BİRLİK BİLİNCİ (DEEKSHA)

DEEKSHA (DİKŞA) NEDİR ?

Sanskritçe bir kelime olarak anlamı, kendini adamak, inisiyasyon, kutsamak olan Deeksha; kişinin gerçek yaşam enerjisi, Kundalini uyanışını hedefleyen “Shaktipat İnisiyasyonu” olarak da bilinmektedir.

Deeksha; kalp çakra çiçeklenmesi, tanrısal bilince ulaşmak ve aydınlanmaya giden bilinç seviyesine ulaşmayı kolaylaştıran, beyinde nero-biyolojik değişim yaratan kadim bir ilahi enerji transferi yöntemidir.
Deeksha hiç bir din, inanç sistemi veya spritüel öğretiye ait değildir. Dogmatik olmayan, hangi yolun yolcusu olduğuna bakmaksızın istisnasız herkese uygulanabilecek bir evrensel enerjidir. Sizi doğrudan kendi varlığınızın gerçeğine götürmek üzere, yegâne ve zekice işlemektedir.

 Deeksha enerjisi; beyin, omurilik, çakralar ve DNA üzerinde çalışarak, çakraların çiçeklenmesini ve beyinsel aktivitelerin ön loplara kaymasını sağlar. Bu durum “kadim zihin” tarafından, illüzyonik bir şekilde hapsedilmiş kişiye, tanrısal lütfün akışını sağlar ve kişi ile tanrı arasında bir bağ oluşturur.

Deeksha, olanı olduğu gibi deneyimleyebilmesi ve yaşamı dolu dolu yaşayabilmesi için, kişiyi; “tüm var olandan ayrı, bu dünyada tek başına bir ben” illüzyonundan özgürleştirir. Derin ve nedensiz bir huzur, mutluluk, sevinç hali yaratıp, dualitenin ve yanılsamaların ötesinde, içinde “Birlik Bilincine” ve dışarıda “Altın Çağa” taşır.

Bu oldukça yüksek titreşime sahip olan enerji transferinin son derece güçlü bir şifa yönü bulunmaktadır. Rahatsızlığın ne olduğundan bağımsız (kişinin gerçek talepleri ile ters düşmediği sürece) mutlak bir şifalanma sağlar.
 
Birlik bilincini uyandırmak için uygulanan program ile bazıları 1 deeksha ile özgürleşirken, bazıları daha uzun bir sürece adım atmışlardır ama birlik bilincinin uyanması kaçınılmazdır! Süreci belirleyen, kişinin; fiziksel ve enerji bedenlerinin durumu, kalıpları, engelleri, inançları ve blokajlarıdır.

 

Deeksha seansı sonrasında yaşayabileceğiniz değişim ve deneyimler Akaşa Yayınlarının “Aydınlanma Fenomeni” adlı kitabında geniş bir şekilde belirtilmektedir. Şu ana kadar okumuş olduğunuz açıklamalar ilginizi çektiyse bu kitabı alıp okumanızı tavsiye edebilirim.

DEEKSHA’NIN KAZANDIRDIKLARI

*Büyük bir hafifleme, genişleme, özgürleşme ve çakralarda açılma hissedebilirsiniz.

*Bedensel hareketlerinizde geçici bir yavaşlama olabilir.

*İlk günlerde kafanıza saplanan birkaç saniyelik ağrılar, baskılar, uyuşmalar veya yanmalar olabilir, tepe çakranızın adeta oyulduğunu ya da kafanıza bir enerji çemberinin geçtiğini hissedebilirsiniz.

*İlk günlerde ayaklarınızdan yukarı çıkan bir yanma hissedebilirsiniz, bedensel ısınız artabilir ya da tam tersine zaman zaman yoğun bir üşüme hissedebilirsiniz.
*Geçici olarak zihinsel bir yavaşlama hissedebilirsiniz (ve bu size büyük bir rahatlık ve keyif verebilir).
*İlk günlerde uykularınız artabilir ya da azalabilir. Rüyalarınız çok canlanabilir, korkulu rüyalar ya da geçmişteki olayları da görebilirsiniz. (Temizlenme süreci rüyalarda da devam edebilir.)
*Alnınızda, üçüncü göz bölgenizin aktive olduğunu, gözlerinizin seyirdiğini hissedebilirsiniz.
*Eğer kullanıyorsanız, içki ve sigaraya karşı duyduğunuz ilgi azalabilir.
*Eğer yiyorsanız, hayvani gıdaları eskisi gibi canınız çekmeyebilir, onun yerine sebze ve meyveye ağırlık verebilirsiniz.
*Aşırı TV seyretmek, aşırı konuşmak, aşırı yemek yemek, aşırı düşünmek gibi aşırıya kaçan davranışlarınızın dengelendiğini, daha çok kendi merkezinizde kaldığınızı görebilirsiniz.
*Geçmişten beri içinize bastırmış olduğunuz duygusal şarjlar boşalmaya başlayabilir ve öfke, üzüntü patlamaları yaşayabilir, bol bol ağlayabilir ve giderek acı verici duygulardan arındığınızı hissedebilirsiniz..
*Ayrıca büyük bir huzur, nedensiz sevinçler duyabilir, kendinizi eskisi gibi yalnız hissetmeyebilirsiniz.
*Olayları giderek daha sakin bir biçimde, bir tanık gibi izleyebilirsiniz. Olaylar ve kişiler karşısında eskisine kıyasla daha sakin, sabırlı, rahat olabilir, ancak kendinizi daha korkusuzca ve güvenli bir biçimde ifade edebilirsiniz.
*Yaşamınızda eşzamanlılıklar artabilir, işleriniz engelsizce akabilir, yeni olanaklarla ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İstekleriniz çok daha hızla ve kolayca gerçekleşebilir..
*Zihniniz çok daha berraklaşabilir, her şeyi çok daha net ve geniş olarak görebilirsiniz.
*Ruhunuzla daha çok ilişki kurduğunuzu hissedebilirsiniz.
*Yaratıcılığınız artabilir.
*Şifa gücünüz artabilir.
*Hissetme düzeyiniz artabilir.
*Telepati gücünüz artabilir, insanların düşüncelerini, sözlerinin ardındaki niyetlerini daha keskin bir biçimde algılayabilirsiniz.
*Aldığınız iç görüler, algılamalarınız ve gözlemleriniz artabilir, yaşama bakışınız değişebilir.
*İllüzyonun illüzyon olduğunu, Matris’i daha net bir biçimde görebilirsiniz.
*Kalbinizin daha çok açılması sonucunda her şeye karşı daha fazla sevgi hissedebilir ve bu sevginin verdiği coşkuyla ağlayabilirsiniz.
*Düşünceler eskisi gibi sürekli gelip giderek sizi rahatsız etmeyebilirler, kafanıza hiçbir şeyi takmayabilir, giderek daha çok içinde bulunduğunuz anda yaşayabilirsiniz. Her an zihnin baskısıyla bir şeyler yapmaya zorlanma durumunuz sona erebilir, sadece içinde bulunduğunuz anı yaşamaktan zevk alabilirsiniz.
*Giderek yaşadığınızı çok daha fazla hissedebilir, yaşamdan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. — Tüm duyularınız size giderek çok daha fazla zevk verebilir. Bu arada duyularınız keskinleşebilir de.
*Bu arada “Aydınlanma Fenomeni” adlı kitapta belirtildiği gibi, bilinçaltınızın içeriklerinin ortaya çıkarak temizlendiği dönemlerde “ruhun karanlık geceleri” dediğimiz var oluşsal anlamsızlık, boşluk, umutsuzluk, sıkıntı anları da geçirebilirsiniz.
*Bazen fiziksel rahatsızlıklarınız ve hastalıklarınız iyileşebilir. (Örneğin, dikşadan sonra kolesterol ve şeker düzeyinizin, kan değerlerinizin normale döndüğünü görebilirsiniz.)
*Eskisine kıyasla çok daha güçlü ve enerjik olabilirsiniz. Hastalıklara karşı bağışıklığınız artabilir.
*Kendinizi, egonuzu, özdeşleşmelerinizi, kişiliklerinizi çok daha berrak bir biçimde gözlemleyebilirsiniz.
*Verimli olmayan ilişkilerden uzaklaştığınızı görebilirsiniz.
*Teslimiyet duygunuz, evrene ve Tanrı’ya olan güveniniz artabilir. Gerçekten korunduğunuzu hissedebilirsiniz.
*Giderek her şeyle aranızda ayrılığın azaldığını, her şeyle daha çok bir olduğunuzu, her şeyin olduğu gibi mükemmel olduğunu hissedebilirsiniz.
Tüm bunlar bilinçaltında devam eden derin bir değişim ve dönüşüm sürecinin görünen belirtileridir. Ancak bunları kesinlikle yaşayacağınız anlamına da gelmez.
”Herkesin süreci kendine özgü olacaktır.”
Aldığınız ilk seans ile birlikte değişimi hissedecek olsanız da, sürecin derinleşmesi, güçlenmesi ve hızlanması için düzenli seanslar almanız tavsiye edilmektedir.


