Nerede olduğunuza ve hangi dalga boyu uzunluğuna ayarlı olduğunuza göre hayat bu farklı boyutlarda değişik olacaktır. 3.boyutta insanların olması gibi, daha yüksek dalga uzunluklarında da yaşam ve bilgi bolluğu vardır. Bilim adamları gezegenlerde hayat tespit edememişlerdir. Anlamanız gereken şudur ki bunlar üzerinde çalışan bilim adamları bu gezegenlere 3.boyut dalga uzunluğuyla bakıyor 3.boyut dünyasında yaşıyor ve teleskop, bilgisayar, radar, lazer gibi bir sürü 3.boyut araçlarla çalışıyorlar. Yine de başka dalga boyuna ayarlanamazlar ve gezegenler üzerinde farklı dalga boyu üzerinde çalışırlar. O dalga boyuna ulaşabilselerdi soğuk ve kıraç gezegen tanımlamalarından başka daha farklı bir şeyler bulurlardı. Taş devri 3.boyut dünyasına ayarlıyken aşınmış kaya parçalarının güzelce hizalandığını görürdünüz. Ama farkındalığınızı başka bir dalga boyuna ayarladığınızda çok daha farklı bir şey göreceksiniz.

Mısır’daki piramitler 3.boyut dalga boyundan bir mimarlık harikası olarak görülür. Ama farkındalığınızı bir dalga boyuna ayarladığınızda, piramitler karmakarışık görünmez, tamamen farklı bir şey olarak görülür.

Dünyamız oldukça yeni bir şeye dönüşüyor. Doğal kaynaklar, ozon tabakası, yağmur ormanları, kimyasallar, hastalıklar, nüfus artışı hep kötüye gidiyor. Aslında olan şey şu; dünya daha yüksek dalga boyutuna geçiyor. 7.23 cm’lik dalga boyu yavaş yavaş soluyor ve yeni bir dalga boyuna gidiyoruz. 4. boyutun 10. ve 12. arasındaki seviyelerine geçmek üzereyiz. Bu seviye “isa bilinci” (koşulsuz sevgi, şefkat, şükran) olarak da bilinir. Bundan dolayı “tüm gözler üzerimizde” yüksek boyut seviyelerindeki varlıklar izliyor, bekliyor ve gözlemliyorlar (müdahale etmeden).

Beyin dalgalarınızı değiştirdiğinizde “dalga boyu farkındalığınızı” da değiştirmeye başlarsınız. Farklı dalga boylarına ayarlanmaya başlarsınız. Beyin dalgalarınızı değiştirmek demek bir başka boyuta tamamen geçmenin yolu değildir. Ama beyin dalganızı değiştirdiğinizde farkındalığınızı da hafiften değiştirirsiniz ve 4.boyut parladığında 3. boyutun sisi biraz kalkar.  Düşünceler hemen belirir. 4. boyut dalga boyuna ayarlandığınızda ve orada sabit kalabildiğinizde bir şey düşünmek zorundasınız ve düşünceleriniz anında kendini yaratacaktır. Ama şu anda önemli olan şey farkındalığınızı biraz değiştirdiğinizde düşüncelerinizin dünyanızda küçük hızlı bir etki bıraktığıdır.

DÖRDÜNCÜ BÖLÜM / NEYİ GÖRÜYORSANIZ ONU ALIRSINIZ

İmgeleme işin sırrıdır. İmgeleme fikrinin sizi uçurmasını izin vermeyin. İmgelem yapmak gereklidir çünkü zihin gücünüzü bu şekilde kullanırsınız. Zihninizde bir şeyi doğru bir şekilde görmeyi bilirseniz dünyanızda bunu gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce bahsedildiği gibi daha yüksek bir boyuttaysanız zihninizde yarattığınız düşünceleriniz ya da imgeler hemen çevrenizde gerçekleşecektir. İmgeleme fikri insanları şaşırtır oysa bu kavram insan hayatında sürekli kullanımdadır.

Mesela; teknik bir ressam bir evi tasarlarken neye benzemesini istiyorsa onu hayal etmek zorundadır. O zaman bu tip bir imgeleme “ezoterik” görülmez.

Zihniniz düşüncelerinize itaat eder ve arzunuzu gerçekleştirir. Zihninizin aynı parçası tüm fiziksel fonksiyonlarınızın sorumluluğunu alarak kozmosla ve etrafınızdaki enerji alanlarıyla nasıl iletişim kuracağını bilir. Zihin gözünüzle bir şey gördüğünüzde (imgelemenizle) yüksek benliğiniz işe koyulacak ve bunu sizin için gerçekleştirecektir. Zihniniz zihin gözünüzde neyi tuttuğunuza dayanarak düşüncelerini oluşturur. Yani acil durumlar, aksilikler ve sorunlar olabilir. Hepsi imgelemeyle çözülebilir ama becerinizi yaşamınızın tek bir aşamasında kullanmak isteyeceğinizi anlayacaksınız. Ben çok önemli şeyler için kullanırım diğer şeyleri “akışa” bırakırım. Araba kullanırken tüm yeşil ışıkların yandığını imgelemekle vakit kaybetmem…bunlar önemli değil. Sizinde yapmanız gereken bu; neyin önemli olduğunu bulun ve bilginizi bundan yana kullanın.

Teknikler üzerinde iyileşene kadar tek bir kişi üzerinde odaklanmak en iyisi olacaktır. Biraz pratikle, başka bir sürü insan üzerinde de kolayca etki sahibi olabilirsiniz. Kitaptaki teknikler pratik yapar ve kullanırsanız işe yarar. Çalışmaya başladığınızda pratik yapana kadar imgeleme yeteneğinizin sınırlı olduğunu fark edeceksiniz. Sesleri imgelemede zorlanabilirsiniz. Etkili imgeleme için sessiz bir yerde olmalısınız. Çevreniz sessiz olmalı. İmgelemeyi öğrenmeye başlamanın en iyisi ışıkların olmamasıdır. İlk başta yapmanız gereken tek şey gözlerinizi kapatmaktır. Neticede, gözlerinizi açık tutabilirsiniz (kalabalık yerlerde) ve imgeleme beceriniz gün ışığında da gelişecektir.

Çevrenizde dağınıklık olmamalı, rüzgar esmemeli, yüksek ses ve diğer bölücü şeyler olmamalı.

Unutmayın imgeleme üzerine olan bu bölüm önemlidir önce bundan başlayın ve bunu uygulayın.

Her gün en az üç kez ve her seferinde 15 dakika olmak üzere imgeleme üzerinde çalışmalısınız. Oturarak imgeleme yapmak daha iyidir. Uzanırken fazla rahatlayarak uyuyabilirsiniz. Ayrıca dik olacağınız için imgeleme yaparken iç realitenizde dikey konumda olmak imgelemeniz açısından daha iyi sonuç verecektir. Özel bir pozisyona gerek yok. Sadece oturun.

İstenen kişi veya olay üzerine imgeleme yaparken zihninizde gerçekten oluyormuş imgesini yaratın. İlk başta zor gelecektir. Ama etkilerini yaşayacaksınız. İmgeleme üzerindeki becerim o kadar gelişti ki gözlerim açıkken bile zihnimde 3. boyut dünyasındaki şeyler kadar gerçekçiymiş gibi şeyleri görebilirim. Başkalarının göremediği sadece kendimin görebildiği bu dünyada kendi imgelerimi yaratarak eğlenirdim. Bunu hayatımı şekillendirmek için kullanabileceğimi bilmiyordum. Etkilerini gördüğümde ise çok şey değişti.

Zihninizde durumları gerçekten oluyormuş gibi imgelemek aşağıdaki noktaları hesaba katarak pratik gerektirir. İmgelemeye başladığınızda kendiniz olayın bizzat içinde olun. Kendini bir filmde izliyormuş gibi uzaktan izlemeyin. İmgelerken bir aynaya bakmadığınızın sürece yüzünüzü görmeyin. Tıpkı günlük yaşamın içindeymişçesine hayal etmelisiniz. Sokakta kendinizi yürürken imgeliyorsanız yüzünüzü, başınızı ve sırtınızı göremezsiniz…aşağıya bakarak bacaklarınızı, kollarınızı ve tıpkı “gerçek” yaşamda olduğu gibi göğsünüzü görebilirsiniz.

Küçük bir pratikle başlayın. Gözlerinizi kapatın ve geçmişteki bir anınızı zihninizde canlandırın. Detaylar konusunda endişelenmeyin. Pratikle netleşir. Şu anda gitmeyi istediğiniz yerleri imgelemeye çalışın. Bir yerde çalışıyorsanız iş yerinizde olduğunuzu imgeleyin.

Başlangıçta fiziksel gözlerinizle imgeyi gerçekten göremezsiniz. Zihninizde, hayal gücünüzde var olur. Fiziksel gözleriniz, göz kapaklarınızın içindeki “siyahlığı” görür. İmgeleme yeteneğiniz pratikle daha iyiye gider bu yüzden acele etmeyin. Gerçekten oluyormuş hissini yaşamanız gerektiğini unutmayın. İlk başta iyi olamayabilirsiniz ama zihninizi buna inanması için kandırabilirsiniz.  Şöyle ki; yüzünüzdeki hafif bir sırıtışla zihninizi kandırın ve bu becerinin çok kolay olduğunu düşüncenizde belirtin. O kadar kolay ki gerçek dünyaymış gibi hayal edebilirsiniz. Geliştikçe yüzünüzdeki sırıtış doğal bir biçimde olacaktır çünkü bu harika yeteneğe sahip olmaktan büyük mutluluk duyacaksınız…aynı zamanda koku, dokunma, tatma ve hissetme gibi duyularınızı kullanarak da zihninizi kandırabilirsiniz. Güzel bir yerde olduğunuzu hayal ediyorsanız sadece görmekle yetinmeyin koklayın, dokunun, duyun, duygusal açıdan hissedin. % 100 gerçek olmayacaktır. Ama zihniniz yeterince çaba sarf edecektir.  İş yerini hayal ediyorsanız hissedin duvarını masaları kapıları havayı koklayın fotokopi kokusunu koklayın iş yerinde olduğunuzu hissedin. Zihin gözünüzle bir şey yaptığınızı ya da bir yerde olduğunuzu yarattığınızda bilinçaltı zihniniz işe girişir. Ve yaşamınızdaki realiteyi şekillendirmeye başlar. Zihninizde patronunuzun sizi kovduğunu görürseniz, ertesi gün kovulmazsınız. Ama buna devam ederseniz er ya da geç başınızı derde sokarsınız.

Deli gibi imgeleme yapın, ilk 2 hafta sıkı tutun hedef belirleyip çalışın 2 haftalık pratikten sonra daha ileride olacaksınız 2 aydan sonra şu anda bulunduğunuzdan çok daha ileride olacaksınız. Kendinizi motive edemiyorsanız o zaman şansınız yok, bu satırları okumayı başkalarına bırakın.

Günde 3 kez 15’er dakika imgeleme öneriyorum. Daha fazla yaparsanız hızlı bir gelişme kaydedersiniz. Sizden yapmanızı istediğin ilk şey (tabi ki istediğinizi yapmakta özgürsünüz) imgelemedeki ilk 5 dakikanızı zihin gücüyle ayartmak için kullanın. Ya da bir nesne üzerine odaklanıp tüm duyularınızı kullanarak onu hatırlama üzerine olsun. Belki bir yanınızda bir köpeğin oturduğunu imgelenebilirsiniz. Ona uzanıp evcil hayvanınızmış gibi onu okşayabilirsiniz. Postunun kokusunu alabilirsiniz hatta köpekle yürüyüşe çıktığınızı bile hayal edebilirsiniz. Karşınızdaki masada bir portakal imgeleyebilirsiniz. Onu alır kabuklarını soyarsınız. Suyu yüzünüze sıçrayabilir ve sonra onu midenize indirebilirsiniz tabii çekirdeklerinin çıktığını hayal etmeyi unutmayın. Sonra da bir kedinin portakal kabuklarını kokladığını ve yüzünü ekşiterek koşturduğunu hayal edebilirsiniz. Bu kitabı hayalinizde canlandırabilir bir masanın üzerine koyup sayfalarınızı çevirdiğinizi hayal edebilirsiniz. Bu ilk 5 dakikalık süreçte neyi imgeleyeceğinizi size bağlı. Pratik insanların en çok yapmak istediği ama yapmaktan en çok kaçındığı şeydir. Bu nedenle, dışarıda sadece bir usta ve bir yığın vasat insan harika zihinsel yeteneklerden yoksundur.

İmgeleme pratiğinde daha iyi hissettikçe pasif imgelemekten ziyade aktif imgelemeye geçin. Portakal imgesini kullanmışsanız o zaman portakal kabuklarını sınıfınızdaki tahtaya fırlatın ya da portakalı bir arabanın tekerleğinin altına koyun ve suyunun fışkırdığını imgeleyin! Zihin gözünüz her seferinde daha yaratıcı olacaktır. En iyisi yaratıcılıktır ve bu konuda gerçekten iyi olmak için en önemli yoldur.

Neyi imgelediğinizin ve pratik seanslarının nasıl olduğunun kaydını mutlaka tutmalısınız. Ne üzerinde çalışabileceğinizin listesini yapın. Uzaktan kumandayla televizyonu açmak gibi alelade bir şey bile pratik seansında yaratıcı bir imgeleme olabilir. Hayalinizde kumandayı elinize alın, onu görün ve hissedin. Bir düğmesinin üzerinde ne yazdığını görün. Sonra aktif olun ve imgeyi değiştirin. Düğmenin üzerindeki kelimelerin farklı görünmesini sağlatın ses + düğmesi yerine kırmızı duvarlar yazdığını görün basın düğmeye etrafınızdaki duvarlar kırmızı olsun. Kanal düğmesi tuşunun üzerinde kelepçe yazısını görün. Düğmeye basın ellerinizin kelepçelendiğini hayal edin. Başka düğmeye basıp kelepçeleri açı, kelepçeleri ellerinizde hissedin, televizyona fırlatın, ekran çatlamasını duyun. İmgelem üzerinde çılgınca şeyler düşünün çünkü imgelemede ne kadar yaratıcı olursanız, zihin gücü becerilerinde o kadar hızlı ve kolay ilerleme kaydedersiniz.

İlk imgeleme seansında yapmanız gerekenler bunlardır.

BEŞİNCİ BÖLÜM / NEYİ GÖRÜYORSANIZ ONU ALIRSINIZ II.

Beyin dalgaları ile bölümde bu tekniklerin etkili olması için özel bir algı haline geçmenin önemli olduğundan bahsedilmişti. Olağan uyanık beyin halinde de başarılı olabilirsiniz ama daha düşük beyin haline geçtiğinizde etrafınızdaki realiteyi lehinize çevireceğinizi vurgulamıştık. Unuttuysanız hatırlatalım: Uyanık durum BETA durumudur. Beyniniz 14-30 Hz (hertz) aralığında frekans yayar. Gözleriniz kapalı ve imgeleyerek dinlenme durumunda ALFA durumunda (7-13 cps) olursunuz. Bu Alfa durumu etkilemek istediğiniz kişi üzerinde ayartma tekniklerini kullanmak için çok elverişlidir. Düşünceleriniz daha fazla güçle daha net bir şekilde o kişiye ulaşacaktır. Teta durumunda olmak da aynı güce sahiptir. Hatta daha güçlüdür ama başarması sıradan bir insan için çok zordur. Bazı insanların Teta durumunda bilinçli olmayı öğrenmesi yıllarını alıyor ve bazıları bunu hiç başaramıyor.

Uykudan az önce beyniniz Teta durumundadır. Uykuya geçme halini genellikle hatırlayabilirisiniz; sadece bir dakika geçmesine rağmen odanızdaki müziğin uzun süre çaldığını hatırlayabilirsiniz.Çok derin Alfadaysanız Tetaya yaklaşıyorsunuz demektir. Ama tam Teta anı Amnezi Noktasıdır. Gezegendeki birçok insanın nadiren hatırladığı bir andır. Genellikle uyandıklarında bilinçlerinin bilinçsiz uykuya geçişini asla hatırlayamazlar. Beden dışı seyahat de daha çok Teta durumuna giriş ve çıkışla Delta esnasında olur. Uykuya geçtiğiniz her gece bedeninizi bırakırsanız. Astral bedeniniz “kalkar” ve kendini fiziksel bedeninden “ayırır”. Genellik fiziksel bedeninizin 5-6 cm. yukarısında asılı kalır. Bunu asla hatırlayamazsınız. Çünkü fiziksel bedeninizden “çıkarsınız” ve beyniniz Teta haline geçtiğinde fiziksel bedeninize “geri dönersiniz” Amnezi noktası kontrol etmesi zor bir noktadır ama size bunun tekniğini daha sonra vereceğim çünkü zihni bu aşamada kontrol etme konusunda ustalaşmalıyız. Amnezi Noktası fiziksel bedeninize doğduğunuz esnada gerçekleşir. Bu hayatta bu bedene girmeden önceki hayatınızı hatırlamamanızın nedeni budur. Teta durumunu kontrol etmeye başladığınızda önceki yaşamlarınıza ait şeyleri hatırlayabileceksiniz. Ama Tetadaki düşüncelerinizi ulaşırsanız bunlar hemen gerçekleşir ve bu nedenle kontrolsüz olmanız bu durumda sabit kalamadığınız taktirde sorunlara yol açabilir. Bu noktada Teta durumu ile Alfa durumu arasındaki zihin gücüyle hissetmenin farkını açıklayalım… Alfa durumunda parmaklarınızla birine bir biçimde dokunduğunuzu imgelerken, karşınızdaki kişi düşüncelerinde bu sıcak ve hafif dokunuşu hissedecektir. Sanki fiziksel elinizle ona dokunuyormuşsunuz gibi dokunduğunuzu hissedecektir, çok gerçekçi olacaktır!

İşte düşünce dalgalarınızın bir başkasının zihnine böyle girer. Kafataslarının dışından gelen bu düşünce dalgaları, kafatası kemiklerinin 5 yerinde rezonans ya da titreşim yapar. Bu modele titreşim seviyesine inen (Alfa ya da Teta) Takyonlar “beş altın dalga” modeli denir. Bu takyonlar kişinin beynindeki sıvı kristal yapıyla iletim kurar. Takyonlar Deltonlar sağlar çünkü enerji toplarlar. Aynı zamanda karşıt madde ve madde yaratır. Bu ikili aksiyon olurken, elektronlar oluşur ve elektrikli vuruş beynin bir bölümüne ulaşarak düşüncede elektrikli etkiye dönüşür…Bu nedenle, kişi etkilendiğini algılar. Bu kristalimsi yapı kafa kemiğindeki kalsiyum kemiğinde bulunur (kafatasının içindeki katman etrafında). Bunların tümü organı geren kas alanlarına girer, mikro ayrık alanlara, elektron kabuklarına, faz boşluklarına ve Fourier dönüşümlerine gider. Bu bilgileri ilk defa burada okumuş olabilirsiniz; biz şimdilik kısaca bir özetleme yapalım;

Bu noktadan sonra teori biter, uygulama başlar. Tekniklerin nasıl işe yaradığını bilmeniz gerekmiyor, sadece işe yaradığını bilmeniz yeter. Bu bölümde bahsettiğim şeyler hangi gizemler üzerinde duracağınızla ilgili ön bilgilerdi. Bu çalışmanın merkezine geçmeden önce çok önemli olan kavramlara tekrar göz atalım:

Düşünce realiteyi yaratır. Hiçbir şey bunu çürütemez. Köprüler, binalar hatta matematiksel incelemeler bile önce mucitlerinin düşüncelerinde var olmuştur.

Düşünce başkalarının zihinlerini ve dünyevi olayları imgelemeyle etkileyebilir. İmgeleme ne kadar netse ve imgeleme esnasında duyular ne kadar net kullanılırsa o kadar güçlü olur.

Enerji (prana) düşünceleri güçle doldurur ve etkilerini büyütür. Enerjiyi lehinize kullanarak (bu konu daha sonra ele alınacak),düşüncelerinizden gerçeklik yaratacak kadar güce sahip olacaksınız. Tam beklediğiniz gibi şekilde olmayabilir ama içeriği aynı olacaktır. Zihin gücünüzü bir ev yaratmak için kullanmanız yoktan bir ev var edeceğiniz anlamına gelmez. Ama bir eve sahip olmanız için olaylara yol açarsınız. Mesela, size büyüleyici küçük bir dağ evini düşük fiyata satacak bir emlak komisyoncusuyla tanışabilirsiniz.

ALTINCI BÖLÜM / GÜCÜ ARTTIRMAK

Bu teknikleri anlayıp hayatınıza geçirmeye başladığınızda basit yöntemlerinin ötesine geçebilir ve daha fazla güç vermesini sağlayabilirsiniz. Aslında “okült” kabul edilen şeyler üzerinde ne kadar çok şey okursanız o kadar şey bulabilirsiniz. Önce zihin gücünü kullanmak için Teta seviyesi beyin dalgası aktivitesine nasıl yaklaşılacağını anlatalım. Tam bilinçli Teta manipülasyonu çok ileri bir konu olduğu için ve çok az insan tarafından başarıldığından çokta fazla üzerinde durmayacağız. Ayrıca, Teta durumundayken bilinçli kalabilirseniz, zihin gücünüz konusunda zamanınızı ziyan etmek istemeyeceksiniz. Beyin dalgaları uyumadan az önce Teta frekansı yayar. Bu Teta beyin durumu ile zihin temelli teknikleri çalışmak pratik açısından çok kolaydır. Bu asla seçim tekniklerinizden bir olmamalıdır, çünkü sadece Alfa çalışmanızı güçlendiricidir (iyi bir güçlendirici). Prosedür her zamanki Alfa imgelemenize devam etmektir ama bunu gün içinde ya da akşam seansında yapmak yerine yatakta uyumaya hazırken yapın. Uyumaya hazır olduğunuza, kalkmayacağınıza, alarmı kurduğunuza vs. emin olun. Çok basit… uykuya çekilirken elinizden geldiğince imgelemenize devam edin.  Daha öncede söylediğimiz gibi uykuya geçmeden önceki tam anı hatırlayamayacaksınız. Ama düşüncelerinizde kalan son kalanın imgelemeniz olmasını sağlayın. Tabii ki, bunu zorlayamaz ve bilinçli olarak birşeye dikkat etmeyi bekleyemezsiniz. Sadece imgelemenizi yapın ve kısa sürede uyuyacaksınız. Uykuya geçtiğiniz an Teta beyin dalgalarınız bu düşüncelere ya da imgelemelere nüfuz edecektir ve onları harika enerjisiyle yükleyecektir. Birçok durumda genellikle birkaç dakika içinde uyuyakalırsınız. Beden pozisyonunuzu değiştirir ve yaptığınız şeyi (düşünme, müzik…vs) bırakırsanız genellikle bunun nasıl olduğunu hatırlamazsınız. Bu yüzden bunu durdurması zordur. Pratikle ve kendinizi programlayarak, Teta haline ulaşıncaya kadar imgelemede kalın. Bundan sonra imgelemeyi bırakacaksınız (çünkü uyuyakalacaksınız) ancak tüm ihtiyacınız olan hızla Teta anını yakalamaktır. Unutmayın; Teta durumunda üzerinde çalıştığınız kişiye dokunursanız zihinsel dokunuşlarınızı gerçekmiş gibi hissedecektir.

