VAR OLAN HERŞEY DERSLERDİR – Kasyopya Celseleri

Bu yazıda korkuya yer vermemek ve dozu bilgiden yana ayarlayabilmek için bazı varlıkların birbirileri üzerindeki etkilerini anlatmamayı uygun gördüm. Okuyucunun tiksindirici ya da gerçek dışı olarak yorumlayabileceği bilgileri internette arayıp bulacağına eminim. Her varlık kendi gerçekliğini yarattığına göre, bilgiyi heryerden edinebileceğinizi hatırlatmakla yetiniyorum.

Yazıda göreceğiniz KH, Kendine Hizmet; BH ise Başkalarına Hizmet kavramlarının kısaltılmış halidir.

VAR OLAN HER ŞEY DERSLERDİR. Kasyopya – Sura

Dördüncü yoğunluk seviyesine üçüncü yoğunluk seviyesinden ilerlenerek gelinir. Yukarı doğru her bir yükselişte, bireysel bilinçli varlığın varoluşu o kadar daha az zor hale gelir. Bu nedenle dördüncü yoğunlukta varoluş, üçüncü yoğunluktakine göre daha az zordur ve üçüncü de ikinciden daha az zordur. Ruh enerjisi üzerinde daha az yük yaratır. Bu nedenle dördüncü yoğunluk seviyesinde varolan varlıklar üçüncü yoğunluk seviyesinde varolan varlıklardan negatif ruh enerjisini çekebilirler. Aynı şekilde, üçüncü yoğunluk seviyesindeki varlıklar, ikinci yoğunluk seviyesindeki varlıklardan enerji çekebilir. Bu enerji alış biçimi diğeri kadar gerekli değildir ama gene de yapılıyor. Üçüncü yoğunluk seviyesinde bulunan insanların ikinci yoğunluk seviyesindeki hayvan krallığındaki varlıkların sıkça sıkıntı ve acı çekmesine neden olmalarının sebebi de budur; çünkü sizler de esas olarak kendine hizmet eden varlıklar olarak ikinci seviye ve birinci seviyedeki varlıklardan negatif ruh enerjisi çekiyorsunuz. Sizin için yaklaşmakta olan dördüncü yoğunluk seviyesine doğru ilerlerken, başkalarına hizmete ilerlemek ile kendine hizmette kalmak arasında bir seçim yapmanız gerekiyor. Bu, kendinizi uyumlandırmak için epey vakit gerektirecek olan seçim olacak. Bu, “bin yıllık süreç” olarak tanımlanan şeydir. Sizin takvim ölçülerinizle bu, diğerlerine hizmete mi yükseleceğiniz yoksa kendine hizmet seviyesinde mi kalacağınızı belirleyecek olan dönemdir.

BH dengedir çünkü kendinize diğerleri yoluyla hizmet edersiniz. KH dengesizliktir. BH dışa doğru akar ve kök noktası dahil tüm noktalara dokunur, KH ise içe doğru akar ve yalnızca kök noktasına dokunur. Örneğin bir Kara Delik, büyük ölçekli bir KH’dir. Bir varlık öylesine yüksek bir kendine hizmet seviyesine çıkıyor ki, yakın bir benzetme ile kendi içine doğru patlıyor. Kara Delikler KH Özgür İrade bilinç yapısının doğal birer yansımasıdır. Dikkat ederseniz Kara delikler, spiral enerji güçlerinin merkezinde bulunurlar, diğer herşey dışarı doğru yayılır. Evren herşeyi kapsar. Kara delikler ise tüm KH enerjilerinin son durağıdır. Kara Deliğe gittiği için yok olan şeyler yansıma olarak 1’inci seviyede tekrar üretilir. Yok olanın yerine yansıma olarak primal atomlar üretilir.

Alınan bir bilginin diğerleri ile paylaşılana kadar takip ettiği süreç KH’dir. Bilgi paylaşımına yönelik işbirliği (networking), yaklaşan boyut sınır geçişinin etkisiyle 4’üncü yoğunluk BH’den 3’üncü yoğunluğa damlayan bir kavramdır. Hepimiz hala KH’yiz. Hepimiz BH’ye mezun olmaya doğru ilerliyoruz. Başkalarına hizmet kendiyle hiç ilgilenmemeyi kapsamaktadır. Kendine tamamen ilgisizlik. 4’üncü seviye, KH’nin tam ifadesinin mümkün olduğu son yoğunluktur. KH “kaybetmeyi” algılayamaz, yalnızca içgüdüsel olarak üzerlerinde artan bir basınç hissederler. Artan karmaşanın nedeni bu.

4’üncü yoğunlukta hem KH hem de BH davranış biçimi edinilebilir. Daha uygun olanı BH türü düşünmedir. 4’üncü yoğunluktayken KH’yi seçerseniz, daha sonra BH’ye geçilebilir. Eğer 4’üncü seviyede KH’den BH’ye geçerseniz, KH’ye geri dönmezsiniz. Çünkü artık KH’ye geri dönme isteğiniz kalmaz. BH’den KH’ye geçilmesini doğal faktörler engeller. Tam BH profiline ulaşan 3’üncü yoğunluk varlıkları otomatik olarak anında 4’üncü seviyeye geçer! Bir anda yok olurlar. 4. Yoğunluk KH ortamında otorite seviyeleri mevcuttur. Bu seviyeler de KH’de her zaman olduğu gibi entellektüel ve fiziksel yeteneklere dayanır. Sizin “kıdem düzeni” dediğiniz şey.

Dördüncü ve daha üst yoğunluk seviyeleri bağlamında orada ışık hızının olmadığını çünkü buna ihtiyaç olmadığını, çünkü varlık bir kez dördüncü yoğunluğa ulaştığında, üçüncü seviyenin derslerini öğrenmiş olduğunu anlatıyoruz.

Frekans titreşim seviyesi daha çok, ya olası en büyük ifadesiyle Kendine Hizmet’e, ya da olası en büyük ifadesiyle Başkalarına Hizmet‘e yönelen duygusal bir yolla ilgilidir, zeka kapasitesiyle değil. Yani, herhangi bir yoğunluk seviyesinde tamamen KH olan bir bireyin tüm varoluşun tamamen farkında olması mümkündür, tıpkı tamamen BH olan bir bireyin tüm varoluşun tamamen farkında olmasının mümkün olduğu gibi. Bunun titreşim frekansıyla ilgisi yoktur çünkü titreşim frekansı duygusal yoldur.

KH ve BH gruplarından herhangi birine kötü veya iyi demek subjektiftir. Bunlar sadece Kendine Hizmet ve Başkalarına Hizmet demek. Bir şeyin iyi ya da kötü olduğuna karar vermek gözlemciye bağlı birşeydir. Bu da bakış açınıza göre değişir. Amaçlarınıza göre değişir. Pek çok şeye göre değişir. Biri yalnızca Kendine Hizmet‘tir. Kendi içine dönüktür. Diğeri ise Başkalarına Hizmet‘tir, dışa doğru genişler. Evren olarak ifade ettiğimiz şeyi oluşturan dengenin bir parçasıdır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s