ONENESS BLESSİNG (Deeksha) HAKKINDA SORU&CEVAPLAR

Oneness Blessing™ (diğer adlarıyla: Deeksha, Birlik Dikşası, Birlik Kutsaması), herhangi bir mezhep veya tarikata bağlı olmayan, kendi zekâsına sahip olan bir İlahi enerji transfer şeklidir; türünde tek ve çok özeldir. Oneness Blessing™ beyinde nöro-biyolojik bir dönüşüm süreci başlatıyor ve bedendeki enerji merkezleri (çakraları) harekete geçiriyor. Bilinçteki bu değişiklik bedenin doğal sağlığı ve şifa enerjileri dengeliyor ve kişinin beyni birlik alanına uyumlanarak zihnin yarattığı “ayrılık illüzyonu”ndan özgürleştiriliyor. Bir defa uyumlandıktan sonra, Uyanış süreci kendi temposunda uzun vadeli,  genel olarak güzel ve huzurlu geçen bir süreç sonunda, Birlik haline götürüyor.

Oneness Blessing™ niye bu dönemde ortaya çıktı?

Oneness Blessing™, önemli evrimsel bir dönemden geçtiğimiz bu zaman diliminde gezegenimize geldi. Hem çevremiz ve sosyal yapımız hem kişisel ve kollektif bilincimizi büyük oranda etkiliyor. Hepimiz bu arınma ve gençleşme sürecinden etkileniyoruz, aslında biz o sürecin kendisiyiz!
Bu geçişle uyum içinde, Sri Bhagavan ve eşi Sri Amma, şimdi Oneness Blessing™ olarak bildiğimiz Mukthi (Aydınlanma) Birlik kutsamasını binlerce seneden beri ilk defa, kolektif Birlik Bilincin genişlemesine yardımcı olmak üzere armağan etti. Çok kısa bir süre sonra bütün insanlığın “Birliğin Altın Çağı” adı verdiğimiz döneme geçiş yapmasına şahit olacağız.

Oneness Blessing™herhangi özel bir inança ait mi ?

Oneness Blessing™ hiç bir din, inanç sistemi veya spiritüel öğretiye ait değildir. Dogmatik olmayan, hangi yolun yolcusu olduğuna bakmaksızın istisnasız herkese uygulanabilecek bir evrensel enerjidir. Sizi doğrudan kendi varlığınızın gerçeğine götürmek üzere, yegâne ve zekice işliyor. Oneness Blessing™ bütün dünyada hangi inanç, din, akım, ırk, ulustan olursa olsun, her gün binlerce insana veriliyor ve dininizi değiştirmek ya da yeni bir guru edinmenizi gerektirmez.

Nörobiyolojik dönüşüm nedir?

Oneness Blessing™, beyindeki (aşırı çalışan) düşünme merkezlerinden (az çalışan) ön lobun sakin merkezlerine enerjiyi dengeliyor. Beynin bu “yenilenen bağlantı” duyuları zihnin müdahalesinden özgürleştiriyor. Duyular zihnin müdahalesinden kurtulunca, neşe, içsel huzur, bağlılık ve birlik duyguları eşliğinde doğal, berrak bir idrak yeteneği ortaya çıkar.

Gezegensel değişimle nasıl örtüşüyor?

Her kendi orijinal gerçek durumuna uyanan birey, Bütün ile etkileşim içindedir ve böylece topyekun küresel dönüşüme doğru yol alan insanlığa yardım ediyor. Ne kadar çok insan Birlik Bilincine varırsa, kalanların ona varması o derecede kolaylaşıyor.

Kim Oneness Blessing’i alabilir?

Artık her yaştan her insan Oneness Blessing™ alabilir.

Oneness Blessing’i kim verebilir?
1.Türkiye’de iki günlük “Birlik Deneyimi” (Oneness Experience) sürecine katılan ve yetkili trainerler tarafından inisiye edilen,

2.Hindistan’da Birlik Üniversitesi tarafıından düzenlenen birinci seviye sürecine katılmış olan herkes Oneness Blessing™ aktarabilir. Oneness Blessing™ Uygulayıcı o andan itibaren İlahi enerjiye kanallık edip alıcıya enerji transferi yapabilir.

 

Oneness Blessing™nasıl aktarılır? Neler yaşayabilirim?

Uygulayıcı ellerini başınıza (taç çakranıza) koyar ve ortalama 2-3 dakika süresince Oneness Blessing™ aktarır. Transfer sırasındaki deneyimler değişebiliyor, bazen güçlü, bazen süptil olabiliyor. Bazı alıcılar başta bir karıncalanma hisseder, bazısı bedenden geçen neşe dolu bir enerji algılar, ya da hiç bir şey hissedilmeyebilir veya etkisini günler sonra hisseder; bunun önemi yoktur. Transfer sırasında ne deneyimlenmişse fark etmez, alıcı kendi doğasına bağlı olarak, adım adım (veya ani) bireysel uyanışa götüren bir sürecin başlatıldığından emin olabilir.