Bu, imgelemeniz bu noktada sabit kalmayı başarırsa gerçekleşir. Çabuk ve hemen olacaktır. Yavaşça uykuya çekilirken (derin Alfa) Alfa çalışmanızı yaptığınızdan etkisi harika olacaktır. Bu Teta noktasında imgelemenize elektrik akımı vermek gibidir. Zihin gücü becerinizi kullanırken kendinizi geliştirmek için zaman ayırmanız çok önemlidir. Bu şekilde kendinize eşit zamanlarda eşit oranlarda zaman ayırıp çalışırsanız zihinsel ikna yeteneğinizle beraber kişiliğiniz de gelişecektir. Yaşamınızı geliştirecek imgelemeye zaman ayırın (iş, para, arkadaşlar, bilgi, hafıza…vs) imgeleme yaparken Alfa durumunda olacağınız için, kendi zihninizi de etkilemek için harika bir konumda olacaksınız ve bu nedenle önemli şeylerin diğer yönleriyle kendi realitenizi de etkileyebileceksiniz. Sadece olmak istediğiniz şeye hazır olduğunuzu (yeni bir araba, işitme gücü, insanların size saygılı olması, sağlık…vs) imgeleyin.

Zihin gücü çalışmanız başka boyutlara gitmek, beden dışı seyahatler ya da her ne üzerine olursa olsun öncelikle Hermetik Felsefesinden biraz anlamalısınız. Bu felsefe aşağıdaki prensiplere sahiptir;

1. Her insan belli bir dalga boyunda var olup yaşayan itici gücü hem alır hem de yayar.

2. Bu itici güçler eğitimli bir zihin tarafından algılanabilir.

3. İnsanın bilinçaltı zihni “evrensel” bilinçaltı ile bağlantılıdır. Her bireyin içinde tüm evrenin holografik kopyası vardır.

4. Bu seviyede aldığınız şeye sezgi denir.

5. “Bilme hissi” bu dalga boyuyla bir radyo gibi yayılır.

İlk bakışta bu 5 prensip size çok anlaşılır gelmemiş ve çok derin içerikli gelmiş olabilir. Aslında bunlar zihinsel gücünüz için kullanabileceğiniz etkili temel bilgilerdir. Evrensel Matrikse girmek için (Tanrı, tüm bilinç kaynağı) normalde yaptığınız şeyin “tam zıddı” görünecek şeyleri yapmanız gerekir. Bir şeyler umuyorsanız, henüz gelmemiş olan gelecekteki bir arzuyu ve belirsizliği ima edersiniz. Birşeylerin hayalini kuruyorsanız, geleceği sezinliyorsunuzdur ve bu belirsiz değildir. Bir şeyi ummakla hayal etmek (yaratmak) arasındaki ince çizgi budur. 3.boyut dünyasında somut bir şey istiyorsanız ve mantıken erişebileceğiniz bir şeyse, tüm yapmanız gereken bu isteğinizi bilinçaltına iletmektir. Bilinçaltı zihniniz dileklerinizi yaratacaktır, dilek bilincinizden düzgün bir şekilde yayılmışsa. İşte burada da ince bir çizgi var; arzunuzun başarılı bir şekilde bilinçaltı zihninize (evrenle bağlantılı) iletmek için bilinçli zihniniz bu arzu üzerinde egzersiz yapmayı bırakmalıdır. Sürekli devam eden arzu, dileğin oluşumuna engel olur. Sık sık vurguladığımız şey şudur; psişik istekler veya dokumalarınızı yaparken onu % 100 hissetmelisiniz, gerçekten şu anda oluyormuş gibi hissetmelisiniz. Küçük bir tüyo verelim; Rol ya da numara yapabilirseniz bilinçaltınızı kandırabilirsiniz. “Şu anda olduğunu” hissetmekte zorlanıyorsanız, gerçekten hissetmeye başlayana kadar hissediyormuş gibi yapabilirsiniz. Rol yapsanız bile şu anda oluşuyormuş gibi hissedebilirseniz şimdiki an farkındalığınızı gerçekten hissedeceksiniz ve imgelemeniz daha kolay olacaktır. İmgelemeniz gerçekleşene kadar hissi devam ettirin. İşiniz bittiğinde kendinizi kucaklayın ya da dokunun, içiniz gülsün, çalışmanıza ve eğitimize coşkunuzu katın.

Hermetik bilgiler çoğu yeni başlayanların uygulamakta zorlandıkları prensiplerdir. Arzunuzun fiziksel dünyada gerçekleşmeden önce var olduğuna inanmanızı gerektirir. Arzu edilen bir durum DİLİYORSANIZ ya da olacağını UMUYORSANIZ, otomatikman GELECEK zamanı düşünüyorsunuz demektir. Bir şeyi istediğiniz sürece onu hep isteyeceksiniz (3. boyutta), istekleriniz gelecekte merkezlenir ve bilinçaltının sonsuz şimdisine iletilemez. Bu nedenle “dilerseniz, alamazsınız”. İsteğinizi ummayın, gerçekten oluyormuş gibi yaşayın ve deneyimleyin. Bunu imgelemenizle yapın ve gün boyunca düşüncelerinizle bunu hissedin. Bilinçaltınız bilmek ve kesinlik vasıtasıyla aktivasyon ve yanıt bekleyen bir güçtür; “sınırsız güven”. Zihniniz düşüncenin duygusal kopyasını gerçekleştirdiğiniz sürece herşeyi gerçekleştirebilir. İşin sırrı hissetmektir. İstediğinize zaten sahip olduğunuzu hissederek arzunuzu elde edebilirsiniz.

Şimdi dirençle ilgili birkaç teknikten bahsedelim. Direnç meselesinin sizi rahatsız etmesine izin vermeyin. Kişi veya durumlarda, isteklerinizde direnç görüyorsanız direncin işaretlerinin farkında olmanız gerekir ve tüm fark edilebilir tepkileri not almanız gereken şeylerdir. Tepkiler veya direncin farkına vararak iyi ya da kötü hangi zihin gücü teknikleri ile yaklaşacağınızı bilirsiniz.  Aslında iyi veya kötü ifadesi kullanılmamalıdır çünkü kötü olan birşey bile iyi bir işaret, bir farkındalık olabilir. Direnç görmeniz çabalarınızın sonuçsuz kaldığını göstermez. Eninde sonunda siz çalışmanıza devam ederseniz bilinçaltı zihinleri pes edecektir. Her insan ve durum farklıdır. Bu nedenle farklılığın tadını çıkarın çünkü bu sizin zihinsel yetenekleriniz iyileştirecektir yeni deneyimlere yelken açmanızı sağlayacaktır.

YEDİNCİ BÖLÜM / RADYONİKLER, PSİONİKLER, KUTSAL GEOMETRİ

Sıradan insanlardan saklı tutulan birçok teknoloji vardır. Bunun sebebi, bu teknolojilerle elde edilebileceklerin potansiyelinin sınırsız olmasıdır. Kesinlikle sınırsızdır! “Teknolojiler” kelimesiyle devasa elektronikleri, donanımları, bilgisayarları ya da milyar dolarlık makinelerı kastetmiyorum. Zihin temelli, eterik bağlantılı sunumlar ve bağlantılardır kastettiğim. Şu anda bunlar mantıklı gelmeyebilir ama mantıklı olduğunu göreceksiniz. Bu teknolojileri anlamanız için temel bilgileri paylaşalım:

Etrafınızda gördüğünüzden çok daha fazlası vardır. Uzun zamandır insanlığa empoze edilen sınırlar yüzünden fiziksel gözünüzle sadece fiziksel olanları görebilirsiniz. Eğer sınırları kaldırırsanız, fiziksel çevrenizden çok daha fazlası olduğunu görebilirsiniz. Birçok insan “başka görecek ne var ki?” diye soracaktır. Cevap şudur; “çok şey!” çevrenizde gördüğünüz şeyler sadece fiziksel değildir. Fiziksel niteliklerinin yanı sıra başka nitelikleri de vardır. Bunlar seviyelere ayrılır. Varoluşun bir seviyesi bu fiziksel olan seviyededir ya da fiziksel dilin sınırlarıyla daha düzgün tanımlanmış olur. Bu üçüncü seviyenin üzerinde daha çok seviye vardır. Sayılamayacak kadar çok aslında. Bu seviyeler kek yapmak için malzemeleri karıştırdığınız gibi birbirine bağlıdır ve karışmıştır.

Radyonik ve diğer taraftaki teknolojiler de aynı şeydir. İlgilendiğimiz diğer seviyeye genellikle “eterik” seviye denir. Aslında adı bu değildir. Ama ingiliz dünyası bu kelimeyle bu tanımı yapmıştır ve öylece kalmıştır. Daha önce duymuş olabileceğiniz bir başka seviye ise “astral” seviyedir. Seviyeler arasında da boyutlar ya da oktavlar vardır. Daha önce belirttiğimiz gibi fiziksel dünya üçüncü boyuttadır. Astral seviye ise dördüncü boyutun ilk ve ikinci oktavında bulunur. “Eterik boyut” astral seviyeye yakın ama biraz aşağısında ve üçüncü boyutla bağlantılıdır.

Etrafımızda gördüğünüz her şey bu fiziksel boyuttan daha yüksek seviyeleri kaplar. Bu noktaya gelmek için tüm fiziksel nesnelerin ve yapıların (insanlar dahil) eterik yapısı vardır. Hareket etme fonksiyonları olan sadece fiziksel bedeniniz değildir. Eterik bedeniniz de vardır; yüksek seviyelere çıktığınızda ya da fiziksel gözlerinizle bu seviyeleri görmek için kendinizi eğittiğinizde görünmez bedeniniz görülebilir. Tüm nesnelerin fiziksel bedenleri kadar eterik bedenleri de vardır. Arabalar, ağaçlar, kitaplar, yiyecekler ve gözlerinizle göremediğiniz müzik titreşimleri, kokular ve düşüncelerin bile eterik bedenleri vardır!

Düşünceler “eterik” ya da “astral” gibi yüksek seviyelerde var olur ve bu seviyelere girdiğinizde gerçekten görülebilirler. Beceri, pratik ve bilgiyle düşünceler de fiziksel dünyada görülebilir. Bu nedenle, nasıl olduğunu bilirseniz insanların gözü önünde birşeyin imgesini bile gösterebilirsiniz.

Unutmayın! etrafınızda gördüğünüz insan yapımı herşey önce düşüncede başladı. Bir tişörtü ele alalım mesela. Tişörtün dizaynı kişinin düşüncesinde başlar. Tişörtün kumaş yapısı ya da kimyasalları biri tarafından yaratıldıktan sonra başlar.  Tişörtü yapan makinalarda daha önce biri tarafından (muhtemelen bir mühendis) düşünülüp düşünceler kağıda aktarılmış, sonra da yeni bir dizaynla makinaya dönüşmüştür. Düşüncelerinize bu açıdan baktığınızda bu çok ulaşılmaz görünmeyecektir. Zihniyetinizdeki sınırları kırmak için ilk adım budur.

Peki bu noktadan sonra Kutsal Geometri nedir? Zihniniz yeni seviyelere çıktığında düşünceleriniz ve düşüncelerinizi kullanış biçiminiz daha güç kazanır.

Kutsal Geometri ise herşeyin dilidir. Okul yıllarındaki geometri “kutsal geometri”den biraz daha farklıdır. Bu tip bir geometrinin şekillerle ve matematikle alakası vardır ama daha çok “kozmik” seviyede. Kutsal Geometrinin dikkat çeken tarafı herşey (HER ŞEY) geometriye bağlıdır. Geometri matematiksel olarak tanımlanabilir bu nedenle herşeyde matematik vardır…piramitlerden gözünüze kadar. Geometri evrendeki herşeyde bulunabilir ve kutsal geometriyi anlamak size tüm evrenin bilgisini verebilir. Kesinlikle bunun sadece tanımını yapmak bir sürü kitabı doldurur. O yüzden burada sadece birazcık tadına bakmış oluyorsunuz.

Herşeydeki geometriyi anladığınızda, hayatın nasıl işlediğini ve hepimizin nasıl kosmosa uyduğumuzu anlamaya başlarsınız. Herşey belirli geometrik bir şekilde yaratılmıştır ve geometrik özelliklere sahiptir…DNA’dan tutun, fiziksel hücrelere, ağaçlara, boyutlara, dillere, virüslere, müziğe, bilgisayarlara, kimyasallara, atomlara kadar. Bunlar evrendeki birçok şeyin öğeleridir, gezegenin etrafındaki enerji alanlarına kadar. Hücresel yapınızı ve DNA’nızı bile tanımlayabilirler, doğru bir şekilde bir araya getirebilirseniz. Hatta evrenin nasıl yaratıldığını bile gösterebilirler anlamasını bilirseniz.

Geometrinin en kutsal imgesi Yaşam Çiçeğidir. Çünkü içinde tüm yaradılışı barındırır. Herşey bu kutsal modelin kullanılmasıyla yaratılmıştır; müzikten dile, doğaya kadar herşey. Kutsal geometriyi hiç görmemişseniz ya da bilmiyorsanız size görünmez. Unutmayın; kutsal geometri kağıt üzerindeki boş imgeler değildir. Çoklu boyutlardaki hareketler ve oluşumlardır. Mesela Yaşam Çiçeği iç içe geçmiş yuvarlakların toplamıdır. Belli bir şekle hareket ettiklerinde formlarını değiştirebilir. En ilginç bulduğum şeylerden biri tüm dillerin alfabelerinin bu imajda bulunabilmesidir (Dan Winter’ın çalışmasına bakın). Bu nasıl baktığınız ve ne gördüğünüzle ilgilidir. Bu şeklin belli bir bölümünü seçtiğinizde ve döndürdüğünüzde açıkça ingiliz alfabesini ya da ibranice alfabesini görebilirsiniz. İncil’i orjinal dili olan ibranice’den bu imgeye çevirdiğinizde, İncil’in kutsal geometri şeklini alabildiğini görürsünüz. Bu şekil ayrıca bu gezegenin manyetik parçalarının yerçekimi gücünü de gösterir. Tüm kadim alanlar bile bu spiral hatların üzerindedir (Fibonacci spirali olarak adlandırılmıştır). Bu organik büyümeyi resmeden sayıların belirli ilişkisinden doğan matematiksel bir spiraldir. Tüm kadim tapınak ve yapıların plan ve sıralanışı üzerinde olduğunu ve Mısır’daki tek belli bir noktadan kaynaklandığını görürsünüz. Fibonacci spiralini tüm doğada da görürsünüz (Koçların boynuzunda, deniz böceklerinin kabuklarında, ayçiçeğinde çift spiral) ve üzerinde inceleme yaparsanız etrafınızdaki dünya ve müzik arasındaki bağdır. Bunun sizden neden saklandığını anlayamazsınız çünkü bu bilgiye tümüyle sahip olmak sizi çok güçlü ve aydınlaşmış bir insan yapar.

Dünya; şebekeler olarak adlandırılan enerji alanlarıyla çevrilidir. Gezegende farklı türde bir sürü şebeke vardır  ve hepsinin geometrik şekli de farklıdır. Kadim insanlar tüm bu şebekeleri ya da diğer ismiyle Ley Hatlarını bilirdi. Şebekelere girebilirseniz bunlar doğal karşılıksız güç kaynaklarıdır. Nicola Tesla (radyonun mucidi) bunları biliyordu ve şaşırtıcı birkaç şey tasarladı (birçoğu bilmediğimiz duymadığımız şeylerdir). Halktan saklanan en büyük başarılarından biri gezegenin herhangi bir yerine elektrik yayabilmekti. Gezegenin belli noktalarına yerleştirilen 8 özel “jeneratörle” (tesla bobinleri)…bu enerji şebekelerine girebildi ve sonuçta tüm dünyaya yetecek tam bir elektrik gücü elde etti.

İlginçtir ki, bu “kuleler” kutsal geometri enerji noktalarıyla çakışan belirli şebeke noktalarına yerleştirilmiştir. Büyük birşey biliyordu ama bu icadı küçük görüldü (henüz!). Yine de Nicola dünyada büyük bir etki yaratmıştır. Duvardaki 60 Hz prize her fişi soktuğumuzda onun icadını kullanıyorsunuz (AC akımı). Küçük bir Tesla her yerde…her evde ve her işte. Nicola imgeleme konusunda bir dahiydi, kağıt üzerine dökmeden bile zihni harika derecede her icadı görebiliyordu. İşte bu yüzden ilk prototipi bile başarılı oluyordu. Bunu da icatlarıyla herkesin iyiliği için kullandı. Yine de en iyi çalışması insanlardan saklanıyor.

Peki bu bilgi ne kadar önemli? Kutsal geometri size olağanüstü yetenekler kazandırabilir ve onun sunacağı araçlarla başka boyutlara bile geçebilirsiniz!

Bedeninizin etrafı iki iç içe geçmiş tetrahedronlardan oluşan bir enerji alanıdır. Bu düz ölçü Davut’un Yıldızı olarak da bilinir (yine de bu imgenin bilgisi hala oldukça gizli tutulur). Üç boyutlu bir ölçüde, bu imge Merkaba ya da Merkabah olarak bilinen iç içe geçmiş tetrahedronların şeklinde bir enerji alanıdır. Etrafınızda bu alan vardır yine de aktive olmayabilir (gezegendeki yaklaşık sadece 3000 insanın tam aktif Merkaba alanları vardır). Çok gizli tekniklerle bunu aktive edebilirsiniz. Bu enerji alanı kendinizi daha yüksek boyutlara taşımanızı sağlayacak “aracınızdır”. Sırrını hiç vermeden, yapacağınız şey belli bir oranda (Fibonacci oranında) etrafınızda dönmektir. Belli bir orana ulaştığında (0.9 ışık hızı), bir disk gibi dışarı çıkar ve bu nedenle boyutlar arası yolculuk için zihniniz güdülenmiş olur! Yukarıda tanımladığım “dahili Merkaba” dır ve elektronik kullanımı gerektirmez. Daha çok belli nefes teknikleri, belli imgeleme teknikleri ve her yerdeki yaşama duyulan Sevgi gerekir.

Dönerek bu alan geldiğinizde, 50 metre fırlar. Bu Merkaba alanı sizin enerji\çakra noktalarınızla bağlantılıdır. Herhangi bir yogayla ilgili ya da Uzakdoğu’ya ait çakra tablosuna bakarsanız, “Kalp” çakrasına yerleştirilmiş çift tetrahedron geometrisini görürsünüz.

KOZMİK GÜÇ

Kozmik gücün kötü niyetler için kullanılamayacak bir teknik olduğunu bilin. Hedeflerinizin saf olmasını ve bu dileğini hak ediyor olmanızı tavsiye ederim.

Aşağıdaki ifadeyi ezberleyin

Kozmik Güce (Allah’a) sesleniyorum ve ondan bana güç vermesini, beni korumasını ve bana rehberlik etmesini istiyorum.

Bu sihirli cümle kozmik gücün frekansına ve enerjilerine girmek için kullanmanız gereken cümledir. Bu ifadeyi bilmek kendinizi evrensel zekayla aynı frekansa sokmaktadır.

Ayrıntılar

Dik durun, ayaklarınız omuzlarınızın genişliğinde olsun ve elleriniz cennete dönük şekilde dua eder pozisyonunda olsun. Gözlerinizi kapatın. On kez yavaş derin nefesler alıp verin. Onuncu nefesiniz de yüksek sesle “kozmik güce sesleniyorum” sonra durun ve nefesinizi verirken şöyle deyin: “ondan bana güç vermesini, beni korumasını ve bana rehberlik etmesini istiyorum.” Bu cümleyi söylerken her kelimenin son derece farkında olun. Güç, koruma ve rehberlik kelimelerinin anlamını kavramalısınız. Sadece söylemekle sistem işlemez. Cümleyi 2 kere daha tekrarlayın. Üçüncü kere söylerken olağan dışı bir şey deneyimleyeceksiniz. Omurganızda bir elektriklenme hissedebilirsiniz. Yer titreyebilir. Bedeninizde sıcaklık ya da soğukluk sıçrayabilir bunun bir sebebi vardır. Ayakta durarak, nefes alarak, beyin dalganızı düşürerek ve bu cümleyi kurarak kendinizi otomatikman tanrı enerjilerine bağlayacak ve senkronize olacaksınız. Daha yüksek enerjilerle kendinizi aynı hizaya getirince ihtiyaçlarınızı kozmik güce iletmeniz daha kolaylaşır.

Önemli not : Sihir cümlenin kendisi değildir. Kozmik güçle bağlantı kuran sihirli cümlenin arkasındaki anlam ve düşüncedir. Bu nedenle anlam yüklenmesi çok önemlidir. Yüksek sesle cümleyi söylerken hissedin ve serbest bırakın. Kozmik güçten ne dilediğinizi ne zaman istediğinizi bunu hak ettiğinizi tam olarak belirtin. Bu unsur çok önemlidir. Konuşurken eski bir arkadaşla konuşur gibi alçakgönüllü bir ses tonuyla konuşun. Süslü kelimelerden uzak durun. Dileğinizi söylerken zaten dileğinizin kabul edildiğini hissedin. Dileklerinizi kabul ettiği için kozmik güce teşekkür ederek çalışmayı son verin.  Kollarınızı annenize sarılır gibi göğsünüzde kavuşturun. Bu kapatılmış enerjiyi serbest bırakır. Gözlerinizi açın, tekniği mektuba yazarak uygularsanız arzunuz kabul EDİLECEKTİR.

Özet; bu yöntemin başarısı dini inançlarınıza bağlıdır…

263 thoughts on “BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ

 1. Öncelikle bu kitabı yayınladığın için size çok teşekkür ederim ,
  Ben bu kitabı okudum , ve şu an da “beyin dalgalarını bir araya getirme tekniği” bu tekniğin müzik olarak internette olduğunu biliyorum ve bir türlü bulamıyorum ilgilenen ve kullanan kişilerin benim ile irtibata geçmesini çok ama çok isterim ,, teşekkürler ,,

  posta adresim,,, yok-olmak-seroxat@hotmail.com

 2. Merhabalar, benim bu konuda bildiğim BrainWave Generator adlı bir program mevcut, yalnız beyin dalgalarını aktive etmiyor, bu seslerle beyin dalgalarını istenen düzene sokuyor. Müzik olarak değil ama bu sesler müzikten daha farklı, ayrıca bu programda yoğun meditatif, mutlu, dinlenme,odaklanma gibi özellikleri olan sesler var. http://www.bwgen.com/ adresinden download yapılabiliyor, bir deneyin bakalım, istediğiniz bu değilse daha da araştırırız, tüm sevgilerimle:)

 3. Bende bu kitabı okumuştum.Çapalama yöntemı kişi gördüğün anda işe yarıyor.Flash Zihin tekniğini de yapmayı başardım. GerÇekten insanın hayatı değişiyormuş…(:

 4. Ben daha başlangıçtayım beyin dalgaları tekniğini neden yapmalıyız? bu tekniği uygulamadan imgeleme yapıyorum sizce bir sorun olur mu? bu arada yaptığım imgelemelerle çok bariz bir şekilde karşılık aldım. Kesinlikle işe yarıyor. zaten zihin gücüne inanıyordum ve dokunama hissim gerçekten çok güçlü. Biraz dikkat sorunu yaşıyorum ama kesinlikle başarılı bir seanstan sonra etkisini hemen görüyorsunuz:)

 5. Bende kitabı okuyorum ve beyin dalgaları tekniğindeyim. İlk bölümü aşmadan 2. bölüme geçmeyi düşünmüyorum. Ama kafam biraz karıştı belkide yeniden okumaya başlamam gerekiyor bilemiyorum. Sadece doğru yapıp yapmadığımı öğrenmek istiyorum. İmgeleme yaparken aslında bir nevi hayal kuruyoruz değil mi? Yani sanki bir yerlerde yanlış yapıyormuşum gibi hissediyorum. Bana yardımcı olurmusunuz?

 6. İmgeleme hayaldir. Bilinciniz ne kadar karşı çıkarsa çıksın imgelemeniz daima başarılı olur. Bundan kuşku duymayın. Sadece Hayal ederken biraz daha detaya girin. “Kapı” sadece “Kapı” olmasın; kapı da gözetleme deliği olsun, kapı tokmağı; hatta kilidin de bir anahtar sallanıyor…vs.” gibi detaylandırın. İmgelemeyi basit ve olağan bir oyun gibi düşünün, DÜŞünün; yani önce DÜŞ kurun sonra DÜŞünün…:)Sevgilerle&Sevinç.

