Karmik Bağın Şifalandırılması / erdinç

Soru : Karmik bağın şifalandırılması nedir ve nasıl uygulanır?

Karmik Bağ Şifası, imgeleme ile yapılan meditatif bir ritüeldir. Aşağıda da bahsedeceğim şekli ile basittir ve kısa sürede  tamamlanabilir. Bu egzersizi pek çok elektronik veya basılı ortamda da rahatça bulabilirsiniz. Peki neden üzerinde duruyorum?

Toplumdaki ilişkilerin, birbiri üzerine yığılmış ve çözülmesi çok güçmüş gibi görünen sorunlarına başka bir açıdan yaklaşarak ruhsal farkındalığınızı arttırmak ve yöntem hakkında kısa bir hatırlatma yapmak istiyorum. Yakın çevremin –ve diğer ilgilenenlerin- buna ihtiyacı olduğunu görüyorum.

Diğer taraftan egzersizin muhteviyatı hakkında gelen soruları bir seferde cevaplamak istedim. Bana gelen soruların çoğu bu uygulamanın sonuçlarının, anlatıldığı ölçüde basit olmadığına inanan bir kesimden gelmektedir. Uygulayıcı, ilişkisinin olumsuz bir nitelik kazanabileceğinden korku  duyabilmektedir. Şüpheci bu zihnin sorularını yanıtlamak için kısaca bir açıklama da getireceğim.

Bizler Karmik Bağlarımızı, ebedi ilişkilerimizi yönetmek ve onlardan gerekli dersleri almak için oluştururuz. Karmik bağı oluşturan dinamikleri anlarsak bu gereksiz korkulardan da kurtuluruz.

“Karma çoğu kez başka bir insana zarar veya acı verdiğimiz ve de kendi irade özgürlüğümüzü dayatmak için onun irade özgürlüğünü ihlal ettiğimizde meydana gelmektedir. Aslında irade özgürlüğünün doğru kullanılışı (sadece) kendimiz için değil, olaya dahil olan herkes için en iyi olanı arayıp bulmakla ilgilidir. Başkalarına çektirdiğimiz acıyı biz çekmek zorunda kaldığımızda ise, ruh düzeyinde, bu eylemimizin ne kadar yanlış olduğunu ve böyle bir şeyi bir daha asla yapmayacağımızı anlamaya başlarız. Bu, ruh varlığının gelişme yollarından biridir.”  (*) Uzlaşmanın İyileştirici Gücü-Jan Erik Sigdell

Örneğin çocukken sizin dış görünümünüz ile alay eden arkadaşınız bugün muhtemelen hakkınızda bir karmaya sahiptir. Burada asıl bahsi geçmesi gereken karmanın işlerliğini görmeye yanaşmayan bir zihne sahip oluşumuzdur. Bizler “suçlu” konumda bulunmayı kabullenemeyiz. Bunun farkına varmak istemeyen zihin iyi ve kötü arasında çelişkisini daima yaşar. Kendi fikirlerini haklı gördüğü platformlarda sürdürme çabasındadır. İlişkiler  çıkmaza girdiğinde ya da çektiğiniz acıların tedavisini ararken, tüm bunların sizin de bir zamanlar birilerine benzer acılar yaşatmış olmanız ile bağlantılı olduğunu keşfederseniz “bağışlanma” beklersiniz. Karma, ruh tekamülünüzün sizle sıkı sıkıya ilintili ve tüm ıstıraplarınızın odağında yine sizin olduğunuzu farketmenizi sağlayan bir aynadır.

Meditasyona geçmeden önce, bağların nasıl oluşabileceği konusunu açıklamayı gerekli görmediğimi belirtmek istiyorum. Onlar bu konudaki terapistlerin uzmanlık alanıdır. Nihayetinde ilişkide olduğunuz durum ya da kişi ile aranızdaki enerji bağları olduğunu bilmeniz yeter. Enerji akışını çalışmalarınız sırasında göremeyebilirsiniz de. Ancak varlıkları, karma temizliği yapıldıktan ve ilişkiler yeni bir boyut kazandıktan sonra yaşanan tecrübelerle  kesinlik kazanır. Düşünce ve hayallerimizi de göremeyiz ve vardırlar.

Yöntem; Karmik Bağın Şifalandırılması ya da Kesilmesi olarak anılır. Ve Başmelek Mikail’in de adlandırdığı gibi ona “Yatay Bağlantı Egzersizi” de diyebilirsiniz. Onun akıcı ve sade yöntemini aşağıda veriyorum. Her yerde bir iki dakika içerisinde yapabilirsiniz. Ama rahatsız edilmeyeceğiniz bir ortamda geniş bir zaman dilimi içerisinde yapmanızı tavsiye ederim. Gözlerinizi kapayınız. İster ayakta, isterseniz oturur vaziyette olunuz. Önce topraklanmanız gerekir. Topraklanmak sizin kendinizi bir ağaç gibi hissetmenizi gerektirir. Kökleriniz ile Anne Dünyanın merkezine, dallarınız (başınız) ile gökyüzünün sonsuz mavi derinliklerine bağlandığınızı hayal edin…

“Vucudunu bir ağaç olarak hayal et, köklerin omurganın bitiminden toprağa doğru uzanıyor ve dünyanın merkezine ulaşıyor. Dünyanın merkezine bağlandığında kendini iyi, düşüncelerinin sakin ve berrak olduğunu hissediyorsun. Böylece ruhunun yoğun varlığı insani yanınla yanyana varolabiliyor. Bu zihinsel bir çalışma değildir. Oyun gibi bu yeni ilişkiyi derinden hissetmek için kendine izin ver. Şimdi ilişkini değistirmek istediğin herhangi bir kişiyi hayal et, örneğin bir aile bireyi, annen, baban, çocuklar, eş, çalışma arkadaşı, arkadaş, eski veya yeni sevgililer. Fiziksel olarak orada bulunmaları gerekmez, sadece önünde durduğunu hayal et ve ona yeni bir ilişki önermek istediğine dair iletişim kur…”