Dönüşüm sürecimi hızlandırabilir miyim?
Bedendeki enerji kanalları ve merkezleri bir defa açılmışsa, bedenin yüksek enerji seviyelerini kabul etme kapasitesi artar. Çakra meditasyonu ve nefes farkındalığı çalışmalarıyla birlikte uygulanırsa, her hafta alınan Oneness Blessing™ bu dönüşümün hızını artırabilir. Ancak seçtiğiniz yolda ilerlerken sadece size doğal geleni yapın!

Bütün insanlık gerçekten bu değişimi geçirebilecek mi?
Evet. Sri Bhagavan’a göre dünya nüfusun sadece %0,001, yani 70.000 kişi, uyanırsa, bu gerçekleşecek. O zaman kolektif farkındalık, dünyadaki bütün diğer insanların etkilenecek kadar artacak ve toplu halde aydınlanma gerçekleşecek.Sri Bhagavan Türkiye için 700 kişinin uyanmasının tüm ülkeyi aydınlanmaya taşıyacağını belirtti.

Hizmet ve etkinlikleriniz neler sunuyor?

Kurslarımız esasen “Oneness Blessing” dediğimiz şifa ve uyanış amaçlı güçlü enerji transferleri vasıtasıyla, insanları içsel mutluluk ve huzurun daha derin seviyelere uyanmaya yardımcı oluyor.  Ne kadar çok enerji transferi alırsanız,  değişiklik o kadar daha güçlü, efektif ve kalıcı olur.
Bu enerji hayal edilemez büyüklükte bir potansiyele sahip. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal seviyeleri dâhil, insanlık deneyiminin her seviyesinde şifa ve uyanış yaratabilir.  Bu enerji transferleri alan kişide aydınlanmaya iç huzursuzluk ve ıstırabın olmadığı, derin mutluluk, huzur, birlik ve içsel özgürlük duyguların hâkim olduğu bir oluşa götüren derin bir uyanış süreci başlar.

Enerji bu değişimi nasıl yaratır?

Bir kez Oneness Blessing alınmaya başlandığında kademeli olarak uyanışa geçiliyor. Bu aslında biyolojik bir süreç; her transfer belirli nörolojik hatlar ve aydınlanma ile ilgili enerjileri uyarıyor. Istırabımızın en büyük nedeni olarak görülen ayrılık duygusu ile ilgili diğer bölgelerin önemi azalıyor.
Ayrılık duygusu, insanlık bilincinin genel durumunu yansıtıyor. Bu realitede yaşamın bütünlüğü anlaşılmıyor; aksine her şey ve her birey birbirinden ayrıymış gibi algılanıyor. Bu açıdan rekabet, gurur, üstünlük, kontrol etme isteği, yalnızlık, muhtaç olma, güvensizlik, kargaşa, sıkıntı ve boşluk gibi duygular yükselir. Her transfer bireyi ayrılık duygusundan hayat ile bir ve bağlantıda olma duygusuna sevkeder. O andan itibaren koşulsuz ve derin bir mutluluk hali kendiliğinden yükselmeye başlıyor.

Herkes aynı hale bürünüyor mu ve bu neye bağlı?

Herkes kendi eşsiz sürecini yaşıyor.  Geçirilen dönüşüm derecesi her insan için farklıdır. Kısmen alıcının ne kadar açık olduğuna bağlıdır, fakat daha önemlisi,  enerji kendi içsel zekâsıyla senin gerçek ihtiyacını daha iyi bilir. Örneğin sakin bir zihin arzuluyorsun, fakat aslında ilk önce zihnin doğasını anlamak daha yüksek hayrına olacak; o durumda ikincisine öncelik tanınacak. Ya da hayatında daha çok uyum olmasını istiyorsun, fakat sana içsel uyum ve farkındalık daha gerekliyse, ilk önce en yüksek hayrına sonuncusu tezahür edecektir.

Meditasyon konusunda güçlü bir altyapıya sahip olmak veya spritüel egzersizlere alışık olmak, çok faydalı olabilir, ancak bazen güçlü spritüel bir altyapı güçlü konseptler ile birlikte ortaya çıkar ki açıklık dereceni engelleyebilir. İlk bakışta hiç bir spritüel tecrübeye vakıf olmayan birçok insan kolayca olağanüstü haller almıştır. Örneğin, aydınlanma Hindistan ve Afrika’daki köyleri ve eğitim düzeyi yüksek olmayan bölgeleri önemli bir fenomen olarak sardı, orada yaşayan çok sayıda insan sadece bir veya iki Oneness Blessing aldıktan sonra bu hale kavuştu. Alıcı açısından en önemli özellik samimi olmaktır diyebiliriz.

Ne gibi deneyimler bekleyebilirim?

Çoğu kişi iç huzuru keşfediyor, sevinç, uyum, özgürlük, berraklık, kendini bilmek, dengede olmak ve / veya hayatla bütünleşmek gibi deneyimler yaşıyor. Bazı durumlarda insanlar spiritüel uyanış, bilinç genişlemesi, evrensel birlik veya kendi ya da kâinat hakkında derin bilgilere, hatta bazısı Tanrı bilincine bile ulaşabiliyor. Kendini çok küçük veya bir hiçlik olarak hisseden de oluyor. Fakat bu enerjinin gerçekten etkisini hissetmek için genellikle bir dizi transfere ihtiyaç vardır. İnsanlar sıkça anlık aydınlanma halleri yaşıyor ve bu kalıcı bir aydınlanmaya doğru götürüyor. Bu sürecin formülü yoktur; genelleme yapacak olursak ilk birkaç Oneness Blessing bu yeni enerjiyi daha kolay absorbe etmek için tıkanmaları hedef alıyor diyebiliriz. Ondan sonraki Oneness Blessing’leri bir arınma ve saflaştırma süreci başlatıyor. Daha sonraki Oneness Blessing transferleri var olmanın daha yüksek seviyelere ulaşmaya yardımcı oluyor.

Aydınlanma fikri hakkında birçok şey duydum; gerçekte nedir? Aydınlanma bugün bu devirde gerçekten mümkün müdür?

Basitçe anlatırsak aydınlanma sabitleşmiş ayrılık duygusunun yok olmasıdır. BEN hakkındaki fikrimiz bir illüzyon olduğu anladığımız an, kendimizi koşulcu ve sınırlayıcı zihne bağlı olmayan bir bilinç seli olarak algılama kapasitesine kavuşuruz. Ve evet; bugün bu devirde bu mümkün!

Neden böyledir?

İnsanlık ve Dünyanın evrimsel devre ile ilgilidir. Bir karanlık ve kaos çağı olan Kali Yuga’dan çıkmak üzereyiz; Işığa uyanış devri Satya Yuga’ya geçiyoruz. Bu değişim MS. 2003 senesinde başlamıştı ve MS. 2012 senesinin sonuna doğru “kritik kütle”ye ulaşacak.

Bhagavan nasıl insanlara basitçe aydınlanma verdiğini iddia edebilir?