 7. arkadaşlar bir konuda fikrinizi sormak istiyorum..imgeleme yaparken gözümün önüne getirebildiğim figürleri gercek hayattaki gibi net bir şekilde göremiyorum tıpkı bir rüyadaki gibi hafif bulanık ve ve renkler net değil..merak ettiğim herkeste aynı durum mu söz konusu yoksa sadece ben mi bunu gerektiği şekilde başaramıyorum bu konuda yorumlarınızı bekliyorum tşkrlerr..

 8. Ben bu kitaptan hiç birşey anlamadım ve hiç kimseyi de etkileyemedim nasıl olacak bir bilgisi olan varsa benle irtibat haline geçebilir mi lütfen ???

 9. Beynin yaydığı dalgaları taklit etmek için icat edilmiş her türlü cihazlardır.

 10. Erdinç bey bilgi için teşekkür ederim. Peki bu cihazın kullanım alanı nedir, nasıl faydalanırız… Beyin gücünü kullanmakta bizlere faydası olur mu… olursa nasıl… biraz ayrıntı alabilir miyim…?

 11. Ben bu söylediğiniz kozmik gücü yapmak istiyorum ancak korkuyorum gözlerimi kapattığımda ya bir şey olursa diye. Deneyen arkadaşlarımız varsa lütfen cevap yazsın. ?

 12. Astral bedeni kim görmüş de eline cetvel alıp ölçmüş? bedenden 5-6 cm yüksekte asılı kalıyormuş, bak sen.. kafanız karışmış sizin! Bunu da yayınla o kadar güveniyorsan yazıklarına! Kurusıkı atmak kolay..

 13. Yayınlanmayacak bir düşünceniz olduğunu ve yayınlanmaması gereken bir fikriniz olduğu kanısında değiliz, elbette bu yazıyı okuyarak yorum yazmanız bunu önemsediğiniz anlamına gelir ki bu dualite içinde yaşıyorsak mesajınızın doğru yerlere mutlaka gideceğine inanıyoruz. Kötü-iyi, güzel-çirkin, huzur-stres, ölüm-yaşam tüm dünyanın yaşadığı dualite gereği normaldir ve kabul edilmelidir, fakat hayatta mucize diye nitelendirdiğimiz olaylarında belirsizliği bir gerçektir. Sevgilerimizle*

 14. Düşüncelerim ve yaşadıklarım beni korkutuyordu.acaba ben hasta mıyım ..beyin hastalıkları ilgili siteleri araştırırken tesadüfen amargi hillerin kitabını okuyana kadar.bu kitabın içeriği anlatımları sanki benim yaşadıklarımı anlatıyordu..müthiş heyecanlandım.çünkü zihin gücünü beynime okadar yerleştirmişim ki algıladığım herşey gözümün önünde beliriyordu bu çocukluğumdan beri var olan bir şeydi. Ama ne var ki zihin gücünü bilinçli olarak kullanmıyordum. çünkü bilmiyordum sadece eğleniyordum mutlu oluyordum seneler geçti zihinsel gücümde artmıştı. bundan sonraki yaşadıklarım hayatımı alt üst etti..artık kişilerin düşündüklerini anlıyordum beyinlerini okuyordum benim hakkında ne düşündüklerini ne yapmak istediklerini veya toplumsal düşüncelerini algılıyordum bu anlayış beni yanlızlığa itti arkadaşım artık yoktu eşimin beni aldattığını hemen anladım..artık eşimde yoktu.artık yalnız bir insandım kendimi herşeyden soyutlandırdım kendimi. yüce allahın yoluna yürümeye başladım. artık bilgece düşünmeye başladım düşüncemi enerjimle birleştirerek çoğul insanlarla iletişim yaparak gelecek hakkında gezegensel sörf yapıp mutlu oluyorum.ve daha niceleri..bütün bunları yaşarken…acaba ben hasta mıyım.yoksa amargi hillerin dediği gibi gücü hafife mi aldım..veya ne ektiysem onu mu biçtim..gerçek bilgiçlerden şunu bilmek istiyorum..ben orda mı yaşıyorum.yoksa.burda mı.yaşıyorum…saygılarımla ..zeki-taylan@hotmail.com

 15. Belirli bir olgunluğa eriştiğinizi anlıyorum. Taraf tutuyorsanız karma yaratırsınız nerede olduğunuzun önemi yok. Cevap arayan zihnin elinde olduğunuzu anlayın yeterlidir.

 16. Çok az kaldı hissediyorum başaracağımı ,herseyin birbirine bağlantısı var ne dusunursem icten oluyor farkindayim aradaki bağı çözmeme çok az kaldı 🙂

 17. Arkadaşlar ben bu kitabı bulamıyorum ne internette nede kitapçılarda ve çok okumak istiyorum biri bana yardımcı olsun lütfen:)))) burcubu@gmail.com

 18. 25 yaşındayım ama çok küçükken bunları bilinçsiz bir şekilde yapmaya başlamışım.anlam veremiyordum, gözümde canlandırdığım iyi kötü ne varsa yaşıyordum ve aynen düşündüğüm çizgide gerçekleşiyordu. hepinizden ricam olmasını istediğiniz, hayaliniz emeliniz her neyse düzenli olarak aynı isteklerinizi olacağı ana kadar içtenlikle sürdürün,bir anda aklınıza gelen düşüncelerden imgelerden korkmayın onlar olabileceklerin en yakınıdır. bizzat yaşadım ve hala yaşıyorum.Bu kendinin farkında olmayan tüm insanlara yardımcı olur insallah.

 19. Merhaba bu kitabı çok merak ediyorum o kadar aradım ama bulamadım nasıl bulabilirim fikriniz var mı ?

 20. Sır gibi saklanan bir kitap. E kitap olarak baktım ama sadece ingilizce bulabiliyorum. Belki gittigidiyor.com gibi sitelerde ya da sahaflar gibi çarşılarda bulabilirsiniz. Basımını yapmıyorlar.

 21. Adı, BEYNİN GİZLİ GÜÇLERİ.. Ancak okumanız hakkında bir şey söylemem.. Kitabın geneli büyü ve psişik ayartmadır.

 22. ,,,Bu kitabın büyüyle ilgisi yok , yazarın kendi kişiliğini sorgularken , enteresan bilgilere sahip olacağını algılamıştı , tıbbi araştırmalar sonuçlarını incelerseniz yazarın yazdıkları doğru , yalnız bu kitabı okuduğunuzda ,kişisel beceriye sahip olmak için yan düşünceleriniz saf ve temiz olması gerekir , en önemlisi kendinize şans veya maddi bir beklentiye girmemeniz gerekir , kendinize karma yaratırsınız sonucu ruhsal sıkıntı yaratabilir, Kitabın ana konusu bilgece düşünmeyi öğretidir ve bunu diğer insanlara beyin gücüyle frekans gibi yaymasıdır, mesela hayal ettiğiniz kötü güzel ve çirkin düşünceler diğer insanlarıda etkiliyecektir ,,,

 23. Çok merak ettiğim bir konu özet iyice heyecanlandırdı zaten ama kitapçılarda bulamadım nede nette , elinde olupta satmak isteyen olursa bana ulaşsın lütfen kapıda ödemeli yollasın ücreti neyse veririm.. ffkrl@mynet.com

 24. Ya düşünce gücü diye bişey yok ben iki satir düşünüom olmuyo o zaman yok düşünce gücü bu kadar

 25. Selam bir ara yaklaşık bundan 5 ay kadar önce psikolojik olarak çok şiddetli bir hafta geçirdim . Bir haftanın sonunda hayatımda hiç hissetmediğim kadar güçlü iradeli zeki olduğumu fark ettim. Yazılanları sonuna kadar okudum. O bir haftalık dönemden önce günde ortalama 8 9 saat civarında uyurken bir haftada toplamda 7 saat ya uyudum ya uyumadım. İnsanların yüzüne bakınca ne hissettiklerini algılamaya başladım gözümün önünde göremediğim ama çok iyi hissettiğim şeyler oluyor ve ben hepsini fark etmeye başlıdım. Sonra normale dönünce ben eski ben olamadım. Güç , Kendine güven, zeka beynimin nelere kadir olduğunu fark ettim. Yazılanlarda en güçlü anlar teta zamanlamalarıydı ve ben uyku ile uykusuzluk arasında günde bir saat uyurken bile o uykunun tam derinine inemiyor fakat uyanıkta olamıyordum. Beyin aktivitelerim çok güçlü çalışıyordu. Yazılanların daha önce hissettim ve anlatamadıklarım olduğunun farkına vardım. Ve inanıyorum ki tekrar başaracağım…

 26. Yapılan son yorum aralığın 24ü mü banamı öyle geliyo 😀

 27. Bu kitabın devamını da paylaşırsanız çok iyi olur bu arada benim bilgilerim karıştı ilk önce düşüncelerle her şeyi şekillendirmek sonra uyurken tam o anı yakalamak ve bilinçli olmak sonra da tanrıdan enerji almak vardı sanırım doğru mu ? Devamı yok mu peki , yayınlarsanız sevinirim 🙂

 28. Benimde böyle şeylere merakım var ve her zaman içimdeki enerjinin diğer insanlardan farklı olduğunu düşünmüşümdür. Yapabilceğime de eminim sadece yardım almam gerekiyor.

 29. Imgeleme çalışmasını yıllardır uygulamaya çalışan biriyim fakat bir yerlerde hata yapıyor olmalıyım ki henüz imgelediğim hiç bir şeye sahip olamadım. Ancak yazıda imgeleme çalışmasıyla ilgili anlatılan detaylar dikkat çekici. Şimdi tekrar bir çalışma yapacağım üstelik bu piyasada bulunamayan kitapla ilgili … umarım bu kez bu kitabı imgeleyip çekebilirim.

 30. Benim de bi gücüm var aslında çevremdekilere anlatmaya korkuyorum aslında benimle dalga geçecekler diye aslında beyin gücü sanırım bu düşündüklerimin tam tersini beynimde hayal ediyorum ve hemen oluyo başlarda tesadüf sanmıştım ama 2 senedir bu böyle…

 31. Bakın arkadaşlar bunu ben kendimi bildim bileli yaparım ama farkında değildim sadece saf sevgi ve inanarak yapın

 32. Adam Fawer ın Empati kitabında bahsedilen zihinsel yeteneklerle, burda anlatılanlar aynı mı acaba. O kitapta da
  kitleleri robotlaştıracak bir düşünce frekansından bahsediliyordu.

 33. Kitleleri robotlaştıracak sistemler elbet yapılabilir ama o silah (eğer silah olarak hayal edildiyse) eninde sonunda yapana da çevrilecektir. Düşünme mekanizması yeterince anlaşılamıyor. Güdümlü sanılıyor sanırım.

 34. Kendini yetiştirenin zihin gücü , diğer insanlardan çok farklıdır onlarla konuşurken cahil veya bilgisiz olduklarını düşünürsünüz , bu yaklaşım hem doğru hem yanlıştır,, yanlış olan onların tekniklerini bizler bilemeyiz ama onların tekniklerini okuyunca çok daha ilerisini görebilmemizdir ,, Türkiyede düşünce kuruluşu olmaması zihinsel gücü hafife almanın bedeli , Patent lerimizin yok denecek kadar zayıf olmasının sonucudur , bazen okadar dalıyorum ki kendimi cimcikliyorum canım acıyınca bu rüya değil diyorum , kendime geldiğim zaman şaşırdığım oluyor , ister inanın ister inanmayın şimdiki yaşantımız ruhi bir boyut diğer boyuta girdiğimde yaşam dünyadan biraz farklı olsada düşünceyle hareket etme yeteneğini rahatlıkla kullanıyorum .. saygılarımla ..zeki taylan

 35. Dünyanın bilinmeyen en zor matematiği , yok olanı bilmektir , sayısal 1den 9 a, kadardır yani , 0, yoktur , kısaca yaşamla ölümün arası gibi diyebiliriz , yok olanı bilmek , bana göre çok basit problem , peki en kolay problem nedir kolay soru , var olanı silmektir 1den 1i çıkar sonuç sıfır , sıfır nedir, olmayan birşey işte kıyamet dedikleri bu , vardı yok oldu yani dünyaya büyük bir gök taşı çarpsa bütün insanlar yaşamını yitirse bu dünyanın sonu olur , kıyamet asla olmaz neden dersen evrene bir şey olmamış , hayat evrende devam eder ya evren yok olursa kıyamet olur mu hayır olmaz, nedeni evren varsa ki var evreninde eşi olmasaydı zaten evren olmazdı kısaca kıyamet dedikleri sadece dünya için kullanılmış ,, aslında dünyanın yaşamı bir dönemeç dünya bir güneşti söndü bu günki halini aldı atmosferin genişlemesi dünya eski haline döner yani yanar tekrar güneş olur peki ya güneş ne olur derseniz oda sistemin bir parçası olarak sönecek yeni dünya olarak hayat sunacak bu bilgiyi bilen bir bilenler doğru olduğunu onaylar sıradan insanlar inanmazlar saygılarımla ,,zeki taylan

 36. Bunu işin gücün arasında yazıyorum. Neden! Çünkü varoluşu kavramış bir insanla karşılaşmak nadir bir şey benim için. (Bende gücümü nadir olanı yaratmak için kullanıyorum) teşekkürler.

 37. Beynimizin gizli sırları kişilerin güçleri ile sınırlıdır , bunlar 2 ye ayrılır güçlerini bilenler ve bilmeyenler , bilmeyenler zihinsel gücü öğrenmek için Amargi Hillier in kitabını okuyarak kendilerindeki var olan gücü açığa çıkarabilir , tabi ki güçlerine göre , bu okula benzer orta öğrenim gibi öğrenmeye çalışmak lise gibi öğrenmek üniversite gibi bir bilen olmak saygılarımla ,, zeki taylan

 38. Beyninizdeki saklı enerjiyi kullanmayı bilmek ,, sizlere kendimden bir örnek sunuyorum benim için en kolayı akşamın sessizliğinde yalnız olarak yatmak bir müddet kendimi dinleyip yan düşünceleri beynimden silmeye çalışırken odaklandığım düşünceye dalıyorum ve akşamın karanlığında gözümde beliren renkli şekillerleri izliyorum onları seyretmekten müthiş bir zevk duymaya başlıyorum ve bir müddet sonra onların içine dalıyorum gözümde eşyalar belirmeye başlıyor (onları izlerken uyku halinde değildim) kendimi değişik şehirlerde ayrı bir medeniyette veya uzaydaki ileri çağda veya geçmiş bir zamanda buluyorum çoğu zaman uçarak bir yerden diğer yere gitmekle uğraşırken uyku haline geçiyorum bazen acaba bu rüyamı diyerek rüyada kendimi cimcikliyorum çok şükür diyorum ama uyanınca rüya olduğunu anlıyorum başka bir boyutta olmak heyecan verici ama en güzeli günümüzde bilinen geçmiş alimler ve peygamberlerin zamanına inmek saygılarımla ,,, zeki taylan

 39. Beni yaratanı yaratan yüce yaratana şükürler olsun , onu seviyor saygı duyuyorum , o enerjileri yaratan her şeyi bilen bir ismi ilah olan yüce rabtır yarabbidir o herşeye kadirdir ,, geçmiş zamanlarımdan birinde sohbetteki insanlara (ki çoğu dindar ve aralarında imam hatip öğrencileride vardı) ALLAHIN isimlerinin en büyüğü kutsal olanı İLAH tır dediğimde hepsi bana karşı çıktı bana sen dediler gavurmusun ilah ne demek ALLAH diyeceksin bende onlara KURANI kerimin bir ayetinde açık olarak Bİ İSMİ İLAH RAHMAN RAHİMDİR yani bismillahirahmanirahim bu yüce isim bütün surelerin başına koyulmuştur sizler kuranı algılıyarak okumuyorsunuz insanlara yanlış bilgiler vererek günah işliyorsunuz dediğimde , yüzlerindeki ifade mağlup olmuş kibirli salak insan tipleri vardı ve hızla ordan uzaklaştım ,,, saygılarımla ,,,zeki taylan

 40. facebook ta bana gelen yorumlarda neredeyse çoğu Amargi Hillierin beynin gizli güçleri adlı kitabını okuyan kişilerin , kendilerine bir beklenti yani zengin olmak duygusu ve başkalarını kolayca etkilemek bir nevi büyü yapmak için öğrenmek arzusu içinde olanlar epeyce fazla şunu bilmenizde yarar var ,, 1 -(kendimden örnek) bütün şans oyunlarını oynadığım halde bana herhangi bir para çıkmadı 2 – hiç akrabam ve arkadaşım kalmadı ne çocuklarım nede eşim ya onlar terketti yada ben onları terkettim 3 – evet kabul ediyorum ileriyi görüyorum insanların hep ben dedikleri iç güdülerini rahatlıkla okuyorum ki çoğu yalan söyler,, hep kendi menfeatına göre hareket edip konuşan herşeyi yanlış bilip doğru olduğunu savunan insan tiplerinden kaçtığım için yalnızım ,, kendimi düşündüğüm zaman kendime ne kadar zarar vermişim onların arasına karışıp onlar gibi olamadığım için bazen kendimden nefret ettiğim günler çok olur geçmişi veya geleceği bilsem ne olur bilmesem ne olur ,,, bu kitabı okuyupta kendilerine ilave güç arayanlara ,,,,, saygılarımla ,,,zeki taylan

 41. İnsanlar arasında bulunmanın kuralı insanlar gibi olmak ve öyle basitçe ölmektir. İlave güçler faydalıdır ancak insan gözleri aldandığından bunları bilgece yaşamak oldukça güçtür. Çevremizdeki insanlar sadece korktukları için değil bir defa olsun kendileri gibi olamadıkları için de bizden uzaklaşırlar. Sadece spirituel kavramlar belirsiz değil aynı zamanda nesnel dünya çok büyüleyicidir. Bu yüzden zihnin güçlerine, rüyasından uyanmak isteyen insan geçecektir. Ama bunlar çağımızda bazı sosyal kayıplara da sebep olacaktır. Gerçekten anlamak ve anlaşılmak için çok uzun çağlar beklememiz gerekecek.

 42. zihinsel gücü kullanıp enerjiyi frekans iletişime geçirmeyi yıllar evvel başarmıştım bu benim bedensel zevkimdi inanılmaz ihtirasımla eğleniyordum öteki boyuta geçtiğimi şimdilerde anlıyorum ,, yaklaşık 15 sene evveldi yine hayallen karışık imgeleme yaparken kendimi bir odanın içinde olduğumu farkettim orda bir erkek vardı uyumaya çalışıyordu bende ona bakıyordum birden tedirgin oldu sağa sola bakıyordu beni göremiyordu sonra tekrar yattı onunla konuşmak istedim iyice korktu birşeyler mırıldanıyordu ,, günler sonra tekrar imgelenirken kendimi yine orda buldum bu adam çinliydi onu görüyordum tuhaf olan o beni göremiyordu onun iletişim enerjisi güçlüydü insanlarla kolay iletişim yolunu biliyordu müthiş hayallerini çevresine frekans yoluyla iletiyordu bir bilen bilgiçti. bana dünyanın değişimini gösterdi bu günleri aynen biliyordu ama eksik bilgileri de vardı dünyanın ötesini göremiyordu en son onu gördüğümde iyici kilo almıştı artık restoranı vardı iletişimi zayıflamıştı bilmem nedendir bu geçmişimi sizlerle paylaşmak istedim saygılarımla ,,, zeki taylan ,,

 43. Beynin gizli gücünü kontrol etmeyi öğrenmek, dümen elinizde artık, şöyle düşünün imgeleme sonucu açık bir denizdesiniz dalga sizi nereye götürürse sizde orda olurdunuz, düşüncenizle gelen enerjinin dümenini kullanabilirseniz enerjiyi istediğiniz yöne çevirebilirsiniz,, iyi veya kötü güzel veya çirkin,,, saygılarımla ,,, zeki taylan ,,

 44. Merhaba, 33 yaşındayım, varlığımın tam anlamıyla farkına varalı 5-6 yıl oluyor, öncesinde yaşayan ölü gibi bişeydim galiba, herkes gibi bende sordum ”kimim ben” diye, dinim islam başta olmak üzere diğer inanışlara da göz attım elimden geldiğince, gördüğüm kadarıyla da bütün dinlerde bahsedilen konunun özeti insan odaklı oluyor. Yani bişeyler var bizde ama çözemedim. Her an ölümlü olduğumu hatırlayarak yaşamak biraz sıkıntılı bir durum ama alıştım.

  Yolun neresindeyim bilmiyorum ama hiç olmazsa bu içinde bulunduğum farkındalığa bir isim koyabilsem içim rahatlayacak, ‘kendini bilmek’ mi nirvana mı ? Beni tanımlar mısınız ? Kimdim ki kim oldum ? Saygılar.

 45. Merhaba, bende aynı durumdaydım. Alıştım. Herşeyden önce tepkilere alıştım kendim oldum. Aydınlanmış sayılmayız farkındalığımız arttı, tekamül ettik. Ben buna uyanış diyorum. Hindu dinlerde bahsi geçen aydınlanma hem içimizde hem de uzağımızda. Artık nasıl yanıt getirirseniz. Svg

 46. Teşekkürler Erdinç bey, evet böyle hissetmiştim baya bir zaman, uyandım demiştim, Allahın bir parçası olduğumuzu düşünmek dinimizce şirke girer mi ? Yani bütünün parçası olma fikri biraz kibir yapıyor gibi olsa da kendimi bir şey sanmamak için elimden geleni yapıyorum. Böyle konular herkesle de konuşulmuyor malum.

 47. İnsana neden insan demişler , inlerde yaşadığı için, eski dilde mağara çünkü en emniyetli yerdi, insan kendini neden araştırır, ölüm olduğu için, neden korkmaz ölümden, her canlıda olan şey kutsal enerji, yeniden yaşam olabilir mi evet kendi yaşamım ilerki yaşam bilinen. Dinler nedir, ruhsal düzen kutsal enerjinin düzeni , insanlar tekrar doğacaksa ölümden sonra, çoğalan insanlar yani yeni ruhlar mı doğuyor, hayır olan ruhlar çoğalır buğdayın tanesini düşün

 48. Allah tektir diyor kitap. Haddimi aşmadığımı düşünerek yorum yapmadan kalben bildiğimi söyleyeyim. İnsanın, Allahın sadece tekliği değil diğer sıfatlarıyla anlaması lazımdır. Aslında o kapsayıcı tamamlayıcıdır. Sizin dikkatiniz, nefsiniz ne yönde ise Allah oradadır. Bu haliyle herşey onun boyutsal yaratımıdır. O zaman ki dersek “ben Allahın dışındayım” şirke girmiş oluruz. Sizin bakış açınızın yaratıcıya ulaşmak olarak değerlendirilmesi gerekir ki bu da Onu sevgili kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu meyanda bağlarsam mümin mümini elbette sever. Bence çağımızda hoş olmayan bir şey var ise Allah yerine bir kulun bir kulu yargılamasıdır. Çok da uzatmayım konuyu. Anlayışınıza teşekkürler. syg

 49. Hani kimilerinin korkup varoluşu ”daha fazla sorgulama sıyırırsın” diye tembihlediği beynin yetmediği en uç noktaya kadar sorgulamaya kalktığımda kısa süreli bir sıkıntı yaşadım birkaç yıl önce, kıyaslamak gibi olmasın hz.mevlananın sözünü ettiği ‘delirmenin eşiğinde yaşadım’ belkide (mevlana kim biz kim) iyi haber delirmedim. korkulacak bişey yokmuş yani, bir taraftan da iyi ki olmuş diyorum çünkü dediğiniz gibi gerçek kimliği çıkıyor insanın, telepati meselesi şaşırtıcı, iyonosfer vs. bunlara bakınca yaratıcıdan gayrı ben demek yerine ‘biriz biz’ diyesim geliyor da Allahın sonsuz mevcudiyeti içinde veya dışında ki ayrı bir birlik olmayacağına göre bir şekilde O’nun uzantısıyız diye düşünüyorum, tekamül sürecinin böyle olmasını istemiş herhalde. reenkarne fikri biraz saçma geliyor zeki bey haklısınız, her şeyi son nefesten sonra öğrenicez galiba. Bilgi edinme isteği hep devam ediyor, en büyük amaç bu sanırsam, Saygılar.