Son satırdan itibaren hatırlatma: Görmek istediğiniz kişiyi ruh olarak hayal etmek isterseniz onu bir ışık olarak tasavvur edin. Ruhların böyle görülmesi sizin içinde etkileyici olacaktır. Ona yeni bir ilişki öner ya da varolan ilişkini sonlandırmayı rica et. Çoğunlukla varolan ilişkiyi kesmeyi seçebilirsiniz. Bunu kalbinizden gelen sözlerle, sesli olarak ifade edebilirsiniz. Ben genellikle; “Bana yaşattığın tüm deneyimler için teşekkür ederim. Bundan böyle özgür iradem ile seçimlerimi yapmak istiyorum. İkimizinde yeni deneyimlere açılabilmesi için aramızdaki karmik bağın sonlandırılmasını talep ve rica ediyorum.” şeklinde ifade ediyorum.

“Bu kişiyle çakraların her biri arasında bir enerji bağı olduğunu hayal et. Her çakra icin, seçimine göre bir aletle, bu bağı kestiğini düşün. Bazıları bu ‘bağlı’ ilişkiden kopmak için makası tercih eder, başkaları kılıç hatta zincirli testere. Bittiğinde, biraz dur ve bazı çakralar arasındaki bağı koparırken daha fazla zorlanıp zorlanmadığına bak. Niyetini güçlendirmek için bir kaç kez geri gitmen gerekebilir. Aynı zamanda içten bir rahatlama ve huzur hissettin mi? Her seansın sonunda, bu yatay bağlantının düzgün olduğundan emin ol ve bağı kopardığın kişi için de bu bağlantıyı kurduğunu hayal et. Pratik yaparak, kendini bu dikey ilişkilerden, önünde bir ayna olduğunu ve vucuduna yansıtılmaya çalışılan şeyleri geri yansıttığını hayal ederek kolaylıkla koparabilirsin. Bağını kopardığın insanların seni arayıp çözülememiş meseleleri konuşmak isteyecek kadar açık olmaları ender rastlanan bir durum değil. Aynı zamanda bu yeni özgürlük duygundan dolayı fazlasıyla ihanete uğramış gibi hissedebilirler kendilerini. Onlara kendini sevmenin tüm ilişkilerini nasıl değiştirdiğini açıkla.” (*) Traddling Your Freedom – Arcangel Michael

 

Karmaİsteğinizi ilettikten sonra ve bağınızı koparmadan hemen önce karşınızdaki kişinin bunu başı ya da hareketleri ile onayladığını hayal edin. Ruhsal varlıklar bizlerin deneyimlerine saygılıdırlar. Ruhlar (ya da kişiler), karmanın kesilebileceğini sizin anlayabileceğiniz (veya hissedebileceğiniz) şekilde onaylarlar. Korkulanın aksine bu yeni ilişki size özgürlük verecektir. Bir takım tavır ve duygulara saplanıp kalmayacak, özgür seçim evreninde yeni deneyimlere yönelebileceksiniz. Karmik bağlarınızı yüksek titreşimli bir enerji olan “Sevgi” ile salmanızı öğütlüyorum. Yeri boşalan enerjiyi sevginiz ve anlayışınız ile doldurun. Elbette yaşadığınız acı dolu anlar hatıralar sizlere eşlik edecektir. Ancak bu dünyada yaptıklarımızın bizleri yansıtan bir ayna olduğunu unutmadan,  ruh kardeşlerinizden taleplerinizi nazik ve rica ile yapınız. Onlar deneyimlerinizde size şefkatle eşlik etmektedirler. Kopan bağlar spiral (telefon kordonuna benzer) olarak hayal edilebilirler. Onları mor bir alevin içine atınız. Orada yandıklarını ve yükselen dumanın evrene karıştığını görün.

 

Son olarak belirtmek isterim ki, Karmik bağlar sonlandırıldığı andan itibaren yeni farkındalık katmanları harekete geçer. Bir çözüm hemen altından, başka bir karmik temizliğe olanak verecek ilhamı ortaya çıkartır. Ufkunuz genişler. İşte cesaret sizin için bu noktada anlam kazanır. Maceranız, yargılarınızdan kurtulmayı özlediğiniz ve özgürlük denilen uçurumun kenarından aşağı gözü kapalı atlamaya cesaret ettiğinizde başlar.

Sevgiler.

erdinc

“Eklemek isterim ki sevgi tüm varlıklar için herşeydir. Vazgeçilmez bir kaynaktır. Tanrının sevgisi sizlerle olsun. Bu mesajı metatron verdi. Michaelin ikiz enerjisi. İmzam enerjidir, enerji başı sonu olmayan bir dairedir ve biz hep sizlerleyiz.”Metatron

63 thoughts on “Karmik Bağın Şifalandırılması / erdinç

  1. MERHABA. YAZININ BAŞINDA KARMİK BAĞIN ŞİFALANDIRMASI DİYE YAZMIŞSINIZ. FAKAT ŞİFALANDIRMA VE/VEYA GÜÇLENDİRME YERİNE SONLANDIRMAYI ANLATMIŞSINIZ???? RİCA ETSEM ŞİFALANDIRMA VE GÜÇLENDİRMEK İÇİN YÖNTEMLERDEN DE BAHSEDER MİSİNİZ?