Birçok insan aydınlanmayı olağanüstü efor, mücadele, disiplin, ve dünyevi işleri tamamen terk edip spiritüel yola adanmışlıktan kaynaklanan bir çilecilik ile bağdaştırıyor; hiç bir şey daha az gerçek olamaz! Ne kadar uğraşırsan uğraş, aydınlanma asla efor sarf ederek kazanılmaz. Aslında bu uğraşın kendisi en büyük engeli teşkil eder! Kendini kendi saçından çekerek bataklıktan kurtarmaya çalışmağa benzer. Çoğu Hint geleneklere göre aydınlanma sadece İlahi bir lütuf olarak elde edilebilir. Bu durumda, lütuf, beyindeki nörobiyolojik değişimin neticesidir.

Bu nörobiyolojik değişim nasıl oluşuyor?

Beynin yapı ve fizyolojisini tekrar inşa etmek üzere Bhagavan ve Amma tarafından programlanan Oneness Blessing olarak bilinen bir enerji transferi vasıtasıyla gerçekleşiyor. Bu süreç tamamlandığında kişi devamlı aydınlanmış bir halde bulunur. Bu muhakkak mistik bir hal değildir, sadece insan zihninin sınırlayan filtresi ve koşullanmaları olmaksızın, olanı olduğu gibi yaşanan bir durumdur.

Aydınlanırsam şimdiki hayat stilimi terk etmem gerekir mi?

Sadece istiyorsan. Herhangi bir yerde, mağaraya çekilip bitkisel hayata geçmen gerekmez; sadece böyle yaşamaktan hoşlanırsan bunu yap! Bhagavan aydınlanmanın çok doğal bir durum olduğunu ve hayatı her yönden daha fonksiyonel, neşeli, sevgi dolu ve etkili kıldığını vurguluyor.

Golden City (“Altın Şehir”)’e gidebilmem için dinimi değiştirmek zorunda mıyım?

Spiritüellik gibi aydınlanma da din ile alakalı bir şey değildir. Salt nörobiyolojik bir fenomendir. Hangi din veya spiritüel gelenek ile ilgilenirsen fark etmez, bir kez aydınlandığında yolunu aydınlatan ışık senin kendi içsel kaynağından gelir, ve yeniden içindeki Öz ile bağlantı sağlar.

Duyduğuma göre aydınlanma bir armağandır. Öyle ise neden ücretlendiriliyor?

Evet, aynı para gibi, aydınlanma bir armağandır. Burada sadece konaklama, yemek ve ulaşım gibi masraflar için para talep edilmektedir.  Kursa katılım tamamen ücretsizdir.

Aydınlanmak ne kadar zaman alır?

Birçok faktöre bağlı, örneğin çakra ve enerji kanalların durumu, çocukluktan gelen şartlanma, korkular, değişime karşı gösterilen direnç, Tanrı kavramı ve karma. Bazı kişi sadece bir Oneness Blessing ile aydınlandı, başka insanlar çok daha uzun bir süreye ihtiyaç duydu. Bhagavan’a göre, bir bedene sahip olduğu sürece, herkes kesinlikle aydınlanacak.

Vefat etmiş kişiler için ne söyleyebilirsiniz?

Bhagavan’a göre, toplu aydınlanma gerçekleştiğinde, onlar da aydınlanacak.

Birçoğumuz sayısız yaşamlar boyunca çırpındık, ona rağmen aydınlanmaya bir milim daha yaklaşamadık; bu kadar kısa bir sürede aydınlanabileceğimizden nasıl emin olabilirsiniz?

O kadar kısa değildir ki. İnsanlık bu yolda uzun zamandan beri ilerliyor. Şimdi Altın Çağ’a giriş yaptık ve daha önce mevcut olmayan yeni enerjiler insanlığın hizmetine sunuldu. Bhagavan’a göre Sadhana görevimizi zaten yerine getirdik. Bu yolculuğu örnek insan olarak bitirme zamanı geldi.

Aydınlanma spiritüel yolculuğumuzun son durağı mı? Bundan sonra ne olacak?

Hayır, bir geçiş kapısından geçip yeni bir dünyaya ayak basmağa benzer. Ancak bu yolculuk sonsuzdur, henüz başlıyor.

Aydınlanmış olduğumu nasıl anlarım?

Aydınlanmaya çalışmaktan vazgeçtiğin zaman, artık aydınlandığını bilirsin. Istırap aslında realiteyi olduğu gibi kabul etmemektir. Aydınlandığında artık asla değişim, inkâr, müdafaa veya kendi realite deneyimine tapınma arayışında olmazsın. Doğal olarak anda olursun ve onu olduğu gibi kabul edersin.

Aydınlanma nasıl bir görünüme sahip?

Bhagavan aydınlanmayı tarif ederken, zihnin duvarına bir delik açmaktan söz eder. Bazı insan diğerlerinden daha uzun bir süreye ihtiyaç duyar. Bazıları için ilk önce ufak bir çatlak oluşur, bir diğeri için aniden bütün duvar çöker. Ne şekilde olursa olsun, bir kez duvardaki deliği fark ettin mi, delikten öbür tarafa adımını atıp gerçeği farklı algılayacaksın. Sezgilerimiz keskinleşir. Mistik gerçekler günlük hayatımızın alışılmış gerçeklerle iç içe geçerler. Eğer bizi evrenden ayrı tutan ayrılık duygusunu aşmayı başarabilirsek, bütün kâinat bizim içimizden, bizim vasıtamızla akar. Fakat bunu doğrudan deneyimlemek gerek!

Aydınlanınca mucizeler yaratabilecek miyim?

İnsan zihninin komik şartlanmalarından kurtulunca hayat büsbütün bir mucize oluverir. Sizin mucize dediğiniz şeyler, hayatın doğal deneyimleri oluyor.

Aydınlanınca her zamanki işlerimi yapabilecek miyim?

Dünyadan koparılmazsınız. Hayatınızı yaşamaya devam eder, işinizi yapar ve ilişkilerinizi yürütürsünüz. Gitgide anda olmaya başaracaksınız ve o zaman her sıradan deneyim olağanüstü bir deneyime dönüşüyor.

Aydınlanınca ilişkilerim değişecek mi? Nasıl değişecek?

Sevgi sandığınız şey sadece nevrotik Ben’in hayatta kalma ihtiyacından ibaret olduğu keşfedeceksiniz. Bütün ilişkilerinizde koşulsuz sevgi ve sonsuz sevinci yaşamaya başlayacaksınız, kendinizle olan ilişkiniz de buna dâhil!

Toplu olarak aydınlanmak gerçekten mümkün müdür, yoksa sadece hüsnükuruntu mu?

Toplu halde aydınlanmak düşüncesi doğa yasalardan kaynaklanıyor. İsmi “yüzüncü maymun fenomeni”  veya “domino etkisi” olsun fark etmez, bu fikre göre “kritik kütle” dediğimiz belirli bir sayıda (oranda) insanlar daha yüksek bir bilinç seviyesine ulaşınca, toplum bilincin seviyesi kendiliğinden rezonansa giriyor.

Morfogenetik alan nedir?