 50. Çocukluğumdan beri herşeye ihtimal veririm. Neden olmasın o kişi düşünmüşse bir yerde vardır derim hep. Boyutsallaştıkça anlayacağız ki biz yüksek boyutlardan hayal ve düşünceleri üçüncü boyuta maddeleştiririz. Hastalık tamamen yukarı boyutlardan gelir örneğin ama burada tezahür eder. Bu yüzden demişlerdir “yukarısı ne ise aşağısı da odur. ” Bu sebeple ben reenkarnasyona inanıyorsam yaratmışımdır. Siz inanmadıysanız yaratmadınız. Ama tüm geneli anlayabiliyorum o yüzden tavsiyem; var denileni reddetmeden araştırın. Keşfedin zihnin sınırları böyle açılır. Sonra işe yaramadığını görürseniz kaldırıp rafa koyabilirsiniz. Örneğin soğuk üşütmez ateş yakmaz olumlaması. Ne saçma görünüyor değil mi. 21 gün bunu her yerde söylerseniz bambaşka kimyasal gerçekleri anlarsınız. Bu da zekanın kapasitesini geliştirir. Aynı şeyi müslüman ism-i azam için yapmaktadır. Svg

 51. İnsanlar cennetle iç içedir orda yeriz orda içeriz ve orda yaşarız ama orda ölmeyiz , orası neresi dersen orası burası yani Dünyamız , kafanız karıştı galiba , bir sürü ölen varsa her gün ,, ölen varsa geride kan bağları var,, ve ruhu hiç ölmez ,Kuranda yüce yaratanın adı Allah tır , al ne demek kırmızı , kanımızın rengi ,, lah ne demek lah kanımızın donup pıhtılaşınca oluşan lah tır,Yüce Allah,Kanımızı yaratırken bize verdiği yaşam suyu ,, Kan da soy vardır o soy bütün geçmişi içinde kaplar bazı insanlar bunu algılar,, Peygamberler Alimdir onlar geçmişi geleceği kanlarından algılar ,, Allah onlara Kitap indirdi ve insanların yaşam düzeni sağlandı ve bu günlere genildi ,,( şimdi dikkat ) kutsal kitaplarda cennetten bahseder içinde ırmaklar akan her türlü meyveleri olan cennet ,, insanların kanındaki olan kutsal bilgi nesilden nesile uzar ve o bilgi hiç kaybolmaz şöyle düşün, uçan daire bilgisi insanların hayaline nasıl girdi ,, uzayda yaşayan insanların kutsal kitabındaki cennet şu anda yaşadığımız dünyadır ,, İnsanların ruhları ahıret gününde yüce yaratanın huzuruna çıkar günahı olan dünyada kalır sevabı olan allahla kalır çünkü dünya güneş olup günahlı olan yanar sevabı olan var olan güneşin dünya oluşuyla cennete girer,,,,,bu bilgileri kuran okurken algıladım kuranda o kadar bilgi var ki her okuyuşumda gençleşiyorum ,, islam dini yücedir Allaha ve peygamberlerine inanan bir kişi olarak üsteki yazılar ilerideki yüz yıllara aittir İmgeleme ve algılama sonucu , lütfen affedin ,,saygılarımla ,,zeki taylan

 52. Değerli bir bakış açısı. Pek çok insan buna şüpheyle bakacaktır. Tek bildiğim var o da insan uyanmak istemeyecektir. Ona verilen herşey uyanması içindir. Bırakın kuranı iki taşın arasında biten ot bile. Sanırım bu onun bilinçaltı programında var. Uyanmak istemeyen varlık her şeyin sahte olduğunu dünyanın hayal perdesi olduğunu anlamayacaktır. svg

 53. Verdiğiniz bilgiler ilgi çekici, Bu dünya iyiyi güzeli görene cennet, şavaşın içinde olana cehennem belki, Kıyameti evren için değilde dünya için düşünürsek, dünyanın bir zamanlar ateş topu iken yaşanabilir hale, güneşin de dünya gibi bir gezegen haline gelme döngüsü bir belgeselde işlenmişti yanlış hatırlamıyorsam.

  Bir üst boyutu anlamak şimdilik zor görünüyor bana, Allah kainatın kendisidir diyemediğimiz ortada, yaratanın mutlaka yarattığının hem içinde hem dışında olması gerekiyor, Kur’anda bahsedilen sınav belkide bizleri kendinden kainata dağıtıp tekrar kendi zatının bütününe dönüşümüzün keşfidir, yanlış anlaşılmasın, Allah’ı parçasına muhtaç olmayan evren ötesi bir bütünlük olarak düşünürsek.

  Fikir yürütüyorum; Kur’an da yoktan varolduğumuz yazıyorsa Allah kendi varlığının sınırsızlığı içinde önce yokluğu, sonra da yarattığı yoktan bizleri var etmiş olması gerekmez mi, çünkü Allah hep vardı ve O varken yokluk olamaz yanlışmıyım.

  Basit bir örnekle elimdeki bardağı yere atıp kırmayı istediğim an bunu yapabiliyorsam bir karar verme mekanizmasına sahibim demektir (cüzzi irade). Bardağı kırmayı düşününceye kadar geçen zaman içinde mutlaka bir (külli irade)nin hali hazırda devrede olması gerekiyor, nefes almak, kalbin atışı, iç organların işleyişi gibi şeyler sürekli mesaide, mikro alemdekilere bunları biri yaptırıyor kesinlikle, bu farkındalık içinde olmasak da bir denetim mevcut. Şöyle bir soru geliyor insanın aklına ayette yazdığı gibi; Acaba bardağı ben mi attım Allah’mı ?

  Beyazı önceden bildiğimiz tanıdığımız için siyahı bilebiliyoruz, iyi olanı kötü varken ayırdedebiliyoruz, uzunu kısa ile, ağlamayı gülmek ile… beynimiz herşeyi zıddı ile kavrıyor, bunların hepsini çocukken öğrendik, kavrayamadığımız birkaç şey var, şu an içinde bulunduğumuz bu muazzam varlığın tersini düşünmek, olmamayı, yani doğmadan önce bana ben dedirten bu bilincin nerde olduğu sorusu. Öncesizlik ve ebediyet. portakalda vitamindik diye şaka ile geçiştirsek de, Allah bizi yarattı ama evrimsel sürece tabi tuttu desek de, sonuç; yaratıldığımız gerçeği. Matematik bile bizi 1’e götürüyor, 2 nin olması için yine 1 gerekiyor, 3 olması için de 1’e ihtiyaç var, yani 1 mutlaka olmak zorunda.

  Mesela maddenin aslında olmadığı, bizim varmış gibi gördüğümüz şeyin zerrelerin bir oraya bir buraya hareket ettiği gerçeği çıktı ortaya. Bunu bilim adamlarının mikrofonlara söylemesi başka, idrakine varmak başka. insansı robotlar yapıldı, marifetleri de 2 ayak üzerinde durabilmeleri, merdiven inip çıkabilmeleri, yapay zekadan bahsetselerde bu robotlar yinede birinin yani üreticisinin yönlendirmesine muhtaç, asıl mesele biz insanlar yaratıcımızın inisiyatifi dışında hareket edebiliyor muyuz !? eğer öyleyse bu tasavvufa göre yani Vahdet-i Vücûd’un aksine ikilik olmaz mı ? Tabi Vahdet-i Vücûd kavramı size ne ifade ediyor ? tartışılır.

 54. Yokluktan bahsettiğiniz nedir? Yokluk ve varlık denilen şeyler rüyadır. İnsanın eksik olarak hissettiği şeyler psikolojiktir. Allahın yaratımında ne eksik vardır ne fazla. Her şey olması gerektiği gibidir. Eğer bunu anlayabilirsek tartışmalar sona erecektir. Ama insan körlüğünün dışına çıkamaz çünkü egosu vardır. Bu yüzden ego (nefs) hep eksiklik, azlık duygusu ile hareket eder. Çağımızda inancın kalmaması da budur. Ego daima Allaha karşı durur çünkü diğer tarafta eksik olduğunu düşünür. Tam olduğunu da düşünseydi bu kez Allah var demeyecekti. Yine de bunları kendi teknolojisinin sağladığını düşünecekti. Aslında herşey olduğu gibidir. Ona insan bir şey ekleyemez. İnsan sadece hayal eder o kadar. Svg

 55. Söylediğiniz belgeseli izlemedim ,, İnsan beyni kansız çalışmaz kanınızda olan yüklü enerji beyin yapısını etkiler kişiye program yükler beyni yönlendirir bu benim kişisel düşüncem ,, önemli olan bence bu. bu düşünceler bana nerden geliyor düşünceleri kitaplar vesaire filimler belgeselerden beynime yüklenmedi neden böyle düşünceler , matematikte son vardır çünkü elinizde 1 var peki elinizde 1 de yok , yani yalnız O var. herhangi bir problemi çözebilir misin bence çözersin yeteneğin varsa bu kitaplarda bile yok ,,,saygılarımla ,,, zeki taylan

 56. sadece fikir alışverişi için yazıyorum çünkü her bireyin kendine özgü harika orjinal fikirleri var. sizler de öylesiniz, erdinç beyin dediği gibi herşeye ihtimal vermek gerekiyor, her fikre açık olmak lazım.

  kendi hayatımdan bir örnek, 8-9 yaşlarındayken eski bir rekorlar kitabını okuyorum ve çok şaşırıyorum, sonra diyorum ki kendime ”onca insan, hepsi farklı, hepsi başka inanılmaz bişeyi başarmış” çocuk aklımla ne kadar kompleks düşünebilirim ki, o yaşlarda kelimelere dökemediğim ne biliyim bir bütünlük gibi kolektif bişey hissettim işte. bazı şeyler insana sonradan öğretilmiyor, içerden mi, üst boyuttan mı, kandan mı biyerlerden geliyor galiba. Saygılar.

 57. Bende Başlamak istiyorum Fakat nasıl başlıyacağım hakkında en ufak fikrim yok bana yardımcı olabilecek biri varsa Şimdiden Teşekkürler…

 58. Yapamayacağınıza inanıyorsanız yapamazsınız! Biraz da rahat ve boşvermiş olmak lazım… Olacak şeyleri zaten olmuşlar gibi kabul edin. Çılgınca şeyler hayal edin ama detaylı olsun. Çünkü bir soygunu başarılı kılan nasıl planlama ise zihninde başarısının altında en ince ayrıntıları hatırlayabilme yatar… Geri kalan şey beklemektir… Pek çok insan hayal ettiği şeyin gerçekleşmesinden çok onun çocukça olduğunu düşündüğü için başaramaz. Çocukça olmalıdır ama kimsenin bilmesi de gerekmez. Alay edilme, utanma korkunuzu aşın. Ve zaman sonsuzdur unutmayın. Herşey eninde sonunda herşey gerçekleşir.. Svg

 59. Her gece yatarken şunu hayal edin. Evinizin önünde size ait bir kırmızı Ferrari var. Eviniz muhteşem güzellikte parkurları olan bir arazi üzerine kurulmuş muhteşem bir saray yavrusu. Güzel ve spor şeyler giyin. Parlak ve göz alıcı olun. Aracın anahtarlarını asılı olduğu dolabın çengelinden alın. Elinize o anahtarı alıp inceleyin. Deri bir kumaşı olan anahtarlık ve uzaktan arabayı çalıştırma düğmesine basın. Her şeyi duyun ve görün. Detaylarla. Hayal edin cesurca. Bu aynı zamanda zihninizde kavramları harekete geçirecektir. Başta zorlanırsınız belki ama hayal etmek güzel ve beyni dinlendiren bir şeydir. Siz devam edin kalan kısım üzerinden ne istiyorsanız yapın. Her gece aynı şeyi yapın. Ferrariniz kapıya gelirse blogda yazarsınız 🙂 Şunu unutmayın ferrari bir şekilde gelecek;;; ne kadar detaylı hayal ettiğinize bağlı…. Ve ne kadar kalbinizden onu sevdiğinize… Bu senaryoyu sevmediyseniz Ferrari muhtemelen gelmeyecektir ama sevmeden de yapsanız bazı gelişmeler olur. svg

 60. Merhaba, ben bu kitabı okudum,yapıyor muşum gibi hissediyorum bazı şeyleri, ama sanıyorum ki bazı şeyleri yanlış yapıyorum ve karmadan ötrü sanırım güzel şeyler olsa bile sonun da kötü şeyler oluyor. İmgelediğim şey gerçekten gerçekmiş gibi canlandırabiliyorum, ve olayların o seyirde ilerlediğini normal hayatımda anlayabiliyorum, ama sonuç kısmına gelince bir aksilik oluyor. Nerde yanlış yapıyor olabilirim.

 61. Merhaba, şunu fark etmelisiniz. Bir şeylerin olmasının ‘mahsuru’ varsa yaratım engellenir. Biz engellemiş oluruz. Somutlaştırırsak; yeniyi eski olana tercih edemiyorsak, örneğin bir arkadaş istedik ama toplumda ve ailemizde yer bulamayacağından endişeleniyorsak yarım bir yaratım olur. Belki toplumsal karma deseydiniz anlardım fakat sizin karmanız bunları takip edebileceğiniz ve yaratacağınız kadar müsait. Bu durumda toplumun ve zamanın ötesine geçin basitçe. Toplumun her yaptığı da doğru değildir. Hepimiz farkında olarak birbirimizi engelliyoruz. Kendi kurallarınız üzerinden kendiniz olun. Detayları not alın nerede hatanız varsa onu sonraki yaratıma ekleyin. Başaracaksınız. svg

 62. Sole yapmamız mı gerekiyor anlatiyorum zihin gücü calistirmak için. Bisi işte bunu ruyanda gerçek olduğunu dusun gerçek hayatta olduğunu farz et ve bu gerçek olsun bu mu

 63. Arkadaşlar bu olaylardan edindiğimiz bilgileri deneyimleri bölgesel olarak yakın olan arkadaşlarla buluşup haftada birkez toplantı düzenleyemiyor muyuz. Inanin konusmak,tartışmak yazmaktan çok daha iyidir.

 64. Ben bu kitabı okumadan önce burda yazılanların çoğunu düşünüyordum ve hayatta uyguluyordum fakat uyguladığım yöntemin adını tam olarak koyamıyordum. Örnek olarak araç içindeyken iyi bir firmanın önünden geçiyordum ve anlık olarak orada çalışmayı hayal ettim. İçindeki insanları ve ortamlarına kendimi katarak düşündüm, Bu şirkette benim mesleğimin olduğunu bilmeden hayal ettim. Sonuç olarak 2 yıl sonra burada çalışmaya başladım ve kesinlikle bir başvuru olmadan tesadüfen bu şirketin insan kaynakları bir arkadaş vasıtasıyla bana ulaşarak oldu. Bu olaylar gibi daha bir çok olaylar anlatabilirim. 🙂

 65. Ben de bu kitabı okudum ve kimseye bundan bahsetmiyorum. Çünkü insanların alay edip şevkimi kırmalarını ve inancıma zarar vermelerini istemiyorum. ‘İnanırsam olur’ fikrine eskiden hep şüpheyle bakardım ama gitgide inancımın güçlendiğini hissediyorum. Bence de keşke ara sıra bir araya gelsek ve deneyimleri paylaşsak çok iyi olur, birbirimizi motive ederiz ve yaratım sürecimiz de hızlanır.

 66. Aslında sistem biz şüphelerden arındıkça daha iyi çalışıyor. Bir kap olduğunuzu düşünün. Yaratımınızın da su. Siz nasıl bir şekle sahipseniz yaratımınız da o şekilde size ulaşıyor. Bir noktada günlük tarzınız yaratımınızı belirliyor. Saçma dahi görünse bir örnek hayal edelim. Kesinliği yok elbette. İki doktor var biri cerrah. Cerrah olan büyük bir para hayal ediyor ancak çok iyi neşter kullandığı konusunda da övünüyor. Diğeri ise dahiliyeci ve ancak çok yerinde ve iyi ilaçlar tavsiye ettiğini düşünüyor. O halde bakış açılarina göre para kazanıyor olmaları doğal gibi görünse de iyi neşter kullanan doktor bir traş bıçağı reklamında tesadüfen oynayarak, çok iyi okuduğunu ve yazdığını düşünen doktor da boş zamanlarında yazdığı çocuk romanlarından dünyanın parasını kazanabilir. Bunlara tesadüf deriz. Aynı durumun sağlık için olanına mucize. Hepimiz biriz aslında dünya küçük de olsa, mucize her yerde her şeydedir.svg

 67. Kitabın baskısının olmadığını biliyorum. Sahaflarda veya cağaloğlunda belki bulunabilir. Ya da internetten satan biri vardır belki de.

 68. açıklamalar şekillerle desteklense daha somut olabilirdi..

 69. Parası olana bu dünyada hayat çok güzel , benim sıkıntım bu dünyada para bulamayışım , enteresan tarafı diğer boyutlarda para derdimin olmayışı ve her şey bana bedava , beden yapımı her iki boyutta kullanabildiğim halde tercih yanım dünya harici boyutta , yalnız gerçek olan ben , yani bedenimi kaybedersem diğer boyuttaki yaşamım biter mi , şu andaki bedensel enerjim diğer boyuta geçiş köprüsü durumunu sağlıyor, bedenimi terk ettiğim zamanlar kendimi bazen seyrederken düşünce yapımda bir değişme olmadığını anladım, yani bedenim uyurken onu seyredip düşünebiliyorum, ya diğer insanların yaşamı ve boş hayalleri, ilkel yaratık gibi düşünceleri 2015 yılında ve otolar karada sürtünerek gitmeye çalışması çok enteresan saygılarımla ,,,, zeki taylan

 70. Bu bir soru değil sanırım. Ancak anladığım kadarı ile izah etsem ve kendi tarafımı tutsam bile haklı çıkamayız. Yine de anlamlı şeyler yaşıyorsunuz kıymetini bilin, değerlendirin bence. svg

 71. Ben yeni başladım kitaba ve bitirdim istediğim çoğu şey oluyor ama okuyanlara bu sorum hayatınızda ne gibi kötü şeyler oldu aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler

 72. Özür dileyerek başlamak isterim benim cevap hakkım yok , yalnız kitabı okuyup kendilerinde bir güç olduğunu fark eden insanlarla burada yazışmak isterim üstteki yorumda istediğim oluyor derken neleri kastetti ne gibi değişikler oldu yazarsanız sevinirim. Budistler küçük çocukları bir eğitimden geçirir ve içlerinden birini seçer eğitip bir bilen olarak yetiştirirler, bu bilgileri öğrenince şaşırmadım , ben kendimi bilmeden yetiştirmişim bu kitabın bilgileri bana eksik bilgilerimi tamamlamada yardımcı oldu , maksat başka bir bilenle tanışmak saygılarımla ,,,zeki taylan …

 73. ( SONSUZ İHTİRAS ) insanların bedeninde kişisel benlik vardır benlik bedene ait olurken Bilinç ve algılama geçmişten izler taşır. şöyle düşün bir daire çiz çizerken başladığın yerde bittiğini görürsün Yaşam da böyledir evrende aynıdır evrende daire şeklindedir kuyruklu yıldız hatırladığım kadar 90 senede bir dünyadan gözükür şekilde geçer evren dairesel bir şekilde olmasaydı onu bir kez görebilirdik kuyruklu yıldızın geçtiği zamanı hesapla evrenin tüm büyüklüğü matematiksel ortaya çıkar,, ne kadar tuhaf değilmi o kadar profesör ve araştırmacı bunu bilmiyor ve aklına gelmiyor ama zeki taylan bu önemli bilgiyi bu yazıyla açıklıyor,, dahası şu uçan daire hayalı aslında insanların geçmişte yaşamın algılaması sonucu ve gerçek,, elimde imkan olsa gerçekleştirebileceğim bir konu,, dünya yaşamı insanlar için bir zevk olsa dahi insanların uzayda yaşamları 100 lerce yıl sürecek,, bu da insanların sonsuz ihtirası olan uzun yaşamı tercih sebebiyle uzayı tercih edeceklerdir,, gelecekte bir gün gelecek saygılarımla ,,,zeki taylan ,,,,,

 74. ( ALGILAMA VE İMGELEME ) Bilen İnsanlar asırlar boyunca yeni icatlar geliştirirken gelecek insanları tetikler ve uzar gider , her nedense ilk icatlar akılda ve bilinç altına yerleşip destanı şeklinde günümüze kadar gelir , geçmiş savaşlar krallıklarda öyle değil midir gılgamış destanı gibi yüzlercesi eski yaşamdan bilgiler verir ,,Türkiyedeki insanlar gelecek insanları düşünerek çalışma yapan kuruluşları düşünmez yorum bile yapmaz incelemez bile bizleri yönetenler kendilerini ve yarınını düşünür bencil bir hayat sürerler , Tanrısal büyük enerji sahibi yüce yaratan , gelecek insanları düşünmeyen bu sıradan insanların ruhlarını ne yapsın , şöyle düşün Atom parçalarını göremezsin ama o bir enerjidir Ruhuda göremezsin o da bir enerjidir bu bende oluşan düşünce , yani sıradan insanlar gelecekte dünyada kalır dünyanın tekrar güneş oluşuyla yanar giderler , birde şöyle düşün ben dünyaya geldiğim yerde böyle düşünceler veya bilgi yoktu ve iyi bir insanım benim günahım ne , güzel soru parmaklarını düşün her parmak elin yardımcısıdır ve tanrının sanada ihtiyacı olduğunu düşün ,, benim sorum şu = bu düşünceler kendimi araştırırken oluşup evrensel düşünceleri tetikliyor olması , algılama ve imgeleme sonucu neden böyle düşünceler,,saygılarımla ,, zeki taylan ,,,

 75. Perde inceldi. Yok olmak üzere. Gelecekte insan bildiği şekilde var olamayacak. Sanıyor ki teknoloji ile eğlenip gün geçecek.

 76. Çok ilginçtir ki ben çok net ruyalar görürüm ve o gorduğüm ruyaları yaşarım bundan bir ay öncesi çok bunalımlı bi dönemden geçiyodum ki ruyamda düşünce gücüyle çok enterasan bir ruya gordum ve internette dolaşırken bu tarz konular karşıma çıkıp konulara odaklandım ve deneme yönüyle güzel şeyler yaşıdığımı gordum tabi kendimi dahada çok geliştirmek istıyorum bu arada bende tam bişi düşünmemeye ve rahatlama aşamasına geldiğimde tanımadığım insanların sesleri ve kısa cümleler halinde konuşmalar duyuyorum bu durumu merak ettim niye öyle oluyo acaba 😊

 77. Merhaba

  Zeki bey okudunuz mu bilmiyorum ama MS 2150 kitabindaki ana karakter sizin yasadiklariniza cok benziyor. Tavsiye ederim.