    BİRDE BEN YAKIN ZAMANA KADAR BİR TAKIM OLUMSUZLUKLAR YAŞADIM. ARTIK İYİ, GÜZEL, OLUMLU VE MUCİZEVİ OLAYLARI HAYATIMA ÇEKİYORUM AMA BU OLAYLARIN DAHA ÇABUK BIR ŞEKİLDE HAYATIMA GELMELERİNİ İSTİYORUM. BU KONUDA BANA NASIL YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ?

    SAYGILARIMLA

  2. “Karma, aynı yaşam sürecinde iyileştirilmemiş acı olarak anlaşılabilir.” Diane Stein

    Karmik bağın şifalandırılması (iyileştirilmesi), karmanın sonlandırılması için yapılan bir çalışmadır. Çünkü bizler kendi türümüz (dar anlamda) ile olan iletişim ya da deneyimlerimizi enerji bağları vasıtasıyla sağlarız. Bu bilgi aktarımı hiçbir depolama aygıtıyla karşılaştırılamaz. Karmik bağların şifası için her ne yapıyorsak tüm yaptığımız, bu enerji bağlarındaki negatif etmenlerden kurtulmaktır. Birazdan aşağıda anlatacağım şekilde karmik bağı şifalandırırken onun yeni bir ilişki/iletişim biçimine dönüşmesini arzu edebilirsiniz. 3B’de olumsuz olanı olumluya çevirmek için önce ilişki denetlenir sonra onun bağları sevgi ile doldurulurak yerine koyulur. Bu bireyin karşısındaki ile karmasını güçlendirmesi değil dengelemesidir. Yani karma şifalandırılırken, negatif etkilerden kurtarılan kordonlar olduğu gibi bırakılmıştır. Yine de önerilen bağdan özgürleşmektir.

    Yeni bir ilişki önermek kesmek kadar kolaydır. Önce kurmak istediğiniz ilişkinin biçimini belirleyin. Örneğin arkadaş ya da sevgili. Bu ilişkiyi yine kordonlar siz ve karşınızdakine bağlı iken düşünün. Örneğin diyebilirsiniz ki (eş için) “Bundan böyle evde seninle daha olumlu ve sevgi dolu bir birlikteliğimin olması için karmik bağımızı bu doğrultuda yeniliyorum”. Ya da size uygun gelen cümleleri seçebilirsiniz. Unutmayın cümleler ezberinizde kurguladığınız gibi olmasa da niyet ettiğiniz ilişki önemlidir. Kordonların yenilendiğini, sağlamlaştığını, ışıldadığını hayal edin. Kalpten kalbe giden kordonlar sevgi ile ilgilidir. Karın bölgesinden giden kordonlar arkadaşlar ve diğer birlikteliklerdir. (örneğin patron, eş, anne, baba vb.) Bu yüzden karından çıkan kordonları sıklıkla keseriz. Çünkü karşımızdaki ile güç mücadelesi yaşadığımızda oluşurlar. Göbeğin alt bölgesi ise cinsel bağların bulunduğu bölgedir. Çalışmanız esnasında, karın bölgesindeki karmik kordona odaklandığınızda başka çakralardan da bağların uzadığını görebilirsiniz. Bu şaşırtıcı değildir. Diğeri ile kurduğunuz ilişkinin iç görünüze yansıyan, kaybettiğiniz ya da ihmal ettiğiniz yönüdür. Bu durumda her kordonu sevgi ve aşk yaratacak şekilde ışıkla imgeleyin. Karmanın İyileştirilmesi ile ilgili çok daha detaylı bir anlatım için Diane Stein’in e-kitabını internette bulabilirseniz Karmanın Efendileri ile tanışabilirsiniz. Hepimiz için buradalar ve çalışmaya dahil olmanızı bekliyorlar.

    Diğer sorunuza gelince, bahsettiğiniz hızlanma arzusunun, çağımızda zamanın daralmasından kaynaklanıp kaynaklanmadığından emin olun lütfen. Pek çok şey hızla gerçekleşiyor ancak aslında zamanı geniş hali ile kullanabiliriz. An’da kalarak tüm isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

    Sevgiler

  3. Karmik bağ kesmek, benim de bir kaç yıldır kullandığım bir teknik. Çok rahatlamalar yaşadığımı söyleyebilirim. Ve varlıklar gerçekten çok farklı tepkiler veriyorlar, bu bağ kesimini şiddetle reddeden varlıklar tanıdım. Birisi mesela şiddetle reddetti, yalvardı bana kesmemem için bağları.
    6 sene oldu ne yüzünü gördüm ne sesini duydum sonrasında. Benden çok şiddetle nefret ediyormuş, onu duyuyorum arada bir :) İstemeyen varlıkla bağ kesmenin ne sakıncası olabilir ??

  4. Bir sakıncası yok. Özgür iradenizi kullanıyorsunuz. Karmik bağ yöntemi ayrılığı çağrıştırdığı için yanlış değerlendiriliyor, yapılmak istenen anlaşılamıyor. Sizi, ilişkide olduğunuz negatif etmenlerden kurtaran bir enerji yöntemidir. Karmik bağ kesildikten sonra çok kişi ile iyi arkadaş olursunuz.