Belirli bir türün ortak bilinç alanını adlandırmak için “morfogenetik alan” terimi biyolog Rupert Sheldrake tarafından ortaya atıldı. Herhangi bir türe ait ne kadar çok üye aynı özel davranışı sergilerse, veya aynı farkındalık seviyesinde titreşirse, o türün diğer üyeler için aynı davranışı sergilemek ya da aynı bilinç seviyesine hizalanmak o kadar kolaylaşır.

Aydınlandığım zaman başkalara şifa verebilir miyim?

Aydınlanınca çakra sistemi ve enerji kanallarının aktif hale gelmesi sıkça rastlanan bir durum. Onun neticesinde fiziksel bedeni ve geçmişten gelen duygusal kalıpları şifalandırma kapasitesi aktif hale geliyor. Tanrı bilincine ulaşınca şifa gücü daha da artıyor.

Sizce aydınlanınca hayattaki eşzamanlılık deneyimleri artıyor mu?

Aydınlandığınız andan itibaren hayatınızı artık sınırlı yaşam ve realite algılarınıza göre yürütmeye çalışmazsınız. Bütün kâinat adeta sizin vasıtanızla, sizin içinizden hareket ettiği hissine kapılıyorsunuz. Eşzamanlılık hayatınızın bir parçası oluyor, sanki fırsatları hiç efor sarf etmeden yakalıyorsunuz, ve böylece hayatınızı  içten ve kolayca yaşarsınız.

Genelde aydınlanma bir uzak-doğu (şark) konsepti olarak algılanır; Tanrı ile bütünleşmek aynı şey mi?

Farkı vurguda gizli. Tanrı bilincine ulaşmadan da,  aydınlanmak mümkün. Aynı zaman aydınlanmadan Tanrı bilincine ulaşabilirsiniz. Ancak her ikisi birlikte gerçekleştiğinde, gerçekten İlahi Bilincin kutsallığı, gücü ve ihtişamı yaptığınız ve olduğunuz her şey ile etrafınıza yayarsınız.

Amma ile Bhagavan hep Avatar olarak anılıyor; Avatar nedir?

Bir Avatar İlahi Bilincin enkarne olmuş temsilcisi; farklı amaçlarla birçok şekilde insanlığın tekamülü hızlandırabilir. Şu anda, Altın Çağa girmek üzereyken, süregelen ikili bilinç düzeyimizi aşmaya hazırlanıyoruz. Amma ve Bhagavan’ın özel misyonu, insanlığa bu yolda ilerlerken destek vermektir.

Birlik Üniversitesinde sunulan süreç sırasında neler oluyor?

Oldukça güçlü, “samskara shuddhi” dediğimiz bir özeleştiri dönemine giriliyor. Bu süreçte kendini derin, karanlık ve çirkin yönlerin de dâhil olmak üzere, her yönden gözden geçirme fırsatı veriliyor; Duygusal konular, olumsuz kalıplar ve çocuklukta edinilen şartlanmaları farkına varıp temizliyorsunuz ve çok uzun zamandan beri çektiğiniz ıstırabına neden olan bütün idefiksleri geride bırakıyorsunuz. Ondan sonra bir boşaltım sürecine geçip egoyu fark etmeye başlıyorsunuz ve ondan özgürleşiyorsunuz. Yeni Olma durumunuz sizi 8 günlük sürecin son safhası, yani İlahi Gücün inisiyasyonuna hazırlıyor.

Daha önce de aydınlanma halleri yaşadım. Onu o kadar farklı kılan şey ne?

Belki de bazı yönleriyle o kadar farklı değildir. Aydınlanmanın morfogenetik alanı gezegenimize yayılıyor ve bu halleri hiç yaşamamış insanlar dünyanın her yerinde doğal olarak deneyimlemeye başlıyor. Ancak Oneness Blessing alan çoğu kişi yalnızca ara sıra zirve halleri deneyimlemek yerine, beyindeki nörobiyolojik değişimden kaynaklanan kalıcı aydınlanmış bir hal alır.

Hep duyduğumuz “ruhun karanlık yanı” nedir? Kulağa biraz ürkütücü geliyor.

Beden daha fazla ışıkla dolunca, duygusal ve biyolojik bir reaksiyon tetiklenir. Eski sınırlar, bedensel tıkanmalar ve duygusal kalıplar serbest bırakılmak üzere yüzeye çıkar. Işığın daha derine inebilmesine hazırlık olarak “ruhun karanlık gecesi” kişisel bilinçaltının temizlenmesini temsil eder ve genellikli üstatlığın kaçınılmaz şartı olarak değerlendirilir. İsa Peygamber büyük misyonuna başlamadan evvel “ruhun karanlık gecesi”ni çölde “Şeytan ile boğuşurken” yaşadı. Buddha aydınlanma sürecinde, “Mara’nın günaha teşviki” ile savaşırken de bunu yaşadı. Sadece ölümden korktuğumuz sürece ürkütücüdür. Artık ölebilecek bir BEN kalmadığı anlaşılınca yeni bir gün doğabilir.

Şimdi Tanrısal varlıkların bedene inmesinden söz ediyorsunuz. Aydınlanmak ile ne ilgisi var? Bu “kanal olmak” ile aynı şey midir?

Bu İlahi İnisiyasyon süreci burada, Altın Şehirde, tanrısallaşma yoluna giriş olarak sunuluyor. Bu aydınlanma ile aynı şey degildir. Aydınlanmak, içinizdeki “ben”- hissini boşaltmaktır. İlahi İnisiyasyon İsa, Maitreya, Kalki veya Mehdi gibi ermiş kişiliklere araç olabilme sürecidir. Dünyaya hizmet etme isteğiniz ve buna niyetiniz çoğaldıkça içinizdeki İlahi Mevcudiyet aynı oranda ve kademeli olarak çoğalacaktır. Bu İlahi İnisiyasyon, henüz ayrı olduğunuz tanrısal varlıklara bir çeşit kanallaşma olarak başlayabilir, ancak gerçekte, zamanla bu esas enerjilerin fiziksel tezahürü olmaya başlıyorsunuz. Belki bunun en bilinen örneği, İsa’nın Yahya tarafından vaftiz edilip, “Kutsal Ruh”un İlahi İnisiyasyonu bir güvercin şeklinde alması; o andan itibaren İsa, Mesih olmuştu.

Bu “inisiyasyon “ bir tür çarpılma olmadığından nasıl emin olabilirim?

Çarpılma,  genellikli kişinin hayat, iş ve ilişki deneyimlerine zarar veren, istenmeyen ve çağırılmayan bir çeşit enerji işgalidir. İnisiyasyon özgür iradeyle seçilmiş bir süreçtir. İnsanlığa hizmet etme arzunuzun ifadesi olarak özünüz tanrısallığın en yüksek yönleriyle birleşiyor. İnsanoğlunun çoklu kudreti kendini göstererek kişinin hayatında daha önce görülmemiş derecede parlak ve güçlü bir potansiyel açığa çıkabilir.

2012 yılında toplu aydınlama gerçekleşecek diyorsunuz.  Maya takvimiyle bir ilgisi var mi?