  Saygilarimla

 78. arkadaslar tum sayfa cok uzun gozlerım yanmaya ve sulanmaya basladı ama sonuna kadar okudum …. yukarda yorumlarda bı arkadasım hayal ettıgı seyın gercege donustugunu soyluyor ve onunla yetınmeyıp bunun gıbı bı kac sey daha var dıyorrr en hosuma gıden yorum bu oldu neden dersenız kalıplasmıs zıhnım bana oyle soyluyor ve benımde hosuma gıdıyor ve kabul edıyorumm cunku gercekte olan ne bılıyormusunuz kısa ve oz bı acıklama : =cenabı ALLAH nasıp etmeyecegı seyın hayalını kurdurma.= bu ayetı dusunun ve kurmaya calısıp ta kuramadıgınız seylerın hayatınızda yer alıp almadıgını yanı gerceklesıp gerceklesmedıgını bı dusunun … ve bıde tersı olarak hayal ettıgınız seylerın hayatınızda gerceklesıp gerceklesmedıgını bı dusunerek yorum yazarmısınız yanlıs anlamayın sadece bı anket gıbı dusunmek ıstıyorumm kafamda tasarladagım yada dusundugum sey sızın yorumlarınızla bagdasırsa gercekten ınanılmaz bı yorum yazacagım ve konusulan butun seylerın anahtarı olacagım dıye dusunuyorumm saygılarımla ü.karaoglan

 79. Hiç bir şey olmadı ki ben istememiş olayım… Buna kader denir. Ama bu öyle hafiftir ki, o yüklenirken bir gramı dahi sorulur. “Taşıyabilecek misin” Evet denirse yüklenir. “Başına bu gelecek, dersin bu yöndedir ve acıyacak, acıyla başedebilecej misin” Evet denirse alınacak dersler yüklenir. Kader programı budur. Tanrı öyle bir varlıktır ki kulu deseydi kaderim çok ağır geliyor al onu benden hemen alır. Öyle de yapıyor zaten. Engin bilginizin tüm evrendeki bilgilerle harmanlanması özünüze işlenmesi dileğiyle. svg

 80. merhaba ben bir şey sormak istiyorum ben yanımda sürekli bir varlığın olduğunu hissediyorum sizce bu psikolojik mi yoksa başka bir şey mi?

 81. Merhaba, bu konuda herhangi bir şey söyleyemiyorum. Durumu test edebileceğiniz şeyler yapın. svg

 82. ben beynin gizli gizli güçleri yasaklanmış bilgiler gün ışığına çıkıyor diye bir kitap buldum acaba o kitap bu kitapmı

 83. merhaba ben bir şey sormak istiyorum , ben ”beynin gizli güçleri yasaklanmış bilgiler gün ışığına çıkıyor” diye bir kitap buldum acaba o kitap bu kitapmı eğer değilse bu kitabı nereden bulabilirim?

 84. dr kitap evınde buldum ben bu kıtabı 18 tl cok merak edıyorum dusunduklerımızı yasıcakmıyız yani ???

 85. Merhaba benim sormak istediğim her istediğimiz olursa bunu yaparsak sıkılmaya başlarız bence birde insanın düşüncesini ya demek istediğim isteklerimizi yaptığımız sürece düşünce okuma istediğimizin olması vb.bizi Yalnızlaştırmazmı ???

 86. Zihnin yolu psikolojiyle herşeyin olabileceğine bende inanıyorum beyin kesinlikle sınırsızdır fakat bunları uygulamak bize ne kazandırabilir yani şöyle ki ben bunu yapsam istediğim oldu yine yaptım yine oldu yine yine diyelim. Sonra insanların düşüncelerini okudum diyelim ne olacak bi yandan müthiş ama diğer yandan kötü olduğunu düşünüyorum saygılarlarla ..

 87. Merhaba psişik güçlerin kullanımı bilincimizin gelişmesi içindir. Önemli olan bence yapamayacağınıza değil, yapabileceğinize inanmanızdır. Psişik güçler fizik dünyada neleri başarabileceğinizi ölçer ve sizi geliştirir. Sonra onları kullanmasanız da olur. svg

 88. Şimdi bu sorularımı teker teker cevaplarsanız inanın kafamdaki soru işaretleri gidecek
  1-günah mı bu ?
  2-bunu yaptığımızda düşünce okuyup istediklerimiz mi olacak
  3-yapınca ne gibi değişiklikler olacak şimdiden teşekkürler ??

 89. Ya benimde anlatmak istediğim birşey var abi şimdi ben biriyle konuşurken yada bir olayı yaşarlen bazen çok oluyo o olaydan 3-4 dakikası beynimde görüyorum gözümün ününe geliyo 3 dk sonrası falan evet aşırı saçma ama yemin bile edebilirim böyle oluyo arada nedir bu ???

 90. Üst ksımda sorduğum soruyu cvplrsanız sevinirim ayriyetten bide şunu sorucam siz düşünce okuyabiliyomusunuz ?? Svg

 91. Merhaba, 1-birinin düşüncelerini duymak günah değildir. Günah olduğu düşünülürse düşünceleri de duymama ihtimaliniz yüksektir. Önemli olan yorum getirmemektir. 2-Birinin düşüncelerini okuyup ona karşı kullanmaktan bahsediyorsanız ya da düşünmesini değiştirecek manipülasyondan bahsediyorsanız tüm isteklerinizin olma ihtimali var. Ama büyük ihtimalle mutsuz olursunuz. Bunun dışında düşünce okumakla her isteğiniz ancak kalbinizden davrandığınızda olacaktır. 3- Düşünce okumak bir irade meselesidir. İradenizi kötü amaçlar için kullanmıyorsanız yaşam size iyi görünür. Bu işi yapabilen kişiler maddi dünyanın hayalden ibaret olduğunu bilirler. Hayatınıza eğlence gelecektir. svg

 92. Herkes düşünce okur. Bunu yapabildiğini bilemeyecek durumdadır sadece.

 93. Düşünce okumak sizce insanı üzmez mi istediğimiz zaman duyup istediğimiz zaman keşke duymasak … ??? Bu arada her sorumu cevapladığınız için teşekkürler …

 94. Sizin hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu bununla ilgili örn düşünce okumak hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu ????

 95. Erdinç bey düşünce okumayı iyi şeylere kullanmaktan kastetdiğiniz nedir ??? Düşünce okuyunca ne gibi değişiklik olacaktır ??? Her istediğimiz olsa sıkılmayacakmıyız ??? Cevaplarsanız sevinirim … Syglr

 96. Düşünceyi okuyabiliyorsanız sizinki ile diğerinin ki arasındaki farkı anlayacak durumda olursunuz. Üzülmek ya da üzülmemek kişisel bir tercihtir. svg

 97. Teşekkürler önemli olan kalbimizin temizliği ve irade + sonsuz inanç demiştiniz 😊😊 peki imgeleme geleceği görmek midir ya da istediğimiz birşeyi detaylıca düşünüp hayal ettikten sonra olan birşey midir ??????? İmgelemeyle düşünce okumak arasındaki fark nedir ?????

 98. Bütün sorularımı cvplamassanız da olur fakat yazıyı daha dikkatli okudum sonuna kadar gözüme takılan “teta durumunu kontrol ettiğiniz anda bundan önceki hayatınızı görebilirsiniz” siz yeniden doğuşa yani reenkarnasyonun olduğunu mu düşünüyosunuz ya bununla ilgili denek insanlara araştırmalar yapıldı önceki hayatlarına dair kesik kesik şeyler hatırlamış hepsi ama sadece benim bildiğim zeburda incilde falan bazı üstü kapalı ayetler bulunmakta ama bilemeyiz reenkarnasyonu…

 99. Öncelikle herkese merhabalar bu kitabı çok aramama rağmen bir türlü bulamadım. Elinde olan veya bulabileceğim bir yer varsa lütfen irtibata geçebilir mi? bu kitabı okumayı çok istiyorum gonzales476@hotmail.com teşekkür ederim saygılarımla

 100. Öncelikle herkeze merhaba ben bu şeylerden küçüklüğümden beri korkarım ama ben geçen sene biraz takıntı yaptığım için bu konuların yöntemini hiç öptenmedin başka varlıklarla iletişime geciyodum son zamanlarda rüyalarım uyanıkken gördüğüm rüyalarımı yönlendirebilmeye başladım her şey farklılaştı Herşeyin ince detayına kadar hissedebiliyom ama çok korkuyorum dün rüyamda babama bu olayı anlattım ama gerçekte anlatmışım ben rüyayla karıştırdım yani bunu yazarken rüyadamıyım onu bile bilmiyorum lütfen biriniz benle iletişime geçip yardımcı olun yoksa bu korku yüzünden kendi canıma kıymayı planlıyom dayanamıyorum http://www.facabook.com/rockici

 101. Merhabalar daha üstteki yazıyı okumuş değilim ama size sorum olacaktı bunları okuyup faydasını gercekten gören varmıdır ?

 102. İmgelemek geleceği yaratmaktır. Düşünce okumak imgeleme ile aynı değil. Ancak düşünce imge olarak zihinde belirebilir ve siz onu anlayabilirsiniz. Bu imge kısa süreli olacaktır haliyle. Svg

 103. Yaziyi sonuna kadar okudum. O kadar “bilimsel bilgi(!)” verdigini iddia edip sonunda kozmik guce allah demeseydi iyiydi! Hayir herseyi dine baglayan islamcilardan ne farkiniz kaldi simdi? Iyi masallar…

 104. uzun zamandır heyecan, merak, şaşkınlıkla araştırdığım konu, ilk başlarda kendimle ilgili sorunlar olduğunu düşünüyordum, bu kadar şeyi anlayamam yada ben anlıyorsam herkes anlıyordur zannediyordum, ama gördümki insanlarımız gerçekten derin bir uykudaymış, hatta bende öyle, farkında olmak, yeniden doğmak, başka dünyayı izlemek, yaşamak gibi birşey, en hoşuma giden ise düşünce okumak ilk tesbitim oldu, hoşuma gitmeyen tarafı, dostum kalmadı, daha doğrusu ben uzaklaştım.

 105. bu kitabı okudum evet ilk başlarda çok üstün bi başarı sağladığıma inanıyorum fakat kitabın içindekilerini kendimi eğlendirmek için kullandım ve bi süre sonra farkına vardım ki gerçekten yaptıklarımla insanlara yön veriyorum bu nokta bıraktım uykularım düzensizleşmeye başladı ve şuan halen düzensiz bu saatte bunu yazmamdaki amaç bu kitabı okumadan önce kitabın içinde değindiği püf noktaları iyi görün ve ona göre başlayın kitaba hayatınız gerçkten değişiyor ama bunu yapmak gerçekten zor ve yorucu kitabı kaldırdım ve bi daha tekrar bakmadım bu kitap sadece bana dışardada bir dünyanın döndüğünü ve istenildiği zaman herşeyin yapılabilineceğini gösterdi kitabı okumuyan arkadaşlara güzel bi açıklama olduğunu düşünüyorum herşey kendinizle başlıyo unutmayın

 106. Dusunce bir elektromanyetik dalga degildir beyin her ne kadar elektromanyetik dalgalar yaysa da, once bunu bilmek gerek dusunceyi gerceklestiren ruhtur ruh ise benliktir kisinin ta kendisidir eger beyinde bir bozukluk yoksa ruh yani kisinin kendisi beyini kullanir buda dunya sartlarini yasayacagi kadardir.Fakat dusunce hayal gucu evrene etki eder. Sonrasi ise dusunce elektromanyetik dalga olmadigi icin heryerden gecebilir iyonosferden bile uzaya cok rahat yayilir yani iyonosfere carpip iyonosferden dunyaya yansima yapmaz yansima yapmasi icin dusunceyi elektromanyetik dalgaya donusturmek gereklidir bunun icinde elektromanyetik dalga yaydiginizi ve yayin yaptiginizi dusunmeniz gerekir.Buda beyin bolumlerinin acilmasi gerektigi anlamina gelir sadece bir dusunce yetmiyor ayni anda 3 veya 4 dusunce yapmaniz gerekebiliyor bunun icin beyinde bu bolgelerin acilmasi cogalmasi gerekir ki ruh buralara girip islevini yapabilsin.Kimileri buna cakra acmak diyor oysa bu tamami ile fiziksel bir gercekliktir beyinin fiziksel olarak sekil degistirmesi anlamina gelir.Once bunun icin beyini gelistirmek gerekir buda yine dusunce ile olur inanmak herseyin otesinde gelir kisi yapacagina inanirsa bu gerceklesecektir.Dediginiz gibi sadece bir dusunce ile degil coklu dusunce sart ve bunlari birlestirmek sart.Bir kac islev tamamlayici dusunceyi birlestirerek tek bir dusunce olusturabilirseniz bu gerceklesir buda cok zordur ama imkansiz degidlir.

 107. kısacası çevremde her istediğim ortamı ayarlıyorum, işimde özellikle herşey çok güzel, bilerek başka bölümlere tayin istiyorum, ilk gittiğimde farklı ortam farklı algı, çok kısa zamanda insanlar kendilerine çekin düzen veriyor, işe yarıyorum aslında insanlar bunun farkında, dile getirecek söz bulamıyorlar, bilinçleri yönlendiriyor gördüğüm saygı bunun kanıtı, küçük dokunuşlarla bulunduğun yeri değiştirmek düzeltmek çok güzel, işin sırrı kendiniz bilin hangi özelliğiniz olursa olsun, yoksa o gücü geçici süre kullanamıyorsunuz, acı olan ise istem dışı yakınlarınızın söylediği küçük yalanlar, menfaatler ama bunlarıda düzeltebiliyorsunuz, kırmadan kalbine sözle gidin, fartkettirin sizden bi tane daha oluşturmak istediklerinize ama mutlu olmak sorun yaşamadan hayata devam etmek güzel…

 108. bu arada size bir tüyo, daha güçlü olmak istiyorsanız, zihninizde bulunan geçmişten gelen kötü alışkanlık ve sözlerinizi çürütün yok edin nasıl mı? bunlar ansızın sizde belirir fark edin içinizdeki sizle konuşun yanlış yaptın böyle doğru değil yapma gibi üzerine gidin terbiye edin bi nevi, bunları yok edin, güzel olanları çoğaltın, gücünüz aratacaktır, kalabalık bir ortamda dikkatlerin üzerinizde olduğunuzu göreceksiniz, istediğiniz an bakanı yakalayabilirsiniz, kafasını kaçıracaktır bunlara çok gülerim:)))

 109. çapkınlık arayanlarada bak geçi öneriyorum, çek bırak gibi, emin olun gerçek düşünceniz size istediğinizi döndürüp dolaştırıp sunacaktır, yeterki içiniz niyetiniz iyi olsun…

 110. Merhabalar.. Ben küçüklüğünden beri boyle seylere hep adapteyimdir. daima icimden istedigim seyler olmuştur ama bu isteklerin mantık sinirini aşmaz. Bi keresinde uyanıklıkla uyku arasında boyut atladim ve gözünü açtığında karşımda 3 harfli gördüm o zaman bu konuyu hic arastirmamistim gördüğünden adim gibi eminim daha sonra araştırdığında evet gördüğüm uç harfliydi tam karşımda duruyordu ve bana bakıyordu ben hemen korkup yorgani yüzüme burudum ve bi sure sonra baktığımda yokdu acaba gerçekten boyut degistirmismiydim o an bunlarla bi alakası da olabilirmiş
  Sevgiler..

 111. Hep zihinsel güç ile birşey başarmak istedim. Yeteneğim sanırım buna yok ama çok istiyorum ufak ufak bile olsa. Neler yapabiliceğimi çözmüş değilim. Biri bana yardımcı olursa yada yardımcı olucağını düşündüğünüz kitaplar varsa lütfen yazın.

 112. ego kibir gücünüzü azaltır, gösterişten, bencillikten kaçın, kem gözleri sözleri def edin boşverin önemsemeyin polemiğe girmeyin, faydalı olacaktır…

 113. Hüseyin bence zamandan geri kalmamak, farkında olmak, keşfedilmemişleri unutulmuşları ama zihinde yaşayanları keşfetmek. Bu bence varoluşumuza kadar giden bir konu…

 114. Merhabalar, yazı için çok teşekkür ederim zihnimizin gücünü kullanmayı cidden anlatıyor ve aklımdaki sorulara neredeyse cevap veriyor fakat onemli not bölümünde mektuba tekniği yazarsanız başarılı olcaktır demişsiniz teknikten kast ettiğiniz söylediğimiz sözler mi? Kafam burda karışıyor yardım ederseniz sevinirim ve birde bu kozmik güç ile fiziksel gücümüzde değişiklik yapabilirmiyiz?

 115. Bu kitabı 3 kez okudum özetini dahi çıkardım. Hipnoz, meditasyon, nefes çalışmaları, imgeleme ile ilgili bir sürü kitap okudum ve kurslara gittim. Bu kitabın işe yaraması için önce beyin dalgalarınızı alfa yada teta ya düşürmeniz gerekir sonrası daha kolay. Alfa veya teta da imgeleme işi çok daha kolay olmaktadır. Bu imgelemeleri ne kadar çok yaparsanız o kadar netleşmekte ve içinize işlemektedir. Dediğim gibi imgelemenin etkili ve kolayca olması için önce beyin dalganızı düşürün sonrası dahada kolay.

 116. Bu tarz şeylerle birisinin ruyasına girebilir miyiz acaba ama onu etkileyecek şekilde bi nevi biz rüyayı yonlendircez bu mumkun mudur aceba

 117. Ben bir çok kişinin aslında merak edip ama bir türlü gündeme getiremediği konuyu açayım bari:
  Bu zihin gücü yoluyla, ayrılmış bir sevgiliyi etkileyip geri kazanmak mümkün müdür acaba? Ben bu yazıyı okuyalı 10 gün oldu ve o günden beri imgeleme yapıyorum. Ayrıca çekim yasasını da kullanıyorum. İmgelemelerimi yeni olmama rağmen başarılı yaptığımı ve o anları hissettiğimi görebiliyorum. Olumlu veya olumsuz gelişmeleri sizinle paylaşmayı düşünüyorum. Bu konuda fikri olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.
  Ayrıca, bu tekniğin insan beyni gelişiminde çok etkili olduğunu hissedebiliyorum. Ufak da olsa şimdilik bazı gelişmeler yaşadığımı söyleyebilirim.

 118. Bu kitaba öyle merak sardım ki, internetten e-book olarak buldum ve indirdim. Ve hatta tüm sayfalarını okudum. Şimdi ikinci kez okuyup önemli yerlerin altını çizmeyi düşünüyorum.
  Yukarıdaki yazıda anlatılanlar sadece özet. Kitabın tamamını okumadan yukarıdaki bilgilerle bir şeyler yapmak çok zor. Çünkü burada anlatılmayan çok detay var.
  Asıl önemli olan da şu:
  Alfa moduna geçmeden bir şeyleri beyninizle etkilemeniz çok zor. Ben günlerdir bu moda geçemiyordum ama bugün bana göre inanılmazı başardım ve alfa moduna geçmeyi başardım. Hem de bu sürede imgelemeyi de başardım. Tabiki ilk defa olmasının acemilikleri vardı ama yine de benim için çok nefis bir çalışma oldu. Bunun üzerinde durarark kendimi inanılmaz bir şekilde geliştirebileceğimi biliyorum ve bunu yapmaya karar verdim.
  Ha bu arada yukarıda bir şey sormuştum. Artık onun cevabını da biliyorum:
  BU METOT DOĞRU UYGULANABİLİRSE HER ŞEY YAPILIR VE YAPTIRILIR.

 119. Bilal merhaba, özel bir yöntemmi kullandın yoksa kitaptaki 3 yöntemden birinimi kullandın alfa ya geçmek için ?

 120. Merhaba, Alfa için internette bu frekansları veren müzikler var belki işinizi görebilir. Denemek gerek. Çok hızlı alıp verilen bir kaç dakikalık nefes egzersizi de aynı görevi görebilir.

 121. Merhaba Erdinç Bey,
  Kitaptada anlatıldığı gibi derine inmenin bir sürü yolu var. Evet o tür müziklerden haberdarım. Kullandım ama uyuya kalıyor insan. Otururken yapmak daha mantıklı. Kitapla ilgili, uygulama, deneyim bilgi alışverişi yapmak isteyen olursa grup kurmak gerek sanki. Sağolun yorumunuz için.

 122. evet lütfen grup kuralım, aylar evvel de yazmıştım burada..Deneyimlerimizi paylaşmak çok iyi olur bence. Ben de kitabı okuyalı çok oldu ve bir ara imgelemeleri yoğun olarak yaptığımda önsezilerimin güçlendiğini, biri bir şeyi daha söylemeden bazen ne söyleyeceğini bildiğimi ve etkilemek istediğim insanların benden etkilendiğini fark ediyorum. Hem de bunlar tesadüf denemeyecek sıklıkta oluyor. Daha da güçlenmek niyetindeyim. Lütfen kuralım şu grubu ve iletişimde olalım. Nasıl yapabiliriz?

 123. merhaba arkadaşlar, tarihe not düşülsün. ilginç bir şey yaşadım, yakın zamanda oldu, bir ünlümüzün vefat haberini duymadan aşağı yukarı 2 saat kadar öncesinde birden adamı yoğun şekilde düşünmeye başladım, yani aklıma geliverdi nedense, şarkılarını dinliyordum arada, severdim adamı, benzer şeylerde oluyor (bilirsiniz) aklıma gelenin telefondan araması gibi, zihnim boşken oluyor bunlar, SAKLI FREKANSLAR başlığında yazılmış tv/radyo sinyali gibi birşey galiba, hangi frekans olduğunu ah bir bilsem ! fikirlere açığım.

 124. Arkadaşlar tekrar merhaba
  Ben alfa moduna geçmekte çok zorlanıyordum ama kitapta tavsiye edilen yöntemlerden müzik dinleme tekniğiyle başarıya ulaştım. 2 gündür de gayet başarılı gidiyorum. Hatta bugün benim için inanılmaz bir olayı gerçekleştirdim. Müzik eşliğinde alfa moduna geçip imgelememi yaptıktan sonra (alfaya geçmek bugün baya zor oldu nedense) gözlerimi açtım ve çalişmaya son verdim. Bu arada saat 14.00 civari, yani gündüz ve ben arabami bir avm nin kapali otoparkina cekip icinde oturur durumdaydim. Bir kaç gúndür de uykusuzum, uyku bastirdi, 15 dak uyuyayim dedim. Uyuma amaçli gözlerimi kapattim ve hemen alfa moduna geçtim. Yani müzik yok ve ben hatta derin alfa moduna girdim. Ben yine başladim imgelemeye. Bu firsatı bulmuşken kacirmak istemedim ve 45 calisma yaptim. Inanilmaz keyifliydi ve müziksiz başardim. Yani bikmayın, isterseniz oluyor. Kusura bakmayın uzattim biraz.

 125. Arkadaşlar yukarida eksik yazmışim, 45 calışma yaptim değil, 45 dakika calısma yaptım olacaktı.

 126. İmgeleme tekniklerini hedef kişi gece uyuyorken (Özellikle 3-4 arası) yaparsanız sizi rüyasında görecektir. Eğer rüyasını hatırlamazsa bile önemli değildir bilinçaltı herşeyi algılayacaktır. Kitapta böyle bir cümle mevcut. Şu grup kurma işini nası yapsak yardımcı olacak olan var mı ?

 127. Bunun saati yok. Kitapta 24 saat istediğiniz zaman yapabilirsiniz diyor. Hatta yaptiğıniz saatte eğer imgelediğiniz kişi başka işlerle ilgileniyor olsa bile zihninizin enerjisi, sizden aldıği emri (benim tabirim) yerine getirmek icin o kisinin uygun bir anını, yogunlugunun gecmesini bekliyor. O an geldiginde görevini yerine getirmek icin calişmaya basliyor.
  Grup kurma olayi derken tam anlamadım?

 128. Bilal Selam,
  Ben kitabı ezberledim, özetini çıkardım, kelime kelime anlatırım ve bu konular hakkında okuduğum tek kitap değil. Evet dediğin doğru ama o saatlerde hedefin uykuda olma olasılığı yüksek oldugundan, hedefin zihni dış uyaranlara kapalı oldugundan ve hedefin beyni dogal olarak alfa hatta teta frekansları yaydığından gündüz yapacağın çalışmaya göre etkisi daha fazla olacaktır. Grup ise yukarda bir arkadaş daha var yada başkalarıda olabilir. Direkt olarak paylaşım(fikir alış verişi veya dosya vs) yapmak isteyen arkadaşlar olabilir diye düşündüm. Burasıda olabilir sorun değil.