  5. Hislerim ruhumu acıtıyor, bağları kesmek istiyorum ancak ne zaman yapmaya kalksam gözyaşlarım buna müsade etmiyor…

  6. Doğru yoldasınız. Bir tepki var ise birikim de vardır mutlaka. Fakat dinamik meditasyon tavsiye etmeliyim size. Biriken stres ve ifadeleri bu şekilde atabilirsiniz. Ya da meditasyon yapmak istemeyebilirsiniz. Sportif faaliyetler çözüm olabilir. Ancak meditasyon sorununuza yönelik çalışabileceğiniz yegane araçlardan biridir. Sonrasında karmik bağ deneyebilirsiniz. svg

  7. Merhaba,
    Sevgili olunan biri ile ilişkinin evliliğe taşınması için onu ikna etmek mümkün olur mu bu şekilde… Onun kabul etmesi durumunda aradaki engeller kalkar mı kolayca… Bu nasıl yapılabilir, yeni bir karma mı yaratır yoksa… Bir de diğelim ki anne ile karmik bağı kestik, annemizden ayrılmamıza sebep olur mu? Yanlış sorular sormamışımdır umarım.. Teşekkürler şimdiden…

    Bir soru daha, tüm çakralarımızdan uzayan kordonları kesecek miyiz? Yoksa karından bağlı kordonu kesip diğerlerini yenileyecek miyiz? Ya da hepsini mi yenileyeceğiz? Yenileme işleminde anladığım kadarıyla hiç makas kullanmıyoruz kordonların güçlü parlak, ışıl ışıl olduğunu imgeliyoruz. Doğru mu?

    tşk,

  8. Karmik bağların şifalandırılması, ilişkide tarafların yeni bakış açılarına yönelmelerine neden olur. Önceden de bu görüşler bilinmesine rağmen negatif enerjilerin ya da blokajların varlığı istenilen düzeyde uyumun sağlanmasına izin vermezler. Blokajlar, ayrılması muhtemel iki kişiyi birbirine bağlıyor da olabilir. Ancak şifanın neticesi ayrılık ise bu karmik bağın görünür sonucu değildir. Bana sorulan soruların çoğunluğu karmik bağın “yalnızlığa” neden olup olmayacağı yönünde. Elbette bu çok basite indirgenmiş bir bakış açısı. Karmik bağın varlığını test etmek için sonuçlarını ve dolayısı ile bu sonuçtan geriye doğru yola çıkarak önceki sebebleri değerlendirmek gerekir. Tanrı, bizim düşündüğümüz şekilde yani korkularımızın ön plana çıkardığı düşünce modellerinde çözümler getirmemiştir. Ancak insan aldanışlarını doğru kabul ettiğinden sonuçlar istediği gibi de olmamaktadır. Karmik bağ mekanizması özgürleşmeye yöneliktir. Özgürleşmek ise yalnızlık ya da başka türlü bir aldanma ile aynı seviyede tutulamaz. İşin tekniğine gelince yazıda belirtildiği gibi yani çakraları işin içine hiç karıştırmadan uygularsanız sonuca gidersiniz. Yazıda mevcut bilgiye güvenin ve ekleme yapmadan uygulayın. Makas ya da başka bir şey kullanmak tamamen isteğinize bağlıdır ve karmik bağı kesiyor olmayı imgelemenin herhangi bir yoludur. svg

  9. Bu uygulama sanırım eterik kordonları kesmek…

    Anlattığınız yöntemi denemek istiyorum yalnız ben bir kaç hafta evvel buna benzer bir uygulama yaptım. Daha yüzeysel ve detayı olmayan bir uygulama idi…

    bu ilk uygulamanın ardından midemde güçlü bir ağrı hissettim. Tam o bölgeye oturan bir yumruk gibi. Ağrı tüm gün sürdü. Ertesi gün uygulamayı tekrar yaptım ağrı yine başladı ve iki hafta ara verdim üçüncü deneyişimde benzer ağrı olmakla birlikte tüm gün sürmedi.

    Bu ağrının kaynağı bu bağları kesme çalışmam olabilir mi ?

  10. Merhaba. Daha az eril daha çok dişi enerji kordonların bağlandığı yerde blokaj oluştuyor olabilir. Baş melek Mikail’den talep ederseniz auranızdaki titreşim bozukluğunu giderecek. Auranız, bir şekil sallandığında nasıl net değil bir kaç tane izlenimi verirse aynı öyle olmalı. Fizik ağrı sadece karın bölgesi değil sırt veya başka noktalarda da çıkabilir. Enerjinin aynı alanları tekrar doldurma süreci de ağrı verebilir. Topraklanın. Başarılı oluyorsunuz kanımca. Devam lütfen.

  11. Merhaba.. Ben de bağ kesmeyi yapıyorum. Yaşamımda bir dönüşüm başladı. Bağ kesme çalışmasını 3 kişi için uyguluyorum. Göbek bölgemde bir boşluk hissediyorum. Hem özgürlük hem de bir boşluğa düşme hissediyorum.
    Göbek bağı kesme meditasyonu ne zamana kadar yapılmalı?

  12. Yapabildiğiniz kadar yapmalısınız. Bunu sadece ruhsal bir gelişim için değil aynı zamanda psikolojinizdeki tutunmalardan arınmanız için yapmalısınız. Bir sonu yok. svg

  13. Erdinç Bey, yanıtladığınız için çok teşekkür ediyorum. Bilinçaltımdaki endişelerimle ilgili de kendimle bağ kesmeyi de çalışmalarıma ekledim. Bağ kestiğim kişilerden biri bana “Sana kalsa bağımız çoktan kopardı ama ben istemiyorum. O yüzden kopmuyor.” dedi.Ben ona onunla ilgili bağ kesme çalışması yaptığımı da söylememiştim. “Neden benimle bağını kesmiyorsun?” diye sorduğumda, “Ben taşı toprağı bırakmıyorum, seni mi bırakıcam” dedi. Ben hala bağ kesmeye devam ediyorum.Sanırım o da bağ tutmaya devam ediyor.. Ne yapmam gerek?