Maya takviminde 2012 senesi çizgisel zamanın sona erdiği zaman olarak referans gösteriliyor. Bütün Yaradılış için yeni bir deneyim süresi başlıyor. Hindular da bu zaman diliminden yaklaşmakta olan Altın Çağ’a geçişimizde kritik bir an olarak bahsediyor. Bu iki öğreti tesadüf edip, bu dönemde bütün dünyada aynı anda kendi çevresinde heyecan veren yeni olaylar yaşayan birçok insanın görüşü ile bir paralel çiziyor.

Aydınlanma sürecinde karmanın rolü var mi? Aydınlanınca karma ne oluyor?

Kişisel karmanız kesinlikli kapı aralığını gösteren bir faktör. Fakat aydınlanmanın eşiğinde iken ancak İlahi takdirle kapı aralığından içeriye geçiş yapabileceksiniz. Ayrıca egodan kurtulduğunuz anda, karmadan da özgürleşiyorsunuz. Bunun yanında “milli karma” veya “insanlık karması” bir derece etkin kalıyor, ama ego ile birlikte “kişisel karma” yok oluyor.

Golden City’e (Altın Şehir’de) aydınlanma sürecine katıldığım vakit aydınlanmayı garantiliyor muyum?

Beklentilerinizi bir kenara bırakın. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, efor sarf ederek aydınlanma elde edilemez. Sizin için zaman geldiğinde bu armağan size verilecektir, karşı koyabileceğinizi sanıyorsanız bile! Yapabileceğiniz tek şey, yüreğinizi açıp bu deneyime “evet” demektir. Oneness Blessing geri kalanını yapsın. Evren kusursuz bir zamanlama ile karşılık verecektir!

N O T :  Yukarıdaki bilgiler  http://www.birlikbilinci.com/ adresinden alıntıdır, daha fazla bilgi için siteyi ziyaret etmeniz önerilir.

44 thoughts on “BİRLİK BİLİNCİ (DEEKSHA)

 1. Beğeniniz için çok teşekkürler, tüm çalışmalarımızın içinde etrafımıza da faydalı olmayı çabalıyoruz. Ayrıca Deeksha’ya ilgi duyan ve deneyimlemek isteyenlere uzaktan deeksha gönderebilirim, bilgilerinize. sevgilerimizle&sevinç

 2. Merhaba Sevinc Hanim,
  Yazilarinizi surekli takip ediyorum. Bu guzel paylasiminiz icin de tesekkurler.
  Ustteki yorumunzda uzaktan deeksha gonderebilirim demissiniz. Ben daha once deeksha almadim, bana da yardimci olabilir misiniz bu konuda?
  Tesekkurler

 3. Bir sorum daha olacak, onceki yorumlarimda da belirtmistim, Transandantal meditasyon yapiyorum. Ama ufak bir bebegim oldugu icin bazen zaman ayiramiyorum, ya da hemen baslangicinda bebegim uyaniyor ve birakmak zorunda kaliyorum. Orada ogretilen gibi degilde gun icinde belki daha kisa sureli olarak, uygulayabilecegim meditasyon turu varmi?

 4. Hanife hn. merhaba
  uzaktan deeksha gönderebilirim, Tüm Sevgilerimle&Sevinç

 5. Hanife Hanım, o kadar fazla Meditasyon çeşidi var ki, tavsiye edilse bile kendi içsel seviyemize uygun olup olmadığı yine kendi sezgisel seçimimizle ortaya çıkar. Fakat şunu tavsiye edebilirim ki; ben bir OSHO sever olarak “Meditasyon” kitabını önerebilirim. O kitapta günlük uygulayabileceniz ufak, kısa meditasyonlar mevcut. Hem anlaşılır bir tarz, hem de uygulamada rahat ve etkili meditasyonlar var. Ayrıca sitemizde OSHO bölümünde “Meditasyon” kitabından alıntı 5 yazı mevcuttur. Bebeğinize ve ailenize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür dilerim…Sevgilerimle&Sevinç

 6. Yeniden merhaba Sevinc Hanim,
  Deeksha ile ilgili bazi sorularim olacak. Ozellikle yabanci kaynaklardan okudugum bazi yazilarda olumsuz yonlerinden bahsediliyordu. Kiside biraktigi mental rahatsizliklarindan falan hatta. Bununla ilgili bilgileriniz var mi?

  Osho’nun bahsettiginiz kitabini gecen yaz Turkiye’ye gelisimde almistim. Biraz bakindim ve cok sevdim. Dediginiz gibi yalin ve sade bir dili var. Tavsiyeniz icin cok tesekkurler..
  Ben de size cok uzaklardan, Kanada’dan sevgilerimi gonderiyorum..

 7. Hanife Hanım Selamlar, ben bu olumsuz yargıları her enerji çalışmasında duymaktayım. Örneğin; reiki’den tutunda Kundalini veya Ra-sheeba enerjilerine kadar bir takım yargılar vardır, ve daima olacaktır da çünkü dualite kuralı gereği herşeyi ikiye ayırıyoruz. Güzel-çirkin, iyi-kötü, yararlı-zararlı ve benzeri gibi. Yani bu bir tür kural, bütünü tamamen ele alamıyoruz, bu noktadan hareketle hayatınıza alıp almayacağınız şeyleri de dualite kurbanı yaparız. “Şu kişi bunun için kötü dedi” “Şu kişi bunun için zararlı dedi, çünkü böyle şöyle olurmuş” bir noktada bazı bilinçler için haklı olunabilir kısmını açıkta bırakmak gerekir, fakat sonuçta kişi kendini tanıdıktan sonra, sezgilerine güvendikten sonra, en önemlisi bilinçaltı engellemelerini fark ederek hareket ettikten sonra hiç bir şey bize kötü hizmet edemez, değil mi? Yani bunu deneyimlemek veya deneyimlememeyi kalbinizden yükselen sezgileriniz karar versin, bilinç seviyesi daima sizi koruyan faktorunuzun ön cephesini oluşturur, size karşı iyi ve güzel olanlardan bile sizi korur, çünkü bilinçaltı devrededir, sadece bunun farkına varmanız dileğiyle&Tüm Sevgilerimle&Sevinç.

 8. Merhaba Sevinc Hanim,
  Hafta basindan beri ufaklik hasta oldugu icin yazamadim size.
  Cevabiniz icin tesekkur ederim.
  Ben Kanada, Edmonton`da yasiyorum. Burasi Turkiye saatinden 9 saat geride. Deeksha alabilmem icin ne yapmaliyiz
  Cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim.

 9. Hanife Hanım Merhaba, çok geçmiş olsun, bugün gece 22:00’de size deeksha gönderebilirim, sizde “sevinç gürsözer’den gelen deeksha’yı ben ve bütünün hayrına olması dileğimle almayı niyet ederim” veya bir dileğiniz varsa o dileğinizi de bu onaylamanın içinde söyleyerek, sessiz bir mekanda uzanarak enerjinin keyfini çıkarabilirsiniz. Takribi 15 dakika sürecek fakat siz dilediğiniz kadar dinlenerek enerjinin demirlemesine izin verin. Hayırlara vesilesi olması dileklerimle. Tüm Sevgilerimle ^’Sevinç

 10. Merhaba Sevinc Hanim,
  Mesajinizi simdi gordum, maalesef 15 dakika gec kaldim. Dediklerinizi yaptim ama bilemiyorum, ayni anda olmadigi icin etkili olabilir mi.