 129. bir grup kurmalıyız, birbirimizi güçlendirebileceğimize inanıyorum. canlı yayın programlarına odaklanıpta oradaki konukların yada sunucunun zihnini karıştırabileniniz varmı? değişik bir soru biliyorum:)

 130. Ben geçenlerde bir gece şu yukarıdaki youtube linkindeki titreşim sesini dinleyerek imgeleme ve birini etkileme çalışması yaptıktan bir kaç gün sonra ilişkimde terslik meydana geldi, partnerim bana şimdiye dek yapmadığı türde bir saygısızlık yaptı:(( Geçici bişi mi anlamadım. Neyi yanlış yaptım, fazla mı zorladım acaba..

 131. Şöyle yapalım derim: Lütfen grupta yer almak isteyenler beni Facebook’tan eklesin ve orada bir chat grubu açayım… https://www.facebook.com/cagla.gurel.3
  Ben bu işte iyice usta olmayı kafaya koydum çünkü, benim gibi gerçekten kararlı olanlarla birbirimize yardım edebiliriz 🙂

 132. Ben bir kac gündür imgelemeyi bu kadar yoğun yapmıyorum. Çünkü kitapta tarif edildiği gibi alfa moduna girip yapmaya çalışıyorum, bu da beni çok yoruyor, günlerdir uyku düzenim ve psikolojim bozuldu. Sanirim acemilikten kaynaklaniyor. Bence bunun icin baya emek gerekiyor. Şu sıralar uyumak icin yattigimda, olmasini istedigim bir seyin hayalini kurarak uyuyorum. Inanin bana, bilinçaltıniz komutu aliyor ve bunu gerçeklestiriyor.

 133. Beyin dalgalarını düşürmek için youtube daki mp3 ler haricinde başka yöntemler kullanıp başarılı olanlar var mı acaba? Bilal sen bayadır dinliyorsun mp3 leri galiba, kitapta anlatıldığı gibi şartlı refleks oluştu mu (kalıcı şartlanma)?. Yani mp3 ü dinler dinlemez alfa moduna geçip imgeleme yapabiliyor musun?

 134. Bu zamana kadar her zaman sair tek kisi oldu 1 kisinin yazdiklari kitap oldu ve kitap dedigimiz bilge yazar olmadan olmaz tabiki uzun lafin kisasi dunya tarihine gecelim artik diyorum hemde yazar olarak nasil mi ? acikliyayim arkadaslarim simdi ben bi arastirma yapiyorum ama tek basima bunun ustesinden asla gelemem omrum yetmez biliyorum burda bazi seylerin farkinda olan farkli iyi insanlariz ama bu sekilde kendimizi tanitamayiz cunki bize inanmazlar bunu en az benim kadar sizlerde biliyorsunuz bu yazimin konumuzla alakasi cok yanliz ilerliyen zamanlarda anlamaya baslicaksiniz neyse geldik en onemli yerine sizi nasil etkiliyebilirim bilmiyorum ama bi yerden baslamam lazim. Oncelikle biz insanlar dunyanin icinde yasiyoruz yer yuzunde OSHO dedigi gibi kalbimiz dunyanin cekirdegi ile atiyor eger kalbimiz dunyanin cekirdegi ise suanki mevcut icinde bulundugumuz sey aslinda kendi icimiz ama farkli bi yonde aslinda bunun arastirmasini yapan varmi bilmiyorum henuz ama gizemli bi kanal actim ve sizlere duyurmak istiyorum biz eger dunyayi en naturel dogal haliyle cozersek ki butun herseye bi cevap verebilirsek insan hayatini tamamen cozmus olucaz ve butun teknolojinin onune gecmis olacagiz bu konuda sizden yardim istiyorum cunki benim bilmediklerimi siz sizin bilmediklerinizi ben biliyorum ve yan yana olursak bu konun ustesinden gelebiliriz dunya tarihine gecebiliriz ki o zaman bilimin ve aklin yoneticegi guzel bi dunyayi beraber kurabiliriz iyilik dolu dusunsenize bilimin saygisini almis olucaz ve Allah bize kizmicak hem insanin saygisini kazanmis olucaz ki bu bizi lider yapar hem bilimin suan aklim cok karisik belki iyi cumleler kuramiyorum ama ne demek istedigimi siz anliyorsunuz sanirim gelin el ele verelim artik ve altin cagin ilk insanlari olarak ilk bilge kitabimizi beraber yazarak tarihe ilk armaganimizi verelim dostlarim saygilar..

 135. Hüseyin sana katılıyorum, hepimiz aynı konuda ama farklı bilgilere sahibiz, eminimki birbirimizden üstün olduğumuz eksik olduğumuz yönlerimizde çok, beyin fırtınalarıyla, bilgi paylaşımlarıyla yaşadığımız örneklerle birbirimizi yükseltebilir, eğitebilir, en önemlisi güzel bir yol açmış olabiliriz.

 136. Hüseyin ve Erman Yeter: Bu oluşuma ben de katılmak ve olumlu bişileri kesinlikle gerçekleştirmek istiyorum artık, hem kendi adıma, hem de bütünün adına…Yukarıda facebook sayfamı yazdım bi daha yazıyorum: https://www.facebook.com/cagla.gurel.3. Beni ekleyin ve bir chat grubu oluşturalım, deneyimlerimizi paylaşıp birbirimizi ileriye taşıyalım artık hadi!

 137. Evet Erman simdi ben bu konuda ilerledigim her saniye dunya tarihini cozmus olucam bu sekilde yonetici olarak ilerliyen butun tarihte olan insanlarin hemen hemen nasil bi dusunce tarzina sahip oldugunu ortaya cikarmis olucam ve en onemlisi suan hakim olan o guc bunlarin nasil hareket ettigini herseyi bu arastirma bana gostermis olucak ve bunu hic bir teklonoji olmadan sadece akil ve gozumu kullanarak yapmis olacagim bu inanilmaz bi sonuc olucak benim icin bunun sayesinde cogu soru isaretine cevap vermis olucaz ama dedigim gibi cok derin bi konu kontrol edemiyorum bazi dusunceleri bu arastirmaya bi an once tamamen odaklanmak istiyorum ve yardiminizi almam lazim artik aydinlanma zamanimizin geldigini dusunuyorum bunu aklimizla one gelerek yapabiliriz bence.Tesekkurler.

 138. Nefes, zihin ile beden arasındaki iyileştirici programlayıcı güçtür. Kullanın. syg

 139. Yani ben bu konuda çok acemiyim ama böyle bir gruba da katılmak isterim doğrusu.

 140. Zeki Taylan beyin yazılarını göremiyoruz. O güzel paylaşımlarını tekrar görmek isteriz. Saygılarımla.

 141. ben face kullanmıyorum, saçma sapan geliyor insanların paylaştıkları, insanları çözdükçe niyetlerini anlıyorsun, sana zarar vermemelerini istiyorsan ya kaçmalısın yada düzeltmelisin, düzeltmek istediklerimle görüşüyorum zaten, ama onlar bilmiyor, her insanın bilincinde istemsizde olsa karşısındakine karşı zarar verecek hamleler yapacak düşünceler vardır, genelde istemsiz yaparlar ama bizim gibiler anlar. bunları bilipte o kişiyle görüşmek gerçekten zor olur, face gibi kolay iletişime geçilen sitelerden kaçmak kolayıma geldi doğrusu, hüseyin ve ağaçkakan isterseniz vhatsup olabilir tek faal olduğum yer orası neler bildiğimizi veya ortak neler yapabileceğimizi görüşebiliriz. 0535 333 5903

 142. Arkadaşlar zihinde astral yolculuğu yapmanizin tek yolu yapmayı istemektir ruyanizda kendinizi kontrol edebilmeyi düşünün ben çok samimi söylüyorum kendimi kontrol ettim ve bu dünyada yapma şansım olmayan şeyleri rüyamda yaptım rüyanın siniri yoktur zihnin siniri yoktur ama yeterli kalpden isteyin bu ses titreşimleriyle olacak iş değil gerçekten alfa delta ben bunlarla ugrasmadim sadece bi kaç gece deneyin ne yapacağımızı kafanizda planlayin ve ruyanizin içine girin yapmaya çalışın yapamasaniz bile tekrar tekrar deneyin çünkü ben başardım ben istedim pes etmedim ve yaptım herkes yapabilir ve bambaşka birşey bunu gelistirirseniz bi zaman sonra uyanıkken bile yapacaksınız lütfen sadece isteyin neyi isterseniz o olur bütün iş istemek de kardeslerim

 143. Songül merhaba biraz açıklarsan aslında çok güzel olur. Tam olarak ne yaptın kaç gün yaptın. Hele bunu zaten gün içinde yapabilsek mükemmel olur.

 144. çok garip ama ben bunların hepsini küçükken yapardım ki hala yapıyorum. beynimin alfa durumu veya tetada olduğunu nasııl anlarım? birde imgelerken tüylerim diken diken olr öyleki önce bacaklarımdan başlar ve sanki omuriliğimden bir enerji geçer gibi beynime yönelen bir enerji oluyor ve sanki kafamın üstünden çıkar gibi olyor hata saçlarım diken diken oluyor buda dikkatimi dağtıyor önceden 10 sn kadar süredi şimdi 40 sn bazen ise bu his olmuyor ve başım fena ağrımaya başlıyor ancak tecrübelerimden yola çıkarak elimi yüzümü yıkadığımda başımın ağrısının anında geçtiğini farkediyorum neyse bi konudan daha bahsediceğim bazen uyumadan önce dinlenirken halisnülasyon benzeri şeyler görüyorum çocukken ne olduğunu anlamasamda bazen korkunç şeyler görürdüm ve çocukken korkardım neyseki beni şuan en sıkı korku filimleri bile korkutmuyor çünkü bağışıklık gibi bir durum oluştu yine uzatıyorum konuyu neyse işte bir gün yatakta tavana bakarken öyle beli bir sembol gördüm ki gözüm açık bir durumdaydı gözlerimi kapatıp daha derin olarak görmeye başladım sembolü hayatımda daha önce hiç görmemiştim daha sonra painte sebolü çizerek görseli google görsellerde arattım ve şok oldum bu sembol bir reiki sembolüymüş bununlada bitmiyordu arama sonucunda birçok başka sembol vs de vardı ve diğerlerinin çoğunu yine aynı şekilde görür olyorum. hatta gözlerimi kapattığımda bazen çakışan şimşekler dahi görüyorum ben mi deliyim yoksa toplum mu acaba ?? benimle aynı durumları yaşıyan varsa iletişime geçelim lütfen.

 145. peki tamam telürik enerji ve fazlası kesin bir gerçek ama bilmemiz gereken bir gerçek var, dünya üzerinde toplum denen şeyi ele alın bir sürü gereksiz, aptal insan ve onların gereksiz çocukları ve düşünceleri sürekli çoğalıyor her gün tv izleyip sadece anını yaşıyorlar buna rağmen toplumun büyük kesiminin felsefesi şu ; “dünyaya bir kez geliyoruz anı yaşayalım.”
  ne kadar düşüncesizce bir felsefe. biz bu dünyada sınav için varız ee o zaman bu gereksiz toplum hala aynı felsefeyle mi yaşayacak?
  bir olaya yorum getirmek o olayın tüm kısmını görmemizi engeller bu yorumu benim yapmam bu yüzden pek uygun olmayacak ama toplum denen saçmalık saçmalık olmaktan çıkmalı gerçek insani hareketlerde bulunan bir toplum olmalı bizler toplumun sadece kıyısında duruyor olabiliriz ama o kıyıdan da toplumu iyileştirecek bizler oluruz
  neyse zaman değerli ve kendinizi bilin .

 146. varsın geçmişe takılan geleceği düşünenler olsun, bizler şimdiyi yakalayalım, burada olalım gerçek burada geçmişe takılıp şimdiyi ıskalamayalım.

 147. merhaba tekrar, benim son durumum: imgelemelere devam ediyorum ama bazen motivasyonum düşüyor, üşenebiliyorum, bir de ya olmazsa korkusu işi bozuyor gibi..Endişe ve korkulardan nasıl tamamen arınabilirim, istediğim şeyin olacağına nasıl %100 inanç duyabilirim? Sanki bu korkuyu, endişeyi alt edersem hızla sonuç alıcam. Ama işte nasıl başarabilirim bunu?? Rica ediyorum bunu başaran varsa sırrını benle de paylaşsın. Minnettar kalırım.

 148. Merhaba neyi imgeliyorsunuz. Bu arada EFT öğrenin derim. Faydası olur. svg

 149. Eski erkek arkadaşımla tekrar birlikte olmayı imgeliyorum. EFT önerisi için teşekkürler.

 150. İmgelemelerinizi sembollerle yapabilirsiniz. Net imgelemeler yapamıyorsanız ya da yaptığınızı sanıyorsanız sürprizler alt üst edebilir.

 151. arkadaşlar bakıyorumda bazı şeyli çok kolay uygulanır gibi anlatıyorsunuz, unutmayalımki en önemlisi niyet niyetimiz iyi olmazsa iyi sonuçlar elde etmemiz imkansız, ikinciside temiz zihin imgelemeleri illaki karşı tarafa bişey hissettirmeye yönelik, normal dışı şeyler yapıp değilde, ruhumuzda zihnimizde geçmişten depolanan kirli bilgi davranışların silinmesine yöneltirsek istediğimiz yere zaten varmış oluruz. herhangi bir tekniğe de gerek olmaz. kendimizden başlayalım içimizde bulunan herşeyi dışarıda aramanın manası yok…

 152. nasıl sembollerle mesela? bir örnek verir misiniz? ben elimden geldiğince net imgeleme yapmaya çalışıyorum ama tabi yeterli olmuyordur belki.

 153. Kendinize bir sembol yaratın konunuzla ilgili. Onu yanınızda görebileceğiniz yerlerde taşıyın. Daha pratik olacaktır. İmgeleme yeterli olmuyor diye düşünmeyin. Çoğumuz bundan dolayı geriliyoruz. svg

 154. Bunlar elbette alternatif yöntemler olarak geçiyor. Doktora danışılmadan bu yöntemleri denemenizi önermeyeceğim. Ancak EFT yöntemleri iyi sonuçlar verebilir. Genel olarak rahatsızlıklardan kurtulmanın yöntemi iyileşme gücünüzü elinizde tutmanızdır. Başarısız da olsa bir yöntem, başka bir yöntem denemeye karar vermeniz iyileşme çabanızdır. Sonunda görürüz ki iyileştirilecek bir şey yoktur. svg

 155. Arkadaşlar ben kitabı okudum, ancak yeni başlayanlar için faydalı olabilecek bir kitap. Nasıl başlanılması gerektiğini çok ayrıntıya inmeden yüzeysel olarak anlatıyor. Hatta bazı yerlerde neredeyse hiç konuya değinmiyor. Ayrıca genel olarak anlatımda sadelikten oldukça uzak. Her başlığın altında 5-6 sayfalık süsleme var. Okurken gerçekten sayfa atlayasım geldi. Ama tekrar söylüyorum başlangıç aşaması için son derece bilgi verici ve faydalı. Bulamayan arkadaşlar için de amargi hillier pdf yazarak google da aratıp ilk linke tıklayarak orada bulabilirler. Ben o şekilde buldum. Buraya link vermem yasaktır diye düşünüyorum.

 156. Merhaba

  Bu siteye yaklasik 1 yildir bakip yeni yorumlari surekli okuyorum normal insanlara gore cok sey biliyorum ama konu cok derin insan potansiyeli bildigimizden cok fazla kimimiz astral seyahatler zamanda yolculuklat yapiyoruz kimimiz zihin okuyoruz kimimiz imgeleme kimimiz beyni fiziki guc haline getiriyo hepimiz birseyler biliyo ama herkes belli noktalarda eksik herkesin bildikleri ve sorduklari var insan tek basina bu karmasayi asla cozemez hepimizin bilgiye ve yardima ihtiyaci var ve bence bildiklerimizi paylasmazsak bu dunyada bos bos yasar hic birsey basaramadan ölürüz. Burda birsuru saygideger insan var hepimiz birbirimize yol gostermeliyiz ne oldugumuzu neler basarabilecegimizi belkide tam anlamiyla kavrayabilir mukemmel safliga ulasabiliriz. Facebook dunyaya saplanip kalanlarin sacmasapan seyler yaptigi biyer oldugu icin bende kullanmiyorum ama whatsapp grubu kuralim kurduysaniz benide sormak ve anlatmak istedigim cok sey var bilgim var ama aslinda hicbirsey bilmiyo gibiyim 05393868500

 157. bende arada bir bakıyorum yorumlara, perde aralansın ve gizli aşikar olsun istiyoruz, facebook, twitter, watsapp’ı bırak telefonumda sms’i bile kapattım, sadece e-mail kullanıyorum, bu kadar da asosyalim 🙂 anlaşılan gerçek bilgi arayışı içinde olan bizim gibi insanlar sanal ortamları da sevmiyoruz, ortak yönümüz bu bence, şu sanal zırvalıkları bir kenara bırakalım Allah aşkına, birlikte sohbet edebileceğimiz bir mekan seçelim, herkesin ulaşabileceği bir il/semt belirleyelim, örneğin bir pazar günü çay kahve eşliğinde yalnızca bizim anlayabileceğimiz şu tecrübelerimizi aktaralım birbirimize, orkun kardeşimizin dediği gibi harekete geçelim, telepati ile ilgili güzel fikirlerim var, hem tartışalım, hemde tanışalım, muhabbet bağına girdik, konuşalım, bir olalım. Saygılar.
  e-mail adresim: slaniakea@gmail.com

 158. Yaklaşık 8 aydır bu konular üzerinde sürekli araştırma içindeyim. Hergün yeni bir bilgi ögreniyorum hergün öğrendiklerin hep bir adım öne geçiyor beyin gücü , kuantum , eft örnekleri , vücudun çakraları, reiki , the secret , solfej frekansları ….enerji uzmanlarıyla görüştüm seanslara katıldım insan dünyanın tüm mucizesini yaşamak istiyor ….. Vs her geçen gün yeni yeni konular o kadar cok sey ögrendimki doyamıyorum şuan ve herseyi deniyorum yazılan okuduğumuz hersey çok önemli.Düşünmek, istemek,imgelemek, ve istegimizle aynı frekansta olmak yani herseyin temeli inanmak . Bir meyve ağacını suladığımızda bir süre sonra çiçek açacağından emin oluruz hiç kaygılanmayız bizim isteklerimizde ağacı sulamak kadar net basit ve sonuç odaklı olmalı sonuca güvenmeliyiz o zaten sizindir istediğiniz şey o duyguyu hissetmeliyiz ve şükredip teşekkür etmeliyiz sonuç kesin güvenin kaygılanmayın düşünmeyin isteginiz gerçekleşti böyle bakın böyle düşünün . Daha fazla öğrenmek daha fazla bu sırrı kullanmak hayatımı kolaylaştırmak insanlarada ögremek istiyorum istediğimiz herseye sahip olabiliriz ….

 159. Arkadaslar merhaba suan yedi kisilik bi whatsapp grubumuz var gercekten guzel paylasimlarimiz oluyo tabiki yuz yuze bi ortamda gorusmek cok daha guzel olur ama taktir edersiniz ki herkes buna musait olamaz zaten suan konustugumuz seyler kucuk seyler harekete gecmeden onceki kucuk isinmalar diyelim 🙂 oyuzdende simdilik saglam bi grup olusturmak sadece sosyal ortamla olabilir sanirim gruba katilmak isteyen aklindaki sorulari birlikte yorumlayalim isteyen ya da fikirlerini bilgilerini ve tecrubelerini paylasmak isteyen herkesi gruba beklerim numarami yukarda paylasmistim
  Sevgiler. 🙂

 160. Merhaba çalışma grubu olması çok iyi. Yabancı forumlarda bu kitaptaki uygulamarı kullandıktan sonra başarısız oldum işe yaramıyor diyen bir Allah ın kulu yok :). Bir kaç hafta içinde etkilerini gören hatta bir hedef üzerinde çalışıp hafta hafta etkilerini yazanlar bile var. Bilgi işe yarıyor ama mesele motivasyonu koruyup uygulamak ve sonuç almakta. Motivasyonu korumak içinse en iyisi grup olarak deneyimleri paylaşmak ve gelişimimizi sürdürmek bence.

 161. Arkadaşlar Facebook twitter gibi saçmaliklari birakin zaman kaybetmeyin hergün çalışın basarirsaniz telekinezi bile yapabilirsiniz…

 162. Arkadaslar ben hic bir sekilde alfa moduna falan gecemiyorum uzun zamandir naparsam yapayim muzikte dinliyorum sessiz sakin ortamda yapmaya calisyorum yok yok yani yapamiyorum olmuyor.ve buna cok ihtiyacim var nasil yapicam

 163. Frekanslar icin muzikler var. Onlari dinlemelisiniz youtube dan bulunabilir. Surekli dinlerseniz beyniniz bir sure sonra alisacaktir ama bu uzun sure calismayi gerektirebilir.

 164. Evet anladim ama ilk bastan neler olcak ne gibi seyler hissetcez bunlari yazsaydiniz veya yazarmisiniz yardimci olun lutfen

 165. Benim boynuma bişey yaptılar ben bayıldığımda ve o gün den beridir şöyle etkisi var beynime düşüncelerime aklıma yani kendimi robot gibi uzak tan kumanda gibiyim ve bu ne olabilir boyna takılan cevabınız için teşekkür ederim

 166. Arkadaşlar tekrar merhaba öncelikle zihinsel çalışmalara tam olarak nerden başlamam gerektiğini özet geçerseniz çok memnun olurum okudum fakat nasıl başlamam gerektiğini anlıyamadım.

 167. Değerli insanlar….
  Ben sizden bir yol göstermenizi istiyorum sıkıntılı bir yaşantım var. İnsanlar sürekli her ortamda benımle dalga gecıyor yasım 28 zoruma gıdıyor kendımıde savunamıyorum zaten ya yuzum kızarıyor yada heycandan kelımeler bırbırıne gırıyor hal boyle olunca daha cok ustume gelıyorlar heryerde kucuk dusmekten yoruldum.Benım yasımdakıler evlı coluk cocuk sahıbı ben ise daha bir kızla bıle cıkmadım benım sorunum toplum ıcınde sıkılıyorum kalabalıkta duramıyorum bırıyle konusurken cok sıkılıyorum utanıyorum yuzum kızarıyor cesaretım ozguvenım yerın dıbıne gırmıs cıkaramıyorum yasamaktan yoruldum artık.
  Psikologa gıtsem maddı durumum yok o kadar bunaldımkı gırdıgım ıste bıle en fazla bır ay dayanıyorum sonra ordanda cıkıyorum arkadas cevrem aslında yanımda gıbıler ama ınsanlar benle alay etmeye baslayınca yanımdakılerde onların safına gecıyor ben kızarıp bozardıkca onlar gulup eglenıyor yasamak bumu soruyorum sıze ..THE CALL ME ALPHA!!! (bunu sık yapmam) adında bırsıte var orda my7 adında bır karakter hepınızı alfa erkek yapıcam dıye vaatte bulunuyor bunuda hıkaye gıbı yazmıs sız okuyun sacma gelsede okuyun ıcıne nlp teknıgı ile manıpulasyon uyguladım bılıncaltınızı programlayıp sıze ozguvenınızı verecegım yazıyordu.. onuda bi basladım okumaya 7 saatte bıtırdım cocukca sacma sapan bır yazıdan baska bırsey degıldı..Bana yol gosterın benım ıyılesmem lazım bılıncaltının anahtarı theta dalgaları denıyor theta frekansını dınlesem ne yapacagım imgelemeyı hangı frekansta uygulasamda hayalımdekı soyut şeyler nasıl somuta donusur sorum hepınıze el verın elıme kurtarın benı ne olur………..