  14. Böyle bir diyalog aranızdaki bağın şifalandığı anlamına gelir. Kişilerin birden çıkagelmesi veya anlayamadıkları halde bazı sözcükler sarfetmeleri gibi. Biri ile aranızdaki bağı kesmenin onun kaybolacağı anlamına gelmeyeceğini daha önce de söylemiştim. Ilımlı bir yaklaşım olarak karmik bağı fazla irdelemeden kesmek uygun bir çözümdür. Daha ılımlı olan aranızdaki negatif enerjinin kordonlar yardımı ile şifalanması fakat kesilmemesidir. Melekler bu konuda daha heyecanlı davranırlar, yol gösterici olmak isterler. Daha da ılımlı yaklaşmak isterseniz ki biz bir bütünüz; karmik bağı olduğu gibi bırakırsınız. Ne gelecekse dosttan gelsin dersiniz. Karmik bağı kesme ve onarma biçimi genelin dışında istenildiği gibi değiştirilebilir. Nasıl bir yol izlerseniz izleyin siz sevgiye eriştiğinizde karmik bağ daha uygun bir salıvermeyi gerçekleştirir. Ilımlı ve kabulcü olun, şiddet ve yıkıcı yöntemleri seçmeyin. Kordonlardan şifa göndermeye devam edin. Çatışmalar nihayetinde yerini anlayışa bırakır. svg

  15. Tamam ben kordon kesme çalışmalarına devam edeceğim.
    Hem bana hem ilişkilerime çok iyi geldi..
    Hayatımı değiştirdi biliyor musunuz?
    Herşey için gönülden teşekkür ediyorum.
    Sevgi ve hürmet..:)

  16. Erdinç bey merhabalar, yazı için çok çok teşekkürler.

    İki ayrı imgeleme var burda değil mi; ya bağı kesip ateşe atmak ya da değişip dönüştüğünü imgelemek. Bilgi verirseniz çok mutlu olurum. Selamlar,

  17. Bağı kesebilirsiniz ya da kesmek yerine onu şifalandırabilirsiniz.svg

  18. Deneyim olarak şunu aktarabilirim. Bağı kesmek bir nebze rahatlattı. Tekrar dönüşünde bağı kestiğim insanın aynı düzeyde olduğunu gördüm. Nihayetinde tamamen teslim ettim. Hakkın esmaül hüsnalarına çalışarak. Kendimi güzelleştirmeyi seçtim. Ve bağları kestiğim insanlar aynı kaldılar. Fakat ben çok içerden onlara yüz çevirdim. Şimdi yanı başımda bile olsalar, Farketmiyor.
    Yani mesele onlar değil, onların dönüşmesi de değil. Şifalanmak ta kendi seçimleri. Mesele ARTIK BENİM İÇİN ANLAMLI DEĞİLLER..

    Erdinç Bey,
    face kullanıyorsanız eklemek isterim..

    Aşk cemâliniz olsun..

  19. Merhaba, bende bu uygulamanın benzerini başka yerde okudum ve hatta cd yardımıyla yapmaya çalıştım ama bir şey olduğunu hissedemedim. Buradaki yazıyı okudum denemek istiyorum ama doğru yapabilecek miyim bilmiyorum. Bunu yaparken yardım veya başka bilmemiz gereken bilgiler var mıdır? Yani duru görü gibi özelliklerimin var olup olmaması ya da benim yapmamı engelleyen bir eksiklik mi var?

  20. Sizi oldukça iyi anlıyorum. Yapmaya çalışmayın sadece yapın. Sadece eksik olduğunuzu düşünerek bir yere varamazsınız. Yapın ve sonuçlarını arayın. Bu sizde belli bir farkındalık oluşurabilir. Eğer cevap bu değilse unutur gidersiniz. Ama ya insanlar birbirlerinin alanlarına müdahale edebiliyorlarsa?

  21. Mrb erdinç bey benim göğüs kafesimde kendimi bildim bileli hep beni sanki engelleyen tutan bi enerji sıkıntı var birşey yapmak istediğimde bu devreye giriyor ve hiç ciddi bir kız arkadaşım olmadı bu güne kadar yada tam olacakken hep bir şeyler oldu ne yapmalıyım bana lütfen yardımcı olur musunuz !!!

  22. IŞIK İŞÇİLERİ İÇİN YENİ GEÇMİŞ ŞİFASI TEKNİĞİ ARIYORUM…BEN IŞIK İŞÇİSİYİMDE :)

  23. Merhaba bir şey sormak istiyorum. Bağ kesmek ayrılmış olduğum sevgiliyi iyice benden uzaklaştırır mı? Ben ilişkim değişsin istiyorum şifalandırma yapmak istiyorum ayrıldığım biri için yapsam geçerli olur mu cevaplarsanız cok mutlu olurum.

  24. Merhaba anladığım kadar ile buradaki çalışma, hayatımızdan çıkarmak veya dengeye getirmek istediğimiz ilişkilerle ilgili. Ben ayrıldığım kişi ile ilişkimizi şifalandırmak istiyorum eğer bütünün ve benim hayrıma ise tekrar başlamayı değilse bu bağın tamamen kopmasını istiyorum nasıl çalışabilirim acaba?