 11. Zaman önemli değil, hatta istediğiniz zaman tekrar çalışabilirsiniz, niyetiniz deeksha’yı harekete geçirir, sonu ve başı olmayan bir akıştır, siz sadece niyet edin, gerisini evren ele alır ve size ulaştırır, kuşkusuz ki bu böyledir, öyle değil mi? Sevgiler

 12. Sevinç Hanım ,Merhaba
  Uzun zamandır internete giremiyordum.[Sitede ne de çok konu birikmiş] Deeksha’yı baştan sona bir solukta okudum. Sonra bir daha sindire sindire okudum ve yorumlarda Hanife Hanıma enerji yolladığınızı görünce sevinçten çığlık atacaktım nerdeyse:)) Lütfen bana da yollayabilir misiniz? SEVGİLERİMLE

 13. Merhaba Ayşe Hanım, sitemizi ve yazılarımızı beğendiğinize çok sevindim, elbette deeksha gönderebilirim, Tüm Sevgilerimle&Sevinç

 14. Selam, yukardaki yazıları okuyunca kendimi tutamadım. Site hoşuma gitti. Ben Hollanda’da iki günlük kursdan sonra, her sabah kendime deeksha veriyorum. Benim hayatım son derece değişti. Kalp hastasıydım ama artık değil. İç dünyam çok huzurlu! Bulunduğum anı yaşamak, durum ne olursa olsun, hiç zorlanmadan kabul edebiliyorum. ONENESS Blessing herkezin tanımasını ve tatmasını istiyorum.

  Sıcak selamlar

 15. Deeksha’nın etkilerinden bir kaçını bile deneyimleyebilmek, kabul edebilmek ve farkındalığına varabilmek mutluluk verici. Kendinizi onarmanız ne kadar güzel, içinizdeki gizli gücünüze dokunabilmeniz ve huzurlu, sakin, dingin, kendinizle tek başınıza kaldığınızda kendi olumlu enerjinize daha kolay ulaşabilmeniz deeksha ile ne kadar da kolaymış, öyle değil mi? Başım ağrıyor dersem, ağrır, tüm hastalıklar zihnimizde başlar. Sağlıklı olmak güzel, hasta olmak değil neden hastalığı düşünelim ki…böyle düşünmeyi denemedik ki. İşte Deeksha bize bu aktiviteleri bu düşünüş modellerini tazeleyerek farkına varmamızı sağlayan bir destek. Size ve Bütüne Deeskha ile daha nice sağlıklı, deneyim ve farkındalıklar diliyorum, biliyorum ki bu notu okumayı bitirdiğinizde deeksha’nın farklı bir yanını daha keşfetmenin tadına varacaksınız…şimdi….Sevgillerimle&Sevinç.

 16. Sevinç Hanım Merhaba
  Bana Deeksha gönderdikten sonra ( iki kez yolladınız teşekkürler) kendimde deneyimlediklerimi sitede paylaşmam gerektiğini düşündüm. Fiziksel hastalıklarımda pek bir değişiklik yok (sanırım önceliklerim farklıymış:)) ama üzüntü ve öfke patlamaları yaşadım ve her patlamanın ardından geçmişten gelen bir kalıbı kırdığımı ve rahatladığımı farkettim,ilk günlerde spritüel alt yapım tarafından sanki engellendim ama karanlık yönleri gözden geçirmede meditasyonun çok faydasını gördüm artık
  hergün ayrı bir konuda farkındalık geliştirerek birlik bilincine daha fazla yaklaşıyorum . Beni bu enerjiyle tanıştırdığınız ve yardımlarınız için size çok teşekkürler
  SEVGİLERİMLE

 17. Ayşe Hanım Merhaba
  Öncelikle şunu belirtmek isterim ki hastalıkların kalın bir tabakası var (ki hastalık diye adlandırdığımız durum ortaya çıkıyor), dolayısıyla bu tarz çalışmalar sadece hastalığın mevcudiyetini fark etmenize ve iyileşmesine rehberlik eder, sonuçta elbette doktorlara gitmeliyiz. Ama kendimden örnek verirsem, artık neden hasta olduğumu ve neye karşı uyarı aldığımın çoğu zaman farkında oluyorum. Bu da bana hastalığa karşı önemli bir güç vermektedir. Üzüntü ve öfke patlamalarınız çok normal, “kalıpları kırmak” tabiri mükemmel bir açılım olmuş sizin için, çünkü her farkındalık ve şifa çalışması, sevgi ile harmanlaşmış yeni ve net deneyimlerin gelmesini kolaylaştırmaktadır.
  İzninizle “Birlik Bilincine yaklaşıyorum” kısmına bir saptama yapmak isterim. Siz beden-zihin ve ruh bütününüzle birlik bilincini oluşturan ve yürüten mekanizmanın eşsiz birleşenlerindensiniz. Dolayısıyla içinde bulundunuz bir bilince dışarıdan bakma gibi bir lüksünüz olmayacağı kanaatindeyim. İçinizdeki rehberinize danışırsanız “birlik bilinci içinde bulunduğum tüm bağlarımı şifalandırıyorum” gibi bir meditasyon çalışması ile birlik bilincinizi daha fazla hissedeceğinize eminim. Böyle bir niyet ile çalışırsanız daha farklı açılımlarla da karşılaşacağınıza eminim.
  Deneyiminizi burada paylaştığınız için teşekkür eder, talebiniz karşısında daima deeksha konusunda desteğimin süreceğini belirtmek isterim. Tüm Sevgilerimle&Sevinç

 18. Merhaba Sevinç hanım,

  Ben arkadaşım Hanife’nin tavsiyesi uzerine bir süredir yazılarınızı takip ediyorum. Çok uzun bir zaman önce Reiki ile ilgili türkçe bir kitap okumuş ve çok sevmiştim. Hatta o kitaptaki anlatılanlara göre kendi kendime yapmaya çalışıyorum. (Reiki Esasları – Cosmopolitan Kitapları)
  Ne derece doğru yapıyorum bilemiyorum tabi ki.

  Sizden bana da deeksha göndermenizi rica ediyorum şayet mümkünse.

  Sevgilerimi yolluyorum,
  Dilek Boran

 19. Reiki’yi uyguladığınıza eminim, çünkü bu şifa sisteminde doğru veya yanlış yoktur, sadece hayrımıza olan ile karşılaşmak vardır. Deeksha vermekten mutluluk duyarım. Sevgilerimle&Sevinç

 20. Merhabalar,

  Çok mutlu oldum. Ben Kanada’da yaşıyorum ve biz saat olarak 7 saat geriden takip ediyoruz. O nedenle, deeksha yollayacağınız gün ve saati önceden bilirsem zamanımı ayarlayabilirim. Tekrar teşekkürler.