 168. Hakan aslında kendin açıklıyorsun ne yapman gerektiğini. Senin bu halde olmanın tek sorumlusu yine sensin. Kitabı iyi okursan kitabın ilk kısımlarında örnekler var(temizlikten nefret eden ama sürekli temizlik yapan insanlar). Kitabı iki bölüme ayırırsan ilki hedef belirleyip imgelemek, ikincisi ise alfa erkeğine geçiş diyebiliriz. Para sıkıntısı yaşıyorsanda bu kitap senin için en iyi ilaç bence. Son cümlende imgeleme yaparım ama işe yarayıp yaramayacağı hakkında şüphelerim var gibi düşünüyorsun sanki. Piyasada bir sürü kitap var hepside aynı şeyi anlatıyor aslında: imgeleme yap olmuş gibi hisset hedefine ulaş. Bu kadar kitap aynı şeyi anlatıyorsa illaki bildikleri birşey vardır demi.

 169. Light merhaba kitabı 4-5 kere okumuş biri olarak tavsiyem aşağıdaki sıralamaya uymandır
  1. İmgelemeyi kolay ve etkin yapabilmek için beyin dalganı alfa-tetaya düşür,
  a) 9.bölümdeki üç teknikten birini seç uygula
  b) a daki teknikte ustalaşınca alfa-teta halini çapala
  Not: Alfa-tetaya geçmek daha kolay oldugundan bu teknikleri gece yatmadan yarım saat önce, sabah kalktıktan hemen sonra yada öğlen kestireceğin zaman uygula
  2.Imgeleme yap
  a) Yukardaki çapayı kullanarak beyin dalganı düşür
  b) İmgeleme yap. Bir nesne seç tüm duyularınla imgele. Biraz bu konuda iyileşince daha büyük karmaşık şeyleri imgelemeye başla(Maç, anı, işyeri vs.)
  3.Nörolojik tetikleyicileri kullan
  a) Tam spektrum ampul kullanarak kitapta bahsedilen güneş egzersizini yap
  b) Kitabı uzaktan, yakından okuma ve bir kitaba birde diğer nesneye odaklanma egzersizini yap
  c) Çapalama tekniklerini uygula(sağa sola yukarı aşağı bakma vs)
  4.Sihirli dokunuş ve ayartma imgelemesini uygula
  a)Dokunma hissini geliştirmek için daha çok nesneye dokun, sıcak-soğuk, yumuşak-sert nesnelere dokunarak imgeleme alıştırması yap
  b)Dokunma imgelemesini kişi üzerinde uygula
  c) b deki adımdan sonra senaryo imgelemesine geç. Kişi gerçekten karşındaymış gibi bir senaryo dahilinde imgeleme yap.
  d)Gücü artırmak için gece yatmadan önce çapayı harekete geçir ve ayartma imgelemesini yaparak uykuya dal
  e)Dışarıda beğendiğin kişiler üzerinde pratik et(her yerde pratik) ve tepkilere dikkat et.
  5.Daha yüksek teknikleri uygulamaya başla
  6.Manyetik çekimde bölümündeki teknikleri oku ve hayatına geçirmeye başla

  Kitap uzun bir sürü teknike var yukardaki adımlarıda gördün. Bence adım adım uygulamaya başla. İlkinde ustalaş sonra diğerlerine geç. Hermetik yasaları özellikle oku tekrar tavsiyelerim bunlar selamlar.

 170. hakan yukarıda numaram var bana ulaş arkadaşım, sanırım yardımcı olabilirim.

 171. ( Tanrı beni kendisi için yarattı ) evet bu doğru , tanrı beni kendisi için yarattı yani seni ve diğerlerini de , etrafına bak diğer insanları gözle, herkes kendi yaşamında izler bırakırken o izleri gelecek kuşak takip eder ve bu sürekli el değişir , dahada geniş bakmak isterseniz geçmiş zamanı incele şimdi yaşadığın zamanın ne kadar değiştiğini göreceksiniz ,, dünyanın gelişmesinde insanların mücadelesi tanrının isteğidir bu ruhlarındaki ihtirası tanrı destekler o insanlar tanrının sevdiği insanlardır siz bu yazıyı incelerken kendi enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz , kim olursanız olun yaşadığınız süre içinde diğer insanlarla güzel ve yapıcı ilişkiniz sizi ölümsüz yapar tanrı size tekrar yaşam hakkı sunar,, bilen insanların, size ihtiyacı varken diğer sıradan insanlar sizlere sıkıntı verirse gelecekte o insanlara tanrı yaşam hakkı vermez ,,,,saygılarımla,, zeki taylan

 172. Ben bu düşünce gücüne çok inanıyorum fakat beceremiyorum 🙂 mesela saçımda bi tane beyazım var imgeleme yapıyorum siyah oldugunu dusunuyorum aynaya bakıp sen artık siyahsın diyorum hatta yenı bı teknık ogrendım gecenlerde ho’oponopono diye onu bile uyguladım dedımkı senın beyaz olman benim içimdeki bir sebepten kaynaklanıyor işte seni seviyorum özür dilerim lütfen beni affet teşekkür ederim 🙂 falan hiç biri fayda etmedı mesela güzel bi bayanla tanıştıgımı ımgelıyorum olmus gıbı hıs yaratıyorum oda olmuyor iyi bir işte çalıştıgımı ımgelıyorum buda olmuyor 🙂 burdakı yorumlara baktımda baya bi kendını geliştirmiş insanlar var helal olsun onlara böyle hayatında mucizeler yaşayan varsa yazsın lütfen en azından motivasyon olur bizim gibi beceriksizlere 🙂

 173. Yazıyı ve bütün yorumları okudum, kitabi da bulursam okuyacağim farkli olduğumu düşünmüşümdür hep ama bu siteye girmem de asıl olay kız arkadaşımla kavgadan sonra gün içinde başima aksiliklerin gelmesi ve bunu ona sormamdi o da bunu kendisi yaptigini ve benimde diğer insanlara göre farkli olduğumu düşündüğünü hatta ruh eşim olduğunu bunun çoktan belli bağla yapildiği ait olduğumuz mezheplerin olmasi ve ikimizin ayni yerden misirdan geldiğini söyledi ve bu şekilde ki insanlarin düşünceleri okuduklarıni istediklerini yaptiklarini birbirleriyle iletişimde olabildiklerini ve böle insanlarin buluştuğunu kamplarda ve çok eğlendiklerini söyledi hiç şaşırmadım bunlara ama söyleme şeklinde dolayı tehdıtkar 3 harflileri falan devreye sokunca açıkçası tedırgın olup korktum ertesi günü Hüseyin arkadaşiminda dediği gibi 3-4 civarlarinda uyanikken iletişim kurduk konuştuk resmen yarin böle bir şey varmi diye sorduğumda bana konuştuğumuz saatti söyledi ve konuyu çok sasırdım ve bunun gibi görme yalani anlama gibi şeylerde bir iki şey gösterdı ama sızlerın konuştuğu ya da kitapdan alintilar gibi iyimser değilde çok daha kötümser şeylerde söyledi başka sebeplerden dolayi ayrıldık ama bunları öğrensemiydim yoksa iyimi oldu bilemiyorum ama beni biraz aydinlaticak olan varsa sevinirim durum hakkinda en azindan sizinlede paylaşmiş oldum.
  Not:Bu arada bu yaşima kadar bulamamamin sebebi de bulduğumda kötü enerjimin daha fazla olucaği içinmiş ondan hayatimda her şey ters ve benle ilişkiyi kesen herkes başarili oluyormus böle bir şey cidden o söylemeden önce de düşünmüştüm acaba olabilir mi ?? Bu kadar herkese iyi geceler…

 174. ahmet arkadaşım dünyanın senin özüne kattığı olumsuz olarak etkileyen düşünce davranışlarını bul nedenini tespit et iyileştir işin sırrı özde ne kadar saf ve katışıksız olursan o kadar etkili güçlüsün en önemlisi iyi niyet.sana başlangıç olsun…

 175. Değerli arkadaşlar;şuan anlatılmaz bir duygu içerisindeyim,az önce uyandım ve hemen yaşadıklarımı size anlatıyorum fikirlerinizi almak açısından.Önce yatağın içindeyken 20 25 dk kadar sürekli aynı şeyi imgeleyip durdum sonra uyumuşum rüyaya daldım.Rüyamda bizim mahallede’ki kahvehane’de gördüm kendimi adamın oğlunu dövmüşler adamda bunu yapanı arıyor bende oradayım gidip olaya mudahale etmek istiyorum o sırada kendı kendıme dıyorum kı burda öğlen saati ve hava güneşli ama şuan sabah ve ben uykudayım dalma bu ruyaya dıyorum ve ruyada bilincim acık davranmaya baslıyorum ayaklarımda yerden 4,5 cm cıvarı kesık halde ılerlıyorum kendı kendıme dıyorum kı hemen ımgeleme yap bu fırsatı kacırma her zaman yaptıgım ımgelemeyı yapmaya calısıyorum ama sadece bi kaç sanıyesını yapabılıyorum çünkü etrafta motor seslerı vardı bu ses yuzunden dıkkatımı veremıyordum.İstediğim imgelemeyı yapamadım bu yuzden.Sonra yine ara sokaklarda ucarak ılerlerken iç sesimi net bir şekilde duydum karıncalı bır ses tonuydu bana süreklı sen zekısın sen fantastıksın dıyordu sonra onumde yemini yıyen hayvanlar vardı dıkkat et dedı durdum onlara çarpmamak ıcın sonra al dedı neyı dedım sağa sola onume arkama baktım guldu burda değil dedi uyandım…..Şimdi benım bu yasadıklarım neydı hangı dalga boyutundaydım alfamı,deltamı,tetamı o duyduğum ses neydı ben bılıncaltımın sesıdır dıye tahmın edıyorum.Ve ben bu yaşadıgımı hep yasamak ıstıyorum bunu her seferınde nasıl basarabılırım. Sorum ilk önce Zeki Taylana sonra Erman yetere sonra okuyan butun değerli kardeşlerime saygılarımla.

 176. Can merhaba yasadigin sey uykudayken ruyada oldugunu farketmen yani bilincli olarak ruya gormen. Ruya ve bilincli ruyada beyin uyanik haldeki kadar aktiftir beta alfa teta dalgalarini yayar fakat dalgalarin buyuk orani tetadir. Ruyada bilincini kontrol ettigin oranda gamma yayar. Gamma beynin tum kaynaklarinin bir noktada toplandigi beyin dalgasidir. Bu dalgaya yillardir meditasyon yapan monklar zenler ulasabilir. Bu yasadigini bir daha yasamak istiyosan kisaca sunu yap. 11 de yattigini varsayalim saatini 3.5 yada 5 e kur. Uyandiginda lavaboya falan git sonra 20 30 dakika kadar ruyanda gormek istedigin seyi imgele ve ruyamda bilincim acilacak diye kendine telkin et bunu uyuyana kadar yap. Dahada ilerletmek istersen bir ruya gunlugu tut ruyalarini yaz sonra saatte bir kendine sor uyanikmiyim ruyadamiyim diye sonrada isaret ve orta parmagini diger elinden gecirmeye calis eger geciyosa ruyadasin tadini cikar eylemini gerceklestir. Daha cok yazilacak sey var buraya yazarim ama bilki bu beceri cok guzel ve bunu bilmeden yasamissin cok sanslisin selamlar.

 177. Yukarda huseyin adli bir arkadas var onun yasadigi tarzda seyler bende yasiyorum. Merak edip arastirdim. Bu yasanan durum uyku ile uyaniklik arasinda beynin kendini hipnotize edip uykuya dalmasi olarak aciklaniyor. Bilimsel adi hypnagogia uykuya goturen manasinda. Bu durumda yasanan fenomenler soyle. Geometrik sekiller gorme cizgi kare ucgen daire kaleydoskop bknz 🙂 gooogle, isik balonlari cok net bir sekilde yuzler insanlar nesneler manzaralar gormek vizildama jet ucagi motoru sesi gibi sesler yada yuksek sesli ugultular birsinin adinizi cagirmasi gibi sesler duymak. Uzuvlarinizin yerinde olmadigi yada ayaginizin kol kolunuzun bacak olmasi cok hafifi yada cok agir hissetmek titreme karincalanma gogsunuze birinin oturmus olmasi gibi bir agirlik uyanmak ciglik atmak istiyosunuz ama nafile (evet evet bildiniz karabasan :)) gibi seyler basiniza geliyor. Bu asamalarin hepsini gecip hala uyaniksaniz bilincli olarak ruya gorme veya beden disi seyahat yapabilirsiniz. Bu durumu lehine kullananlar arasinda einstein salvador dali tesla edison gibi dahiler var. Arastirmak isteyen varsa salvador dali spoon yazip bulabilir nette. Son olarak ise bgg kitabinda bu durumdan bahsediyor sayfa 153 te madde 1 de selamlar.

 178. Bu tarz durumlari yasayan(reiki sembolu goren) arkadasin ismi erdem mis huseyin degil selamlar 🙂

 179. Ycl kardeşim bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim peki beni yönlendiren o ses neydi ?yani bilinçaltının sesimiydi o duydugum….Birde ne kadar doğru bılmıyorum ama bu tur olaylarda yanı uyku halındeyken bılıncın acık olması veya uyanıkken alfa moduna gecınce o an atıyorum kolun bır yere takıldı ve hafıften kanadı uyanıncada yanı normal hayata donuncede beyın bunu gercek olarak algıladıgı ıcın gercektede kolundan kan gelebılırmıs doğrumu..Yani biyokineziyle sac rengını goz rengını degıstırıyorlar bunların hepsı yapılabılır seyler ben uykuda bılıncım acıkken veya uyanık halde alfa moduna gecsem bıyokınezı yapabılırmıyım atıyorum burnumun ustunde sıvılce var onu yok edebılırmıyım veya yuzumdekı kırısıklıkları yok edebılırmıyım veya olmasını cok ıstedıgım bıseyı bu yontemle gerceklestırebılırmıyım istediğim arabayı mesela?Birde çok yakından tanıdıgım sevdiğim bi abim var o bu konularla baya ılgılı ınsanın yuzune bakınca gecmısını resmen goruyor ve yuzune karsı herseyı soyluyor banada soyledı sok oldum bırde dusunce okuyabılıyor bu yuzden hıc dostum yok dedı.Sordum bırının aklından gecenı ve nıyetını nasıl anlıyorsun yuzune bakınca herseyı nasıl goruyorsun soylemedı bosver kardesım gerceklerı ogrenınce hiç arkadasın kalmaz dedı..

 180. Merhaba Can,
  Bildiğim kadar cevaplamaya çalışayım. O ses muhtemelen bilinçaltının seninle konuşmasıydı. Sana iletmek istediği bir mesaj var eğer rüyan sonlanmasaydı alıcaktın muhtemelen o mesajı. Hipnoz altında koluna sigara(aslında kalem) dokunduruyorum dediklerinde dokunan yer kızarıyor böyle bir sürü örnek var. Rüyadaki mekanizma biraz daha farklı. Yaşananlar tamamen gerçekmiş gibi algılanıyor, fiziksel tepkide çok gerçekçi ama biri seni bıçaklasa rüyanda o acıyı müthiş hissediceksin ama uyandığında bir şey olmadığını görüceksin :). Ama bu tarz şeyler denemeni tavsiye etmem. Biyokineziye gelince. Bilinçli rüya kitaplarında bir sürü örnek var. Göz bozukluğu olan biri gözlerini iyileştirip gözlükten kurtuluyor, sigara içen biri 2 sene boyunca rüyasında sigara içip normal hayatta içmiyo daha sonra bırakıyor, bacağında kırık olan bir sporcu kısa zamanda kırığını iyileştiriyor gibi örnekler var ve bilimsel olarak kayıt altında. Ev araba gibi isteklere gelince. Sürekli rüyanda istediğin şeyi gördüğünde zaten günlük hayattaki eylemlerinde o şekilde düzenlenecek. Kendi kendini programlıyor olacaksın. Er yada geç elde ediceksin. Rüyaların uygulama alanı sınırsız. Buraya yazamam. İnternetten araştırıp bu konudaki kitapları okuman gerek selamlar.

 181. Merhaba, konu ile ilişkili mobile teknolojiler tarafında düşünen, araştıran, fikir alış verişi yapmak isteyen AKADEMİK kişilerle iletişime geçmek isterim, başlangıç olarak ; konu günümüzde bu teknolojilerin manipule edilip bir komplo teorisine dönüşmesi değil, gerçekçi düşünülüp çift taraflı katıkı sağlayabileceğimiz projeler üretebilir miyiz olmalı, teşekkürler

  İA

 182. YARDIM EDER MİSİNİZ?
  henüz 1. bölümü okudum ve yorumları ara ara okudum. bu konuyu araştırmamın sebebide 6. hissimin güçlü olduğunu düşünmek. ilk baş başımdan geçen olayları anlatıcam. ilk olarak rüyalarımda birisini görünce acaba bu kişiyle ilgili bir olay mı olacak diyordum ve oluyordu. mesela rüyamda ablamın çalışanını işten çıkardığını ve kadının ağladığını gördüm ve ablama uyandığım gibi bu olayı anlattım sonra ise kadın anlattığım gibi ağladı ablamda kalbin temiz içine doğmuştur dedi. neyse bende evrene olumlu mesajlar gönderme diye bir şey görmüştüm sürekli bunu yaptım mesela gece yatarken sevgilimi düşündüm ve beni çok sevecek beni çok özleyecek diye içimden sürekli sayıkladım (biraz kaybetme korkusu olan birisiyim de) sonra bunları düşünürken gözlerimi kapattım ve çocuğu hayal ederken beynimden bir ışık kümesinin çıkıp onun yanına gidip onu etkilediğini hayal ettim. sonrası benim için bir oyun oldu gece yatıp korktuğum da beynimden o ışık kümesini çıkartıyorum (ve bu ışık kümesi tertemiz bir yeşil oluyor halbuki en sevdiğim renk bile değil) diyorum ki şimdi kalkan yapıcam ve etrafımı kalkan gibi ışıkla sarıp beni koruyacak diyorum. rahatlamış hissediyorum. bir süre sonra bu bende takıntı oldu mesela annemin üzerinde denedim yanımdayken beynimden o ışığı çıkıp onla aramda bir bağ kurdum ve bana sarılacak dedim oldu mesela. ya da kendimi çok çirkin hissettiğim bir gün sürekli beni çok beğenicek çok güzel bulucak dedim ve o gün sürekli olarak yüzümün parladığını söyledi. sanırım ben bu şeyle çok oynadım artık bende paranoya oldu. mesela elim bir eşyaya gidiyor bunu kullanırsam başıma kötü şeyler gebilir diyorumm ve bırakıyorum aslında kendime çok kızıyorum o eşyaya olumsuz enerji yüklememem lazım diye BU TAKINTIMIDA ACİLEN YENMEK İSTİYORUM neyse. en son olarak başıma daha iki gün önce gelen şeyi anlatmak istiyorum. 1 hafta öncesinde bir anda içime kötü bir his düştü bu da sevgilimin benimle ilgili kötü bir sırrı mı öğreneceğiydi. neyse ben sürekli bunu düşündüm ya olursa diye içimden hep dua ettim Allahım olmasın lütfen diye. ama sanki kabul olmayacak bu gerçekleşecekmiş gibi hissediyordum. ve dün gerçekleşti ve ben gerçekten çok korktum beynimizin gerçekten böyle bir işlevi var. ama Allahın yazdığı kadere hiç bir türlü karışıp etki edemiyoruz. şimdi ise bu beyin gücünden korkmaya başladım acaba içimize düşen kötü duyguları olumluya çevirebilir miyiz diye. mesela şu günlerdede sürekli ya benden soğursa diye düşünüyorum sonra ise kendime kızıp soğumayacak soğumayacak diyorum gün içersinde sürekli istediğim şeyi tekrar ediyorum ve başım ağrıyor. kendimi pozitif enerjiyle doldurmak ve olumsuz şeyleri olumluya çevirmek istiyorum bu mümkün mü? tabii ki de Allahın işine karışılmaz ama bunlar başıma gelmese asla inanmazdım. ve bir şey sorucağım bu beynimden çıkan ışık ne beynimin frekansları mı? yardımcı olabilir misiniz? LÜTFEN. yorumlara yazın sosyal hesap kullanmıyorum lütfen.

 183. Merhaba. Beynimiz bir bilgisayar gibi her şeyi işler ve yönetir. Ya yazdıklarıma cevap vermezlerse gibi bir korku ile yazsanız bile burada size cevap verilecektir. Anladığım kadarı ile kontrolsüzlük yaşıyorsunuz. Üzerine eğilin kendinizi eğitin. Konsantre olun. Yavaş yavaş gücünüzü yönetebilirsiniz bence. svg

 184. Merhaba aley,
  Korkularına, kaygılarına odaklanıyosun ve sürekli odaklanarak onları güçlendirip ete kemiğe bürünmelerine sebep oluyosun. Beyin gücünün işe yaradığını bizzat test etmişsin. Yapman gereken aslında şu. Kötü bir senaryo aklına her geldiğinde hemen odağını değiştirip o senaryonun tam zıttını düşünmeye ve imgelemeye çalışmak. Bunu sürekli yaparsan alışkanlık haline gelecek otomatikman olumlu düşüneceksin. Beyninden çıkan ışık beynin frekansı direkt değil ama zaten her an beynin frekans yayıyor. Imgeleme işlemini yaptıgında alfa yada teta daha çok yayıyor ve isteğinin gerçekleşmesine bir adım daha yaklaşıyosun. Kitaptada okuduğun gibi teknik kısımlarla çok ilgilenmeden uygulamaları yapıp işe yaradığını bilmen yeterli ki bizzat tecribe etmişsin. Selamlar.

 185. Birini olan sevgini düşünüp enerjini aktarmaya çalıştığında enerjinin renginin yeşil veya pembe olması tesadüf değil. Kalp çakrasının rengi yeşil ve pembedir ve sen bunu bilmeden ışığın rengi yeşilse o kişiyi ne kadar çok sevdiğini belirtir. Bu yeteneğini dahada geliştirmeye devam et bence.

 186. Selam Sema,
  Çoğu D&R da var bulamazsan yukardaki linkten alabilirsin.

 187. Ben odaklanarak nasıl yaptığımdan henüz emin değilim ama karanlıkta odaklandığımda oluyor şu an ve çok başta olduğumu biliyorum, çok bağlı olduğum birinin yanına gidiyorum. Ertesi gün bana saati saatine yanına geldiğimi bildiğini söylüyor, o da benim yanıma geliyormuş bazen. Görüntüler net değil, kısa süreli oluyor … Sizce bu nedir? Teşekkür ederim

 188. Aranızda size özel bir iletişim gerçekleştirdiyseniz mümkün. Herkes bu kadar hassas olamayabilir. Ben kimseyi yanıma beklemiyorum açıkçası bu yüzden sizin ziyaretinize odaklı olmam beklenemez. Tıpkı ikizlerin birbirine hassasiyeti gibi bir duygu algılaması geliştirmiş olabilirsiniz. Gayet doğal normal. Anne çocuk arasında sıkça rastlanır. Svg

 189. Daha önce size yazmıştım. Çok bağlı olduğum birinin yanına gidiyorum odaklanarak ve o da benim yanıma geliyor diye… Sizce bunu ilerletebilir miyim? Ve nasıl ilerletebilirim? Görüntülerin net olmasını ve istediğim her zaman bunu yapabilmek istiyorum? Sizce mümkün mü?
  Diğer bir sorum sadece onun yanına değil, bi kaç kez çok karanlık bi yerde buldum kendimi ve aniden patlayan ışık yıldız gibi şeyler gördüm. Kısa bir süre sonra kendime geldim. Sizce bu ne olabilir?