  25. Merhaba, yakınlık uzaklık kavramları görecelidir. Anılarınıza ne kadar güçle sarıldığınıza bağlı herşey. Biten ilişkinin daima bir şifaya ihtiyacı vardır. Yapabilirsiniz. svg

  26. İlişkinin yapısı çalışma biçimini değiştirmiyor. Siz başka bir şey de yapsanız karmik bağı şifalandırmış olursunuz. Verilen sistematiğin herkes için aynı olmasının sebebi ekleme çıkarma yapmamanız için. Doğru şekilde yönlendirileceksiniz…

  27. Erdinç bey yazınızı okudum çok etkilendim tam da buna ihtiyacım var ama sonrasında yalnızlık ürkütücü ya da boşlukta kalma duygusu ürkütüyor gerçi tam uygulama yapmadım ama sonrasında yeni tanıycan insanlarla da bir bağ oluşacak sonuçta sizinle çalışmak daha verimli olabilir mi kendim mi denemeliyim tekniği acaba teşekkürler…

  28. Başarısızlık ve yalnızlık hepimizin ortak korkuları. Sizi denemeye cesaretlendirmek görevim ama içiniz rahat etmeyecekse unutun. Tüm insanlığa güven duymanızı tavsiye edebilirim. Svg

  29. Erdinç bey bence siz karmik bağ kesimi ile şifa arasındaki farkı biraz karıştıyorsunuz.

    Kesmek adı üstünde tam anlamıyla kabloyu keserek o kişi yada durum ne ise tamamen özgürleşirsiniz ve kendi adınıza ihtiyacınız olan şifayı bularak dengelenirsiniz. Kişi durum hayatınızdan tamamen çıkar ama yeniden bağ kurmak istiyorsanız yeniden bu bağları yani yeni bir yaratımı – karmayı gerçekleştirirsiniz ki bu da size görü olarak gelir evet yada hayır anlamında.

    Bağı sifalamak ise olan bir kişi – olay her ne ise o bağın iyileşmesini dilemektir.. Kişi hayatınızdan çıkmaz var olan ilişkide denge ve uyum ile ilgili eski karmik tortuların temizlenmesi gibi bağın arınması şifalanması gerçekleşir.

  30. Ben uzun zamandır bağ kesme yapıyorum, faydasını da gördüm. Acaba düşündüğümüzde bağ kestiklerimiz yada anılar sebebiyle hatırlanan tatsız duygular tekrar bağ oluşturabilir mi
    devamlı kesme mi yapmamız gerek?

  31. Farkına varılmadan yaşanan duygular üzerinde kontrolümüz pez az. Bu yüzden tekrar tekrar aynı deneyimi üzerimize alırız. Meditasyon uygulaması bu insani yanı yok eder. İnsanlığımızı sona erdirir. Sorunuzun cevabı evet…

  32. Merhabalar karmik bağ ile birkaç ay önce tanıştım. Hatta internette dolaşırken tesadüfen gördüm. Daha önce hiç böyle bir şeyden haberim yoktu. Bağ şifalandırma yöntemi ile bizi sevmeyen birinin sevmesini de sağlayabiliyor muyuz?

  33. Merhaba, kişisel özgürlüklere sınır koyamazsınız. Bizim birbirimiz için sınırladığımızı düşündüğümüz şeyler yine kendi kısıtlarımızdır. Karmik bağ bizim sevgiyle insani bağlantımızı anlamlandırır o kadar. svg

  34. Slm bana psişik saldırı yapan bir kişiye karşı defalarca bağ kesme çalışması yaptım fakat bu saldırılar seyrelsede tamamen kesilmedi sizce ne yapmalıyım.

  35. Sadece tek bir kişi ile çalışarak tüm rahatsızlıkları gideremezsiniz (teorik olarak) Farklı kişiler için de karmik bağ uygulaması yaptığınızda güçleneceksiniz. Size ne gibi rahatsızlıklar verildiğini burada değerlendiremiyor olsak da bazen herşeyi akışına bırakmak ve sorunlara sevgi ile bakmak da çözüm olabilir. Soruna yaklaşım biçiminizi inceleyin. Tek çözüm defetmek olmayabilir.

  36. Her türlü düşünceyi ve çalışmayı yapıpta sonuca bazen ulaşamayınca acaba neden diye çok fazla sorguluyorum. Çaresiz bir dert olmadığını biliyorum çaremi arıyorum tevekkül ediyorum ve bitmesini istiyorum. Kimden ve neden geldiğini biliyorum bu kişinin enerji vampiri olduğunu da biliyorum sevgiler diliyorum. Cevap için teşekkür ederim ne diyelim devam o halde çalışmalara sevgi ve ışıkla kalın.

  37. Merhaba, az once hayatimda ilk kez bu bu calismayi yaptim, aslinda birbirimizi cok sevmemize ragmen sartlar yuzunden cok kotu sekilde kavgali ayrildigim erkek arkadasimla bag guclendirmesi yapmayi denedim.
    Enteresan olan ben hic oyle bir kiyafeti oldugunu hatirlamasamda bordo bir tisort icinde gordum onu, sanki bedenini 3 boyutlu gorebiliyor vucut isisini hissedebiliyordum(6 aydir yuzunu bile gormedigim halde).Bu deneyimi yasarken istemsiz cokca gulumsedim ve kalbimde -kalp atisi degil-, sanki uzerinde kabarciklar patliyormus gibi aci vermeyen minik pitirtilar hissettim.
    Bunlarin bi anlami var midir?
    Tum bunlar benim uydurmam olabilir mi?saskinim…

  38. Ve bir de, karin bolgemde birden cok kordon imgeledim istemsizce.. diger cakra alanlarinda birer ikiser kordon vardi. Bunun da bir anlami varmidir?
    Iyilestirme esnasinda kordonlara bedenimden uzayan isiklar giderken, partnerimden de piriltilar ciktigini gordum. Bir tarafim hala asiri mantiksal yaklasmaya calisiyor olaya ancak yasadigim seyin hicbir noktasini kurgulamadim ve aklimin ucundan gecmedi gerceklesirken.
    Beni bu konuda aydinlatirsaniz cok sevinecegim(onceki mesajda bana ait)

  39. Herşeyin fizik boyutta varolduğuna inandırıldığımız için gerçeğin de bundan oluştuğuna inanmamız gayet doğal. Bilim bugün acaba düşünce beynin neresinde diye sormayı bırakmak üzere çünkü orada değil. Böyle bakarsanız olan şeyin gerçekliğinin olduğunu anlayabilirsiniz.