  Dilek Boran

 21. Bu gün tesadüfen sitenizle karşılaştım. Tam da ilgimi çeken konularda bilgi paylaşımlarınız var. Çok sevdim. Teşekkürler.
  Deeksha enerjisi ile ilgili yazıyı ve yorumları ilgi ile okudum ve eğer hala Deeaksha enerjisi gönderebiliyorsanız ve bir mahsuru yoksa bana da Deeaksha enerjisi gönderebilirmisiniz. Şimdiden Teşekkürler. Sevgiler ve Saygılar sunarım.

 22. Merhaba, elbette talepte bulunanlarla deeksha enerjisini paylaşıyorum, ayrıca sitemizi beğendiğiniz içinde teşekkür ederiz&sevgilerle&sevinç.

 23. Sevgili Sevinç Hanım,tüm merakımla deeksha enerjisini araştırırken sizi buldum,tesadüf diye birşey yok biliyorum,istemek ve karşılaşmak güzel… Uygun olduğunuz bir zamanda bana da Deeaksha enerjisi gönderebilirseniz beni çok sevindirirsiniz. Sevgiyle kalın

 24. Oya Hanım, deeksha’yı sizinle paylaşmak bir zevk&tüm sevgilerimle&sevinç.

 25. Merhaba, siteniz mükemmel bilgiler içeriyor ve takibe aldım:) Deeksha Enerjisi kanalı olma hakkında bilgiyi nerden bulabilirim? Ve ayrıca bende sizden Deeksha enerjisi yollamanızı rica ediyorum Sevinç Hanım..

 26. Merhaba leyla hanım, http://www.birlikbilinci.com/ adresinden gerekli bilgileri ve seminerler hakkında duyuruları bulabilirsiniz, ayrıca deeksha (dikşa)’yı paylaşmaktan memnuniyet duyarım&Tüm Sevgilerimle&Sevinç

 27. sevinç hanım merhaba; yazılarınız tam benlik 🙂 tamda ilgi alanım olan bisürü bilginin olduğu yerdeyim 🙂 ben de deeksha enerjisini almayı çok istiyorum, bana da gönderebilirseniz çoook sevinirim 🙂
  Sevgiler …

 28. Merhaba Meral Hanım, ben de deeksha’yı paylaşmaktan memnun olurum&Sevgilerimle

 29. Sevinç Hanım Merhaba yazılarınızı okudum. Benim yaşadıklarım herhangi bir alt yapı olmadan oluştu 3.gözüm kendiliğinden açıldı daha reiki nedir bilmiyorken bir hoca fark etti bunu ve bana onun değimiyle el verdi ve o zamandan beri odaklanma (ki buna ne diyorsunuz bilmiyorum) çalışmalarımda alın noktamda karıncalanma ellerimin içinde yanma hissediyorum bundan sonra ne yapmalıyım uyumlanmam gerekir mi yoluma nasıl devam etmeliyim bilmiyorum ama deneyimlerim ölmüş toprak altındaki kişilerle konuşmadan dünyada dolaşmaya kadar vardı bazen olacakları sezinliyorum ve oluyor. Bende bir yeti var ise bunu insanların yararına kullanmak isterim. Şu anda okuduğum kitap Keith Sherwood ruhsal şifa teknikleri yararlı olur mu sizce? Sizden ricam bana yardımcı olacağına inanıyorsanız deeksha göndermeniz. Teşekkürler sevginin ışığı sizinle olsun.

 30. merhaba sevinç hanım sitenizi çok beğendim çok değerli bilgiler var ben DEEKSHA uyumlaması almak istiyorum lütfen banada deeksha uyumlaması vermek isterseniz size minnettar kalırım tarihini a-mail atarmısınız en derin sevgilerimle…..çok teşekkürler…..

 31. Merhaba Nazan Hanım, Deeksha uyumlamasını veremiyorum sadece şifa olarak paylaşabiliyorum. Sadece ben değil diğer uyumlama alan öğrencilerde bu uyumlamayı veremiyorlar. Deeksha uyumlaması için Tuba Küçükaksu tarafından 2 günlük seminer düzenleniyor ve kendisi tek deeksha uyumlaması veren bir öğretmendir. http://www.birlikbilinci.com/ veya http://www.babisaadet.com.tr adreslerinden kendisine ulaşılabilir, gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Bunun haricinde eğer deeksha isterseniz, sizinle paylaşabilirim ya da Tuba Bey Salı akşamları sitesinde üye olanlarla deeksha paylaşıyor*tüm sevgilerimle*Sevinç

 32. Merhaba Sevinç Hanım, bu gece paylaştığınız Deeksha enerjisi için çok teşekkür ederim. Üzerimde bir saatten fazla farklı güç ve tonlarda çalıştığını net bir şekilde hissettim. Önce taç çakrada ve kulak arkalarında daha sonra ayak tabanlarından bütün bedenime yayıldığını ve her düzeyde çalıştığını gördüm. Çok farklı ve keyifli bir deneyimdi. Mailimde bir sorun yaşadığım için burdan size tekrar teşekkür etmek istedim. Sevgiyle kalın.

 33. Sevgili Sevinc hanim,
  Bu icten ve bikmak usanmak bilmeyen paylasimlariniz icin sonsuz mutlu oldum. Isiginizla baskalarinin da isigini yakmaktan isiginizin eksilmedigini bilenlerden oldugunuz icin cok bahtiyar oldum ayrica. Uygun oldugunuz bir zamanda bana da deeksha gondermenizi rica edecegim. Sevgi ve saygilarimla

 34. Emeğinize sağlık. Uygulamanın ücretlendirmesi nedir acaba?
  Yani Deeksha enerji gönderimi ve uyumlama?
  Teşekkürler

 35. Teşekkür ederiz. Deeksha uyumlama için – http://www.birlikbilinci.com/ – adresinden araştırabilirsiniz, Deeksha paylaşımı talebiniz olursa (ücretsiz) size uygun bir zaman da paylaşabilirim*sevgilerimle

 36. Merhaba Sevinc hanim, siteniz cok guzel. Bende yeni Aydinlanma Fenomeni ktabini okudum ve hemen bir arayisa giristim. Sizinle karsilastim cok mutluyum. Sizden Dikşa enerjisi gondermenizi rica edebilirmiyim 🙂

 37. Merhaba Sevinc hn,

  Geri dönüşünüz için teşekkürler. Bu gece sizin icin uygun bir saat olabilir. Birde birşey sorabilirmiyim sadece bir aktarim yeterlimi? Yoksa bir kaç aktarim gerekiyor gibi algiladim dogru degilmi

  Ahu Özdemir İstanbul Saat 22:00

  Sevgiler

 38. Sevinc hn merhaba aydinlanma fenomeni 10 gun once okudum ve simdi Ahu arkadasimla birlikte dikşa ile ilgili arastirmalarimiz var biz dikşa almak istiyoruz kendisi yukarida sizinle yazismis bende ayni talepteyim sizi rahatsiz etmezse eger benide bu alanda bilgilendirirmisiniz tsk ediyorum

 39. mrb sevinç hanım bende yoga ile ilgileniyorum enerjimi geliştirmek istiyorum bu yuzden deeksha enerjisi gönderebilirmisinizi bide birşey soracagım deeksha egitimi veriliyor mu?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s