Pentagram Büyüsü – Amargi Hillier

Düşüncelerinizi gerçekleştirmek biraz zor olabilir. Ama yeterince ki enerjisiyle doldurursanız gerçekleşecektir.Yaklaşık bir aylık ki enerjisi çekmenizi sağlayacak bir büyü vardır. Doğru yapılırsa dileğiniz garanti gerçekleşir. Bu sistemin beklentilerinizi karşılamadaki başarı oranının göreceksiniz. Bu tekniğin yaratıcısı David S. Claire’dir.

Pentagram büyüsüyle düşüncelerinizi gerçekleştirmek için enerji kullanmanız gerekir.

1) Önce NE istediğinizi bilin. Bir “dilek cümlesi” kurun, dileğinizi kim, ne, nerede, ne zaman ve niçin detaylarıyla ifade edin. Mesela “Vergisiz, koşulsuz 2008’in 15 Mayıs’ında 1 Milyon $’ın evime gelmesini diliyorum.”

Bu sizin dileğiniz. Şimdi bunu bir aylık enerji (ki/pranic) çekecek sembollere dönüştürelim. Unutmayın; enerjisiz hiçbir şey olamaz. Arabanız hareket edemez. Ocağınız yanmaz. Büyü işe yaramaz.

Büyük bir kağıt alın ve üzerine beş köşeli bir yıldız çizin.

Yıldızın üzerine “Ben” yazın. Yıldızın tepe noktası dileği KİMİN gerçekleştireceğini temsil eder. Ayrıca büyü seanslarında hedefin kim ya da ne olduğunu sembolize edebilir.

Saat yönünde hareket edin. Bir sonraki uç, “ne” bölümüdür. Tam olarak neyi diliyorsunuz? Vergisiz 1 milyon dolar istiyorsunuz farz edelim. O zaman zincirleri kırılmış bir banknot çizebilirsiniz, paranın herhangi bir engeli olmasın diye. Psionik dilde, “ne” bölümü yönü belirler ya da büyüyle verilen emirdir. Bu olmasını istediğiniz şeydir!

Bir sonraki aşama, “nerede” aşamasıdır. Paranın evinize gelmesini istediğinizden bir ev sembolü çizin. Arzuladığınız şeyin gerçeğe dönüşmesi için böyle yaparak ki enerjisini istediğiniz yere yönlendirirsiniz.

Bir sonraki aşama ise “ne zaman” aşamasıdır. Olmasını istediğiniz tam tarihi gösterecek bir takvim çizin. Zaman aşaması önemlidir çünkü enerjiniz dileğinizi dilediğiniz zamanda gerçekleştirmek için bir araya gelecektir.

Yıldızın son ucunda ise “NİÇİN” bölümü vardır. Sembollerle bu dileğin gerçekleşmesini neden hak ettiğinizi yazın. Bu dileği, insanlığa daha iyi hizmet etmek için, yardım amacıyla gerçekleşmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda, dünyayı destekleyen bir direk çizebilirsiniz.

Size yardım etmesini isterseniz, mantığınız büyülü sözleri söyledikten sonra size yardım etme konusunda kararını verecektir.

Şimdi pentagramınızı yarattınız, ona bakın ve her gün her sembolün ne anlama geldiğinin farkına varın. Çiziminizi hergün sık sık görebileceğiniz bir yere asın. Şimdi ona bakın ve net bir ses tonuyla üç kez dileğinizi tekrarlayın. Bunu yaparken sembollerin üzerine gelerek her kelimeyi söyleyin. Üçüncü tekrardan sonra, odadan çıkın ve üzerinde düşünmeyin.

Şimdi her gün çiziminizin yanından geçtikçe (ne kadar sık o kadar iyi), tüm niyetinizle ve tam kavrayışınızla sembollere bakın. Her birinin ne olduğunu iyice anlayın. Bunu her seferinde yaparak asıl niyetinizi ki enerjisiyle doldurmuş olursunuz. Bu ki enerjisi dünyaya yayılır ve yazmış olduğunuz dileğinizi gerçeklikte yaratır.

Bir ay geçtikten sonra, kağıdın yanından geçeceksiniz ve kağıtta müthiş bir itici güç hissedebilirsiniz. Bu kağıdın güçle dolduğunu ve sonunda serbest bırakılmaya hazır olduğunun göstergesidir. Bu anın geldiğini hissettiğinizde, kağıdınızın önüne geçin ve üç kez tekdüze bir tonda söyleyin dilek cümlenizi. Bunu yaparken, her sembole bakın ve ne anlama geldiğini bilin. Üçüncü kez söylerken, kollarınızı havada sallayın, yüksek sesle bağırın ve sembollerden ve çiziminizden enerjinin çıkışını, havaya karışışını ve nihayet gerçeğe dönüştüğünü hissedin. Bu noktada, çizimin enerjisi kalmayacaktır. Niyetiniz ve ki enerjisi planınızı gerçeğe dönüştürmek için nihayet ayrılmıştır.

Çizimi yakın ve dileğinizin istediğiniz gün gerçekleşmesini bekleyin.

Bu Tekniğin Değerlendirilmesi
Pentagram Büyüsü kelimelerden oluşan bir büyü değildir, düşüncelerinizi kullanmakla alakalıdır.
Etik anlayışa göre: Dindarlar için bu yöntem nötr kabul edilebilir.
Özet: Bu teknikte ustalaşın. Bu yöntem %70 başarılı bulunmuştur.

Amargi Hillier / Beynin Gizli Güçleri

Reklamlar

7 thoughts on “Pentagram Büyüsü – Amargi Hillier

  1. Belli bir ogretinin parcasi veya egitici degilim. Sadece buradan geciyorum. Aradiginiz disiplin ise kendi icinizde olduguna eminim. Kendiniz disinda kimseye ihtiyaciniz yok. svg

  2. Sorun olmaz. En az yüzde elli çalışır bence. Doğru şekilde ve vakit ayırarak yapılmalı, aceleye getirmeden.

  3. Yazılarınızı düzenli takip ediyorum.Deneyimlediklerim de oluyor .En yakın arkadaşım gibisinin emeğinize yüreğinize sağlık.PENTAGRAM büyüsünü uygulayın bir yere asmak yerine yanımda taşıya bilir miyim?teşekkürler.

  4. Herşey için biz teşekkür ederiz ne güzel faydamız oluyorsa. Yazıda belli bir süre ona bakın diyor. Hatırlamak için detayları yanınızda taşıyın derim.

  5. Bunu iki ayrı amaç için iki ayrı kağıtla aynı zamanlarda yapabilirmiyiz? Yoksa birini bitirip daha sonra mı diğerine başlamak gerekir?

  6. Odaklanmak güç gelirse birini bitirerek yapin. Aynı anda yapılsa da sorun olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s