  40. Pratik yaptıkça alışırsınız sistem farklı yolları ortaya çıkarır. Bu zihne yansıyan duygusal ve duyusal karmaşanın fotograflarıdır. Ancak ne olursa olsun affetmek ve bırakmak amaç olmalıdır.

  41. Erdinç bey kök çakra hizalandırması ne işe yarar ve nasıl uygulanır bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

  42. Tüm herşey bağlı olduğu tabiatın frekansı ile uyumludur. Kök çakra veya basitçe diyebilirim ki insan manyetik alanı tutucu ve alıcıdır. Fazla alıcılık yaşam dengemizi bozabilir. Örneğin biriktirmek iyi bir alışkanlık da olsa fazlası kendimize ve topluma verebilir. Bu yüzden niyetimiz ile tabiatın bize verdiği dengeleme sistemlerini doğal olarak kullanırız. Örneğin suya veya toprağa basarak bu negatif yükleri boşaltırız. Peki bunu bilinçli yapmak istiyorsak yapamaz mıyız. Elbette olabilir. Sağlam ve yere basan kuvvetinizi hissedin. Sizi yüklediğine inandığınız enerjiyi bir kordon gibi bedeninizin tepesinden aşağıya dünyanın merkezine uzandığını hayal edin. Şimdi onu bırakın sizden koptuğunu görün ve dünyanın merkezinde yandığını bilin. Bu bir topraklanma ve dengelenmedir. Nihayetinde aşağıdan yukarı tüm enerji alanlarınız zaman içinde dengelenecektir. Ama her çakra için ayrıca bu yöntemi de uygulayabilirsiniz. Kök çakranıza bir kordon bağlayın ve onu salıverin. Böylece onu dengelemiş olacaksınız. Svg

  43. şakamı bütün bunlar Allah aşkına yorumları bile okudum bir grup insan toplanmış kordon kesme şifalanma topraklanma kordon bağlama arkadaşlar gerçekten soruyorum sizlere.Sokakta kadınlar kocaları eşleri tarafından öldürülüyolar tacize uğruyolar çocuklar keza aynı şekilde.Şimdi iki dakikalık yapılacak bu karmik bağın kesilmesiyle herşey değişecek istemediğimiz kişiler hayatımızdan çıkacak yada bizim için önemini yitirecek.Keşke gerçek olabilseydi ama çok üzgünüm çok komik geldi bana.

  44. Gerçek hayaldir, hayal olan gerçek, neye inanırsanız…. Sizi gülümsetmiş olmak bile bizim için güzel.

  45. enerjinize hayran kaldım ilerleyen zamanlarda ben de yazmak isterim :)

  46. İlk kez bugün sevdiğim,beni seven ama aramızda güçlü bir bağın olmasına karşılık bir türlü yoluna girmeyen ilişkim için bunu denedim. Tepe çakrasından başladım bağları kesmeye ve kök çakraya doğru geldikçe önce vücudumu ateş bastı,mide bulantısını yoğun şekilde hissettim ve nefesim kesiliyor gibi olmaya başladı ama başladığım işi bitirmek için direndim ve bağları ilk kez kestim. ama uygulama esnasında mide bulantısı,sıcak basması ve nefes kesilmesi durumu neden olabilir?? Teşekkürler

  47. Sebebi bedensel hafızaya müdahale ediyor olmanız. Kimi sizin gibi fiziksel uyarımlar alabilirken kimi görsel işitsel sistemlerden uyarım alabilir. Normal bir durumdur. Çok ekstrem şeylere de odaklanmayı öğrenebilirsiniz. Zihnimiz ve beynimiz kısıtlı inançlarla eğitildiğinden başta zorlanılması gayet doğaldır. Bağ keserken bir teta frekansına ulaşıyorsunuz. Bu değerlere ulaşan duyular neye odaklanırsanız oradan bilgi alabilir.

  48. Merhaba. Sevdiğim ama bir türlü birbirimize ilişkimin yolunda gitmediği biri var. burada söyleneni uyguladım. Aramız bozuktu ve 2.uygulayışımda kalp çakrasına geldiğimde sanki karşımda bağı kesmemem için ağlıyordu. Ve ertesi gün beni gerçekte aradı. sonra kozmik enerji için ilk kez bir seansa gittim ve ilk seans sonrası 6 gün geçti konuştuk. Bana çocuk gibi afra tafra yaptı ona kötü davranıyormuşum diye triplere girdi. İlişkim şifalanıyor mu bitiyor mu anlamadım?

  49. Merhaba, yöntemi uygulayanlar çoğunlukla ilişkiye aynı yerden başlayabileceklerini düşüyorlar. Oysa ilişkilerinde özgürleşmeye başladıklarını göremiyorlar. Sizin durumunuz da böyle. Bir enerji bağlantısı temizlenince farklı enerjilere yönlenirsiniz. Burada fark ettiğiniz tuhaf davranışlar ilişkinin olması gereken halidir. Ancak bu haller size uymadığından eski durumla karşılaştırıyorsunuz. Bu karşılaştırma bile farklılıkları gözlemlediğiniz, bir miktar değiştiğiniz anlamına gelir. Ne yazık eski ilişkideki rollere dönemeyebilirsiniz ya da dönseniz bile sıkılırsınız. Tercih size kalmış. Svg

  50. Merhabalar Melek Mikaille birlikte 4 büyük meleğin enerjisini 1 yıldan fazladır kullanıyorum. Yazınıza bugün ilk kez rastladım ve şaşırdım. Daha önce kendim dışında hiç kimse için çalışma yapmadım ancak çakraların adres belirtmeksizin, ihtiyacım olan her neyse şeklinde bildirip açılmasını ve olumlu etkilerini yaşıyorum.

