YARGILAMA İÇİN KÜÇÜK PARMAĞIN TUTULMASI

Olduğundan farklı görünmek bir tutumdur. Jin Shin Jyutsu, bunu “yargılama” olarak da tarif eder. Bu tavrınızı dengelemek için, ne kendinizi ne de başkalarını yargılayın. Hiçbir şeyi karşılaştırmayın, hiçbir şeyle yarışmayın. Bütün karşılaştırmalar yanlıştır. Herkes ve her durum biriciktir, benzersizdir. Etiketlemeyin, etiketlenmeyi kabul etmeyin.

Bahsettiğimiz dengesizlikler bedenimizde genellikle kalp ve ince bağırsak sorunları olarak baş gösterir. Dengelenmek için, küçük parmaklarınızdan birini diğer elinizle tutarak ona enerji aktarın. Hangi parmağınız kolayınıza geliyorsa onu seçebilirsiniz.

Little Finger

Reklamlar

6 thoughts on “YARGILAMA İÇİN KÜÇÜK PARMAĞIN TUTULMASI

  1. Merhaba, parmağı tutarken reiki aksın dememiz yeterli olur değil mi? teşekkürler.

  2. Merhaba, enerji aktarmak niyeti ile tutmak yeterlidir. Söylemesenizde olur. Sadece tutmak bile yeterlidir enerji sirkülasyonu olacaktır.

  3. Bu çalışmanın fiziksel bir açıklaması var mı? Neden parmaklarımızdan birini tutmak durumundayız?

  4. Parmakları tutarak oradan akışkanlığı bozulmuş enerjinin akmasına yardımcı olunur. Fiziki bir organın tutulması onun enerji yapısını harekete geçirir.

  5. Hayatımda bir siteyi bu kadar cok sevemezdim.masaallah.aslında bir kaç sorum var ama iletisim bölümü yok sitede. Paylasımlar super bilginizde keza o derecedir diye sorma geregi hissettim.tesekkurler her paylaşım icin ayrı ayrı.

  6. Merhaba, iletişim için mail atabilirsiniz. Keza aynı şekilde yorum yazınca da ulaşabiliyorsunuz. Bilgi için ise deryada bir damlayız sadece. Teşekkür ederiz. Faydalı olmaya çalışıyoruz. Syg

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s