 190. Beyler suan hala bu sıte de cevirm içi olan varsa facebokdan konusabılrız bu konu hakında ?

 191. Merhaba Hala bu sıtede bu isle ugrasanlarla facebookdan gorusmek ısterm 😀

 192. Ben bu sitedeki yazilari okumaya yeni basladim ama galiba benim yetenegim var oda gelecegi gormek gibi bir sey mesela aklima ne zaman yada uyurken hic bilmiyorum birkac saniyelik bir sey goruyorum ve gordugum an,obje,hareket,olay akliniza ne gelirse gorebiliyorum ben 12 yasindayim buunlqra ilgim coktur.ve kendi istegimle olmaz bu olay

 193. Merhaba. Bazen bir resim olarak zihnimde bende resim olarak kendimi içinde bulunduğum an olarak görüyorum. Şimdi bu psişik bir güç mü yoksa beynin olmasını arzu ettiği bir durum mu. Bunu nasıl bileceğiz. Ben öldüğüm günü gördüm. Zihin böyle ölmek istedigi için bu imajı yaratıyor ve beni yönlendiriyor olabilir mi. Ne düşünürsek o isek o zaman bir imajın peşinde yıllar geçecek ve sonunda gerçekleşecek ama sadece onu takıntı haline getirdiğimiz için olmayacak mı. Geleceği bence biraz da biz belirliyoruz. İnandığımız şeye göre şekilleniyor gelecek. Bu yüzden çok boyutlu ve yaratıcıyız. svg

 194. MERHEBA BANA YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ LÜTFEN ALFA SEVİYESİNE GİREMİYORUM BİR TÜRLÜ İNTERNETDEKİ TEKNİKLERİ DENEDİM OLMADI BİR TÜRLÜ FARKLI TEKNİKLER BİLEN VARSA BENİMLE BU SAYFADA PAYLAŞIRMI LÜTFEN

 195. bilinçaltına inme tekniklerini yada bir kaynak paylaşırmısınız lütfen

 196. Merhaba alfa61,
  Kitapta 9 cu bölümdeki tekniklerden birini deneyebilirsin yada aşamalı gevşeme diye internetten aratırsan mp3 yada metin bulabilirsin. Metni ya ezberler yada bilgisayara okuyarak gevşeme alıştırması yapabilirsin alfaya geçemiyom diye bir durum yok. Gözünü kapayıp gevşemeye başladıgında zaten otomatik olarak geçiyosun daha fazla gevsersen uyuma ihtimalin var. Burdaki denge tamamen gevşemiş halde bilinci koruyarak imgeleme yapmak. İşin sırrıda bu.

 197. Arkadaşlar bu teknikleri namaz kılmadan bir hocanız olmadan denemeyin basit seyler degil bunlar akli dengenizi yitirebilirsiniz ,bende bu konulara merakliyim ama ole birden olmaz

 198. Evet sayın arkadaşlar yazıyı okuduktan sonra yorumsuz geçemem şunu bilmemiz gerekir insanlığın hizmet ettiği bir varlık yaratilmamistir fakat neredeyse bütün varlıklar insanlığa hizmet için yaratılmıştır düşünün melekler bile hz.. ADEME secde etmiştir şeytan secde etmediği için konulmuştur bir ayette derki ben kulum ile görür kulum ile işitirim ..ALLAH insanı yer yüzünde varlığa halife kılmıştır şimdi burada anlatılmaya çalışılan aslında SUYUN kanunudur bir ayette biz herşeyi sudan halk ettik yani yarattık diyor yani senin vücudunu oluşumu %70ı sudur Evet insanın kaderini düşünceleri ve kelimeleri belirler yani biz farkında olmadan düşünce ve sözlerimizle kaderimizi belirleriz mevlana Cemalettin Rumi .Güzel düşünen güzel yaşar sözüyle buna dikkat çekmiştir
  Bu ALLAHIN aziz kıldığı ve üzerine bir sistem kurduğu suyun kanunudur.. size bir sır vereyimi 🙂 https://m.facebook.com/SizeBirSirVerecegim/

 199. zeki bey ve emrah bey sizlerle nasıl iletişime geçebilirim…bilgilerinizden yararlanmak isterim …

 200. kitabı okudum okudum sonunda ilahi allaha cıktı yol yani allah dilerse olur gerisi hepten vos cıktı

 201. Merhabalar bende kendimi hep diğer insanlardan farklı düşünmüşümdür hep,sıradan yani farkındalığı henüz gelişmemiş ve sistemin ördüğü yalan sarmalı içinde bir o yana bir bu yana savrulan insanlara bakarak farklılığımı farkettim,öncelikle imgeleme yapamıyorum ama farklı boyutlara geçebiliyorum ayagıasca çayı bulmuştum 2 yıl önce bir arkadaşım ebayden aldı benim için sonra ne olduysa oldu daha önce dmt ve esrar kullanmıştım çok sıradışı deneyimlerim oldu ama ayahıasca çayı beni bu dünyanın feraah fersah ötesine taşıdı diyebilirim mesela uzaylıların insan kaçırma olaylarına sahit oldum onlar bizim gelecekteki yansımalarımız biz başka bir yaşamın paralelindeyiz aslında herşey uzay zaman döngüsü içinde ilerliyor zamanın geriye değil ileriye gitmesinin sebebide bu evren farklı evrenleri birbirine eklemleyerek oluşturdu ve matematiksel olarak bir hologramın içindeyiz tüm titreşim yasaları bir kodun oluşturduğu simulasyon size iki kitap önereceğim birincisi dolores cannon ölümün ötesi ikincisi herşeyin sırrı kybalion bu kitapları okuyun kendi sırrinızı keşfedin beyin bir kuantum bilgisayarı ve kozmik olarak dış dünyayla haberleşme içinde ve bu haberleşme sonunda başkaşarına dokunabiliyoruz ruh dediğimiz şey bilinç gördüğümüz dünya düşüncelerden oluşuyor bizim gerçeklik dediğimiz şey beynimizden içinde olup bitiyor savantları araştırın bir kaza sonucu beynin yeteneklerini büyük oranda kullanan dahiler var bu dünyada aslında beyin bir server vücüdün diğer parçaları bu server tarafondan kontrol edilen işlemci çok şey deneyimledim şimdiye kadar şamanlar ve budistler farklı boyutlarda her anını yaşayabilen insanlar bu yuzden bizim göremediğimizi göruyorlar benide whatsapp grubunuza dahil etmenizi isterim sevgilerimle 5314396764

 202. Whatsup grubu olarak ben dahil degilim. Diger uyeler olusturmus olmali. Cayin nasil hazirlandigina dair ozelden bilgi paylasirsaniz sevinirim. Zehirli bir cay cunku. Oyle biliyoruz. Svg

 203. arkadaşalra merheba bu rodyonikler psionikler nedir bir bilgisi olan varmı kutsal geometriyle bunlar nasıl hesaplanıyor ben bir türlü işin içinden çıkamadım

 204. Merhaba Alfa veya Teta ya kolay girebilmek için uykunuz gelmeye yakın yatakta kitap okuyun. Beyniniz bir süre sonra uyku moduna girmeye çalışıyor. Kısaca elektrikleri kesiyor.

  Bende bazı bağlantılar mevcut. Şifre enerjinin kapısına gitmek, yakalayamadığınız şey size yardım etmedikleri sürece boyuttakiler hiç birşey yapamazsınız. Yardım ettikleri zaman kendiniz yaptınız zannediyorsunuz. Size tek tavsiyem gerçekten anormal bişeylerin olduğunu görene anlayana kadar inancınızı korumanız. Biz toplumun dışında arada kalmış boyuttakilerle bağlantılı kişiler olabiliriz. Şimdi sizi bir yere çağıracaklar zamanı gelince onu bekleyin, beni çağırdılar. Rakamlarlada mesaj gönderdiler. Anlamını çözmeye çalıştım bi seviye kadar geldim. Herkesin gizli bilgisi vardır. Normal insanlar bunları anlamaz takıntı derler gülerler önem vermezler. Herkese nasip olmaz bağlantını hiç kesmeyeceksin. Her kitap belli konular hariç yazan kişiye özeldir. Yani sizinde bir kitabınız var ama sadece sizin ırkınızdakilere uyuyor olabilir. Sizinle görüşmeyi bende isterim. 0@532@363@95@04

 205. Bu kitabi veya butur gucleri duydugum zaman şaşir mafim aslinda hata cok ilgi ve alakaliyim imgeleme konusunda cok iyiyim diye bilirim ama yunlenme yönledirme konusunda tam tecrube edinmedim şaşirtici gele bilir ama zihnimde veya daha ünce yasadigim birseyleri baskasinin zihnindr onlara ixlete biliyorum imgelemeye böyle visey daha ekliyim birini imgelerken başka larinida diyaloga dahil edebilirsiniz gurupca sohbet ede bilirsin simdi daha fazlasini yapa bilmek icin calismalar yapiyotum ama bayabi caba sarf etmek gereki herzaman piratik yapmak sârt 😉

 206. Bişey sorucaktım arkadaşlar benim çok istediğim bişey var herzaman yatarken kalpten dua ediyorum sizce isteğim gerçekleşirmi

 207. inancımız görduumuz sey insanların yanı gerci bizde insanız da neden öle diyorsak inancımız görmek deildir icten inanmaktır sevgili dostlarım dd

 208. Kitapta bahsedilen tetada bilincli kalma ile ilgili budistlerin yillardir kullandigi ve basarili olarak kullandigim uygulama asagidadir. Uygulamada ruyaya gecisten bahsetmekte ruyada beyin dalgalari buyuk oranda teta dir ve yaptiginiz imgelemeler gercek hayat kadar net ve gercekcidir bu sekilde bilincaltinizi mukemmel bi sekilde kandirabilirsiniz. Uygulamayi gece yatarken, gece yarisi 4-5 saat uykudan sonra yada oglen uykularinda yapabilirsiniz. Uygulamada basari sagladiktan sonra kitapta bahsedilen ayartma ile ilgili teknikleri kolay ve etkili bicimde yapabilirsiniz basarilar

  Bilinçli Rüya Egzersizi
  1. Gevşe
  Dizlerinizi birleştirip bacaklarınızı hafifçe karnınıza doğru çekerek sol tarafınıza uzanın.
  Bu pozisyona alıştıktan bir kaç dakika sonra burnunuzdan nefes alıp vermeye başlayın (nefesinize müdahale etmeyin sadece izleyin)
  Nefes alın… verirken 50
  Nefes alın… verirken 49
  .
  .
  .
  Nefes alın… verirken 0
  Sıfıra geldiginizde
  1 den 5 e kadar sayarak burnunuzdan derin ve yavaş bir nefes alın
  1 den 5 e kadar sayarak tutun
  1 den 10 a kadar sayarak balon üfler gibi ağzınızdan verirken vücudunuzdaki gerginliklerin yok oldugunu tamamen gevşediğinizi vücudunuzun ağırlaşıp yatağa doğru battığını hissedin
  Burnunuzdan normal nefes almaya devam edin ve bir süre sonra tekrar
  1 den 5 e kadar sayarak burnunuzdan derin ve yavaş bir nefes alın
  1 den 5 e kadar sayarak tutun
  1 den 10 a kadar sayarak balon üfler gibi ağzınızdan verirken vücudunuzdaki gerginliklerin yok oldugunu tamamen gevşediğinizi vücudunuzun ağırlaşıp yatağa doğru battığını hissedin
  Burnunuzdan normal nefes almaya devam ve bir süre sonra tekrar 1 den 5 e kadar kontrollü nefes egzersizini tekrarlayın.
  Normal ve kontrollü nefes egzersizini 10-15 dakika kadar sürdürün
  2. Karanlığa Odaklan
  10-15 dakika sonra balon-lastik gibi genişleme, kaya gibi ağırlaşma, tüy gibi hafifleme, hamakta sallanıyor gibi sallanma, bedeni hissetmeme veya uzuvlar yer değiştirmiş gibi hisler duyumsayınca bedeninizde her ne oluyorsa bunu tamamen yok sayın, bedeninizi unutun ve tüm dikkatinizi gözlerinizin önündeki karanlığa verin
  3. İmgeleri İzle
  Gözlerinizin önündeki karanlıkta görseller belirmeye başlayacak. Bu imgeleri sanki tv seyrediyormuş gibi izleyin, imgeler bir kaç saniye içinde kaybolacak ve yerini başka bir imgeye bırakacak. Bazı imgeler öyle gerçekçi görünecek ki refleks olarak gözleriniz açılabilir. Uyumadan ve gözlerinizi açmadan film seyreder gibi imgeleri izleyin. Geometrik şekiller, renkli balonlar, küreler gibi basit şekiller zamanla elma, ağaç, araba, insan yüzleri, manzara gibi karmaşık şekillere dönüşecek ve göz önünde kalma süreleri artacak ve giderek daha canlı ve net olacaklar
  4.Rüyaya Gir
  Tv izliyormuş gibi imgeleri belirli bir süre izledikten sonra, bir imge çok net biçimde uzun bir süre gözlerinizin önünde duracak. Bu aşamada gözlerinizi oynatmadan imgenin detaylarına odaklanın. Bir anda ya siz resmin içine çekilecek yada resim size doğru zoom lanarak tüm görüş alanınızı kaplayacak ve rüyanın içine gireceksiniz

 209. Bu makaleyi okumadım çok uzun diye ama benim kendimce açıklık getiremediği birşey var beni bir yere odaklanıp gözlerimi kapattığım zaman göz kapaklarıma bir ağrı giriyor ve o ağrının beynine gittiğini görüyorum daha fazla odaklandıkça ağrı artıyor ve gözüm kapıyken bazı şekiller görüyorum bu şekiller ise çok tuhaf hareket ediyorlar ve daha fazla odaklandığı çay şekiller hareket ediyor ve ağrı artarak müthiş bir ağrı oluyor ve gözlerimi açtığımda gözüm kapalıyken gördüğüm şeyleri boş bir duvara bakınca görüyorum ve bu ağrı 5 dakika falan geçmiyor.Buna bir türlü anlam veremedim.Doktordan randevuya aldım yakında doktora gideceğim ama sizin düşünceniz merak ettim

 210. Once doktor ile gorusmelisiniz. Ama zihniniz görselleri iyi yakalıyor. Svg

 211. Gözlerinizi uzun sure(30 sn den fazla) bir objeye yada bir nesneye odaklayip kapadıktan sonra o objenin tamamlayıcı renkleri(yeşilin kirmizi, sarinin mor, mavinin kahverengi vs.) ile olusan göz koninizdeki yansimasini gormeniz cok dogal. Buna “dissociative(ayirici) reflex” deniyor. Bu tarz alistirmalar konsantrasyonu ve imgelemeyi artirmak icin yapiliyo, Bazi insanlarda bu reflex yok denecek kadar az sizde olmasi guzel bisey cunku imgeleme ve konsantrasyon calismalarinda basariya ulasmaniz cok olasi. Bu tarz alistirmalari yaparsaniz zamanla objenin ayrintili ve orjinal renkli halini goreceksiniz ve yansimayi istediginiz bir sekle donusturme yetisine sahip olacaksiniz ve buda zihninizde kolayca dogal ve canli imgeleme yapmanizi saglayacak. Agri konusuna gelince odaklandiginizda muhtemelen gozlerinizi kasiyosunuz ve buda dogal olarak agri yapiyo. O yuzden kasmadan sevdiginiz birine yada bi manzaraya bakar gibi bakarsaniz ve 30sn den baslarsaniz iyi olur. Yinede agrirsa gozlerinizi soguk su ile yikayin yada ellerinizi bir sure birbirine surtup koni seklinde gozlerinize dokunmadan yuzunuze koyun. Bu goruntulere odaklanip bilincli olarak ruyanizi kontrol edebilirsiniz bununla ilgili bi yazi buraya yazmistim kolay gelsin

 212. Merhabalar. Konu ile ne kadar alakası var şu an anlatacağım durumun bilmiyorum fakat yine de sormak istiyorum. Daha önceden çok yakın olduğum bir insan vardı. Aramızda artık farklı bir bağ oluşmuştu, bazen onun dokunuşunu hissediyordum ve ertesi sabah bana , şu saatte bunu hissettin mi dediğinde ilk başlarda şok oluyordum. Neyse, bir süre sonra çok kötü olaylar başımıza geldi ve bana birden bile duygularının öldüğünü söyledi. Mutluluk, hüzün, sinir, korku, aşk… aklımıza gelebilecek tüm duygular. Kimseye karşı hiçbir şey hissedemediğini ve olaylar karşısında ne olursa olsun herhangi bir duygu hissedemediğnden bahsediyor… Sizce bunun nedeni ne olabilir? Şimdiden teşekkür ederim

 213. buradakiler herhangi bir grup kurdular mı dahil olabilir miyim kurdular ise?

 214. merhaba benim adım Fırat ve benim tuhaf bir yeteneğim var. her şeyi en ince detayına kadar görebiliyorum ve her şeyi ona dokunmadan hissedebiliyorum sebebi ni bulamadım yardım edermisiniz.

 215. Ben sadece telepati hakkında biraz bilgim vardi ve bi gün sınıftayken kendi kendime gözlerimi kapatıp yoğunlaştım ve zihnimde hiç anlayamadigim bi görüntü belirdi basta korktum sonra internette araştırma felan yaptim durugörü felan yazıyordu ama pek anlamdim bununda burada yazılanlarla bi ilgisi varmi ?
  Birde ben şu sıralar bu yazıyı okumadan önce uyumadan önce yoğunlaşıp bi kişiye düşünce aktarmaya çalışıyorum bunları yaparken iki kaşımın ortasında baya bi ağrı oluyor sonra bu zonklamaya dönüşüyor bunların olmasi gerekiyor degilmi? Genelde biseyler görmek istediğimde zihnimde dalgalanmalar oluyor ardından animsayamadigim görüntüler oluyor bilen birileri bilgi verebilirmi

 216. Bazı imajları zihninizde görüntü olarak çağıyor olabilirsiniz. Bunu test etmenin bir yolu arkadaşınıza onun bildiği ama sizin bilmediğiniz bir şey yaptırıp sonucu tahmin etmeye çalışmanız olabilir.

 217. Hdjdjaha sizin yaptiginiza benzer bir yöntemi Edison ve Salvador Dali de yapıyordu. Bir sandalyeye oturduktan sonra bir soruna-probleme odaklanıp (Edison yeni bir icat, Dali ise yeni bir resim icin imge) ellerine bir nesne (Edison anahtar, Dali kaşık) alıp uykuya dalana kadar bu probleme odaklanıyorlardı. Uykuya dalar dalmaz ellerindeki nesne yere düştüğünden uyanıyorlar ve uyanır uyanmaz zihinlerindeki imge, ses, düşünce, fikirleri defterlerine kaydediyorlardı. Sizin bahsettiginiz imgelerin oluşması durumu uyku ile uyanıklık arasındaki (yani ne uyur ne uyanık) durum (teknik olarak hypnagogic state – uykuya götüren anlamında). Bu durumu imgeleme, buyu, telepati, sifacilik amaci ile kullanabiliceginizden bahsediyor bgg kitabi. Kitabi okuduysanız defalarca üstüne basa basa anlatttigi teta durumu yani. Kitaptak bir suru alistirma bu duruma bilinçli olarak girip bi sure kalıp imgeleme yapmak amaciyla verilmiş bu duruma bilinçli sekilde girer ve bir sure kalıp ne istiyosaniz(telepati, imgeleme vs) yaparsanız cok etkili olacağıni söylüyor kitap selamlar.

 218. Bu noktada hindu yöntemleri seviyorum. Onlar farkindalik için odaklanılmış meditasyon yöntemleri öneriyorlar. Yapabildiğim kadar yapıyorum. Fakat bir şeyleri tahmin etmekle ilgisi yok. Sizin durugörü yeteneğinizi test etmenin bir yolu daha önce söylediğim. Başka yöntemler de olabilir. Fakat bahsettiğiniz teta daha çok meditasyona yakın ki onu yapabiliyorsanız boşverin diğer herşeyi bence. Sessizliğin tadını çıkarın. Svg

 219. Merhaba İnsan değerini bilen güzel insanlar , yıllar sonra yorum yapmak heyecan verici ,,
  Türkiye gelişmemiş ülkeler gibi geçmişi yaşarken , Gelişmiş ülkeler gelecek için yatırım yapıyor ,, Dünya Uzay çağına girmek için gün sayarken , Gelişmiş ülkelerde yaşayan insanlar çok şanşlı nedeni genleri gelecekte uzayda yaşamaya devam ederken sıradan ülkelerin sıradan insanları Dünyada kalıp yok olup gidecekler , sözün kısası Uzayda sıradan İnsanların yeri olmayacak ,, devamı var ?

 220. Amargi Hillier / Beynin Gizli Güçleri kitabını yazarken İnsanların içinden konuşmaları düşünceleri beyin frekans yoluyla diğer insanları etkilendiğinin farkındaydı kitabının ana konusu bence budur , Asıl soru düşünceler diğer insanları etkilediğine göre insanlar eğitilebilir mi , evet şu anda bilinç altı şifreleme teknikleri ile bir çok film ve reklam şirketleri insanları yönettiğini biliyoruz , bu kısa bilgiden sonra kendimden bahsetmek istiyorum , Kendimi iyice yetiştirerek Enteresan bilgilere sahip oldum , Yıllar evvel bu kitabı okuyarak enerjime enerji kattım , kendimi yetiştirdim , Musa peygamberin , İsa peygamberin , Muhammet Mustafa peygamberin , İbrahim peygamberin , zamanlarına inip hepsini canlı gibi gerçekleri gördüm , ne yazık ki , bir çok kitaplar gerçekleri yansıtmıyor , ilerde gördüklerimi tek tek yazacağım , benim için en heyecan verici Geleceği görmek ve onuda başardım , kendi geleceğim ve Dünyanın geleceği , uzaydaki yaşam geleceği , uçan daireler gerçeği ve geleceği hakkında galakside sörf yapıp durdum . dahasıda var ,geleceğin kanser ilacınıda gördüm Mavi renkli bir sıvı olduğunu gördüm ve niceleri ,,,,,

 221. Geçmişte yaşayıp , bu günler için , gelecekte bir gün gelecek diyenler haklı çıktı , bir nesil yalnız bir nesil 50 yıl evveli yaşayanlar bu günkü Dijital çağı yaşıyor , 50 yılda olağan üstü değişim , fazla değil 10 yıl sonra Petrol değerini kaybedecek , Gelecek Elektron devri , Dünya Yavaş yavaş Uzay çağına girme hazırlığı içersin de olmakla beraber , Gelirleri Petrol olan A.B.D. gibi ülkeler her ne kadar Teknikleri gizleseler dahi , Beynin Güçlerine Sahip diğer ülkelerin seçkin İnsanları Saklı bilgilere kolayca erişebilecek beyin gücüne sahip olmuşlar bile ,, Amargi Hillier yazdığı kitapta olağan üstü bilgiler var , önemli bilgileri şifreliyerek yazılarının içine ustalıkla yerleştirdiğini gördüm etkileri müthiş , doğrudan üçüncü gözü açığa çıkarttığı gibi bir öğretide sunuyor , bu kitap müthiş ,,,

 222. Zihni yeterince şartlarsanız psikolojik etkilerini farkedebilirsiniz. Işe yarayıp yaramadığını kişisel bakış açınızla yapabilirsiniz. Herhangi bir olumlama çalışın etkisini fark edersiniz örneğin. Bu da öyle bir durum. Basit ancak üzerinizde neye sebep olduğu çok komplike olacağından ancak uygulayan kişi iç dünyasında değerlendirebilir. Syg

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s