    Bugün biriyle iletişimde tansiyonu azaltmak ve olumlu bir diyalog için O’nun vücudunun da olumlanması gerektiğini hissettim ve aynı topraktanız mantığıyla küçük bir deneme yaptım. Etkisi oldu mu bilmiyorum ama en azından beni bu yazıya getirdi :) Sonrasında yazınıza rastladım. İyileştirmek üzere kısa bir imgeleme sonrası telefonda konuşurken boğazımda meleklerle yaptığım çalışmalarda hissettiğim türden bir düğümlenme ve boğulma hissettim. Tartışma vb. yoktu. Bu tür şeylerin konsantrasyon sağlamayı denemeden eş zamanlı olması mümkün mü, böyle birşeyi ilk kez yaşıyorum. Teşekkürler

  51. Merhaba, bilmediğimiz pek çok şey var henüz. Yani emekliyor bile sayılmayız. Eş zamanlılık kavramını bugüne kadar gözden kaçırmış olmalısınız. Eş zamanlılık dünya insanının yeni boyutlarda öğrenmesi gereken kavram. svg

  52. birini seviyorum uzun yıllardır fakat o kadar uğraşmama ve dua etmeme rağmen onunla olamıyoruz hatta beni çok üzecek şeyler yaptı bunu babamın da yıllar önce bir kıza yaptığı kötülüklere bağlıyorum babamla karmik bağlarımı kesip sevdiğim kişiyle bağlarımı şifalandırmaya çalışsam işe yarar mı?

  53. lütfen bana bir yol gösterin çok uzun yıllardır aynı acıyı yaşamaktan ve çaresiz hissetmekten bıktım

  54. Karmik bağ ve yine sitedeki sözleşmeleri yakma yöntemlerini deneyin. Ancak önce hiç ara vermeden kendinizi affetme çalışması yapmalısınız. svg

  55. Merhaba Erdinç bey bu güzel uygulamayı ogrettiginiz için Teşekkürler eşimle aramıza giren 3 . şahsın kordon bağını kesmede hem eşimle hem benimle mi kesicem. Yoksa ayrı ayrımı yapıcam bu işlemi. Şifalandirma işlemi yaptım eşimle dün. Bugün daha iyi davrandı. Yardiminiza ihtiyacım var. Teşekkürler

  56. Merhaba, sadece kendinize ait olduğunu hissettiğiniz kordonları kesebilirsiniz. Başka kişilerin kordonlarına müdahale edemezsiniz bu onların bileceği şeydir. syg

  57. Merhaba,
    dün karmik bağ kesimi çalışması yaptım hayatımdaki üç kişiyle ilgili. Her birinde üzüldüğüm anlar mutlu olduğum anlar geldi aklıma imgelemeyi yaptıkça kestiğim bağlar yerine yenileri çıktı ve belki de tahmin ettiğimden uzun sürdü. Sanırım tek seferde bitmeyecek kadar güçlü bağlar oluşmuş. Kestiğim bağlar onlara ilişkin karmayı da temizler mi?
    Genelde yorumlarda da bahsedilen o şiddetli karın ağrısını hissettim bugün de çok halsizim enerjim çekilmiş gibi ve kalbim acıyor, ancak çalışmayı yaptığım bir kişiye karşı tüm duygularım nötrlenmiş gibi hissediyorum. Diğer iki kişiye karşı duygularımda bir farklılık yok. Ne yapmamı önerirsiniz? Bir de karmik bağ kesildiğinde o kişiyle her boyutta mı karmam bitmiş oluyor?

  58. Merhaba, insanların karmaları kendilerine aittir. Onları kişi yapan budur. Karmanız sona ermeyebilir. Daha güçlü karmalar ortaya çıkabilir. Diğer kişiler nötr ise yine de çalışabilirsiniz. Temizlendikçe derinleşebilirsiniz. En sonunda siz olana erişirsiniz. Svg

  59. Merhaba yazildiğı şekilde uygulayın. Zihninize de kulak asmayın. Svg

  60. Merhaba Erdinç Bey, 6 yıl önce yazdığınız yazı bir şekilde bana da ulaştı. öncelikle bunun için teşekkür ederim. ben de en az 2 ilişkide kesme ya da şifalandırma yapmalıyım. hangisini yapmam gerektiğini nasıl bilebilirim sizce? ben çocukken bana kötü davranan iki kişiyi yıllardır olmamış gibi yaşadım, hayatımdan çıkarmadım. geçen yıl bir anda farkındalık geldi ve bu iki kişiyi hayatımdan çıkardım. ama bu beni iyileştirmedi çünkü affetmem gerekiyor.(bir şekilde de hayatımdalar çünkü biri ablam diğeri eşi). nasıl affedeceğimi bilmiyorum. ilişkiyi kesmek ya da şifalandırmak affetmemi kolaylaştırır mı sizce? affetmek ve ilerlemek istiyorum. bir de karmik ilişki reikisi diye bir şey var, böyle bir reiki almam gerekir mi yoksa yukarıda anlattığınız şekilde olması yeterli mi?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s